• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • tööstuslikud nõelad

Otsingu tulemused

Tööstuslikud nõelad - Import eksport

 1. SCHMETZ SWITZERLAND AG

  Šveits

  Ettevõte SCHMETZ SWITZERLAND AG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud nõelad tööstuses. See asub Tägerschen, Šveits.

 2. AXFIL

  Prantsusmaa

  Ettevõte AXFIL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud nõelad tööstuses. See asub L'aigle, Prantsusmaa.

 3. F. & H. ENGEL A.G.

  Šveits

  Ettevõte F. & H. ENGEL A.G., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kliimaseadmed, õhutus- ja ventileerimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Töötlemata teras, Tööstuslikud nõelad, Metallkonksud, Ehitusdetailid, Töötlemata teras, Tööstuslikud nõelad, Metallkonksud, JA Ehitusdetailid tööstustes. See asub Biel-Bienne, Šveits.

 4. ANPING XINHONGYUAN WIRE MESH PRODUCTS CO.LTD

  Hiina

  Ettevõte ANPING XINHONGYUAN WIRE MESH PRODUCTS CO.LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud nõelad tööstuses. See asub Shijiazhuang, Hiina.

 5. WOLFGANG HABERMANN

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte WOLFGANG HABERMANN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud nõelad tööstuses. See asub 56301, Lubník, Tšehhi Vabariik.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. LEONHARD SCHMAUSER GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte LEONHARD SCHMAUSER GMBH & CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mehaanilised ülekandesüsteemid ja -komponendid tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud nõelad, Süstlanõelad, Tööstuslikud nõelad, JA Süstlanõelad tööstustes. See asub Schwabach, Saksamaa.

 2. GROZ - BECKERT PORTUGUESA, LDA

  Portugal

  Ettevõte GROZ - BECKERT PORTUGUESA, LDA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ehitusdetailid tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud nõelad, JA Tööstuslikud nõelad tööstustes. See asub Valadares, Portugal.

 3. ENTACO LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte ENTACO LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Süstlanõelad tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud nõelad, JA Tööstuslikud nõelad tööstustes. See asub Studley, Ühendkuningriik.

 4. FIEDLER SA

  Šveits

  Ettevõte FIEDLER SA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ehitusdetailid tööstuses. See tegeleb ka Kellatarvikud, Tööstuslikud nõelad, Kellatarvikud, JA Tööstuslikud nõelad tööstustes. See asub Carouge, Šveits.

 5. SÄCHSISCHE NADEL- UND PLATINENFABRIKEN GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte SÄCHSISCHE NADEL- UND PLATINENFABRIKEN GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ehitusdetailid tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud nõelad, JA Tööstuslikud nõelad tööstustes. See asub Chemnitz, Saksamaa.

 1. GROZ-BECKERT U.K. LIMITED

  Ühendkuningriik

  Ettevõte GROZ-BECKERT U.K. LIMITED, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Ehitusdetailid tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud nõelad, JA Tööstuslikud nõelad tööstustes. See asub Wigston, Ühendkuningriik.

 2. NEEDLE & TACKLE CO LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte NEEDLE & TACKLE CO LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ehitusdetailid tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud nõelad, JA Tööstuslikud nõelad tööstustes. See asub Studley, Ühendkuningriik.

 1. STEIN TRADE D.O.O.

  Sloveenia

  Ettevõte STEIN TRADE D.O.O., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud nõelad tööstuses. See asub Trzin, Sloveenia.

 2. ZENOBI S.U.R.L.

  Itaalia

 3. FURLAN RAPPRESENTANZE SNC DI FURLAN CLAUDIO & C.

  Itaalia

 4. PHARMACIE DE PORT-VALAIS SA

  Šveits

 5. HAASE E KUHN PORTUGUESA - AGULHAS TEXTEIS, UNIPESSOAL, LDA.

  Portugal

 6. LAMMERTZ INDUSTRIENADEL GMBH

  Saksamaa

 7. CASTLE INDUSTRIES LTD

  Ühendkuningriik

 8. BASTA HOLDINGS LTD

  Iirimaa