• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • tööstuslik lubjakivi

Otsingu tulemused

Tööstuslik lubjakivi - Import eksport

 1. KALKFABRIK NETSTAL AG

  Šveits

  Verified by europages badge

  The home of lime for the whole of Switzerland – and gravel for the entire region. Elggis (in Germany) has been a valuable site for quarrying lime since 1900. From its humble beginnings, KFN has developed into the largest and, ultimately, the only lime producer in Switzerland. With motivated employees and excellent product quality, KFN has been able to maintain its market position and expand further. In addition to lime products, the "Chalchi" also manufactures gravel and crushed stone – a welcome resource for structural and civil engineering alike. Approximately half of Glarnerland's total gravel demand is met by the Netstal AG lime plant.

 2. CALES PASCUAL SL

  Hispaania

  Verified by europages badge

  Ettevõte CALES PASCUAL SL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lubjakivi tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslik lubjakivi, Tulekindlad ehitusmaterjalid, hydraulic lime in lumps, slaked lime, lime milk, Tööstuslik lubjakivi, LIME, fast-setting mortar, JA hydrated lime powder tööstustes. See asub Paterna-Valencia, Hispaania.

 3. GROUPE SAINT HILAIRE

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte GROUPE SAINT HILAIRE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik lubjakivi tööstuses. See tegeleb ka Lubjakivi, cement additives, lime for construction work, limestone fillers for concrete, fillers for technical sites, precasting fillers, fillers for plant mix, limestones for metallurgy, JA limestones for binders tööstustes. See asub Saint Savin, Prantsusmaa.

 4. ROCAS DECOR HUNGARY KFT

  Ungari

  Ettevõte ROCAS DECOR HUNGARY KFT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Marmor ja looduslikud kivid tööstuses. See tegeleb ka Graniit, Tööstuslik lubjakivi, Graniit, JA Tööstuslik lubjakivi tööstustes. See asub Üröm, Ungari.

 5. KALKWERK HUFGARD GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte KALKWERK HUFGARD GMBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik lubjakivi tööstuses. See asub Hösbach, Saksamaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. CALERA DE ALZO S.L.

  Hispaania

  Ettevõte CALERA DE ALZO S.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik lubjakivi tööstuses. See asub Altzo, Hispaania.

 2. GEO-CAR SOFIA

  Bulgaaria

  Ettevõte GEO-CAR SOFIA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik lubjakivi tööstuses. See tegeleb ka Marmor ja looduslikud kivid, Kivitrepid, Marmor ja looduslikud kivid, Kivitrepid, slabs, JA window sills tööstustes. See asub Sofia, Bulgaaria.

 3. PHOENIX STONEWORKS LTD

  Bulgaaria

  Ettevõte PHOENIX STONEWORKS LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik lubjakivi tööstuses. See asub Sofia, Bulgaaria.

 4. CALES DE LA PLANA S.A.

  Hispaania

  Ettevõte CALES DE LA PLANA S.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik lubjakivi tööstuses. See asub Chilches (castellón)., Hispaania.

 5. DOLOMITAS DEL NORTE S.A.

  Hispaania

  Ettevõte DOLOMITAS DEL NORTE S.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik lubjakivi tööstuses. See asub Voto (cantabria), Hispaania.

 1. LAFARGE CALCINOR MAROC

  Maroko

  Ettevõte LAFARGE CALCINOR MAROC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik lubjakivi tööstuses. See asub Tlat Loulad-Ben Ahmed, Maroko.

 2. CAL DE CASTILLA S.A.

  Hispaania

  Ettevõte CAL DE CASTILLA S.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik lubjakivi tööstuses. See tegeleb ka concrete tööstustes. See asub Arganda Del Rey (madrid), Hispaania.

 1. KOBEKA HARROBIAK S.L.

  Hispaania

  Ettevõte KOBEKA HARROBIAK S.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik lubjakivi tööstuses. See asub Arrasate-Mondragón (gipuzkoa), Hispaania.

 2. CALES DE LLIERCA S.A.

  Hispaania

  Ettevõte CALES DE LLIERCA S.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik lubjakivi tööstuses. See asub Argelaguer, Hispaania.

 3. ANDALUZA DE CALES S.A.

  Hispaania

  Ettevõte ANDALUZA DE CALES S.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik lubjakivi tööstuses. See asub Morón De La Frontera, Hispaania.

 4. EUROCHO S.A.S

  Prantsusmaa

  Ettevõte EUROCHO S.A.S, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik lubjakivi tööstuses. See tegeleb ka lime, slaked lime, JA Calcium carbonate tööstustes. See asub Carcassonne, Prantsusmaa.

 5. ETACEL - EXTRACÇÃO E TRANSFORMAÇÃO DE MÁRMORES LDA

  Portugal

  Ettevõte ETACEL - EXTRACÇÃO E TRANSFORMAÇÃO DE MÁRMORES LDA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik lubjakivi tööstuses. See tegeleb ka Marmor ja looduslikud kivid, panel facades, outdoor stone flooring, Marmor ja looduslikud kivid, JA natural stone interior furnishings tööstustes. See asub Leiria, Portugal.

 6. CARRIERES DE LA THURE

  Belgia

  Ettevõte CARRIERES DE LA THURE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ehitus- ja kommunaaltööde toormaterjalid tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslik lubjakivi, cement powder, Aggregates, Tööstuslik lubjakivi, JA quarry earths for industrial use tööstustes. See asub Erquelinnes, Belgia.

 7. ASYAPI MADENCILIK LTD STI

  Türgi

  Ettevõte ASYAPI MADENCILIK LTD STI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik lubjakivi tööstuses. See tegeleb ka limestone, JA Aggregates tööstustes. See asub Düzce, Türgi.

 8. MLD

  Holland

  Ettevõte MLD, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik lubjakivi tööstuses. See tegeleb ka natural stone, JA slaked lime tööstustes. See asub Hoofddorp, Holland.

 1. KOROB STEEL TRADE S.R.O.

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte KOROB STEEL TRADE S.R.O., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik lubjakivi tööstuses. See tegeleb ka Steel balls tööstustes. See asub Praha 9, Tšehhi Vabariik.

 2. WALHALLA KALK GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte WALHALLA KALK GMBH & CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Eritsemendid tööstuses. See tegeleb ka Kaevandamine - masinad ja seadmed, Liiv ja killustik, Tööstuslik lubjakivi, Kaevandamine - masinad ja seadmed, Liiv ja killustik, JA Tööstuslik lubjakivi tööstustes. See asub Regensburg, Saksamaa.

 3. LABRARTE - ARTESANOS DE LA PIEDRA

  Hispaania

  Ettevõte LABRARTE - ARTESANOS DE LA PIEDRA, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik lubjakivi tööstuses. See tegeleb ka Katusekivid, Kivitrepid, Tööstuslikud põrandad, Marmor ja looduslikud kivid, Katusekivid, Kivitrepid, Tööstuslikud põrandad, JA Marmor ja looduslikud kivid tööstustes. See asub Arucas, Hispaania.

 4. MÄRKER ZEMENT GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte MÄRKER ZEMENT GMBH, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik lubjakivi tööstuses. See tegeleb ka Liivakivi, Tahvelkilt, Tööstuslik kriit, Liivakivi, Tahvelkilt, JA Tööstuslik kriit tööstustes. See asub Harburg , Saksamaa.

 5. KOÇ-BIR

  Türgi

  Ettevõte KOÇ-BIR, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Lubjakivi tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslik lubjakivi, concrete, cement, Limestones, JA Tööstuslik lubjakivi tööstustes. See asub Gumushane, Türgi.

 6. ETHICAL GRANITE & NATURAL STONE SL

  Hispaania

  Ettevõte ETHICAL GRANITE & NATURAL STONE SL, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik lubjakivi tööstuses. See tegeleb ka Marmor ja looduslikud kivid, Graniit, sandstone, Pebbles, Marmor ja looduslikud kivid, JA Graniit tööstustes. See asub Lleida, Hispaania.

 7. MÄRKER KALK GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte MÄRKER KALK GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ehitus- ja kommunaaltööde toormaterjalid tööstuses. See tegeleb ka Liiv ja killustik, Tööstuslik lubjakivi, Marmor ja looduslikud kivid, Kaevandamine - masinad ja seadmed, Liiv ja killustik, Tööstuslik lubjakivi, Marmor ja looduslikud kivid, JA Kaevandamine - masinad ja seadmed tööstustes. See asub Blaustein, Saksamaa.

 8. FELS-WERKE GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte FELS-WERKE GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Ehitus- ja kommunaaltööde toormaterjalid tööstuses. See tegeleb ka Liiv ja killustik, Tööstuslik lubjakivi, Marmor ja looduslikud kivid, Kaevandamine - masinad ja seadmed, Liiv ja killustik, Tööstuslik lubjakivi, Marmor ja looduslikud kivid, JA Kaevandamine - masinad ja seadmed tööstustes. See asub Rüdersdorf, Saksamaa.

 9. VARIOUS STONES

  Saksamaa

  Ettevõte VARIOUS STONES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik lubjakivi tööstuses. See tegeleb ka wall covering tööstustes. See asub Trier, Saksamaa.

 10. HEIDELBERGCEMENT AG

  Saksamaa

  Ettevõte HEIDELBERGCEMENT AG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Teravili tööstuses. See tegeleb ka Loomasööt, Ehitus- ja kommunaaltööde toormaterjalid, Liiv ja killustik, Tööstuslik lubjakivi, Loomasööt, Ehitus- ja kommunaaltööde toormaterjalid, Liiv ja killustik, JA Tööstuslik lubjakivi tööstustes. See asub Efringen-Kirchen, Saksamaa.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta