• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • tööstuslik lubjakivi

Otsingu tulemused

Tööstuslik lubjakivi - Import eksport

 1. KALKFABRIK NETSTAL AG

  Šveits

  Verified by europages badge

  The home of lime for the whole of Switzerland – and gravel for the entire region. Elggis (in Germany) has been a valuable site for quarrying lime since 1900. From its humble beginnings, KFN has developed into the largest and, ultimately, the only lime producer in Switzerland. With motivated employees and excellent product quality, KFN has been able to maintain its market position and expand further. In addition to lime products, the "Chalchi" also manufactures gravel and crushed stone – a welcome resource for structural and civil engineering alike. Approximately half of Glarnerland's total gravel demand is met by the Netstal AG lime plant.

 2. CALES PASCUAL SL

  Hispaania

  Verified by europages badge

  Ettevõte CALES PASCUAL SL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lubjakivi tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslik lubjakivi, Tulekindlad ehitusmaterjalid, hydraulic lime in lumps, slaked lime, lime milk, Tööstuslik lubjakivi, LIME, fast-setting mortar, JA hydrated lime powder tööstustes. See asub Paterna-Valencia, Hispaania.

 3. GROUPE SAINT HILAIRE

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte GROUPE SAINT HILAIRE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik lubjakivi tööstuses. See tegeleb ka Lubjakivi, cement additives, lime for construction work, limestone fillers for concrete, fillers for technical sites, precasting fillers, fillers for plant mix, limestones for metallurgy, JA limestones for binders tööstustes. See asub Saint Savin, Prantsusmaa.

 4. ROCAS DECOR HUNGARY KFT

  Ungari

  Ettevõte ROCAS DECOR HUNGARY KFT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marmor ja looduslikud kivid tööstuses. See tegeleb ka Graniit, Tööstuslik lubjakivi, Graniit, JA Tööstuslik lubjakivi tööstustes. See asub Üröm, Ungari.

 5. KALKWERK HUFGARD GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte KALKWERK HUFGARD GMBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik lubjakivi tööstuses. See asub Hösbach, Saksamaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. ISRAR STONE,MARBLE & GRANITE LTD

  Iisrael

  Ettevõte ISRAR STONE,MARBLE & GRANITE LTD, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Marmor ja looduslikud kivid tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslik lubjakivi, natural stone, ceramic granite, Tööstuslik lubjakivi, JA Building tööstustes. See asub Jerusalem, Iisrael.

 2. PHOENIX STONEWORKS LTD

  Bulgaaria

  Ettevõte PHOENIX STONEWORKS LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik lubjakivi tööstuses. See asub Sofia, Bulgaaria.

 3. GEO-CAR SOFIA

  Bulgaaria

  Ettevõte GEO-CAR SOFIA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik lubjakivi tööstuses. See tegeleb ka Marmor ja looduslikud kivid, Kivitrepid, Marmor ja looduslikud kivid, Kivitrepid, slabs, JA window sills tööstustes. See asub Sofia, Bulgaaria.

 4. ZMTS EGYPT ZOHDY MINERALS & TRADING SUPPLIES MANUFACTURER OF CALCIUM CARBONATE-LIMESTONE-SILICA SAN

  Egiptus

  Ettevõte ZMTS EGYPT ZOHDY MINERALS & TRADING SUPPLIES MANUFACTURER OF CALCIUM CARBONATE-LIMESTONE-SILICA SAN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik lubjakivi tööstuses. See tegeleb ka calcium carbonate, Gypsum, Silica sand, JA polypropylene yarn - technical yarns tööstustes. See asub Giza, Egiptus.

 5. CARRIERES DE LA THURE

  Belgia

  Ettevõte CARRIERES DE LA THURE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ehitus- ja kommunaaltööde toormaterjalid tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslik lubjakivi, cement powder, Aggregates, Tööstuslik lubjakivi, JA quarry earths for industrial use tööstustes. See asub Erquelinnes, Belgia.

 1. ETACEL - EXTRACÇÃO E TRANSFORMAÇÃO DE MÁRMORES LDA

  Portugal

  Ettevõte ETACEL - EXTRACÇÃO E TRANSFORMAÇÃO DE MÁRMORES LDA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik lubjakivi tööstuses. See tegeleb ka Marmor ja looduslikud kivid, panel facades, outdoor stone flooring, Marmor ja looduslikud kivid, JA natural stone interior furnishings tööstustes. See asub Leiria, Portugal.

 2. GRANITE DRC - DRC STANSTEAD

  Kanada

  Ettevõte GRANITE DRC - DRC STANSTEAD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Graniit tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslik lubjakivi, Marmor, limestone, Tööstuslik lubjakivi, JA Marmor tööstustes. See asub Rivière à Pierre, Kanada.

 1. GALAXY IMPEX

  India

  Ettevõte GALAXY IMPEX, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marmor ja looduslikud kivid tööstuses. See tegeleb ka Liivakivi, Ränilubjakivitellised, Tööstuslik lubjakivi, Liivakivi, sandstone for building, Ränilubjakivitellised, JA Tööstuslik lubjakivi tööstustes. See asub Jaipur, India.

 2. HEIDELBERGCEMENT AG

  Saksamaa

  Ettevõte HEIDELBERGCEMENT AG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Teravili tööstuses. See tegeleb ka Loomasööt, Ehitus- ja kommunaaltööde toormaterjalid, Liiv ja killustik, Tööstuslik lubjakivi, Loomasööt, Ehitus- ja kommunaaltööde toormaterjalid, Liiv ja killustik, JA Tööstuslik lubjakivi tööstustes. See asub Efringen-Kirchen, Saksamaa.

 3. ETHICAL GRANITE & NATURAL STONE SL

  Hispaania

  Ettevõte ETHICAL GRANITE & NATURAL STONE SL, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik lubjakivi tööstuses. See tegeleb ka Marmor ja looduslikud kivid, Graniit, sandstone, Pebbles, Marmor ja looduslikud kivid, JA Graniit tööstustes. See asub Lleida, Hispaania.

 4. KOÇ-BIR

  Türgi

  Ettevõte KOÇ-BIR, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Lubjakivi tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslik lubjakivi, concrete, cement, Limestones, JA Tööstuslik lubjakivi tööstustes. See asub Gumushane, Türgi.

 5. ASYAPI MADENCILIK LTD STI

  Türgi

  Ettevõte ASYAPI MADENCILIK LTD STI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik lubjakivi tööstuses. See tegeleb ka limestone, JA Aggregates tööstustes. See asub Düzce, Türgi.

 6. QUICO MINERALS (MALAYSIA) SDN. BHD.

  Malaisia

  Ettevõte QUICO MINERALS (MALAYSIA) SDN. BHD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik lubjakivi tööstuses. See tegeleb ka Calcium carbonate tööstustes. See asub Petaling Jaya, Selangor, Malaisia.

 7. KOROB STEEL TRADE S.R.O.

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte KOROB STEEL TRADE S.R.O., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik lubjakivi tööstuses. See tegeleb ka Steel balls tööstustes. See asub Praha 9, Tšehhi Vabariik.

 8. LABRARTE - ARTESANOS DE LA PIEDRA

  Hispaania

  Ettevõte LABRARTE - ARTESANOS DE LA PIEDRA, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik lubjakivi tööstuses. See tegeleb ka Katusekivid, Kivitrepid, Tööstuslikud põrandad, Marmor ja looduslikud kivid, Katusekivid, Kivitrepid, Tööstuslikud põrandad, JA Marmor ja looduslikud kivid tööstustes. See asub Arucas, Hispaania.

 1. MLD

  Holland

  Ettevõte MLD, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik lubjakivi tööstuses. See tegeleb ka natural stone, JA slaked lime tööstustes. See asub Hoofddorp, Holland.

 2. VARIOUS STONES

  Saksamaa

  Ettevõte VARIOUS STONES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik lubjakivi tööstuses. See tegeleb ka wall covering tööstustes. See asub Trier, Saksamaa.

 3. GALTECHNOPARK

  Ukraina

  Ettevõte GALTECHNOPARK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik lubjakivi tööstuses. See asub Zadnistryanske Village, Ukraina.

 4. FELS-WERKE GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte FELS-WERKE GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Ehitus- ja kommunaaltööde toormaterjalid tööstuses. See tegeleb ka Liiv ja killustik, Tööstuslik lubjakivi, Marmor ja looduslikud kivid, Kaevandamine - masinad ja seadmed, Liiv ja killustik, Tööstuslik lubjakivi, Marmor ja looduslikud kivid, JA Kaevandamine - masinad ja seadmed tööstustes. See asub Rüdersdorf, Saksamaa.

 5. MÄRKER ZEMENT GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte MÄRKER ZEMENT GMBH, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik lubjakivi tööstuses. See tegeleb ka Liivakivi, Tahvelkilt, Tööstuslik kriit, Liivakivi, Tahvelkilt, JA Tööstuslik kriit tööstustes. See asub Harburg , Saksamaa.

 6. MÄRKER KALK GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte MÄRKER KALK GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ehitus- ja kommunaaltööde toormaterjalid tööstuses. See tegeleb ka Liiv ja killustik, Tööstuslik lubjakivi, Marmor ja looduslikud kivid, Kaevandamine - masinad ja seadmed, Liiv ja killustik, Tööstuslik lubjakivi, Marmor ja looduslikud kivid, JA Kaevandamine - masinad ja seadmed tööstustes. See asub Blaustein, Saksamaa.

 7. KALKWERK RYGOL GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte KALKWERK RYGOL GMBH & CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik kriit tööstuses. See tegeleb ka Tahvelkilt, Tööstuslik lubjakivi, Liivakivi, Tahvelkilt, Tööstuslik lubjakivi, JA Liivakivi tööstustes. See asub Painten, Saksamaa.

 8. WALHALLA KALK GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte WALHALLA KALK GMBH & CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Eritsemendid tööstuses. See tegeleb ka Kaevandamine - masinad ja seadmed, Liiv ja killustik, Tööstuslik lubjakivi, Kaevandamine - masinad ja seadmed, Liiv ja killustik, JA Tööstuslik lubjakivi tööstustes. See asub Regensburg, Saksamaa.

 9. GALTECHNOPARK

  Ukraina

  Ettevõte GALTECHNOPARK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lubjakivi tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslik lubjakivi, JA Tööstuslik lubjakivi tööstustes. See asub Halych, Ukraina.

 10. BULSTONE 07

  Bulgaaria

  Ettevõte BULSTONE 07, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik lubjakivi tööstuses. See tegeleb ka Limestones, JA stone tile floorings tööstustes. See asub Mezdra, Bulgaaria.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta