• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • tööstuslikult toodetud koogid ja kondiitritooted

Otsingu tulemused

Tööstuslikult toodetud koogid ja kondiitritooted - Import eksport

 1. SEPA SRL

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte SEPA SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikult toodetud koogid ja kondiitritooted tööstuses. See tegeleb ka Leib ja sai, koogid ja kondiitritooted, JA Leib ja sai, koogid ja kondiitritooted tööstustes. See asub Pieve Porto Morone, Itaalia.

 2. FORCHY PATISSIER SA

  Prantsusmaa

  Ettevõte FORCHY PATISSIER SA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Leib ja sai, koogid ja kondiitritooted tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikult toodetud koogid ja kondiitritooted, Täidisega šokolaad, Tööstuslikult toodetud koogid ja kondiitritooted, Täidisega šokolaad, sweet cakes and pastries, JA fruit pastries tööstustes. See asub Yvetot, Prantsusmaa.

 3. AMERICAN DESSERTS

  Prantsusmaa

  Ettevõte AMERICAN DESSERTS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained tööstuses. See tegeleb ka Leib ja sai, koogid ja kondiitritooted, Tööstuslikult toodetud koogid ja kondiitritooted, Leib ja sai, koogid ja kondiitritooted, Tööstuslikult toodetud koogid ja kondiitritooted, fruit tartlets, JA prepared dessert mixtures for institutions tööstustes. See asub Villers Cotterets, Prantsusmaa.

 4. PATISSERIE FABIÉ

  Prantsusmaa

  Ettevõte PATISSERIE FABIÉ, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikult toodetud koogid ja kondiitritooted tööstuses. See asub Saint Julien Aux Bois, Prantsusmaa.

 5. KYIVKYI BKK

  Ukraina

  Ettevõte KYIVKYI BKK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikult toodetud koogid ja kondiitritooted tööstuses. See tegeleb ka Leib ja kondiitritooted, JA Leib ja kondiitritooted tööstustes. See asub Kyiv, Ukraina.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. CD S.A.

  Poola

  Ettevõte CD S.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikult toodetud koogid ja kondiitritooted tööstuses. See tegeleb ka filling, JA cream for the chocolate industry tööstustes. See asub Warszawa, Poola.

 2. ITH

  Tuneesia

  Ettevõte ITH, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikult toodetud koogid ja kondiitritooted tööstuses. See asub Sahloul Sousse, Tuneesia.

 3. DELY GAUFRES SRL

  Belgia

  Ettevõte DELY GAUFRES SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikult toodetud koogid ja kondiitritooted tööstuses. See tegeleb ka wafers tööstustes. See asub Estaimpuis, Belgia.

 4. HACI KASIM OGULLARI

  Türgi

  Ettevõte HACI KASIM OGULLARI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikult toodetud koogid ja kondiitritooted tööstuses. See asub Istanbul, Türgi.

 5. COMIDA MUNDIAL FOOD

  Hispaania

  Ettevõte COMIDA MUNDIAL FOOD, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikult toodetud koogid ja kondiitritooted tööstuses. See tegeleb ka Külmutatud pitsad, JA Külmutatud pitsad tööstustes. See asub Sevilla, Hispaania.

 1. BAISERS SUCRES

  Prantsusmaa

  Ettevõte BAISERS SUCRES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikult toodetud koogid ja kondiitritooted tööstuses. See tegeleb ka food product quality control, JA frozen fresh cakes & pastries tööstustes. See asub Bagnolet, Prantsusmaa.

 2. DIMOBA

  Hispaania

  Ettevõte DIMOBA, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikult toodetud koogid ja kondiitritooted, pagariäri - masin ja seadmed, Tööstuslikult toodetud koogid ja kondiitritooted, JA pagariäri - masin ja seadmed tööstustes. See asub Almería, Hispaania.

 1. PRODUCTOS VIRGEN DEL BREZO SA

  Hispaania

  Ettevõte PRODUCTOS VIRGEN DEL BREZO SA, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikult toodetud koogid ja kondiitritooted tööstuses. See tegeleb ka Saiakesed ja kuklid, Pagaritooted, twice-baked, puff pastry, Saiakesed ja kuklid, JA Pagaritooted tööstustes. See asub Santibáñez De La Peña-Palencia, Hispaania.

 2. DULYMAZ S.L.L

  Hispaania

  Ettevõte DULYMAZ S.L.L, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikult toodetud koogid ja kondiitritooted tööstuses. See tegeleb ka Touron nougat, martorana fruit, easter cakes, JA environmentally-friendly products tööstustes. See asub Malagón, Hispaania.

 3. BRIOCHES FONTENEAU

  Prantsusmaa

  Ettevõte BRIOCHES FONTENEAU, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikult toodetud leib ja sai tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikult toodetud koogid ja kondiitritooted, JA Tööstuslikult toodetud koogid ja kondiitritooted tööstustes. See asub Boufféré, Prantsusmaa.

 4. F.B.F. SPA

  Itaalia

  Ettevõte F.B.F. SPA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jaekaubandus tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikult toodetud koogid ja kondiitritooted, brioches, Tööstuslikult toodetud koogid ja kondiitritooted, JA private label brioches tööstustes. See asub Romanengo, Itaalia.

 5. EXCELSIOR SNC DI TARALLO LUIGI

  Itaalia

  Ettevõte EXCELSIOR SNC DI TARALLO LUIGI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pagaritooted tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikult toodetud koogid ja kondiitritooted, sicilian cassata, doved-shaped easter cakes, Tööstuslikult toodetud koogid ja kondiitritooted, JA sicilian cannoli tööstustes. See asub Raffadali, Itaalia.

 6. REPOSTERIA SAMPEDRO, S.L.

  Hispaania

  Ettevõte REPOSTERIA SAMPEDRO, S.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikult toodetud koogid ja kondiitritooted tööstuses. See asub Collado Villalba, Hispaania.

 7. PIDY

  Belgia

  Ettevõte PIDY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikult toodetud koogid ja kondiitritooted tööstuses. See tegeleb ka Eeltöödeldud ja delikatesstoiduained, meal preparation, Eeltöödeldud ja delikatesstoiduained, JA prepared dessert mixtures for institutions tööstustes. See asub Ieper, Belgia.

 8. BALCAM DIAGONAL S.L.

  Hispaania

  Ettevõte BALCAM DIAGONAL S.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikult toodetud koogid ja kondiitritooted tööstuses. See asub Barcelona, Hispaania.

 1. CAKE AND LACE WEDDINGS

  Ühendkuningriik

  Ettevõte CAKE AND LACE WEDDINGS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikult toodetud koogid ja kondiitritooted tööstuses. See tegeleb ka wedding cakes, birthday cake, JA christening cake tööstustes. See asub Newbury, Ühendkuningriik.

 2. BERIPAN S.L.

  Hispaania

  Ettevõte BERIPAN S.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikult toodetud koogid ja kondiitritooted tööstuses. See tegeleb ka pastries, JA home-made confectionery tööstustes. See asub Tafalla, Hispaania.

 3. AFERIN GIDA SAN. VE DIS TICARET LIMITED STI.

  Türgi

  Ettevõte AFERIN GIDA SAN. VE DIS TICARET LIMITED STI., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikult toodetud koogid ja kondiitritooted tööstuses. See asub Yenidogan/sancaktepe Istanbul, Türgi.

 4. BGS BASARAN FOOD DOMESTIC AND FOREIGN TRADE LIMITED COMPANY

  Türgi

  Ettevõte BGS BASARAN FOOD DOMESTIC AND FOREIGN TRADE LIMITED COMPANY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Maitseained, ekstraktid ja vürtsid tööstuses. See tegeleb ka Vürtsid, Tööstuslikult toodetud koogid ja kondiitritooted, sauces and seasonings, Vürtsid, JA Tööstuslikult toodetud koogid ja kondiitritooted tööstustes. See asub Konya, Türgi.

 5. ALSANCAK UNLU MAMÜLLER

  Türgi

  Ettevõte ALSANCAK UNLU MAMÜLLER, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Küpsised tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikult toodetud koogid ja kondiitritooted, Tööstuslikult toodetud koogid ja kondiitritooted, JA Muffins tööstustes. See asub Izmir, Türgi.

 6. WRIGHTS PIES

  Ühendkuningriik

  Ettevõte WRIGHTS PIES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Leib ja sai, koogid ja kondiitritooted tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikult toodetud koogid ja kondiitritooted, JA Tööstuslikult toodetud koogid ja kondiitritooted tööstustes. See asub Crewe, Ühendkuningriik.

 7. BABALI KONSTANTINA & CO LTD

  Kreeka

  Ettevõte BABALI KONSTANTINA & CO LTD, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikult toodetud koogid ja kondiitritooted tööstuses. See asub Athens-Metamorfosi, Kreeka.

 8. AMC SYSTEM TECHNOLOGY SUZHOU CO., LTD

  Ameerika Ühendriigid

  Ettevõte AMC SYSTEM TECHNOLOGY SUZHOU CO., LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikult toodetud koogid ja kondiitritooted tööstuses. See tegeleb ka freezing tunnels tööstustes. See asub Suzhou, Ameerika Ühendriigid.

 9. PRODUCTOS KELMY, S.A.U.

  Hispaania

  Ettevõte PRODUCTOS KELMY, S.A.U., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikult toodetud koogid ja kondiitritooted tööstuses. See tegeleb ka sugar for glazing, JA confectionery making products tööstustes. See asub Jijona, Hispaania.

 10. FRESH AND SWEET LIMITED

  Ühendkuningriik

  Ettevõte FRESH AND SWEET LIMITED, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikult toodetud koogid ja kondiitritooted tööstuses. See tegeleb ka frozen fresh cakes & pastries, Cheesecake, JA frozen desserts tööstustes. See asub London, Ühendkuningriik.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta