• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • täppiskatelsepatööd

Otsingu tulemused

Täppiskatelsepatööd - Import eksport

 1. BBS GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  BBS GmbH, based in Freiberg am Neckar, Germany, has over 75 years of experience in the field of industrial heating technology, thermal post-combustion and boiler design. BBS GmbH was established in 2004 through the merger between BAY Wärmetechnik GmbH and Bay Engineering und Consulting. The new company united the production of industrial boiler systems with the expertise required for engineering modern energy systems and environmental technology. In addition to manufacturing serial products, we also develop and manufacture boilers and apparatus for special applications employed in the cosmetics, chemical and petrochemical industries. Our scope of operation includes steam boilers, hot water boilers and thermal oil boilers. Pure steam generators and waste heat steam boilers for a wide range of applications are also part of our product portfolio.

 2. BERLIER

  Prantsusmaa

  Ettevõte BERLIER, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Katlasüsteemid tööstuses. See tegeleb ka Täppiskatelsepatööd, Kurrutamine - teras ja metall, väikesed metalldetailid, Täppiskatelsepatööd, Kurrutamine - teras ja metall, väikesed metalldetailid, JA conveyors tööstustes. See asub Saint Paul En Jarez, Prantsusmaa.

 3. MECASPRING

  Belgia

  Ettevõte MECASPRING, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Vedrud tööstuses. See tegeleb ka Täppisvedrud, Hüdraulilised vedrud, Täppiskatelsepatööd, Täppisvedrud, Hüdraulilised vedrud, flat springs, JA Täppiskatelsepatööd tööstustes. See asub Herstal, Belgia.

 4. BAUMIER SA

  Prantsusmaa

  Ettevõte BAUMIER SA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Katlasüsteemid tööstuses. See tegeleb ka Täppiskatelsepatööd, Katelsepatööd laevadel, Täppiskatelsepatööd, Katelsepatööd laevadel, JA subcontracting and mechanized welding tööstustes. See asub La Garde, Prantsusmaa.

 5. PLEGUIN METAL SL

  Hispaania

  Ettevõte PLEGUIN METAL SL, on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Täppiskatelsepatööd tööstuses. See tegeleb ka punching tools cut by laser, metal bending, sheet metal punching, JA metal welding tööstustes. See asub Elche, Hispaania.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. SATIL

  Prantsusmaa

  Ettevõte SATIL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Täppiskatelsepatööd tööstuses. See tegeleb ka vibro-filters, JA vibrating screens tööstustes. See asub Chambery, Prantsusmaa.

 2. SERVIS BOJLERA GE

  Serbia

  Ettevõte SERVIS BOJLERA GE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Täppiskatelsepatööd tööstuses. See asub Belgarde, Serbia.

 3. SARL GOLLEAU

  Prantsusmaa

  Ettevõte SARL GOLLEAU, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Karkassitööd - ehitus tööstuses. See tegeleb ka Tisleri- ja puusepatööd, Katlasüsteemid, Täppiskatelsepatööd, Vaskkatlad, Tisleri- ja puusepatööd, Katlasüsteemid, Täppiskatelsepatööd, JA Vaskkatlad tööstustes. See asub Chevrainvilliers, Prantsusmaa.

 4. TRONCY

  Prantsusmaa

  Ettevõte TRONCY, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Torud - mustmetallidest tööstuses. See tegeleb ka Torud - värvilistest metallidest, Tööstuslikud torustikud, Katlasüsteemid, Täppiskatelsepatööd, Torud - värvilistest metallidest, Tööstuslikud torustikud, Katlasüsteemid, JA Täppiskatelsepatööd tööstustes. See asub Genelard, Prantsusmaa.

 5. MECANIQUE DE PRECISION DU BARROIS

  Prantsusmaa

  Ettevõte MECANIQUE DE PRECISION DU BARROIS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Täppismehaanika tööstuses. See tegeleb ka Masintöötlemine - teras ja metall, Täppiskatelsepatööd, Masintöötlemine - teras ja metall, Täppiskatelsepatööd, spark erosion, JA metrology tööstustes. See asub Ligny En Barrois, Prantsusmaa.

 1. METALLERIE BOURDONCLE

  Prantsusmaa

  Ettevõte METALLERIE BOURDONCLE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Täppiskatelsepatööd tööstuses. See tegeleb ka Metallist kergkonstruktsioonid, Metalliseerimine, anti-corrosive treatment, Metallist kergkonstruktsioonid, sandblasting, JA Metalliseerimine tööstustes. See asub Firmi, Prantsusmaa.

 2. LAUAK

  Prantsusmaa

  Ettevõte LAUAK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Masinaehitus - eritellimustööd tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud lehtmetalltööd, Täppiskatelsepatööd, Masintöötlemine - teras ja metall, Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall, Tööstuslikud lehtmetalltööd, Täppiskatelsepatööd, Masintöötlemine - teras ja metall, JA Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall tööstustes. See asub Ayherre, Prantsusmaa.

 1. METAL PERFORMANCES

  Prantsusmaa

  Ettevõte METAL PERFORMANCES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Täppiskatelsepatööd tööstuses. See tegeleb ka Roostevabast terasest katlad, stainless steel machining, sheet and pipe work, JA Roostevabast terasest katlad tööstustes. See asub Le Beignon, Prantsusmaa.

 2. TRA-C ATLANTIC

  Prantsusmaa

  Ettevõte TRA-C ATLANTIC, on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Kergsulamkatlad tööstuses. See tegeleb ka Täppiskatelsepatööd, Täppiskatelsepatööd, JA stainless steel boilerwork for decoration tööstustes. See asub Carquefou Cedex, Prantsusmaa.

 3. CLAUDE INDUSTRIES

  Prantsusmaa

  Ettevõte CLAUDE INDUSTRIES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud lehtmetalltööd tööstuses. See tegeleb ka Täppiskatelsepatööd, fine sheet metalwork subcontracting, Täppiskatelsepatööd, laser cutting conversion centres, JA metal punching tööstustes. See asub Pontchateau, Prantsusmaa.

 4. BRETAGNE LASER

  Prantsusmaa

  Ettevõte BRETAGNE LASER, on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Täppiskatelsepatööd tööstuses. See tegeleb ka Kurrutamine - teras ja metall, Kurrutamine - teras ja metall, JA metal welding tööstustes. See asub Guer, Prantsusmaa.

 5. SOPTOL SAS

  Prantsusmaa

  Ettevõte SOPTOL SAS, on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Katlasüsteemid tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud lehtmetalltööd, Täppiskatelsepatööd, Tööstuslikud lehtmetalltööd, JA Täppiskatelsepatööd tööstustes. See asub Ham, Prantsusmaa.

 6. METAL INCO

  Prantsusmaa

  Ettevõte METAL INCO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud lehtmetalltööd tööstuses. See tegeleb ka Täppiskatelsepatööd, Teras ja metall - valtsimine ja lõikamine, Vormimine - teras ja metall, Täppiskatelsepatööd, Teras ja metall - valtsimine ja lõikamine, contract manufacturing, JA Vormimine - teras ja metall tööstustes. See asub Creys-Mepieu, Prantsusmaa.

 7. SAMGEL

  Prantsusmaa

  Ettevõte SAMGEL, on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Freesimine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Masinaehitus - eritellimustööd, Täppiskatelsepatööd, Teras ja metall - keevitamine ja kõvajoodisega jootmine, Masinaehitus - eritellimustööd, Täppiskatelsepatööd, welding shops, JA Teras ja metall - keevitamine ja kõvajoodisega jootmine tööstustes. See asub Couvrot, Prantsusmaa.

 8. HALGAND

  Prantsusmaa

  Ettevõte HALGAND, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Täppiskatelsepatööd tööstuses. See tegeleb ka industrial boilermaking tööstustes. See asub Saint-Brévin-Les-Pins, Prantsusmaa.

 1. AEMN

  Prantsusmaa

  Ettevõte AEMN, aastal ja mis tegeleb Vaskkatlad tööstuses. See tegeleb ka Täppiskatelsepatööd, Katelsepatööd laevadel, Roostevabast terasest katlad, Täppiskatelsepatööd, Katelsepatööd laevadel, Roostevabast terasest katlad, JA tig welding tööstustes. See asub Cordemais, Prantsusmaa.

 2. AFCA SA

  Prantsusmaa

  Ettevõte AFCA SA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Täppiskatelsepatööd tööstuses. See tegeleb ka Sheet metalwork, special panel work, JA fine sheet metalwork subcontracting tööstustes. See asub LUDRES CEDEX, Prantsusmaa.

 3. SERVI LOIRE INDUSTRIE

  Prantsusmaa

  Ettevõte SERVI LOIRE INDUSTRIE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud lehtmetalltööd tööstuses. See tegeleb ka Täppiskatelsepatööd, Kergsulamkatlad, Täppiskatelsepatööd, Kergsulamkatlad, boilerwork mechanized welding, JA mechanically welded constructions tööstustes. See asub Ancenis, Prantsusmaa.

 4. HAG TECH

  Prantsusmaa

  Ettevõte HAG TECH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Masintöötlemine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Puurimismasinad, Masinaehitus - eritellimustööd, Täppiskatelsepatööd, Puurimismasinad, Masinaehitus - eritellimustööd, Täppiskatelsepatööd, JA precision machining tööstustes. See asub Beaumont Hague, Prantsusmaa.

 5. A2S INDUSTRIE

  Prantsusmaa

  Ettevõte A2S INDUSTRIE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Katlasüsteemid tööstuses. See tegeleb ka Täppiskatelsepatööd, Rasked katelsepatööd, industrial boilermaking, Täppiskatelsepatööd, JA Rasked katelsepatööd tööstustes. See asub Limours En Hurepoix, Prantsusmaa.

 6. MANCHINOX

  Prantsusmaa

  Ettevõte MANCHINOX, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Katlasüsteemid tööstuses. See tegeleb ka Täppiskatelsepatööd, Täppiskatelsepatööd, JA stainless steel boilerwork for the construction industry tööstustes. See asub Villedieu-Les-Poeles, Prantsusmaa.

 7. JAKUBOWSKI SARL

  Prantsusmaa

  Ettevõte JAKUBOWSKI SARL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Katlasüsteemid tööstuses. See tegeleb ka Täppiskatelsepatööd, Täppiskatelsepatööd, Steel and stainless steel boilermaking, metal boilerwork, JA industrial boilermaking tööstustes. See asub Thiers, Prantsusmaa.

 8. COMO TOLERIE

  Prantsusmaa

  Ettevõte COMO TOLERIE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Katlasüsteemid tööstuses. See tegeleb ka Täppiskatelsepatööd, Kergsulamkatlad, Täppiskatelsepatööd, Kergsulamkatlad, laser cutting for stainless steel, JA laser cutting units tööstustes. See asub Ancenis, Prantsusmaa.

 9. CEACSA, S.L.

  Hispaania

  Ettevõte CEACSA, S.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Roostevabast terasest katlad tööstuses. See tegeleb ka Täppiskatelsepatööd, stainless steel dished end-plates, Metal work, Täppiskatelsepatööd, JA heat treatment of metals tööstustes. See asub Montmeló, Hispaania.

 10. STORK

  Belgia

  Ettevõte STORK, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Täppiskatelsepatööd tööstuses. See tegeleb ka Energia - tootmisjaamad ja -seadmed, Insenerid - tööstusettevõtjad, industrial maintenance, Energia - tootmisjaamad ja -seadmed, JA Insenerid - tööstusettevõtjad tööstustes. See asub Antwerpen, Belgia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta