• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • tööstuslikud röstrid

Otsingu tulemused

Tööstuslikud röstrid - Import eksport

 1. FASTCONCEPTS.FR

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte FASTCONCEPTS.FR, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Hotellid ja restoranid tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud röstrid, Külmutusseadmetega vitriinid ja vaateaknad, Tööstuslikud röstrid, JA Külmutusseadmetega vitriinid ja vaateaknad tööstustes. See asub Paris, Prantsusmaa.

 2. GMS - GLOBAL MULTI-SERVICES SAS

  Prantsusmaa

  Ettevõte GMS - GLOBAL MULTI-SERVICES SAS, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud röstrid tööstuses. See tegeleb ka gas stoves, dishwashers, glass washers for institutions, JA Refrigerated freezer cabinets tööstustes. See asub Le Plessis-Trévise, Prantsusmaa.

 3. EKOROAST

  Türgi

  Ettevõte EKOROAST, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud röstrid tööstuses. See tegeleb ka Kohviröstrid, JA Kohviröstrid tööstustes. See asub Denizli, Türgi.

 4. OZSTAR NUTS ROASTING MACHINERY

  Türgi

  Ettevõte OZSTAR NUTS ROASTING MACHINERY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud röstrid tööstuses. See tegeleb ka roasting machines tööstustes. See asub Denizli, Türgi.

 5. GAMATECH AG

  Šveits

  Ettevõte GAMATECH AG, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud röstrid tööstuses. See asub Illnau, Šveits.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. MIRACOR-EUROPA, S.L.

  Hispaania

  Ettevõte MIRACOR-EUROPA, S.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Roostevaba teras tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud röstrid, Grillid ja lisatarvikud, stainless steel conduits, baking pans for institutions, Tööstuslikud röstrid, JA Grillid ja lisatarvikud tööstustes. See asub Enguera, Hispaania.

 2. BAYSAN ISITMA SOGUTMA CIHAZLARI A.S

  Türgi

  Ettevõte BAYSAN ISITMA SOGUTMA CIHAZLARI A.S, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toitlustamismasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Kohvikute ja baaride masinad ja varustus, Tööstuslikud röstrid, Kohvikute ja baaride masinad ja varustus, Tööstuslikud röstrid, fryers for institutions, JA machines and equipment for hotels, catering and public premises tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 3. GROSSKÜCHEN WENZEL

  Saksamaa

  Ettevõte GROSSKÜCHEN WENZEL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud röstrid tööstuses. See asub Ansbach, Saksamaa.

 4. CRZ MAKINA

  Türgi

  Ettevõte CRZ MAKINA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud röstrid tööstuses. See tegeleb ka roasting machines tööstustes. See asub Denizli, Türgi.

 5. ROTISOL

  Prantsusmaa

  Ettevõte ROTISOL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud röstrid, roasting spits for communities, Tööstuslikud röstrid, fan-assisted rotisseries, JA gas rotisseries tööstustes. See asub Chelles, Prantsusmaa.

 1. DOREGRILL

  Prantsusmaa

  Ettevõte DOREGRILL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud röstrid, Tööstuslikud röstrid, roasting spits for communities, fan-assisted rotisseries, JA gas rotisseries tööstustes. See asub Sautron, Prantsusmaa.

 2. LA CORNUE

  Prantsusmaa

  Ettevõte LA CORNUE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Suured kodumasinad tööstuses. See tegeleb ka Pliidid, Tööstuslikud röstrid, Pliidid, wood ranges, domestic water heaters and cookers, JA Tööstuslikud röstrid tööstustes. See asub Saint-Ouen L'Aumône, Prantsusmaa.

 1. FRITZ RAULWING GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte FRITZ RAULWING GMBH & CO. KG, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud röstrid tööstuses. See tegeleb ka machinery for slaughterhouses, JA gas rotisseries tööstustes. See asub Porta Westfalica, Saksamaa.

 2. FRYER BASKET TURKEY

  Türgi

  Ettevõte FRYER BASKET TURKEY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud röstrid tööstuses. See tegeleb ka systems and equipment for grilling for the food and conserving industry, JA systems and equipment for frying for the food and conserving industry tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 3. CHII JANN ENTERPRISE CO., LTD.

  Taiwan

  Ettevõte CHII JANN ENTERPRISE CO., LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud röstrid tööstuses. See asub Chiayi City, Taiwan.

 4. FERRABOLI & C.

  Itaalia

  Ettevõte FERRABOLI & C., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud röstrid tööstuses. See tegeleb ka electric food warmers for the home, JA roasting spits for communities tööstustes. See asub Prevalle, Itaalia.

 5. GIRARROSTO DA ANTONIO DI GRANATA ANNAMARIA

  Itaalia

  Ettevõte GIRARROSTO DA ANTONIO DI GRANATA ANNAMARIA, aastal ja mis tegeleb Võred, restid ja traatvõrk tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud röstrid, Metallvõred, Tööstuslikud röstrid, JA Metallvõred tööstustes. See asub Qualiano, Itaalia.

 6. MOONICH PRODUKTKONZEPTE & -REALISIERUNG GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte MOONICH PRODUKTKONZEPTE & -REALISIERUNG GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Dekoratiivkaminate ja -pliitide tarvikud, Tööstuslikud röstrid, Dekoratiivkaminate ja -pliitide tarvikud, JA Tööstuslikud röstrid tööstustes. See asub Sauerlach, Saksamaa.

 7. POLYDOR GIROS-GRILLGERÄTE GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte POLYDOR GIROS-GRILLGERÄTE GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud röstrid, JA Tööstuslikud röstrid tööstustes. See asub Lübbecke, Saksamaa.

 8. F.LLI POLLINI EN.PA.ER. DI POLLINI ENZO & C. ( S.N.C. )

  Itaalia

  Ettevõte F.LLI POLLINI EN.PA.ER. DI POLLINI ENZO & C. ( S.N.C. ), on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Kingapuhastajad, Tööstuslikud röstrid, Kingapuhastajad, JA Tööstuslikud röstrid tööstustes. See asub Montiano, Itaalia.

 1. POLYPROM SCIENCE AND PRODUCTION LIMITED LIABILITY COMPANY

  Ukraina

  Ettevõte POLYPROM SCIENCE AND PRODUCTION LIMITED LIABILITY COMPANY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud röstrid, Anorgaanilise keemia toorained ja derivaadid, Tööstuslikud röstrid, JA Anorgaanilise keemia toorained ja derivaadid tööstustes. See asub Dnipropetrovsk, Ukraina.

 2. ELECTROTHERM PLC

  Bulgaaria

  Ettevõte ELECTROTHERM PLC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kodumajapidamises kasutatavad boilerid tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud röstrid, JA Tööstuslikud röstrid tööstustes. See asub Varna, Bulgaaria.

 3. FEUERDESIGN GMBH & CO KG

  Saksamaa

  Ettevõte FEUERDESIGN GMBH & CO KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud röstrid, JA Tööstuslikud röstrid tööstustes. See asub Bad Salzuflen, Saksamaa.

 4. METALLTECHNIK WILM E. K.

  Saksamaa

  Ettevõte METALLTECHNIK WILM E. K., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud röstrid tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud ja ehitusrauddetailid, JA Tööstuslikud ja ehitusrauddetailid tööstustes. See asub Hamburg, Saksamaa.

 5. MAX WEISHAUPT A/S

  Taani

  Ettevõte MAX WEISHAUPT A/S, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud röstrid tööstuses. See tegeleb ka Kodumajapidamiste kütmiseks kasutatavad põletid, JA Kodumajapidamiste kütmiseks kasutatavad põletid tööstustes. See asub Glostrup, Taani.

 6. 'HELLAS' TSEKME BROS. S.A.

  Kreeka

  Ettevõte 'HELLAS' TSEKME BROS. S.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud röstrid tööstuses. See asub Perama, Kreeka.

 7. HERTELS - BRATHÄHNCHEN GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte HERTELS - BRATHÄHNCHEN GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud röstrid, JA Tööstuslikud röstrid tööstustes. See asub Schwarzenbach A.D. Saale, Saksamaa.

 8. P + S METALLTECHNIK GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte P + S METALLTECHNIK GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud röstrid, JA Tööstuslikud röstrid tööstustes. See asub Oederan, Saksamaa.

 9. CARLOTENA DE ASADOS S.L.

  Hispaania

  Ettevõte CARLOTENA DE ASADOS S.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud röstrid, JA Tööstuslikud röstrid tööstustes. See asub La Carlota, Hispaania.

 10. BMS BURGER & MÜLLER GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte BMS BURGER & MÜLLER GMBH, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud röstrid, JA Tööstuslikud röstrid tööstustes. See asub Kieselbronn, Saksamaa.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta