• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • täppislaagrid

Otsingu tulemused

Täppislaagrid - Import eksport

 1. MARTEAU & LEMARIE

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Marteau & Lemarie ball specialists since 1922, selling all types of industrial balls on the market: Our company is renowned for the quality of its precision balls and also supplies polishing and grinding balls. Our different type of precision balls include: precision steel, stainless steel and plastic balls, and other precision balls (tungsten carbide, ceramic, glass, bronze and brass balls). Precision steel and stainless steel balls are defined by their nominal diameter, the raw material from which they are made and by their degree of precision. Grinding & polishing balls we stock mainly steel balls, stainless steel balls and glass balls. Our technical sales team is at your disposal for any further information and requests for quotes. So don't hesitate to contact us.

 2. LA B&G DI BARDINI ENRICO & C. SRL

  Itaalia

  Verified by europages badge

  B&G manufactures bearings for industrial valves mounted on water, air and gas equipment and diamond and chrome-plated bearings to high-precision thickness. Production happens in different ways starting from brass bundles or solid pressed, hollow or cast brass balls. Then the products are milled, drilled and diamond turned. Lastly the ball bearings undergo surface treatment – chrome plating, nickel plating, Teflon application and T.E.A.® coating. ®.

 3. ING. RÖGELSPERGER & CO. GES.M.B.H.

  Austria

  Verified by europages badge

  Ettevõte ING. RÖGELSPERGER & CO. GES.M.B.H., on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Täppislaagrid tööstuses. See asub Wien, Austria.

 4. RIKU MASCHINENTEILE GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte RIKU MASCHINENTEILE GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kuul-, nõel- ja rull-laagrid tööstuses. See tegeleb ka Täppislaagrid, Steel balls with plus tolerances, Steel balls with minus tolerances, Ceramic balls with plus tolerances, Ceramic balls with minus tolerances, Balls in conventional trade dimensions, Special balls made from various materials, Polishing balls made from various materials, JA Metal balls tööstustes. See asub Monheim Am Rhein, Saksamaa.

 5. ACCURIDE INTERNATIONAL LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte ACCURIDE INTERNATIONAL LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Täppislaagrid tööstuses. See tegeleb ka linear guides tööstustes. See asub Northampton, Ühendkuningriik.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. PRECIBALL SA

  Belgia

  Ettevõte PRECIBALL SA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Täppislaagrid tööstuses. See tegeleb ka glass beads, Steel balls, Carbon balls, JA Chromium beads tööstustes. See asub Callenelle, Belgia.

 2. SPHEROTECH GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte SPHEROTECH GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Täppislaagrid tööstuses. See tegeleb ka Aluminium balls, Stainless steel balls, glass beads, JA rubber bearings tööstustes. See asub Fulda, Saksamaa.

 3. CIMAP

  Prantsusmaa

  Ettevõte CIMAP, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kuullaagrid tööstuses. See tegeleb ka Täppislaagrid, Steel ball, Täppislaagrid, Stainless steel ball, JA Plastic balls tööstustes. See asub Paris, Prantsusmaa.

 4. VALETTE ET GAURAND INDUSTRIE

  Prantsusmaa

  Ettevõte VALETTE ET GAURAND INDUSTRIE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Täppislaagrid tööstuses. See tegeleb ka stainless steel balls for the automobile industry, Balls, Rollers, Needle Rollers, JA glass beads tööstustes. See asub La Talaudière, Prantsusmaa.

 5. GO FULL THROTTLE

  Ühendkuningriik

  Ettevõte GO FULL THROTTLE, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Täppislaagrid tööstuses. See tegeleb ka Kuul-, nõel- ja rull-laagrid, Synthetic lubricating oils, JA Kuul-, nõel- ja rull-laagrid tööstustes. See asub Kilmarnock, Ühendkuningriik.

 1. WÜRGES VIBRATIONSMOTOREN GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte WÜRGES VIBRATIONSMOTOREN GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Täppislaagrid tööstuses. See tegeleb ka Tööstusseadmete remont, JA Tööstusseadmete remont tööstustes. See asub Neusäß, Saksamaa.

 2. NEW BALLS SRL

  Itaalia

  Ettevõte NEW BALLS SRL, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Täppislaagrid tööstuses. See tegeleb ka supporting balls, JA precision bearings tööstustes. See asub Cormano, Itaalia.

 1. WALTER SCHÖN GMBH KABELSTRÜMPFE

  Saksamaa

  Ettevõte WALTER SCHÖN GMBH KABELSTRÜMPFE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Täppislaagrid tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud plasttooted, JA Tööstuslikud plasttooted tööstustes. See asub München, Saksamaa.

 2. FRÄSTECHNIK KRIEGER

  Saksamaa

  Ettevõte FRÄSTECHNIK KRIEGER, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Freesimine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Täppislaagrid, JA Täppislaagrid tööstustes. See asub Pettendorf, Saksamaa.

 3. UWE BEARING

  Hiina

  Ettevõte UWE BEARING, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Täppislaagrid tööstuses. See asub Wafangdian, Hiina.

 4. METALBALL - BILLES DE PRECISION

  Prantsusmaa

  Ettevõte METALBALL - BILLES DE PRECISION, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Täppislaagrid tööstuses. See tegeleb ka Steel ball, Bearing balls, Stainless steel ball, JA Plastic ball tööstustes. See asub Grisolles, Prantsusmaa.

 5. ZWICKER KUGELLAGER GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte ZWICKER KUGELLAGER GMBH, aastal ja mis tegeleb Tööstusseadmete remont tööstuses. See tegeleb ka Kasutatud ja uuendatud masinad ja seadmed, Hüdroreaktorid, Täppislaagrid, Kasutatud ja uuendatud masinad ja seadmed, Hüdroreaktorid, JA Täppislaagrid tööstustes. See asub Schöllnach, Saksamaa.

 6. GELENKWELLEN- UND SPURSTANGENSERVICE GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte GELENKWELLEN- UND SPURSTANGENSERVICE GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Täppislaagrid tööstuses. See tegeleb ka Hüdroagregaadid, Hüdroventiilid, Mehaanilised ülekandesüsteemid ja -komponendid, Sõidukite mehaanilised komponendid ja varuosad, Hüdroagregaadid, Hüdroventiilid, Mehaanilised ülekandesüsteemid ja -komponendid, JA Sõidukite mehaanilised komponendid ja varuosad tööstustes. See asub Halle, Saksamaa.

 7. RIEGEL-SHOP24 E.K.

  Saksamaa

  Ettevõte RIEGEL-SHOP24 E.K., on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Vääris- ja erimetallid tööstuses. See tegeleb ka Ehitusdetailid, Lukud, poldid ja võtmed, Täppislaagrid, Katkematud kaubakäitlussüsteemid, Ehitusdetailid, Lukud, poldid ja võtmed, Täppislaagrid, JA Katkematud kaubakäitlussüsteemid tööstustes. See asub Düsseldorf, Saksamaa.

 8. BLITZ GELENKWELLEN DIENST GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte BLITZ GELENKWELLEN DIENST GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Täppislaagrid tööstuses. See tegeleb ka Hüdroagregaadid, Hüdroventiilid, Mehaanilised ülekandesüsteemid ja -komponendid, Sõidukite mehaanilised komponendid ja varuosad, Hüdroagregaadid, Hüdroventiilid, Mehaanilised ülekandesüsteemid ja -komponendid, JA Sõidukite mehaanilised komponendid ja varuosad tööstustes. See asub Frechen, Saksamaa.

 1. GEROLD HECHT

  Saksamaa

  Ettevõte GEROLD HECHT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Masintöötlemine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall, Rattad ja rullikud, Kuul-, nõel- ja rull-laagrid, Täppislaagrid, Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall, Rattad ja rullikud, Kuul-, nõel- ja rull-laagrid, JA Täppislaagrid tööstustes. See asub Hochdorf, Saksamaa.

 2. ATMAANTRIEBSTECHNIK GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte ATMAANTRIEBSTECHNIK GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Täppislaagrid tööstuses. See tegeleb ka Tööstusseadmete remont, Elektrimootorid ja varuosad, Tööstusseadmete remont, JA Elektrimootorid ja varuosad tööstustes. See asub Schwarzenbach a.d.Saale, Saksamaa.

 3. JOSEF HOHN GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte JOSEF HOHN GMBH, aastal ja mis tegeleb Tööstusseadmete remont tööstuses. See tegeleb ka Hüdroreaktorid, Täppislaagrid, Kasutatud ja uuendatud masinad ja seadmed, Hüdroreaktorid, Täppislaagrid, JA Kasutatud ja uuendatud masinad ja seadmed tööstustes. See asub Gersthofen, Saksamaa.

 4. SPICER GELENKWELLENBAU GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte SPICER GELENKWELLENBAU GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Täppislaagrid tööstuses. See tegeleb ka Mehaanilised ülekandesüsteemid ja -komponendid, Garaažide autotõstukid, Sõidukite mehaanilised komponendid ja varuosad, Sõidukite elektrilised ja elektroonilised komponendid ja varuosad, Mehaanilised ülekandesüsteemid ja -komponendid, Garaažide autotõstukid, Sõidukite mehaanilised komponendid ja varuosad, JA Sõidukite elektrilised ja elektroonilised komponendid ja varuosad tööstustes. See asub Essen, Saksamaa.

 5. MÖLLER & OCH GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte MÖLLER & OCH GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Täppislaagrid tööstuses. See tegeleb ka Repromasinad ja -seadmed, Mehaanilised ülekandesüsteemid ja -komponendid, Kasutatud ja uuendatud masinad ja seadmed, Sõidukite mehaanilised komponendid ja varuosad, Repromasinad ja -seadmed, Mehaanilised ülekandesüsteemid ja -komponendid, Kasutatud ja uuendatud masinad ja seadmed, JA Sõidukite mehaanilised komponendid ja varuosad tööstustes. See asub Hannover, Saksamaa.

 6. ANKER GETRIEBE GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte ANKER GETRIEBE GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstusseadmete remont tööstuses. See tegeleb ka Täppislaagrid, Rahvusvahelised transpordiagendid, Täppislaagrid, JA Rahvusvahelised transpordiagendid tööstustes. See asub Nördlingen, Saksamaa.

 7. ÜVÜBERLASTSCHUTZU. VERBIND.SYST. GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte ÜVÜBERLASTSCHUTZU. VERBIND.SYST. GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mootorratta- ja paaditransport tööstuses. See tegeleb ka Täppislaagrid, Hüdroreaktorid, Täppislaagrid, JA Hüdroreaktorid tööstustes. See asub Mömlingen, Saksamaa.

 8. RUPI-COLOGNE, INC.

  Saksamaa

  Ettevõte RUPI-COLOGNE, INC., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Täppislaagrid tööstuses. See tegeleb ka Märgistamis- ja etiketimasinad, Trükkimine ja trükiladumine - masinad ja seadmed, Köitmismasinad ja -seadmed, Repromasinad ja -seadmed, Märgistamis- ja etiketimasinad, Trükkimine ja trükiladumine - masinad ja seadmed, Köitmismasinad ja -seadmed, JA Repromasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Grünstadt, Saksamaa.

 9. BOGE KOMPONENTEN GMBH & CO.KG

  Saksamaa

  Ettevõte BOGE KOMPONENTEN GMBH & CO.KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metallpakendid ja -pakkematerjalid tööstuses. See tegeleb ka Täppislaagrid, Kompressorid, Hüdraulikaseadmed, Mehaanilised ülekandesüsteemid ja -komponendid, Täppislaagrid, Kompressorid, Hüdraulikaseadmed, JA Mehaanilised ülekandesüsteemid ja -komponendid tööstustes. See asub Dresden, Saksamaa.

 10. CSN GELENKWELLEN GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte CSN GELENKWELLEN GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Täppislaagrid tööstuses. See tegeleb ka Hüdroventiilid, Mehaanilised ülekandesüsteemid ja -komponendid, Kasutatud ja uuendatud masinad ja seadmed, Sõidukite mehaanilised komponendid ja varuosad, Hüdroventiilid, Mehaanilised ülekandesüsteemid ja -komponendid, Kasutatud ja uuendatud masinad ja seadmed, JA Sõidukite mehaanilised komponendid ja varuosad tööstustes. See asub Barleben, Saksamaa.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta