• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • täppisvedrud

Otsingu tulemused

Täppisvedrud - Import eksport

 1. LÖHR GMBH & CO PRÄZISIONSFEDERN KG

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  We are a medium-sized manufacturer of technical springs based in Schwabach near Nürnberg. Employing a staff of 50 employees, we are a traditional and highly-competent manufacturer of technical springs and bending parts made from steel, stainless steel and non-ferrous metals for use in resolving special problems and mass production. At Löhr GmbH & Co. Präzisionsfedern KG, know-how drives innovation. Know-how is a combination of past experience and anticipation of the latest developments. Innovative solutions need both. Take advantage of our experience, knowledge, quality and delivery reliability.

 2. MOLLIFICIO F.LLI PAGNIN

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte MOLLIFICIO F.LLI PAGNIN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vedrud tööstuses. See tegeleb ka Täppisvedrud, Eritellimusel valmistatud vedrud, Traatvedrud, springs to design, torsion springs, Täppisvedrud, s/steel springs, Eritellimusel valmistatud vedrud, JA precision springs tööstustes. See asub Selvazzano Dentro, Itaalia.

 3. WILHELM LÖBKE FEDERN GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte WILHELM LÖBKE FEDERN GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Täppisvedrud tööstuses. See asub Hagen, Saksamaa.

 4. ZEHR SA

  Prantsusmaa

  Ettevõte ZEHR SA, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Import-eksport - vahendajad tööstuses. See tegeleb ka Täppisvedrud, Precision undercutting, Täppisvedrud, Plastic injection, JA Cold heading tööstustes. See asub Paris, Prantsusmaa.

 5. MECASPRING

  Belgia

  Ettevõte MECASPRING, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vedrud tööstuses. See tegeleb ka Täppisvedrud, Hüdraulilised vedrud, Täppiskatelsepatööd, Täppisvedrud, Hüdraulilised vedrud, flat springs, JA Täppiskatelsepatööd tööstustes. See asub Herstal, Belgia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. MUELLES MELERO SL

  Hispaania

  Ettevõte MUELLES MELERO SL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vedrud tööstuses. See tegeleb ka Täppisvedrud, Täppisvedrud, torsion springs, springs, JA precision springs tööstustes. See asub Humanes De Madrid-Madrid, Hispaania.

 2. MERTYAY SPRING INDUSTRY

  Türgi

  Ettevõte MERTYAY SPRING INDUSTRY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vedrud tööstuses. See tegeleb ka Täppisvedrud, Traatvedrud, Täppisvedrud, spring manufacturer, Traatvedrud, JA spring steel tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 3. KLEIDIS SPRINGS

  Kreeka

  Ettevõte KLEIDIS SPRINGS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vedrud tööstuses. See tegeleb ka Täppisvedrud, Eritellimusel valmistatud vedrud, springs for industrial use, Täppisvedrud, Eritellimusel valmistatud vedrud, JA Stainless steels tööstustes. See asub Athens, Kreeka.

 4. MOLLIFICIO COSTANZINO S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte MOLLIFICIO COSTANZINO S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Täppisvedrud tööstuses. See tegeleb ka valve springs, helical compression springs, JA torsion springs tööstustes. See asub Licata, Itaalia.

 5. MDP SAS

  Prantsusmaa

  Ettevõte MDP SAS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Täppisvedrud tööstuses. See tegeleb ka Lehtvedrud, compression springs, extension springs, torsion springs, JA Lehtvedrud tööstustes. See asub La Ferté-Macé, Prantsusmaa.

 1. HAKAN YAY

  Türgi

  Ettevõte HAKAN YAY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Täppisvedrud tööstuses. See asub Izmir, Türgi.

 2. BERNARD RESSORTS

  Prantsusmaa

  Ettevõte BERNARD RESSORTS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Täppisvedrud tööstuses. See tegeleb ka Eritellimusel valmistatud vedrud, Eritellimusel valmistatud vedrud, fine sheet metalwork subcontracting, JA flat springs tööstustes. See asub Villers-Cotterêts, Prantsusmaa.

 1. RESSORTS LACROIX

  Prantsusmaa

  Ettevõte RESSORTS LACROIX, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Täppisvedrud tööstuses. See tegeleb ka torsion springs, JA compression springs tööstustes. See asub MEUNG SUR LOIRE, Prantsusmaa.

 2. YAYTEK YAY

  Türgi

  Ettevõte YAYTEK YAY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Täppisvedrud tööstuses. See tegeleb ka extension springs tööstustes. See asub Konya, Türgi.

 3. VITISANTI MAKINA GIDA IML.ITH.IHR.SAN.TIC.LTD.STI.

  Türgi

  Ettevõte VITISANTI MAKINA GIDA IML.ITH.IHR.SAN.TIC.LTD.STI., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Täppisvedrud tööstuses. See tegeleb ka vibration prevention and control consultants, JA vibration feeders tööstustes. See asub istanbul, Türgi.

 4. ITALMOLLE

  Itaalia

  Ettevõte ITALMOLLE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Täppisvedrud tööstuses. See tegeleb ka springs, JA formed springs tööstustes. See asub Giugliano In Campania, Itaalia.

 5. MUELLES WEM, S.L. (MOLLES WEM)

  Hispaania

  Ettevõte MUELLES WEM, S.L. (MOLLES WEM), on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Täppisvedrud tööstuses. See asub Sant Cugat del Vallès, Hispaania.

 6. REIBER GMBH - FABRIK FÜR PRÄZISIONSFEDERN

  Saksamaa

  Ettevõte REIBER GMBH - FABRIK FÜR PRÄZISIONSFEDERN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vedrud tööstuses. See tegeleb ka Täppisvedrud, JA Täppisvedrud tööstustes. See asub Rodgau, Saksamaa.

 7. I.M.M.E.A. (S.A.S.)

  Itaalia

  Ettevõte I.M.M.E.A. (S.A.S.), on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vedrud tööstuses. See tegeleb ka Täppisvedrud, JA Täppisvedrud tööstustes. See asub Sirone (Lc), Itaalia.

 8. TELSAMA METAL LTD. STI.

  Türgi

  Ettevõte TELSAMA METAL LTD. STI., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Täppisvedrud tööstuses. See tegeleb ka Strips, JA metal clips tööstustes. See asub Bursa, Türgi.

 1. G.M.E. MOTOR ENGINEERS (COVENTRY) LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte G.M.E. MOTOR ENGINEERS (COVENTRY) LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lehtvedrud tööstuses. See tegeleb ka Täppisvedrud, JA Täppisvedrud tööstustes. See asub Coventry, Ühendkuningriik.

 2. WIEDENHÖFER PRÄZISIONSFEDERN GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte WIEDENHÖFER PRÄZISIONSFEDERN GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vedrud tööstuses. See tegeleb ka Täppisvedrud, JA Täppisvedrud tööstustes. See asub Schorndorf, Saksamaa.

 3. WAGNER VERWALTUNGS GMBH

  Saksamaa

 4. RESORTMATIC SL

  Hispaania

 5. NEUNKIRCHNER PRÄZISIONSFEDER- WERK SCHUBERT GMBH & CO. KG

  Saksamaa

 6. FEDER-7 RUGOGYARTO KFT

  Ungari