• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • tööstuslikult toodetud koogid ja kondiitritooted

Otsingu tulemused

Tööstuslikult toodetud koogid ja kondiitritooted - Import eksport

 1. SEPA SRL

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte SEPA SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikult toodetud koogid ja kondiitritooted tööstuses. See tegeleb ka Leib ja sai, koogid ja kondiitritooted, JA Leib ja sai, koogid ja kondiitritooted tööstustes. See asub Pieve Porto Morone, Itaalia.

 2. KYIVKYI BKK

  Ukraina

  Ettevõte KYIVKYI BKK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikult toodetud koogid ja kondiitritooted tööstuses. See tegeleb ka Leib ja kondiitritooted, JA Leib ja kondiitritooted tööstustes. See asub Kyiv, Ukraina.

 3. AMERICAN DESSERTS

  Prantsusmaa

  Ettevõte AMERICAN DESSERTS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained tööstuses. See tegeleb ka Leib ja sai, koogid ja kondiitritooted, Tööstuslikult toodetud koogid ja kondiitritooted, Leib ja sai, koogid ja kondiitritooted, Tööstuslikult toodetud koogid ja kondiitritooted, fruit tartlets, JA prepared dessert mixtures for institutions tööstustes. See asub Villers Cotterets, Prantsusmaa.

 4. PATISSERIE FABIÉ

  Prantsusmaa

  Ettevõte PATISSERIE FABIÉ, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikult toodetud koogid ja kondiitritooted tööstuses. See asub Saint Julien Aux Bois, Prantsusmaa.

 5. FORCHY PATISSIER SA

  Prantsusmaa

  Ettevõte FORCHY PATISSIER SA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Leib ja sai, koogid ja kondiitritooted tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikult toodetud koogid ja kondiitritooted, Täidisega šokolaad, Tööstuslikult toodetud koogid ja kondiitritooted, Täidisega šokolaad, sweet cakes and pastries, JA fruit pastries tööstustes. See asub Yvetot, Prantsusmaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. DELY GAUFRES SRL

  Belgia

  Ettevõte DELY GAUFRES SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikult toodetud koogid ja kondiitritooted tööstuses. See tegeleb ka wafers tööstustes. See asub Estaimpuis, Belgia.

 2. HACI KASIM OGULLARI

  Türgi

  Ettevõte HACI KASIM OGULLARI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikult toodetud koogid ja kondiitritooted tööstuses. See asub Istanbul, Türgi.

 3. CD S.A.

  Poola

  Ettevõte CD S.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikult toodetud koogid ja kondiitritooted tööstuses. See tegeleb ka filling, JA cream for the chocolate industry tööstustes. See asub Warszawa, Poola.

 4. COMIDA MUNDIAL FOOD

  Hispaania

  Ettevõte COMIDA MUNDIAL FOOD, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikult toodetud koogid ja kondiitritooted tööstuses. See tegeleb ka Külmutatud pitsad, JA Külmutatud pitsad tööstustes. See asub Sevilla, Hispaania.

 5. BAISERS SUCRES

  Prantsusmaa

  Ettevõte BAISERS SUCRES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikult toodetud koogid ja kondiitritooted tööstuses. See tegeleb ka food product quality control, JA frozen fresh cakes & pastries tööstustes. See asub Bagnolet, Prantsusmaa.

 1. PRODUCTOS VIRGEN DEL BREZO SA

  Hispaania

  Ettevõte PRODUCTOS VIRGEN DEL BREZO SA, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikult toodetud koogid ja kondiitritooted tööstuses. See tegeleb ka Saiakesed ja kuklid, Pagaritooted, twice-baked, puff pastry, Saiakesed ja kuklid, JA Pagaritooted tööstustes. See asub Santibáñez De La Peña-Palencia, Hispaania.

 2. DIMOBA

  Hispaania

  Ettevõte DIMOBA, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikult toodetud koogid ja kondiitritooted, pagariäri - masin ja seadmed, Tööstuslikult toodetud koogid ja kondiitritooted, JA pagariäri - masin ja seadmed tööstustes. See asub Almería, Hispaania.

 1. DULYMAZ S.L.L

  Hispaania

  Ettevõte DULYMAZ S.L.L, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikult toodetud koogid ja kondiitritooted tööstuses. See tegeleb ka Touron nougat, martorana fruit, easter cakes, JA environmentally-friendly products tööstustes. See asub Malagón, Hispaania.

 2. BRIOCHES FONTENEAU

  Prantsusmaa

  Ettevõte BRIOCHES FONTENEAU, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikult toodetud leib ja sai tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikult toodetud koogid ja kondiitritooted, JA Tööstuslikult toodetud koogid ja kondiitritooted tööstustes. See asub Boufféré, Prantsusmaa.

 3. EXCELSIOR SNC DI TARALLO LUIGI

  Itaalia

  Ettevõte EXCELSIOR SNC DI TARALLO LUIGI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pagaritooted tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikult toodetud koogid ja kondiitritooted, sicilian cassata, doved-shaped easter cakes, Tööstuslikult toodetud koogid ja kondiitritooted, JA sicilian cannoli tööstustes. See asub Raffadali, Itaalia.

 4. F.B.F. SPA

  Itaalia

  Ettevõte F.B.F. SPA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Jaekaubandus tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikult toodetud koogid ja kondiitritooted, brioches, Tööstuslikult toodetud koogid ja kondiitritooted, JA private label brioches tööstustes. See asub Romanengo, Itaalia.

 5. REPOSTERIA SAMPEDRO, S.L.

  Hispaania

  Ettevõte REPOSTERIA SAMPEDRO, S.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikult toodetud koogid ja kondiitritooted tööstuses. See asub Collado Villalba, Hispaania.

 6. BERIPAN S.L.

  Hispaania

  Ettevõte BERIPAN S.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikult toodetud koogid ja kondiitritooted tööstuses. See tegeleb ka pastries, JA home-made confectionery tööstustes. See asub Tafalla, Hispaania.

 7. ALSANCAK UNLU MAMÜLLER

  Türgi

  Ettevõte ALSANCAK UNLU MAMÜLLER, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Küpsised tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikult toodetud koogid ja kondiitritooted, Tööstuslikult toodetud koogid ja kondiitritooted, JA Muffins tööstustes. See asub Izmir, Türgi.

 8. CAKE AND LACE WEDDINGS

  Ühendkuningriik

  Ettevõte CAKE AND LACE WEDDINGS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikult toodetud koogid ja kondiitritooted tööstuses. See tegeleb ka wedding cakes, birthday cake, JA christening cake tööstustes. See asub Newbury, Ühendkuningriik.

 1. PIDY

  Belgia

  Ettevõte PIDY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikult toodetud koogid ja kondiitritooted tööstuses. See tegeleb ka Eeltöödeldud ja delikatesstoiduained, meal preparation, Eeltöödeldud ja delikatesstoiduained, JA prepared dessert mixtures for institutions tööstustes. See asub Ieper, Belgia.

 2. GOFRESMANNEKENPIS

  Hispaania

  Ettevõte GOFRESMANNEKENPIS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikult toodetud koogid ja kondiitritooted tööstuses. See tegeleb ka wafers tööstustes. See asub La Nucia, Hispaania.

 3. PASTELERÍA GIMAR

  Hispaania

  Ettevõte PASTELERÍA GIMAR, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikult toodetud koogid ja kondiitritooted tööstuses. See tegeleb ka Saiakesed ja kuklid, Saiakesed ja kuklid, food industry, cake, JA frollino tööstustes. See asub Molina De Segura - Murcia, Hispaania.

 4. G.T.INOX S.N.C.

  Itaalia

  Ettevõte G.T.INOX S.N.C., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikult toodetud koogid ja kondiitritooted tööstuses. See tegeleb ka baking moulds for industrial bakery products, JA Cake-setting rings for bakery production tööstustes. See asub Gravellona Toce, Itaalia.

 5. 2F FAST&FRESH

  Türgi

  Ettevõte 2F FAST&FRESH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikult toodetud koogid ja kondiitritooted tööstuses. See tegeleb ka chocolate cakes tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 6. PAFIGAL - PADARIA FIGUEIRAS, LDA

  Portugal

  Ettevõte PAFIGAL - PADARIA FIGUEIRAS, LDA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikult toodetud leib ja sai tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikult toodetud koogid ja kondiitritooted, deep-frozen bread, JA Tööstuslikult toodetud koogid ja kondiitritooted tööstustes. See asub Lisboa, Portugal.

 7. CUPIELLO

  Itaalia

  Ettevõte CUPIELLO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikult toodetud koogid ja kondiitritooted tööstuses. See asub Napoli, Itaalia.

 8. FRESH AND SWEET LIMITED

  Ühendkuningriik

  Ettevõte FRESH AND SWEET LIMITED, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikult toodetud koogid ja kondiitritooted tööstuses. See tegeleb ka frozen fresh cakes & pastries, Cheesecake, JA frozen desserts tööstustes. See asub London, Ühendkuningriik.

 9. DIAMANT-93 LTD.

  Bulgaaria

  Ettevõte DIAMANT-93 LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikult toodetud koogid ja kondiitritooted tööstuses. See tegeleb ka Küpsised, Küpsised, Küpsised, confectionery, JA Küpsised tööstustes. See asub Radievo, Dimitrovgrad Municipality, Bulgaaria.

 10. BABALI KONSTANTINA & CO LTD

  Kreeka

  Ettevõte BABALI KONSTANTINA & CO LTD, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikult toodetud koogid ja kondiitritooted tööstuses. See asub Athens-Metamorfosi, Kreeka.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta