• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • täppisvormid

Otsingu tulemused

Täppisvormid - Import eksport

 1. S.C.S. SRL

  Itaalia

  Verified by europages badge

  40 years of experience in designing and producing moulds for the die-casting of metal alloys and injection of plastic materials, quality standards, time frames and competitive prices have led to S.C.S. Srl becoming a point of reference on the European market: design, use of high-tech machinery, use of the best quality steel and certified heat treatments. It produces moulds of all sizes up to a maximum weight of 55 tons. ISO 9001- and ISO 14001-certified.

 2. DAMEKS

  Poola

  Verified by europages badge

  Ettevõte DAMEKS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Masintöötlemine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Täppisvormid, Terase ja metalli töötlemine, machine parts, CNC milling, CNC turning, CNC, Metal working, plastics processing, JA Täppisvormid tööstustes. See asub Gdansk, Poola.

 3. COBI PRECISION SRL

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte COBI PRECISION SRL, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Täppisvormid tööstuses. See tegeleb ka brioche moulds, laser cutting, metal stamping, design of moulds for plastics, moulds, JA mould design tööstustes. See asub Gorgonzola, Itaalia.

 4. PHILPLAST LTD.

  Bulgaaria

  Verified by europages badge

  Ettevõte PHILPLAST LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kummivormimismasinad tööstuses. See tegeleb ka Täppisvormid, extrusion blow-molding, Täppisvormid, blow-molding machines, injection-molded articles, injection moulding, blow moulding plastic materials, assembling of plastic articles, JA embedding of metal inserts linings tööstustes. See asub Yagodovo, Bulgaaria.

 5. O.M.M.A.

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte O.M.M.A., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Täppismehaanika tööstuses. See tegeleb ka Täppisvormid, JA Täppisvormid tööstustes. See asub Novi Di Modena, Itaalia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. AMADOR VARAS SA

  Hispaania

  Verified by europages badge

  Ettevõte AMADOR VARAS SA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vormid ja mudelid tööstuses. See tegeleb ka Täppisvormid, Täppisvormid, punching tools, tool manufacturing, dies, TOOLS, cutting dies, JA spare parts & tools tööstustes. See asub Badalona-Barcelona, Hispaania.

 2. DRILIMOLDE, LDA

  Portugal

  Ettevõte DRILIMOLDE, LDA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plastmassi- ja kummitööstuses kasutatavad vormid tööstuses. See tegeleb ka Täppisvormid, mould design for plastics, in-house manufacture of caps, Täppisvormid, JA aluminium moulds tööstustes. See asub Moita, Portugal.

 3. MOLDEGAMA - MOLDES TECNICOS, SA

  Portugal

  Ettevõte MOLDEGAMA - MOLDES TECNICOS, SA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plastmassi- ja kummitööstuses kasutatavad vormid tööstuses. See tegeleb ka Vormid ja mudelid, Täppisvormid, Vormid ja mudelid, mould building, mould design, JA Täppisvormid tööstustes. See asub Pataias, Portugal.

 4. PMPM - MOULDS AND PLASTICS, LDA

  Portugal

  Ettevõte PMPM - MOULDS AND PLASTICS, LDA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plastmassi- ja kummitööstuses kasutatavad vormid tööstuses. See tegeleb ka Täppisvormid, Täppisvormid, Injection moulding, injection moulds, JA mould design and construction tööstustes. See asub Embra-Marinha Grande, Portugal.

 5. MATRICERÍA INVIR

  Hispaania

  Ettevõte MATRICERÍA INVIR, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plastilõikemasinad tööstuses. See tegeleb ka Plastmassi- ja kummitööstuses kasutatavad vormid, Täppisvormid, Plastmassi- ja kummitööstuses kasutatavad vormid, Täppisvormid, metal milling, JA tool manufacturing tööstustes. See asub Albacete, Hispaania.

 1. VICEDO MARTI SL.

  Hispaania

  Ettevõte VICEDO MARTI SL., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plastmassi- ja kummitööstuses kasutatavad vormid tööstuses. See tegeleb ka Kummi ja plasti pritsevormimine, Täppisvormid, Plasttooted põllumajandustootmisele, Kummi ja plasti pritsevormimine, welding plastic materials, Täppisvormid, JA Plasttooted põllumajandustootmisele tööstustes. See asub Ibi, Hispaania.

 2. MATRIBAGES

  Hispaania

  Ettevõte MATRIBAGES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Täppisvormid tööstuses. See tegeleb ka Metallivormimistööpingid - varuosad ja tarvikud, dies, reverse engineering, Metallivormimistööpingid - varuosad ja tarvikud, JA machining of parts tööstustes. See asub Manresa-Barcelona, Hispaania.

 1. FRUMOLDE TOOLING

  Portugal

  Ettevõte FRUMOLDE TOOLING, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plastmassi- ja kummitööstuses kasutatavad vormid tööstuses. See tegeleb ka Plastipuhustusmasinad, Täppisvormid, cast mould design, Plastipuhustusmasinad, injection moulding of plastics, JA Täppisvormid tööstustes. See asub Martinçança, Portugal.

 2. FJG MOLDES

  Portugal

  Ettevõte FJG MOLDES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lõikepingid - varuosad ja tarvikud tööstuses. See tegeleb ka Täppisvormid, JA Täppisvormid tööstustes. See asub Cesar, Oliveira De Azeméis, Portugal.

 3. EISENWERK HASENCLEVER & SOHN GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte EISENWERK HASENCLEVER & SOHN GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Täppisvormid tööstuses. See tegeleb ka Cylinder heads, silencers for motor vehicles, machine mufflers, JA Mufflers, vehicle tööstustes. See asub Battenberg, Saksamaa.

 4. MOLSITEC - REPRESENTAÇÕES E COMERCIALIZAÇÃO DE MOLDES, UNIPESSOAL, LDA

  Portugal

  Ettevõte MOLSITEC - REPRESENTAÇÕES E COMERCIALIZAÇÃO DE MOLDES, UNIPESSOAL, LDA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plastmassi- ja kummitööstuses kasutatavad vormid tööstuses. See tegeleb ka Plastilõikemasinad, Täppisvormid, tool manufacturing, Plastilõikemasinad, Täppisvormid, JA Mould design and manufacturing tööstustes. See asub Marinha Grande, Portugal.

 5. MATRICERÍAS DEL CENTRO

  Hispaania

  Ettevõte MATRICERÍAS DEL CENTRO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Täppisvormid tööstuses. See tegeleb ka moulds for metals, milling machines, straighteners, JA punching tools tööstustes. See asub Parla-Madrid, Hispaania.

 6. AUTOMOLDES - INDUSTRIA DE MOLDES LDA

  Portugal

  Ettevõte AUTOMOLDES - INDUSTRIA DE MOLDES LDA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plastmassi- ja kummitööstuses kasutatavad vormid tööstuses. See tegeleb ka Täppisvormid, mould building, JA Täppisvormid tööstustes. See asub Trofa, Portugal.

 7. OFFICINA MECCANICA CASIRAGHI S.N.C.

  Itaalia

  Ettevõte OFFICINA MECCANICA CASIRAGHI S.N.C., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Täppisvormid tööstuses. See tegeleb ka brioche moulds, precision machining, masks, JA precision machine shops tööstustes. See asub Besana In Brianza, Itaalia.

 8. MAÉ INNOVATION

  Prantsusmaa

  Ettevõte MAÉ INNOVATION, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Täppisvormid tööstuses. See tegeleb ka heat-resistant silicone cookware, silicone cake tins, Cooking equipment, JA non-stick coverings tööstustes. See asub La Ville Aux Dames, Prantsusmaa.

 1. ITECMO - MOLDS FOR PLASTIC INDUSTRY

  Portugal

  Ettevõte ITECMO - MOLDS FOR PLASTIC INDUSTRY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plastmassi- ja kummitööstuses kasutatavad vormid tööstuses. See tegeleb ka Täppisvormid, Mould design and manufacturing, JA Täppisvormid tööstustes. See asub Maceira Lra, Portugal.

 2. FRANKE INDUSTRIE AG

  Šveits

  Ettevõte FRANKE INDUSTRIE AG, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Täppisvormid tööstuses. See tegeleb ka systems and machinery for arc welding metals, Orbital welding, laser cutting, JA orbital welding tööstustes. See asub Aarburg, Šveits.

 3. 3DCAD - SOLUÇÕES PARA MOLDES

  Portugal

  Ettevõte 3DCAD - SOLUÇÕES PARA MOLDES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Plastmassi- ja kummitööstuses kasutatavad vormid tööstuses. See tegeleb ka Täppisvormid, Co-moulding, Mould design and manufacturing, JA Täppisvormid tööstustes. See asub Leiria, Portugal.

 4. OFBM STAMPI

  Itaalia

  Ettevõte OFBM STAMPI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Täppisvormid tööstuses. See tegeleb ka Kummi ja plasti pritsevormimine, construction of moulds for moulding thermoplastic material, injection moulding, Kummi ja plasti pritsevormimine, JA 5 axis milling tööstustes. See asub COLOGNE, Itaalia.

 5. PRIFER GROUP

  Portugal

  Ettevõte PRIFER GROUP, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Täppisvormid tööstuses. See tegeleb ka automobile industry automation, manufacturing of articles for foundry operations, organisations for product and material quality control and guarantee, JA metal structures tööstustes. See asub Albergaria-A-Velha, Portugal.

 6. GUVENAL KALIP ELEMANLARI A.S.

  Türgi

  Ettevõte GUVENAL KALIP ELEMANLARI A.S., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Täppisvormid tööstuses. See tegeleb ka Mould components, Dies and moulds, JA dies for presses tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 7. MOLDEMBA MOLDES, LDA

  Portugal

  Ettevõte MOLDEMBA MOLDES, LDA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Täppisvormid tööstuses. See tegeleb ka design of moulds for plastics tööstustes. See asub Leiria, Portugal.

 8. FRIED ELLEMUND GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG

  Saksamaa

  Ettevõte FRIED ELLEMUND GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Täppisvormid tööstuses. See tegeleb ka CNC finishing, JA CNC milling tööstustes. See asub Preußisch Oldendorf, Saksamaa.

 9. TRYON, S.R.O.

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte TRYON, S.R.O., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Terase ja metalli stantsimine tööstuses. See tegeleb ka Vormid ja mudelid, Täppisvormid, Masintöötlemine - teras ja metall, Vormid ja mudelid, Täppisvormid, Masintöötlemine - teras ja metall, JA metalworking tööstustes. See asub Brumov-Bylnice, Tšehhi Vabariik.

 10. SD MOLDES

  Portugal

  Ettevõte SD MOLDES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Täppisvormid tööstuses. See tegeleb ka manufacture of moulds for plastics, JA injection moulds tööstustes. See asub Marinha Grande, Portugal.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta