• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • tööstuslik kriit

Otsingu tulemused

Tööstuslik kriit - Import eksport

 1. COSMOCHROME LTD

  Kreeka

  Verified by europages badge

  The paint company Cosmochrome Ltd, with over half a century of experience in the field of paints, specializes in the production of quality paints, varnishes, insulating coatings as well as mortars for sports fields and microcement mortar for any kind of application. With a series of international certifications and with particular emphasis on ecological products, Cosmochromeis goal is to produce the best possible, value for money materials and serve the needs of the domestic and international market with its wide range of products, ranging from professional materials to artistic everyday interventions for all those who want to create and redecorate. The company also specializes in the production of custom materials of special requirements on demand.

 2. RAHMQVIST GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte RAHMQVIST GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik kriit tööstuses. See asub Volkertshausen, Saksamaa.

 3. LOGES KALK- U. KREIDE INH. HENRIK LOGES

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte LOGES KALK- U. KREIDE INH. HENRIK LOGES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik kriit tööstuses. See asub Söhlde, Saksamaa.

 4. ARMINIUS GOEBEL GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte ARMINIUS GOEBEL GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik kriit tööstuses. See tegeleb ka Kontoritarbed, Lõngad ja niidid, Rõivatööstustarbed, Kontoritarbed, Kontoritarbed, Lõngad ja niidid, Rõivatööstustarbed, JA Kontoritarbed tööstustes. See asub Großalmerode, Saksamaa.

 5. ZIMMERMANN BUESTEN

  Šveits

  Ettevõte ZIMMERMANN BUESTEN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik kriit tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud lõiketerad ja noad, Noad ja käärid koduseks ja professionaalseks kasutuseks, Kauplusesisustus, Lõngad ja niidid, Tööstuslikud lõiketerad ja noad, Noad ja käärid koduseks ja professionaalseks kasutuseks, Kauplusesisustus, JA Lõngad ja niidid tööstustes. See asub Küssnacht Am Rigi, Šveits.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. NUOVA MATERIE PRIME MEDITERRANEE SRL

  Itaalia

  Ettevõte NUOVA MATERIE PRIME MEDITERRANEE SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik kriit tööstuses. See tegeleb ka Krohv ja krohvitooted, lime, cement and plaster driers, food salt, Krohv ja krohvitooted, JA litter boxes tööstustes. See asub Assemini, Itaalia.

 2. MÄRKER ZEMENT GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte MÄRKER ZEMENT GMBH, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik lubjakivi tööstuses. See tegeleb ka Liivakivi, Tahvelkilt, Tööstuslik kriit, Liivakivi, Tahvelkilt, JA Tööstuslik kriit tööstustes. See asub Harburg , Saksamaa.

 3. KALKWERK RYGOL GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte KALKWERK RYGOL GMBH & CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik kriit tööstuses. See tegeleb ka Tahvelkilt, Tööstuslik lubjakivi, Liivakivi, Tahvelkilt, Tööstuslik lubjakivi, JA Liivakivi tööstustes. See asub Painten, Saksamaa.

 4. XINGTAI CITY MEISHEN CHEMICAL CO.LTD

  Hiina

  Ettevõte XINGTAI CITY MEISHEN CHEMICAL CO.LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik kriit tööstuses. See asub Xingtai,hebei, Hiina.

 5. M&C SUPPLY

  Belgia

  Ettevõte M&C SUPPLY, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik kriit tööstuses. See asub Antwerpen, Belgia.

 1. CHEVERTON AGGREGATES

  Ühendkuningriik

  Ettevõte CHEVERTON AGGREGATES, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik kriit tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslik lubjakivi, Tahvelkilt, Tööstuslik lubjakivi, JA Tahvelkilt tööstustes. See asub Sandown, Ühendkuningriik.

 2. DUNHOUSE QUARRY CO LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte DUNHOUSE QUARRY CO LTD, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik kriit tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslik lubjakivi, Tahvelkilt, Tööstuslik lubjakivi, JA Tahvelkilt tööstustes. See asub Darlington, Ühendkuningriik.

 1. LAND RECOVERY LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte LAND RECOVERY LTD, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik kriit tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslik lubjakivi, Tahvelkilt, Tööstuslik lubjakivi, JA Tahvelkilt tööstustes. See asub Crewe, Ühendkuningriik.

 2. MONARCH ART STONE LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte MONARCH ART STONE LTD, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik kriit tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslik lubjakivi, Tahvelkilt, Tööstuslik lubjakivi, JA Tahvelkilt tööstustes. See asub Brighouse, Ühendkuningriik.

 3. GRANITE & MARBLE (INTERNATIONAL) LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte GRANITE & MARBLE (INTERNATIONAL) LTD, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik kriit tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslik lubjakivi, Tahvelkilt, Tööstuslik lubjakivi, JA Tahvelkilt tööstustes. See asub London, Ühendkuningriik.

 4. ILAM STONE LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte ILAM STONE LTD, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik kriit tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslik lubjakivi, Tahvelkilt, Tööstuslik lubjakivi, JA Tahvelkilt tööstustes. See asub Alfreton, Ühendkuningriik.

 5. THOMAS ARMSTRONG LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte THOMAS ARMSTRONG LTD, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik kriit tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslik lubjakivi, Tahvelkilt, Tööstuslik lubjakivi, JA Tahvelkilt tööstustes. See asub Maryport, Ühendkuningriik.

 6. FEINER GEMS

  Ühendkuningriik

  Ettevõte FEINER GEMS, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik kriit tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslik lubjakivi, Tahvelkilt, Tööstuslik lubjakivi, JA Tahvelkilt tööstustes. See asub London, Ühendkuningriik.

 7. MORETON C CULLIMORE GRAVELS

  Ühendkuningriik

  Ettevõte MORETON C CULLIMORE GRAVELS, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik kriit tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslik lubjakivi, Tahvelkilt, Tööstuslik lubjakivi, JA Tahvelkilt tööstustes. See asub Swindon, Ühendkuningriik.

 8. GROVE GRANITES LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte GROVE GRANITES LTD, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik kriit tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslik lubjakivi, Tahvelkilt, Tööstuslik lubjakivi, JA Tahvelkilt tööstustes. See asub Retford, Ühendkuningriik.

 1. MAGHERA GRANITE

  Ühendkuningriik

  Ettevõte MAGHERA GRANITE, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik kriit tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslik lubjakivi, Tahvelkilt, Tööstuslik lubjakivi, JA Tahvelkilt tööstustes. See asub Maghera, Ühendkuningriik.

 2. CHAP QUARRIES LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte CHAP QUARRIES LTD, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik kriit tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslik lubjakivi, Tahvelkilt, Tööstuslik lubjakivi, JA Tahvelkilt tööstustes. See asub Banchory, Ühendkuningriik.

 3. ALBION STONE PLC

  Ühendkuningriik

  Ettevõte ALBION STONE PLC, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik kriit tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslik lubjakivi, Tahvelkilt, Tööstuslik lubjakivi, JA Tahvelkilt tööstustes. See asub Redhill, Ühendkuningriik.

 4. TUDOR GRIFFITHS GROUP

  Ühendkuningriik

  Ettevõte TUDOR GRIFFITHS GROUP, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik kriit tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslik lubjakivi, Tahvelkilt, Tööstuslik lubjakivi, JA Tahvelkilt tööstustes. See asub Ellesmere, Ühendkuningriik.

 5. MIDLAND QUARRY PRODUCTS

  Ühendkuningriik

  Ettevõte MIDLAND QUARRY PRODUCTS, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik kriit tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslik lubjakivi, Tahvelkilt, Tööstuslik lubjakivi, JA Tahvelkilt tööstustes. See asub Nuneaton, Ühendkuningriik.

 6. SOMERSET LIAS

  Ühendkuningriik

  Ettevõte SOMERSET LIAS, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik kriit tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslik lubjakivi, Tahvelkilt, Tööstuslik lubjakivi, JA Tahvelkilt tööstustes. See asub Langport, Ühendkuningriik.

 7. LEITHS

  Ühendkuningriik

  Ettevõte LEITHS, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik kriit tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslik lubjakivi, Tahvelkilt, Tööstuslik lubjakivi, JA Tahvelkilt tööstustes. See asub Forres, Ühendkuningriik.

 8. CEMEX (UK) LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte CEMEX (UK) LTD, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik kriit tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslik lubjakivi, Tahvelkilt, Tööstuslik lubjakivi, JA Tahvelkilt tööstustes. See asub Cockermouth, Ühendkuningriik.

 9. MARBLE INTERIORS

  Ühendkuningriik

  Ettevõte MARBLE INTERIORS, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik kriit tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslik lubjakivi, Tahvelkilt, Tööstuslik lubjakivi, JA Tahvelkilt tööstustes. See asub London, Ühendkuningriik.

 10. DUNEDIN STONE LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte DUNEDIN STONE LTD, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik kriit tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslik lubjakivi, Tahvelkilt, Tööstuslik lubjakivi, JA Tahvelkilt tööstustes. See asub Tranent, Ühendkuningriik.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta