• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • tööstuskaablid

Otsingu tulemused

Tööstuskaablid - Import eksport

 1. NOVACABLE - FABRICAÇÃO E COMERCIALIZAÇÃO DE CABLAGENS, LDA

  Portugal

  Ettevõte NOVACABLE - FABRICAÇÃO E COMERCIALIZAÇÃO DE CABLAGENS, LDA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Aeronautikavarustus tööstuses. See tegeleb ka Tööstuskaablid, cabling, JA Tööstuskaablid tööstustes. See asub Vila Nova De Paiva, Portugal.

 2. CONFECTA AG

  Šveits

  Ettevõte CONFECTA AG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuskaablid tööstuses. See asub Sulgen, Šveits.

 3. ERREBI GROUP SRL

  Itaalia

  Ettevõte ERREBI GROUP SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Elektrilised juhtimispaneelid tööstuses. See tegeleb ka Tööstuskaablid, distribution panel, cabling, Tööstuskaablid, JA electric panel wiring tööstustes. See asub Reggello, Itaalia.

 4. IGUS SCHWEIZ GMBH

  Šveits

  Ettevõte IGUS SCHWEIZ GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuskaablid tööstuses. See asub Egerkingen, Šveits.

 5. ALGAFE SRL CABLAGGI ELETTRICI - PRODUZIONE CAVI SPIRALATI -CABLAGGI INDUSTRIALI

  Itaalia

  Ettevõte ALGAFE SRL CABLAGGI ELETTRICI - PRODUZIONE CAVI SPIRALATI -CABLAGGI INDUSTRIALI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuskaablid tööstuses. See tegeleb ka assembly of electric boards, subcontract cable assembly, JA manufacture of electric cables tööstustes. See asub Pieve Vergonte, Itaalia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. KURZ ELEKTRONIK GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte KURZ ELEKTRONIK GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuskaablid tööstuses. See asub Althengstett, Saksamaa.

 2. SICAP ELECTRONIQUE

  Prantsusmaa

  Ettevõte SICAP ELECTRONIQUE, on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Tööstuskaablid tööstuses. See tegeleb ka Subcontracting tööstustes. See asub Coudeville-Sur-Mer, Prantsusmaa.

 3. CRESO S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte CRESO S.R.L., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tööstuskaablid tööstuses. See tegeleb ka electric panel wiring, Electrical and electronic cabling, wiring harness, JA electric wiring for motor vehicles tööstustes. See asub Piacenza, Itaalia.

 4. REALCABLE SRL

  Itaalia

  Ettevõte REALCABLE SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuskaablid tööstuses. See tegeleb ka electric panel wiring, led home lighting, JA LED Street Light tööstustes. See asub Pordenone, Itaalia.

 5. ADESA KABLO

  Türgi

  Ettevõte ADESA KABLO, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Elektri import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka Kõrgepingekaablid, Tööstuskaablid, cables, Control cables (elec.), Kõrgepingekaablid, JA Tööstuskaablid tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 1. QUADRI SERGIO - MONTAGGIO APP. ELETTRICI

  Itaalia

  Ettevõte QUADRI SERGIO - MONTAGGIO APP. ELETTRICI, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tööstuskaablid tööstuses. See tegeleb ka subcontract cable assembly, assembly of electric boards, electrotechnical wiring, JA structured wiring tööstustes. See asub Bergamo, Itaalia.

 2. COOPTEK

  Prantsusmaa

  Ettevõte COOPTEK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuskaablid tööstuses. See tegeleb ka Elektroonikauuringud, Elektroonikakomponendid, Elektroonikauuringud, assembly of electronic cards, JA Elektroonikakomponendid tööstustes. See asub Lattes, Prantsusmaa.

 1. NIDO

  Belgia

  Ettevõte NIDO, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Kaablid ja võrgud tööstuses. See tegeleb ka Kõrgepingekaablid, Tööstuskaablid, Kõrgepingekaablid, JA Tööstuskaablid tööstustes. See asub Zele, Belgia.

 2. GLENAIR

  Prantsusmaa

  Ettevõte GLENAIR, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuskaablid tööstuses. See tegeleb ka girdle, harness design, Cabling accessories, JA connectors tööstustes. See asub Toulouse, Prantsusmaa.

 3. EFINDON.DE H. DIETER AHLERS

  Saksamaa

  Ettevõte EFINDON.DE H. DIETER AHLERS, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Terastraadid ja -kaablid tööstuses. See tegeleb ka Elektri- ja elektroonikakomponentide valmistamise masinad ja seadmed, Mehaanilised ühenduskomponendid, Elektrilised ja elektroonilised komponendid, Tööstuskaablid, Elektri- ja elektroonikakomponentide valmistamise masinad ja seadmed, Mehaanilised ühenduskomponendid, Elektrilised ja elektroonilised komponendid, JA Tööstuskaablid tööstustes. See asub Gleichen, Saksamaa.

 4. ICAME

  Prantsusmaa

  Ettevõte ICAME, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Elektritööd tööstuses. See tegeleb ka Elektrilised komponendid ja varuosad tööstuslikuks kasutamiseks, Tööstuskaablid, wiring harness, electric automatic controls, Elektrilised komponendid ja varuosad tööstuslikuks kasutamiseks, JA Tööstuskaablid tööstustes. See asub Lachapelle Sous Rougemont, Prantsusmaa.

 5. DIETER SCHLOMS KABELKONFEKTION GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

  Ettevõte DIETER SCHLOMS KABELKONFEKTION GESELLSCHAFT M.B.H., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuskaablid tööstuses. See asub Frastanz, Austria.

 6. ANT AUSTRIA NETWORK TECHNOLOGY HANDELS- U. DIENSTLEISTUNGS GMBH

  Austria

  Ettevõte ANT AUSTRIA NETWORK TECHNOLOGY HANDELS- U. DIENSTLEISTUNGS GMBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tööstuskaablid tööstuses. See asub Kematen An Der Krems, Austria.

 7. LED S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte LED S.R.L., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tööstuskaablid tööstuses. See tegeleb ka subcontract cable assembly, JA electric panel wiring tööstustes. See asub Prato, Itaalia.

 8. ISO 9001 - ISO 14001

  Türgi

  Ettevõte ISO 9001 - ISO 14001, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuskaablid tööstuses. See asub Bornova/izmir, Türgi.

 1. CABLESCOM

  Hispaania

  Ettevõte CABLESCOM, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuskaablid tööstuses. See tegeleb ka wires and cables for the electronics and telecommunications industry tööstustes. See asub Zaragoza, Hispaania.

 2. NUOVA CABLATORI SRL

  Itaalia

  Ettevõte NUOVA CABLATORI SRL, on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Tööstuskaablid tööstuses. See tegeleb ka telephone components and accessories, subcontract cable assembly, JA electric boards wiring tööstustes. See asub Asti, Itaalia.

 3. IM.SER.PU SRL

  Itaalia

  Ettevõte IM.SER.PU SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuskaablid tööstuses. See tegeleb ka subcontract cable assembly, consulting and design of electro-mechanical systems, technical consultancy and design services for electric lighting systems, JA electrotechnical wiring tööstustes. See asub Terni, Itaalia.

 4. D-TECH AUTOMATION SYSTEM

  Itaalia

  Ettevõte D-TECH AUTOMATION SYSTEM, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Elektrijaotusseadmed tööstuses. See tegeleb ka Tööstuskaablid, factory automation, Electric control panels, Cable Assembly, JA Tööstuskaablid tööstustes. See asub Desio, Itaalia.

 5. A.I.M.E. S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte A.I.M.E. S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Automatiseerimissüsteemid ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tööstuskaablid, Servomehhanismid, Tööstuskaablid, JA Servomehhanismid tööstustes. See asub Modena, Itaalia.

 6. FRA-MAR S.A.S.

  Itaalia

  Ettevõte FRA-MAR S.A.S., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tööstuskaablid tööstuses. See tegeleb ka Kodutehnika, Kodutehnika, subcontract cable assembly, wiring harness, JA cables tööstustes. See asub Ronca', Itaalia.

 7. SPEZIALKABEL SCHMID GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte SPEZIALKABEL SCHMID GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Terastraadid ja -kaablid tööstuses. See tegeleb ka Mehaanilised ühenduskomponendid, Elektriühendused, Tööstuskaablid, Mehaanilised ühenduskomponendid, Elektriühendused, JA Tööstuskaablid tööstustes. See asub Affing-Mühlhausen, Saksamaa.

 8. ESTE KABELVERLEGUNG GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte ESTE KABELVERLEGUNG GMBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tööstuskaablid tööstuses. See tegeleb ka cable stays tööstustes. See asub Neu Wulmstorf, Saksamaa.

 9. G - INTERNATIONAL TRADE

  Türgi

  Ettevõte G - INTERNATIONAL TRADE, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Vasktraadid ja -kaablid tööstuses. See tegeleb ka Tööstuskaablid, cables, cabling, special cables, JA Tööstuskaablid tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 10. NEW SUPPLY GROUP S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte NEW SUPPLY GROUP S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuskaablid tööstuses. See tegeleb ka cables for industry tööstustes. See asub Ponzano Veneto, Itaalia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta