• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • tööstusdetailid

Otsingu tulemused

Tööstusdetailid - Import eksport

 1. BAIER DREHTEILE GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  CNC turned parts and automatic turned parts made from all machinable materials in accordance with DIN, a drawing or template. Our product range includes everything from simple turned parts to highly complex, ready-to-install components. The parts are used in the automotive, hardware/safety technology, fastening technology and valve sectors as well as the electronics industry. Our machinery creates the optimum preconditions for our customers' wide range of parts. CNC long and short lathes (capacity: 2-65 (175) mm); CNC high-performance milling lathes (capacity: 15-65 mm); Multi-spindle lathes (capacity: 5-35 mm); Single-spindle lathes (capacity: Up to 15/20/26/36/42/65 mm); Our range of services also includes system logistics and finishing of assemblies, e.g. grinding, vibratory grinding, labelling, milling, punching, curing and surface treatments.

 2. SOLUDIAM

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte SOLUDIAM, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööstusdetailid tööstuses. See tegeleb ka Teemanttööriistad, JA Teemanttööriistad tööstustes. See asub Caux, Prantsusmaa.

 3. CIVIC INDUSTRIE

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte CIVIC INDUSTRIE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ehitusdetailid tööstuses. See tegeleb ka Pildiraamid ja raamimine, Pildiriputuspuud, Tööstusdetailid, wall door stops, doorstops, Pildiraamid ja raamimine, Floor door stops, Pildiriputuspuud, JA Production of moulding rails tööstustes. See asub L'haye Les Roses, Prantsusmaa.

 4. MORO & SPREAFICO S.R.L.

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte MORO & SPREAFICO S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Masintöötlemine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Tööstusdetailid, Ehitusdetailid, zippers, steels and metals converted, Tööstusdetailid, metal assembly work, customized hinges, bolts, JA Ehitusdetailid tööstustes. See asub Monte Marenzo, Itaalia.

 5. ACTON S.A.

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte ACTON S.A., on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Kinnitusvahendid tööstuses. See tegeleb ka Tööstusdetailid, Vabapardatööd, Poldimutrid, Keermestatud vardad, Mutrid ja poldid, wood screws, Tööstusdetailid, stainless steel nuts & bolts, JA Industrial nuts and bolts tööstustes. See asub L' Horme, Prantsusmaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. BUDMAT GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte BUDMAT GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstusdetailid tööstuses. See asub Arnsberg, Saksamaa.

 2. WILHELM STOLLE GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte WILHELM STOLLE GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstusdetailid tööstuses. See asub Bonn, Saksamaa.

 3. BENE INOX - VISSERIE & BOULONNERIE

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte BENE INOX - VISSERIE & BOULONNERIE, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Kinnitusvahendid tööstuses. See tegeleb ka Tööstusdetailid, Kinnituspoldid, Keermestatud vardad, Poldimutrid, Vabapardatööd, Metal screws, Wood screws, self-tapping screw, JA Stainless steel screw products tööstustes. See asub Saint Priest, Prantsusmaa.

 4. CONRAD ELECTRONIC ITALIA

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte CONRAD ELECTRONIC ITALIA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Elektroonikakomponendid tööstuses. See tegeleb ka Tööstusdetailid, Kodutehnika, domotics, automation, automatic mechanisms, Tööstusdetailid, batteries, home automation systems, JA Kodutehnika tööstustes. See asub Bollate, Itaalia.

 5. OPTIMA PRECISE

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte OPTIMA PRECISE, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Mehaanilised abrasiivid tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud lõiketerad ja noad, Käsitöö, Tööstusdetailid, Kaasaskantavad elektritööriistad, Tööstuslikud lõiketerad ja noad, Käsitöö, Tööstusdetailid, JA Kaasaskantavad elektritööriistad tööstustes. See asub Pardubice, Tšehhi Vabariik.

 1. MANUFACTURAS MAESTRO S.A.

  Hispaania

  Ettevõte MANUFACTURAS MAESTRO S.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstusdetailid tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud ja ehitusrauddetailid, JA Tööstuslikud ja ehitusrauddetailid tööstustes. See asub Valencia, Hispaania.

 2. KOSMOS INDUSTRIES CORPORATION

  Taiwan

  Ettevõte KOSMOS INDUSTRIES CORPORATION, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstusdetailid tööstuses. See tegeleb ka CNC turned parts, CNC turning, CNC milling, JA Metal precision parts for industrial applications tööstustes. See asub Taipei, Taiwan.

 1. TRINON TITANIUM GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte TRINON TITANIUM GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstusdetailid tööstuses. See tegeleb ka Mutrid ja poldid, Mutrid ja poldid, titanium and alloys, dentistry items, JA water jet cutting systems tööstustes. See asub Karlsruhe, Saksamaa.

 2. DINO KRAFTPAKET - R.D.I DEUTSCHLAND AUTOTEILE + VERTRIEBS GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte DINO KRAFTPAKET - R.D.I DEUTSCHLAND AUTOTEILE + VERTRIEBS GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstusdetailid tööstuses. See asub Herdecke, Saksamaa.

 3. MAJIMPEX TUNISIE

  Tuneesia

  Ettevõte MAJIMPEX TUNISIE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstusdetailid tööstuses. See tegeleb ka Putties, Glues and Silicones, industrial lubricants, adhesives for special applications, JA galvanized products tööstustes. See asub Tunis, Tuneesia.

 4. NINGBO BEILUN MILFAST METALWORKS CO.,LTD

  Hiina

  Ettevõte NINGBO BEILUN MILFAST METALWORKS CO.,LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstusdetailid tööstuses. See asub Ningbo, Hiina.

 5. METAL FLY S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte METAL FLY S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ehitusdetailid tööstuses. See tegeleb ka Tööstusdetailid, hardware, thermohydraulics, Tööstusdetailid, JA fencing tööstustes. See asub Cartoceto, Itaalia.

 6. DIFUSORA DE ARTÍCULOS MECÁNICOS ESPECIALES, S.A.

  Hispaania

  Ettevõte DIFUSORA DE ARTÍCULOS MECÁNICOS ESPECIALES, S.A., on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööstusdetailid tööstuses. See tegeleb ka clamp, Fastener, JA industrial supplies tööstustes. See asub Castellar Del Vallès, Hispaania.

 7. SCHWADERER GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte SCHWADERER GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstusdetailid tööstuses. See asub Affalterbach, Saksamaa.

 8. ERNST SCHMID PRÄZISIONSWERKZEUGE GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte ERNST SCHMID PRÄZISIONSWERKZEUGE GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstusdetailid tööstuses. See tegeleb ka drilling rods tööstustes. See asub Esslingen, Saksamaa.

 1. SVBI

  Prantsusmaa

  Ettevõte SVBI, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Tööstusdetailid tööstuses. See tegeleb ka Purchase and sale of metals, cad screws bolts, special steels for mechanical engineering, JA ground steel traders tööstustes. See asub Maule, Prantsusmaa.

 2. SOCIÉTÉ LAHMAR ASCENSEUR SERVICES

  Tuneesia

  Ettevõte SOCIÉTÉ LAHMAR ASCENSEUR SERVICES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstusdetailid tööstuses. See asub Sousse, Tuneesia.

 3. VYNEX

  Prantsusmaa

  Ettevõte VYNEX, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstusdetailid tööstuses. See tegeleb ka Ehitusdetailid, Mutrid ja poldid, Ehitusdetailid, Mutrid ja poldid, fastening articles, JA technical fastenings tööstustes. See asub Thelonne, Prantsusmaa.

 4. EUROTOOLS PRECISION

  Prantsusmaa

  Ettevõte EUROTOOLS PRECISION, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Tööstusdetailid tööstuses. See tegeleb ka Mõõteriistad ja kontrolliseadmed, control gauges, ring gauges, JA Mõõteriistad ja kontrolliseadmed tööstustes. See asub Benfeld, Prantsusmaa.

 5. THOR FRÄSWERKZEUGE

  Saksamaa

  Ettevõte THOR FRÄSWERKZEUGE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Masintöötlemine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Mutrid ja poldid, Kodumajapidamiste vee- ja kanalisatsioonivõrk, Ehitusdetailid, Tööstusdetailid, Mutrid ja poldid, Kodumajapidamiste vee- ja kanalisatsioonivõrk, Ehitusdetailid, JA Tööstusdetailid tööstustes. See asub Fridingen An Der Donau, Saksamaa.

 6. EICHENBERGER GEWINDE AG

  Šveits

  Ettevõte EICHENBERGER GEWINDE AG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstusdetailid tööstuses. See asub Burg, Šveits.

 7. USTUN MACHINERY LIMITED

  Türgi

  Ettevõte USTUN MACHINERY LIMITED, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstusdetailid tööstuses. See tegeleb ka riveting machines, fixed extruders, systems and machines for drawing metal wire, JA building products tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 8. W+M WEISSENSEE METALLWAREN GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte W+M WEISSENSEE METALLWAREN GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Majade turvauksed tööstuses. See tegeleb ka Ehitusdetailid, Tööstusdetailid, lock replacement, keys, Ehitusdetailid, JA Tööstusdetailid tööstustes. See asub Berlin, Saksamaa.

 9. AKSUN METAL

  Türgi

  Ettevõte AKSUN METAL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstusdetailid tööstuses. See asub Bursa, Türgi.

 10. OMNIPROTECT.DE GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte OMNIPROTECT.DE GMBH, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Mutrid ja poldid tööstuses. See tegeleb ka Kodumajapidamiste vee- ja kanalisatsioonivõrk, Ehitusdetailid, Tööstusdetailid, Töökaitsevahendid, Kodumajapidamiste vee- ja kanalisatsioonivõrk, Ehitusdetailid, Tööstusdetailid, JA Töökaitsevahendid tööstustes. See asub Hannover, Saksamaa.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta
Filtrid

Otsingu tulemused

Tööstusdetailid - Import eksport

Tulemuste arv

10 156 Ettevõtted