• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • tööstuslike ventiilide juhtimisseadmed

Otsingu tulemused

Tööstuslike ventiilide juhtimisseadmed - Import eksport

 1. ROTEX AUTOMATION EUROPE

  Holland

  Verified by europages badge

  Rotex is India's largest solenoid valve manufacturer and a global supplier of solenoid valves, Pulse valves, and angle seat valves.. In the last 55 years, Rotex has supplied over 9, 500, 000 valves to over 7000 customers across 73 countries from 71, 000 catalog and over 6100 customized solutions. We provide worldwide coverage with our 3 international offices in UAE, Netherlands, and Malaysia and 83 international distributors spread across over 55 countries. We offer a broad range of solenoid valves including 2-way solenoid valves, 3-way solenoid valves, 5-way solenoid valves, Low power Solenoid valves, High-Pressure Solenoid valves, Explosion Proof Solenoid valves, SIL3 rated solenoid valves, Intrinsically Safe solenoid valve etc. Rotex is also a leading manufacturer of positioners and electro-hydraulic actuators with a wide range of capabilities like smart positioners, electro-pneumatic positioners, and electro-hydraulic actuators providing torque from 25 NM to 600K NM. Founded in 1967, the company has a long history of excellence in developing highly engineered products to meet the fast-paced technological needs of the process industries. Rotex has over 18+ utilities patents over Solenoid valves and 14+ patents over electro-hydraulic actuators and positioners. It has over 11+ international Product certifications like SIL3, ATEX, UL, IECeX, INMETRO, etc, and Quality system certifications like ISO9001, ISO14001, ISO45001, AS9100D, and IATF 16949.

 2. BENE INOX - RACCORDS & ROBINETTERIE

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte BENE INOX - RACCORDS & ROBINETTERIE, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Torutarvikud - mustmetallidest tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslik vee- ja kanalisatsioonivõrk, Lehtmetall ja torud, Tööstuslike ventiilide juhtimisseadmed, stainless steel connections, Valves, solenoid, Piping accessories, stainless steel flanges, tightening clamps, JA butterfly valves tööstustes. See asub Saint Priest, Prantsusmaa.

 3. BALVINOX

  Belgia

  Verified by europages badge

  Ettevõte BALVINOX, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik vee- ja kanalisatsioonivõrk tööstuses. See tegeleb ka Kanalisatsiooniliitmikud, Tööstuslike ventiilide juhtimisseadmed, Kanalisatsiooniliitmikud, Industrial piping, Tööstuslike ventiilide juhtimisseadmed, pneumatic valves, Silicone tubes and hoses, butterfly valves, JA Ball valves tööstustes. See asub Perwez, Belgia.

 4. WUHAN GRAT CONTROL VALVE CO.,LTD

  Hiina

  Ettevõte WUHAN GRAT CONTROL VALVE CO.,LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslike ventiilide juhtimisseadmed tööstuses. See asub Wuhan, Hiina.

 5. TURKOGLU

  Türgi

  Ettevõte TURKOGLU, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ehitusmaterjalid tööstuses. See tegeleb ka Korkkraanid ja ventiilid, Tööstuslike ventiilide juhtimisseadmed, water valves, ball valves, Korkkraanid ja ventiilid, JA Tööstuslike ventiilide juhtimisseadmed tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. PETRAS

  Prantsusmaa

  Ettevõte PETRAS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik vee- ja kanalisatsioonivõrk tööstuses. See tegeleb ka Nafta- ja naftakeemiatööstuse korkkraanid ja ventiilid, Tööstusarmatuuri ventiilid, Tööstuslike ventiilide juhtimisseadmed, pneumatic actuators, Nafta- ja naftakeemiatööstuse korkkraanid ja ventiilid, Tööstusarmatuuri ventiilid, JA Tööstuslike ventiilide juhtimisseadmed tööstustes. See asub Pourrieres, Prantsusmaa.

 2. AFC VALVES UK LIMITED (ALPINE FLOW CONTROL)

  Ühendkuningriik

  Ettevõte AFC VALVES UK LIMITED (ALPINE FLOW CONTROL), on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslike ventiilide juhtimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka control valves, air valves, check valves, JA ball valves tööstustes. See asub Glasgow, Ühendkuningriik.

 3. CREISCENDO

  Prantsusmaa

  Ettevõte CREISCENDO, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Import-eksport - vahendajad tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslike ventiilide juhtimisseadmed, Kaevandamine - masinad ja seadmed, Elektritrafod, -muundurid ja -alaldid, Tööstuslike ventiilide juhtimisseadmed, Kaevandamine - masinad ja seadmed, thermal insulation - materials, JA Elektritrafod, -muundurid ja -alaldid tööstustes. See asub Chisseaux, Prantsusmaa.

 4. FLOLINE CORPORATION

  India

  Ettevõte FLOLINE CORPORATION, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslike ventiilide juhtimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka ball valves, gate valves, JA globe valves tööstustes. See asub Mumbai, India.

 5. TIANJIN JINTONG WATTS VALVE MANUFACTURING CO. LTD

  Hiina

  Ettevõte TIANJIN JINTONG WATTS VALVE MANUFACTURING CO. LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslike ventiilide juhtimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka butterfly valves, gate valves, check valve, JA ball valves tööstustes. See asub Tianjin, Hiina.

 1. WALWORTH

  Hispaania

  Ettevõte WALWORTH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslike ventiilide juhtimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka ball valves, gate valves, JA globe valves tööstustes. See asub Sevilla, Hispaania.

 2. SINWA VALVE INDUSTRY LIMTED

  Hiina

  Ettevõte SINWA VALVE INDUSTRY LIMTED, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslike ventiilide juhtimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka ball valves, gate valves, butterfly valves, JA globe valves tööstustes. See asub Oubei Wenzhou, Hiina.

 1. I G ASHBROOK FLUIDS HANDLING LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte I G ASHBROOK FLUIDS HANDLING LTD, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Tööstuslike ventiilide juhtimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Tsentrifugaalpumbad, Voolukulumõõturid, Tsentrifugaalpumbad, JA Voolukulumõõturid tööstustes. See asub Northwich, Ühendkuningriik.

 2. ZHEJIANG ONERO VALVE CO.,LTD.

  Hiina

  Ettevõte ZHEJIANG ONERO VALVE CO.,LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslike ventiilide juhtimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka ball valves, gate valves, globe valves, JA check valves tööstustes. See asub Wenzhou, Hiina.

 3. ROTORK P.L.C.

  Ühendkuningriik

  Ettevõte ROTORK P.L.C., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslike ventiilide juhtimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka actuators, Electric actuators, Gearboxes, JA pneumatic valves tööstustes. See asub Bath, Ühendkuningriik.

 4. KONRAD ARMATURENTECHNIK GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte KONRAD ARMATURENTECHNIK GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslike ventiilide juhtimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Ülekandemehhanismid, Ülekandemehhanismid, non-return valves, check valves, JA Shut-off valves tööstustes. See asub Bochum, Saksamaa.

 5. HOLMBURY LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte HOLMBURY LTD, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Hüdraulikaseadmed tööstuses. See tegeleb ka Hüdroventiilid, Tööstuslike ventiilide juhtimisseadmed, Hüdroventiilid, couplings, hydraulic systems, JA Tööstuslike ventiilide juhtimisseadmed tööstustes. See asub Tonbridge, Ühendkuningriik.

 6. KDV FLOW

  Ühendkuningriik

  Ettevõte KDV FLOW, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslike ventiilide juhtimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka ball valves tööstustes. See asub Wakefield, Ühendkuningriik.

 7. MECATORK ACTIONNEURS

  Prantsusmaa

  Ettevõte MECATORK ACTIONNEURS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslike ventiilide juhtimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslik vee- ja kanalisatsioonivõrk, Elektrimootorid ja varuosad, Tööstuslik vee- ja kanalisatsioonivõrk, JA Elektrimootorid ja varuosad tööstustes. See asub Seynod, Prantsusmaa.

 8. WOOSUNG VALVE CO., LTD

  Lõuna-Korea

  Ettevõte WOOSUNG VALVE CO., LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslike ventiilide juhtimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka valves, fluid control valves, industrial valve manufacturer, JA check valves tööstustes. See asub BUSAN, Lõuna-Korea.

 1. AMOT USA

  Ameerika Ühendriigid

  Ettevõte AMOT USA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslike ventiilide juhtimisseadmed tööstuses. See asub Houston, Tx, Ameerika Ühendriigid.

 2. VALTORQUE VALVES KFT

  Ungari

  Ettevõte VALTORQUE VALVES KFT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslike ventiilide juhtimisseadmed tööstuses. See asub Budapest, Ungari.

 3. KSB

  Prantsusmaa

  Ettevõte KSB, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pumbad tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslike ventiilide juhtimisseadmed, purification pumps, taps and fittings, pumps for industrial uses, JA Tööstuslike ventiilide juhtimisseadmed tööstustes. See asub Gennevilliers, Prantsusmaa.

 4. CORINOX

  Hispaania

  Ettevõte CORINOX, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Roostevaba teras tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslike ventiilide juhtimisseadmed, valve accessories, stainless steel connections, Tööstuslike ventiilide juhtimisseadmed, JA sleeve boards tööstustes. See asub Logroño, Hispaania.

 5. WENZHOU RUIXIN VALVE CO.,LTD

  Austraalia

  Ettevõte WENZHOU RUIXIN VALVE CO.,LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslike ventiilide juhtimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka ball valves, gate valves, JA globe valves tööstustes. See asub Perth, Austraalia.

 6. BURACCO SAS

  Prantsusmaa

  Ettevõte BURACCO SAS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslike ventiilide juhtimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Tööstusarmatuuri ventiilid, Hüdrosidemed, Toruliitmike ventiilid, Tööstuslik vee- ja kanalisatsioonivõrk, Tööstusarmatuuri ventiilid, Hüdrosidemed, Toruliitmike ventiilid, JA Tööstuslik vee- ja kanalisatsioonivõrk tööstustes. See asub Montceau Les Mines, Prantsusmaa.

 7. XIAMEN LANDEE VALVE IMPORT AND EXPORT CO., LTD

  Ameerika Ühendriigid

  Ettevõte XIAMEN LANDEE VALVE IMPORT AND EXPORT CO., LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslike ventiilide juhtimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Ball valves, butterfly valves, check valve, JA industrial valves tööstustes. See asub Xiamen, Ameerika Ühendriigid.

 8. AUMA RIESTER GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte AUMA RIESTER GMBH & CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslike ventiilide juhtimisseadmed tööstuses. See asub Müllheim, Saksamaa.

 9. MUCON

  Ühendkuningriik

  Ettevõte MUCON, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslike ventiilide juhtimisseadmed tööstuses. See asub Macclesfield, Ühendkuningriik.

 10. VALFONTA CONTROL VALVES

  Hispaania

  Ettevõte VALFONTA CONTROL VALVES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslike ventiilide juhtimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka bronze industrial valves tööstustes. See asub Badalona(barcelona), Hispaania.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta