• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • tööstuslik kriit

Otsingu tulemused

Tööstuslik kriit - Import eksport

 1. COSMOCHROME LTD

  Kreeka

  Verified by europages badge

  The paint company Cosmochrome Ltd, with over half a century of experience in the field of paints, specializes in the production of quality paints, varnishes, insulating coatings as well as mortars for sports fields and microcement mortar for any kind of application. With a series of international certifications and with particular emphasis on ecological products, Cosmochromeis goal is to produce the best possible, value for money materials and serve the needs of the domestic and international market with its wide range of products, ranging from professional materials to artistic everyday interventions for all those who want to create and redecorate. The company also specializes in the production of custom materials of special requirements on demand.

 2. RAHMQVIST GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte RAHMQVIST GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik kriit tööstuses. See asub Volkertshausen, Saksamaa.

 3. LOGES KALK- U. KREIDE INH. HENRIK LOGES

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte LOGES KALK- U. KREIDE INH. HENRIK LOGES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik kriit tööstuses. See asub Söhlde, Saksamaa.

 4. MÄRKER ZEMENT GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte MÄRKER ZEMENT GMBH, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik lubjakivi tööstuses. See tegeleb ka Liivakivi, Tahvelkilt, Tööstuslik kriit, Liivakivi, Tahvelkilt, JA Tööstuslik kriit tööstustes. See asub Harburg , Saksamaa.

 5. ZIMMERMANN BUESTEN

  Šveits

  Ettevõte ZIMMERMANN BUESTEN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik kriit tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud lõiketerad ja noad, Noad ja käärid koduseks ja professionaalseks kasutuseks, Kauplusesisustus, Lõngad ja niidid, Tööstuslikud lõiketerad ja noad, Noad ja käärid koduseks ja professionaalseks kasutuseks, Kauplusesisustus, JA Lõngad ja niidid tööstustes. See asub Küssnacht Am Rigi, Šveits.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. ARMINIUS GOEBEL GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte ARMINIUS GOEBEL GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik kriit tööstuses. See tegeleb ka Kontoritarbed, Lõngad ja niidid, Rõivatööstustarbed, Kontoritarbed, Kontoritarbed, Lõngad ja niidid, Rõivatööstustarbed, JA Kontoritarbed tööstustes. See asub Großalmerode, Saksamaa.

 2. KALKWERK RYGOL GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte KALKWERK RYGOL GMBH & CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik kriit tööstuses. See tegeleb ka Tahvelkilt, Tööstuslik lubjakivi, Liivakivi, Tahvelkilt, Tööstuslik lubjakivi, JA Liivakivi tööstustes. See asub Painten, Saksamaa.

 3. NUOVA MATERIE PRIME MEDITERRANEE SRL

  Itaalia

  Ettevõte NUOVA MATERIE PRIME MEDITERRANEE SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik kriit tööstuses. See tegeleb ka Krohv ja krohvitooted, lime, cement and plaster driers, food salt, Krohv ja krohvitooted, JA litter boxes tööstustes. See asub Assemini, Itaalia.

 4. XINGTAI CITY MEISHEN CHEMICAL CO.LTD

  Hiina

  Ettevõte XINGTAI CITY MEISHEN CHEMICAL CO.LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik kriit tööstuses. See asub Xingtai,hebei, Hiina.

 5. M&C SUPPLY

  Belgia

  Ettevõte M&C SUPPLY, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik kriit tööstuses. See asub Antwerpen, Belgia.

 1. CHAP QUARRIES LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte CHAP QUARRIES LTD, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik kriit tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslik lubjakivi, Tahvelkilt, Tööstuslik lubjakivi, JA Tahvelkilt tööstustes. See asub Banchory, Ühendkuningriik.

 2. LEITHS

  Ühendkuningriik

  Ettevõte LEITHS, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik kriit tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslik lubjakivi, Tahvelkilt, Tööstuslik lubjakivi, JA Tahvelkilt tööstustes. See asub Forres, Ühendkuningriik.

 1. JOHN WAINWRIGHT & CO LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte JOHN WAINWRIGHT & CO LTD, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik kriit tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslik lubjakivi, Tahvelkilt, Tööstuslik lubjakivi, JA Tahvelkilt tööstustes. See asub Radstock, Ühendkuningriik.

 2. SURREY LOAMS LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte SURREY LOAMS LTD, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik kriit tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslik lubjakivi, Tahvelkilt, Tööstuslik lubjakivi, JA Tahvelkilt tööstustes. See asub Alresford, Ühendkuningriik.

 3. CARDIGAN SAND & GRAVEL LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte CARDIGAN SAND & GRAVEL LTD, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik kriit tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslik lubjakivi, Tahvelkilt, Tööstuslik lubjakivi, JA Tahvelkilt tööstustes. See asub Cardigan, Ühendkuningriik.

 4. CEMEX LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte CEMEX LTD, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik kriit tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslik lubjakivi, Tahvelkilt, Tööstuslik lubjakivi, JA Tahvelkilt tööstustes. See asub Kendal, Ühendkuningriik.

 5. CEMEX AGGREGATES

  Ühendkuningriik

  Ettevõte CEMEX AGGREGATES, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik kriit tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslik lubjakivi, Tahvelkilt, Tööstuslik lubjakivi, JA Tahvelkilt tööstustes. See asub Loughborough, Ühendkuningriik.

 6. BRETT GRAVEL LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte BRETT GRAVEL LTD, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik kriit tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslik lubjakivi, Tahvelkilt, Tööstuslik lubjakivi, JA Tahvelkilt tööstustes. See asub Romney Marsh, Ühendkuningriik.

 7. SOMERSET LIAS

  Ühendkuningriik

  Ettevõte SOMERSET LIAS, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik kriit tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslik lubjakivi, Tahvelkilt, Tööstuslik lubjakivi, JA Tahvelkilt tööstustes. See asub Langport, Ühendkuningriik.

 8. TUDOR GRIFFITHS GROUP

  Ühendkuningriik

  Ettevõte TUDOR GRIFFITHS GROUP, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik kriit tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslik lubjakivi, Tahvelkilt, Tööstuslik lubjakivi, JA Tahvelkilt tööstustes. See asub Ellesmere, Ühendkuningriik.

 1. MARCHINGTON STONE LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte MARCHINGTON STONE LTD, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik kriit tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslik lubjakivi, Tahvelkilt, Tööstuslik lubjakivi, JA Tahvelkilt tööstustes. See asub Stockport, Ühendkuningriik.

 2. ALBION STONE PLC

  Ühendkuningriik

  Ettevõte ALBION STONE PLC, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik kriit tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslik lubjakivi, Tahvelkilt, Tööstuslik lubjakivi, JA Tahvelkilt tööstustes. See asub Redhill, Ühendkuningriik.

 3. STONEWORTH

  Ühendkuningriik

  Ettevõte STONEWORTH, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik kriit tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslik lubjakivi, Tahvelkilt, Tööstuslik lubjakivi, JA Tahvelkilt tööstustes. See asub Devizes, Ühendkuningriik.

 4. LEITHS (SCOTLAND) LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte LEITHS (SCOTLAND) LTD, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik kriit tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslik lubjakivi, Tahvelkilt, Tööstuslik lubjakivi, JA Tahvelkilt tööstustes. See asub Isle Of Skye, Ühendkuningriik.

 5. GRANGE QUARRY LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte GRANGE QUARRY LTD, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik kriit tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslik lubjakivi, Tahvelkilt, Tööstuslik lubjakivi, JA Tahvelkilt tööstustes. See asub Lockerbie, Ühendkuningriik.

 6. UNITED GRAB HIRE LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte UNITED GRAB HIRE LTD, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik kriit tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslik lubjakivi, Tahvelkilt, Tööstuslik lubjakivi, JA Tahvelkilt tööstustes. See asub Edenbridge, Ühendkuningriik.

 7. KNOCKDOWN STONE

  Ühendkuningriik

  Ettevõte KNOCKDOWN STONE, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik kriit tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslik lubjakivi, Tahvelkilt, Tööstuslik lubjakivi, JA Tahvelkilt tööstustes. See asub Tetbury, Ühendkuningriik.

 8. S GRUNDON SAND AND GRAVEL LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte S GRUNDON SAND AND GRAVEL LTD, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik kriit tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslik lubjakivi, Tahvelkilt, Tööstuslik lubjakivi, JA Tahvelkilt tööstustes. See asub Thatcham, Ühendkuningriik.

 9. LEITH'S LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte LEITH'S LTD, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik kriit tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslik lubjakivi, Tahvelkilt, Tööstuslik lubjakivi, JA Tahvelkilt tööstustes. See asub Strathpeffer, Ühendkuningriik.

 10. GOLDHOLME STONE LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte GOLDHOLME STONE LTD, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik kriit tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslik lubjakivi, Tahvelkilt, Tööstuslik lubjakivi, JA Tahvelkilt tööstustes. See asub Grantham, Ühendkuningriik.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta