• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • tööstuslikud röstrid

Otsingu tulemused

Tööstuslikud röstrid - Import eksport

 1. BARTSCHER GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Bartscher GmbH is one of the leading companies in the commercial kitchen sector in Europe. Our range of products includes a wide selection of professional equipment, practical kitchen aids and innovative solutions. We supply everything that is needed to work efficiently in modern commercial kitchens. Since the founding of the company in 1876, Bartscher has developed into a full-range supplier for commercial kitchens. Bartscher-branded products are available from retail partners in numerous countries all throughout Europe, and we have a dedicated customer service team who also guarantee high-quality service Europe-wide. Thus, our extensive product range is complemented by outstanding customer service, which Bartscher places particularly great emphasis on. Comprehensive advice, efficient customer service and considerable experience in project management ensure our services remain at a particularly high standard. Our traditional business has a modern high-bay warehouse with spaces for 9000 pallets and 15, 000 square metres of storage space.

 2. R&R ROASTER AND ROASTER

  Türgi

  Verified by europages badge

  Ettevõte R&R ROASTER AND ROASTER, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kohvi- ja kakaoröstrid tööstuses. See tegeleb ka Kohviröstrid, Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed, Professionaalsed kohvimasinad, Tööstuslikud röstrid, coffee grinder, coffee-roasting, manufacture of espresso coffee machines, Kohviröstrid, JA Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed tööstustes. See asub Izmir, Türgi.

 3. FASTCONCEPTS.FR

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte FASTCONCEPTS.FR, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Hotellid ja restoranid tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud röstrid, Külmutusseadmetega vitriinid ja vaateaknad, Tööstuslikud röstrid, JA Külmutusseadmetega vitriinid ja vaateaknad tööstustes. See asub Paris, Prantsusmaa.

 4. GMS - GLOBAL MULTI-SERVICES SAS

  Prantsusmaa

  Ettevõte GMS - GLOBAL MULTI-SERVICES SAS, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud röstrid tööstuses. See tegeleb ka gas stoves, dishwashers, glass washers for institutions, JA Refrigerated freezer cabinets tööstustes. See asub Le Plessis-Trévise, Prantsusmaa.

 5. EKOROAST

  Türgi

  Ettevõte EKOROAST, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud röstrid tööstuses. See tegeleb ka Kohviröstrid, JA Kohviröstrid tööstustes. See asub Denizli, Türgi.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. OZSTAR NUTS ROASTING MACHINERY

  Türgi

  Ettevõte OZSTAR NUTS ROASTING MACHINERY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud röstrid tööstuses. See tegeleb ka roasting machines tööstustes. See asub Denizli, Türgi.

 2. GAMATECH AG

  Šveits

  Ettevõte GAMATECH AG, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud röstrid tööstuses. See asub Illnau, Šveits.

 3. GROSSKÜCHEN WENZEL

  Saksamaa

  Ettevõte GROSSKÜCHEN WENZEL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud röstrid tööstuses. See asub Ansbach, Saksamaa.

 4. FRITZ RAULWING GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte FRITZ RAULWING GMBH & CO. KG, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud röstrid tööstuses. See tegeleb ka machinery for slaughterhouses, JA gas rotisseries tööstustes. See asub Porta Westfalica, Saksamaa.

 5. LA CORNUE

  Prantsusmaa

  Ettevõte LA CORNUE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Suured kodumasinad tööstuses. See tegeleb ka Pliidid, Tööstuslikud röstrid, Pliidid, wood ranges, domestic water heaters and cookers, JA Tööstuslikud röstrid tööstustes. See asub Saint-Ouen L'Aumône, Prantsusmaa.

 1. DOREGRILL

  Prantsusmaa

  Ettevõte DOREGRILL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud röstrid, Tööstuslikud röstrid, roasting spits for communities, fan-assisted rotisseries, JA gas rotisseries tööstustes. See asub Sautron, Prantsusmaa.

 2. ROTISOL

  Prantsusmaa

  Ettevõte ROTISOL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud röstrid, roasting spits for communities, Tööstuslikud röstrid, fan-assisted rotisseries, JA gas rotisseries tööstustes. See asub Chelles, Prantsusmaa.

 1. MIRACOR-EUROPA, S.L.

  Hispaania

  Ettevõte MIRACOR-EUROPA, S.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Roostevaba teras tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud röstrid, Grillid ja lisatarvikud, stainless steel conduits, baking pans for institutions, Tööstuslikud röstrid, JA Grillid ja lisatarvikud tööstustes. See asub Enguera, Hispaania.

 2. BAYSAN ISITMA SOGUTMA CIHAZLARI A.S

  Türgi

  Ettevõte BAYSAN ISITMA SOGUTMA CIHAZLARI A.S, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toitlustamismasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Kohvikute ja baaride masinad ja varustus, Tööstuslikud röstrid, Kohvikute ja baaride masinad ja varustus, Tööstuslikud röstrid, fryers for institutions, JA machines and equipment for hotels, catering and public premises tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 3. CRZ MAKINA

  Türgi

  Ettevõte CRZ MAKINA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud röstrid tööstuses. See tegeleb ka roasting machines tööstustes. See asub Denizli, Türgi.

 4. FRYER BASKET TURKEY

  Türgi

  Ettevõte FRYER BASKET TURKEY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud röstrid tööstuses. See tegeleb ka systems and equipment for grilling for the food and conserving industry, JA systems and equipment for frying for the food and conserving industry tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 5. GIRARROSTO DA ANTONIO DI GRANATA ANNAMARIA

  Itaalia

  Ettevõte GIRARROSTO DA ANTONIO DI GRANATA ANNAMARIA, aastal ja mis tegeleb Võred, restid ja traatvõrk tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud röstrid, Metallvõred, Tööstuslikud röstrid, JA Metallvõred tööstustes. See asub Qualiano, Itaalia.

 6. FERRABOLI & C.

  Itaalia

  Ettevõte FERRABOLI & C., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud röstrid tööstuses. See tegeleb ka electric food warmers for the home, JA roasting spits for communities tööstustes. See asub Prevalle, Itaalia.

 7. FORNOSINTRA-FORNOS E EQUIPAMENTOS EM INOX, LDA.

  Portugal

  Ettevõte FORNOSINTRA-FORNOS E EQUIPAMENTOS EM INOX, LDA., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud röstrid, Spetsiaalteras, Tööstuslikud röstrid, JA Spetsiaalteras tööstustes. See asub Vila Verde-Terrugem, Portugal.

 8. POLYDOR GIROS-GRILLGERÄTE GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte POLYDOR GIROS-GRILLGERÄTE GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud röstrid, JA Tööstuslikud röstrid tööstustes. See asub Lübbecke, Saksamaa.

 1. BMS BURGER & MÜLLER GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte BMS BURGER & MÜLLER GMBH, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud röstrid, JA Tööstuslikud röstrid tööstustes. See asub Kieselbronn, Saksamaa.

 2. MAX WEISHAUPT A/S

  Taani

  Ettevõte MAX WEISHAUPT A/S, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud röstrid tööstuses. See tegeleb ka Kodumajapidamiste kütmiseks kasutatavad põletid, JA Kodumajapidamiste kütmiseks kasutatavad põletid tööstustes. See asub Glostrup, Taani.

 3. P + S METALLTECHNIK GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte P + S METALLTECHNIK GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud röstrid, JA Tööstuslikud röstrid tööstustes. See asub Oederan, Saksamaa.

 4. 'HELLAS' TSEKME BROS. S.A.

  Kreeka

  Ettevõte 'HELLAS' TSEKME BROS. S.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud röstrid tööstuses. See asub Perama, Kreeka.

 5. MOONICH PRODUKTKONZEPTE & -REALISIERUNG GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte MOONICH PRODUKTKONZEPTE & -REALISIERUNG GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Dekoratiivkaminate ja -pliitide tarvikud, Tööstuslikud röstrid, Dekoratiivkaminate ja -pliitide tarvikud, JA Tööstuslikud röstrid tööstustes. See asub Sauerlach, Saksamaa.

 6. CARLOTENA DE ASADOS S.L.

  Hispaania

  Ettevõte CARLOTENA DE ASADOS S.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud röstrid, JA Tööstuslikud röstrid tööstustes. See asub La Carlota, Hispaania.

 7. FEUERDESIGN GMBH & CO KG

  Saksamaa

  Ettevõte FEUERDESIGN GMBH & CO KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud röstrid, JA Tööstuslikud röstrid tööstustes. See asub Bad Salzuflen, Saksamaa.

 8. F.LLI POLLINI EN.PA.ER. DI POLLINI ENZO & C. ( S.N.C. )

  Itaalia

  Ettevõte F.LLI POLLINI EN.PA.ER. DI POLLINI ENZO & C. ( S.N.C. ), on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Kingapuhastajad, Tööstuslikud röstrid, Kingapuhastajad, JA Tööstuslikud röstrid tööstustes. See asub Montiano, Itaalia.

 9. VEICULOS DE OCASIÓN MIGUEL ALEMÁN

  Hispaania

  Ettevõte VEICULOS DE OCASIÓN MIGUEL ALEMÁN, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud röstrid tööstuses. See asub Murcia, Hispaania.

 10. METALLTECHNIK WILM E. K.

  Saksamaa

  Ettevõte METALLTECHNIK WILM E. K., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud röstrid tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud ja ehitusrauddetailid, JA Tööstuslikud ja ehitusrauddetailid tööstustes. See asub Hamburg, Saksamaa.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta