• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • tööstuslikud trummel- ja tsentrifuugkuivatid

Otsingu tulemused

Tööstuslikud trummel- ja tsentrifuugkuivatid - Import eksport

 1. VETTERTEC GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  "VetterTec – an internationally operating company of the Moret Industries Group – is your specialist for drainage and drying systems for the ethanol, brewery, food starch, environment, chemical and alcohol industries. As a strategic partner in the development and implementation of systems and plants, we provide our customers with solutions tailor made to their requirements. What VetterTec offers: All process technologies are designed and manufactured within the Moret Industries Group. Enhanced technologies, precisely matched to your field of use. Processes application areas adapted to pinpoint accuracy. Innovative and technically sophisticated systems. Optimised and continuous drying processes. Efficient, economic solutions. More than 1500 reliable drying plants and systems around the world corroborate our motto: "SUCCESSFUL DRYING SYSTEMS, engineered in Germany."

 2. ASTRA LT AB

  Leedu

  Verified by europages badge

  Ettevõte ASTRA LT AB, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Metallmahutid tööstuses. See tegeleb ka Säilituspaagid, Maanteetransport - paakautod, Laserlõikur- ja -keevitusseadmed, Tööstuslikud trummel- ja tsentrifuugkuivatid, Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad, Säilituspaagid, Maanteetransport - paakautod, Laserlõikur- ja -keevitusseadmed, JA Tööstuslikud trummel- ja tsentrifuugkuivatid tööstustes. See asub Alytus, Leedu.

 3. IDEAL TECHNOLOGIES

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte IDEAL TECHNOLOGIES, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Ümbertöötlemine - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tööstusjäätmete käitlemine, Pakendite taaskasutus, Tööstuslikud trummel- ja tsentrifuugkuivatid, Tihendajad ja purustid, Tööstusjäätmete käitlemine, Pakendite taaskasutus, Tööstuslikud trummel- ja tsentrifuugkuivatid, JA Tihendajad ja purustid tööstustes. See asub Rambouillet, Prantsusmaa.

 4. ESSOREX

  Prantsusmaa

  Ettevõte ESSOREX, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud trummel- ja tsentrifuugkuivatid tööstuses. See asub Chateauroux, Prantsusmaa.

 5. BOLZ PROCESS TECHNOLOGY GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte BOLZ PROCESS TECHNOLOGY GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud trummel- ja tsentrifuugkuivatid tööstuses. See tegeleb ka driers for the chemical industry, vaccum mixer, JA Inverting filter centrifuges tööstustes. See asub Wangen Im Allgäu, Saksamaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. DEUTSCHE VACUUMTROCKNER GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte DEUTSCHE VACUUMTROCKNER GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud trummel- ja tsentrifuugkuivatid tööstuses. See asub Sangerhausen, Saksamaa.

 2. STALAM S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte STALAM S.P.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud kuivatid tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud trummel- ja tsentrifuugkuivatid, machinery and equipment for vulcanizing rubber, Tööstuslikud trummel- ja tsentrifuugkuivatid, JA thawing cabinets for commercial use tööstustes. See asub Nove, Itaalia.

 3. ROUSSELET CENTRIFUGATION SA

  Prantsusmaa

  Ettevõte ROUSSELET CENTRIFUGATION SA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metallide kogumine ja ümbertöötlemine tööstuses. See tegeleb ka Õlide kogumine ja ümbertöötlemine, Jäätmete töötlemine ja taaskasutamine, Tööstuslikud trummel- ja tsentrifuugkuivatid, Centrifuges, Õlide kogumine ja ümbertöötlemine, Jäätmete töötlemine ja taaskasutamine, JA Tööstuslikud trummel- ja tsentrifuugkuivatid tööstustes. See asub Annonay, Prantsusmaa.

 4. AMBOSS & LANGBEIN ELEKTRO-ELEKTRONIK GERÄTEBAU GMBH & CO.KG

  Saksamaa

  Ettevõte AMBOSS & LANGBEIN ELEKTRO-ELEKTRONIK GERÄTEBAU GMBH & CO.KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud trummel- ja tsentrifuugkuivatid tööstuses. See tegeleb ka Katkematud kaubakäitlussüsteemid, drying chambers, grain dispensers, Katkematud kaubakäitlussüsteemid, JA granule mixers tööstustes. See asub Haan, Saksamaa.

 5. NUOVASARA SRL

  Itaalia

  Ettevõte NUOVASARA SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud trummel- ja tsentrifuugkuivatid tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud pesumasinad ja tsentrifuugkuivatid, industrial centrifuges, centrifugation machines and equipment, JA Tööstuslikud pesumasinad ja tsentrifuugkuivatid tööstustes. See asub Parma, Itaalia.

 1. BOMBI MECCANICA S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte BOMBI MECCANICA S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud trummel- ja tsentrifuugkuivatid tööstuses. See tegeleb ka bending machines, JA spreading machines tööstustes. See asub Barberino Di Mugello, Itaalia.

 2. AHK SERVICE & SOLUTIONS GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte AHK SERVICE & SOLUTIONS GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud trummel- ja tsentrifuugkuivatid tööstuses. See tegeleb ka delicatessen meat dryers, spreading machines, JA machines for bakeries tööstustes. See asub Schwaigern, Saksamaa.

 1. BEIJING SONGYUAN HUAXING TECHNOLOGY DEVELOPMENT CO., LTD.

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte BEIJING SONGYUAN HUAXING TECHNOLOGY DEVELOPMENT CO., LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud trummel- ja tsentrifuugkuivatid tööstuses. See asub Prague, Tšehhi Vabariik.

 2. IRT - PROZESSWÄRMETECHNIK GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte IRT - PROZESSWÄRMETECHNIK GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstusdetailid tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad, Tööstuslikud trummel- ja tsentrifuugkuivatid, Trükkimine ja trükiladumine - masinad ja seadmed, Elektri- ja elektroonikakomponentide valmistamise masinad ja seadmed, Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad, Tööstuslikud trummel- ja tsentrifuugkuivatid, Trükkimine ja trükiladumine - masinad ja seadmed, JA Elektri- ja elektroonikakomponentide valmistamise masinad ja seadmed tööstustes. See asub Kassel, Saksamaa.

 3. HASTRA

  Saksamaa

  Ettevõte HASTRA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ehitusdetailid tööstuses. See tegeleb ka Tööstusdetailid, Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad, Tööstuslikud trummel- ja tsentrifuugkuivatid, Trükkimine ja trükiladumine - masinad ja seadmed, Tööstusdetailid, Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad, Tööstuslikud trummel- ja tsentrifuugkuivatid, JA Trükkimine ja trükiladumine - masinad ja seadmed tööstustes. See asub Weinstadt, Saksamaa.

 4. ELECTRONORD SCANDINAVIA

  Kreeka

  Ettevõte ELECTRONORD SCANDINAVIA, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud trummel- ja tsentrifuugkuivatid tööstuses. See tegeleb ka bending machine, JA ground chilli pepper tööstustes. See asub Katerini, Kreeka.

 5. UNICA

  Belgia

  Ettevõte UNICA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud trummel- ja tsentrifuugkuivatid tööstuses. See tegeleb ka industrial washing machines, JA driers for commercial use tööstustes. See asub Merchtem, Belgia.

 6. VERONESI SEPARATORI S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte VERONESI SEPARATORI S.P.A., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kodumajapidamises kasutatavad tsentrifuugkuivatid tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud trummel- ja tsentrifuugkuivatid, centrifuges for the chemical industry, JA Tööstuslikud trummel- ja tsentrifuugkuivatid tööstustes. See asub Castenaso, Itaalia.

 7. VOITH PAPER KRIEGER GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte VOITH PAPER KRIEGER GMBH & CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud trummel- ja tsentrifuugkuivatid, Trükkimine ja trükiladumine - masinad ja seadmed, Elektri- ja elektroonikakomponentide valmistamise masinad ja seadmed, Tööstuslikud kütteseadmed, Tööstuslikud trummel- ja tsentrifuugkuivatid, Trükkimine ja trükiladumine - masinad ja seadmed, Elektri- ja elektroonikakomponentide valmistamise masinad ja seadmed, JA Tööstuslikud kütteseadmed tööstustes. See asub Mönchengladbach, Saksamaa.

 8. DECANTER SYSTEM S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte DECANTER SYSTEM S.R.L., on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Kodumajapidamises kasutatavad tsentrifuugkuivatid tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud trummel- ja tsentrifuugkuivatid, granulators for pharmaceutical laboratories, JA Tööstuslikud trummel- ja tsentrifuugkuivatid tööstustes. See asub Ornago, Itaalia.

 1. KATRE MAKINA SAN TIC LTD ŞTI

  Türgi

  Ettevõte KATRE MAKINA SAN TIC LTD ŞTI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud trummel- ja tsentrifuugkuivatid tööstuses. See tegeleb ka upholstery shampooer tööstustes. See asub Gaziantep, Türgi.

 2. BOVERIO LUIGI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte BOVERIO LUIGI S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kodumajapidamises kasutatavad tsentrifuugkuivatid tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud trummel- ja tsentrifuugkuivatid, systems and equipment for washing fish and seafood, JA Tööstuslikud trummel- ja tsentrifuugkuivatid tööstustes. See asub Sannazzaro De' Burgondi, Itaalia.

 3. VENTILEX B.V.

  Holland

  Ettevõte VENTILEX B.V., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tarbe- ja tööstuslikud külmutusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Kuivad aerokülmutid, Tööstuslikud trummel- ja tsentrifuugkuivatid, Kuivjahutustornid, Kuivad aerokülmutid, Tööstuslikud trummel- ja tsentrifuugkuivatid, JA Kuivjahutustornid tööstustes. See asub Heerde, Holland.

 4. INGENIOERFIRMAET LYTZEN A/S

  Taani

  Ettevõte INGENIOERFIRMAET LYTZEN A/S, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Steriliseerimis- ja desinfektsioonivahendid tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud trummel- ja tsentrifuugkuivatid, Tööstuslikud ahjud ja lõõmutusahjud, Tööstuslikud trummel- ja tsentrifuugkuivatid, JA Tööstuslikud ahjud ja lõõmutusahjud tööstustes. See asub Herlev, Taani.

 5. GHELFI SPURGHI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte GHELFI SPURGHI S.R.L., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Puhastusteenused tööstuses. See tegeleb ka Keskkonnateenused, Tööstuslikud trummel- ja tsentrifuugkuivatid, Keskkonnateenused, JA Tööstuslikud trummel- ja tsentrifuugkuivatid tööstustes. See asub Modena, Itaalia.

 6. CBB DECANTER S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte CBB DECANTER S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kodumajapidamises kasutatavad tsentrifuugkuivatid tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud trummel- ja tsentrifuugkuivatid, purifiers for the chemical industry, JA Tööstuslikud trummel- ja tsentrifuugkuivatid tööstustes. See asub Monte Roberto, Itaalia.

 7. OPEL THERM GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte OPEL THERM GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad tööstuses. See tegeleb ka Import ja eksport - masinaehitus, Tööstuslikud trummel- ja tsentrifuugkuivatid, Import ja eksport - masinaehitus, JA Tööstuslikud trummel- ja tsentrifuugkuivatid tööstustes. See asub Unterensingen, Saksamaa.

 8. TECHNI PROCESS

  Prantsusmaa

  Ettevõte TECHNI PROCESS, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud trummel- ja tsentrifuugkuivatid, JA Tööstuslikud trummel- ja tsentrifuugkuivatid tööstustes. See asub Rousset, Prantsusmaa.

 9. SCHREYER GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte SCHREYER GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud pesu- ja keemilise puhastuse masinad tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud trummel- ja tsentrifuugkuivatid, JA Tööstuslikud trummel- ja tsentrifuugkuivatid tööstustes. See asub Gerabronn, Saksamaa.

 10. GENNARETTI S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte GENNARETTI S.P.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kodumajapidamises kasutatavad tsentrifuugkuivatid tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud trummel- ja tsentrifuugkuivatid, JA Tööstuslikud trummel- ja tsentrifuugkuivatid tööstustes. See asub Jesi, Itaalia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta