• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • tööstuskonteinerid

Otsingu tulemused

Tööstuskonteinerid - Import eksport

 1. AS CONTAINERHANDEL & SERVICE GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte AS CONTAINERHANDEL & SERVICE GMBH, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööstuskonteinerid tööstuses. See asub Berne, Saksamaa.

 2. UNITAINER TRADING GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte UNITAINER TRADING GMBH, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööstuskonteinerid tööstuses. See asub Hamburg, Saksamaa.

 3. MERCURY CONTAINER TRADING GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte MERCURY CONTAINER TRADING GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuskonteinerid tööstuses. See asub Hamburg, Saksamaa.

 4. ALFA PLASTIK, A.S.

  Tšehhi Vabariik

  Verified by europages badge

  Ettevõte ALFA PLASTIK, A.S., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plastkastid tööstuses. See tegeleb ka Tööstuskonteinerid, Ladustamiskastid ja -alused, plastic containers, stackable containers for pallets, plastic bottles, plastic tray, packing boxes, plastic boxes, JA bottles for packaging tööstustes. See asub Bruntál, Tšehhi Vabariik.

 5. AMBIENTE RAUMSYSTEME GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte AMBIENTE RAUMSYSTEME GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööstuskonteinerid tööstuses. See asub Montabaur, Saksamaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. VARIEL, A.S.

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte VARIEL, A.S., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metallist kergkonstruktsioonid tööstuses. See tegeleb ka Tööstushoonete ehitus, Terase ja metalli töötlemine, Tööstuskonteinerid, Tööstushoonete ehitus, Terase ja metalli töötlemine, JA Tööstuskonteinerid tööstustes. See asub Zruc Nad Sázavou , Tšehhi Vabariik.

 2. CONRO CONTAINER GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte CONRO CONTAINER GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööstuskonteinerid tööstuses. See asub Seevetal, Saksamaa.

 3. CONTAINERHANDEL THOMAS DRESKE

  Saksamaa

  Ettevõte CONTAINERHANDEL THOMAS DRESKE, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööstuskonteinerid tööstuses. See asub Salzwedel, Saksamaa.

 4. ABSETZMULDEN24.DE

  Saksamaa

  Ettevõte ABSETZMULDEN24.DE, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tööstuskonteinerid tööstuses. See asub Leiblfing, Saksamaa.

 5. THIELMANN UCON GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte THIELMANN UCON GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuskonteinerid tööstuses. See tegeleb ka containers for hazardous goods, pressure tanks, JA tanks tööstustes. See asub Hausach, Saksamaa.

 1. BULLBOX

  Hispaania

  Ettevõte BULLBOX, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuskonteinerid tööstuses. See tegeleb ka Merekonteinerid, Merekonteinerid, JA containers tööstustes. See asub Llanera, Hispaania.

 2. SUMAL SLU

  Hispaania

  Ettevõte SUMAL SLU, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuskonteinerid tööstuses. See tegeleb ka Konteinerid, metallist, metal cages, JA Konteinerid, metallist tööstustes. See asub Rubi, Hispaania.

 1. GD-CON S.R.O.

  Slovakkia

  Ettevõte GD-CON S.R.O., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuskonteinerid tööstuses. See tegeleb ka Konteinerid, metallist, JA Konteinerid, metallist tööstustes. See asub Hlohovec, Slovakkia.

 2. CONTAINER BOUW BUDE

  Belgia

  Ettevõte CONTAINER BOUW BUDE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Konteinerid tööstuses. See tegeleb ka Konteinerid, metallist, Tööstuskonteinerid, containers for warehousing and storage, Konteinerid, metallist, Tööstuskonteinerid, JA waste collection containers tööstustes. See asub Rotem, Belgia.

 3. POLYCUBE SRL

  Itaalia

  Ettevõte POLYCUBE SRL, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööstuskonteinerid tööstuses. See tegeleb ka Stacking bins, net containers for industry, JA Metal stacking bins tööstustes. See asub Poppi, Itaalia.

 4. MOBILBOX AUSTRIA GMBH

  Austria

  Ettevõte MOBILBOX AUSTRIA GMBH, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Tööstuskonteinerid tööstuses. See asub Münchendorf, Austria.

 5. BUDE

  Belgia

  Ettevõte BUDE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Konteinerid tööstuses. See tegeleb ka Konteinerterminalid, Tööstuskonteinerid, waste collection containers, Konteinerterminalid, Tööstuskonteinerid, JA moulds for glass containers tööstustes. See asub Dilsen, Belgia.

 6. P+W METALLBAU GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte P+W METALLBAU GMBH & CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Silotornid tööstuses. See tegeleb ka Tööstuskonteinerid, Sepistamismasinad ja -seadmed, Storage silos, Tööstuskonteinerid, silos, JA Sepistamismasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Meckenbeuren, Saksamaa.

 7. KÖNIG STAHLBAU UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT)

  Saksamaa

  Ettevõte KÖNIG STAHLBAU UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT), on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuskonteinerid tööstuses. See asub Nordwestuckermark, Saksamaa.

 8. PROSPER STAR EUROPE

  Saksamaa

  Ettevõte PROSPER STAR EUROPE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuskonteinerid tööstuses. See asub Brokstedt, Saksamaa.

 1. TTC LOGISTIC SERVICE GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte TTC LOGISTIC SERVICE GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuskonteinerid tööstuses. See tegeleb ka Äriteenus, design and engineering practice, customised product design and manufacturing, JA Äriteenus tööstustes. See asub Sanitz, Saksamaa.

 2. PROMENS FRANCE

  Prantsusmaa

  Ettevõte PROMENS FRANCE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuskonteinerid tööstuses. See tegeleb ka Ladustamisseadmed ja -süsteemid, Storage containers, Ladustamisseadmed ja -süsteemid, Medical storage, JA storage solutions tööstustes. See asub Montoir De Bretagne, Prantsusmaa.

 3. MORANDIN CONTENITORI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte MORANDIN CONTENITORI S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuskonteinerid tööstuses. See tegeleb ka Konteinerid, metallist, Kallurkonteinerid, Konteinerid, metallist, containers with openable bottoms, JA Kallurkonteinerid tööstustes. See asub Santa Lucia Di Piave, Itaalia.

 4. CONTAINERAMA

  Prantsusmaa

  Ettevõte CONTAINERAMA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuskonteinerid tööstuses. See tegeleb ka refrigerated containers for storage, JA special containers for storage tööstustes. See asub Chasse Sur Rhône, Prantsusmaa.

 5. ZEITRAUMMODULE UG

  Saksamaa

  Ettevõte ZEITRAUMMODULE UG, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Metalltrumlid, -vaadid ja tünnid tööstuses. See tegeleb ka Konteinerid, metallist, Ajutised ehitusplatsivarjualused, Konteinerveosüsteemid, Tööstuskonteinerid, Konteinerid, metallist, Ajutised ehitusplatsivarjualused, Konteinerveosüsteemid, JA Tööstuskonteinerid tööstustes. See asub Tuntenhausen, Saksamaa.

 6. MELFORM

  Itaalia

  Ettevõte MELFORM, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuskonteinerid tööstuses. See asub Monasterolo, Itaalia.

 7. CARU CONTAINERS BELGIUM

  Belgia

  Ettevõte CARU CONTAINERS BELGIUM, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Tööstuskonteinerid tööstuses. See tegeleb ka Konteinerid, metallist, containers, containers, JA Konteinerid, metallist tööstustes. See asub Antwerpen, Belgia.

 8. CHATARRAS HERMANOS MARQUINA

  Hispaania

  Ettevõte CHATARRAS HERMANOS MARQUINA, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Jäätmete töötlemine ja taaskasutamine tööstuses. See tegeleb ka Tööstuskonteinerid, waste management, Vehicle demolition, Tööstuskonteinerid, JA Scrap iron tööstustes. See asub Huesca, Hispaania.

 9. CONTAINERCHAIN

  Saksamaa

  Ettevõte CONTAINERCHAIN, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tööstuskonteinerid tööstuses. See asub Hamburg, Saksamaa.

 10. CLIJSTERS

  Belgia

  Ettevõte CLIJSTERS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Konteinerid tööstuses. See tegeleb ka Prügikastid, jäätmenõud, Tööstuskonteinerid, Konteinerid, metallist, Prügikastid, jäätmenõud, Tööstuskonteinerid, containers for warehousing and storage, JA Konteinerid, metallist tööstustes. See asub Dilsen-Stokkem, Belgia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta