• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • täidisega šokolaad

Otsingu tulemused

Täidisega šokolaad - Import eksport

 1. CHOCOLATS JANIN

  Prantsusmaa

  Ettevõte CHOCOLATS JANIN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tavaline šokolaad tööstuses. See tegeleb ka Kakao ja šokolaad, Täidisega šokolaad, Kondiitritooted, Ärikingitused, Kakao ja šokolaad, Täidisega šokolaad, Kondiitritooted, JA Ärikingitused tööstustes. See asub Boissy Saint Leger, Prantsusmaa.

 2. TRENDY FOODS

  Belgia

  Ettevõte TRENDY FOODS, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Import ja eksport - toiduained ja põllumajandustooted tööstuses. See tegeleb ka Külmutatud valmistoidud, Vürtsid, Jahu ja manna, Joogid - import ja eksport, Saiakesed ja kuklid, Konserveeritud köögiviljad, Täidisega šokolaad, Külmutatud valmistoidud, JA Vürtsid tööstustes. See asub Vottem (z.i. De Milmort), Belgia.

 3. RITONKA GMBH

  Austria

  Ettevõte RITONKA GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Täidisega šokolaad tööstuses. See tegeleb ka company gift, Private label, Chocolate bar, Drinking chocolate, Custom-made, Filled chocolates with logo, Handmade chocolate, chocolate, JA printed filled chocolates tööstustes. See asub Gerasdorf, Austria.

 4. LES OOOKIES PAR MAX&ZABOU DELICES

  Prantsusmaa

  Ettevõte LES OOOKIES PAR MAX&ZABOU DELICES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pagaritooted tööstuses. See tegeleb ka Küpsised, Täidisega šokolaad, Küpsised, JA Täidisega šokolaad tööstustes. See asub Saint-Germain-En-Laye, Prantsusmaa.

 5. BELLO & ANGELI

  Prantsusmaa

  Ettevõte BELLO & ANGELI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Täidisega šokolaad tööstuses. See tegeleb ka Kakao ja šokolaad, Küpsised, Pagaritooted, Kakao ja šokolaad, Küpsised, JA Pagaritooted tööstustes. See asub Saint Orens De Gameville, Prantsusmaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. LES DOUCEURS DE LOUIS

  Prantsusmaa

  Ettevõte LES DOUCEURS DE LOUIS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Täidisega šokolaad tööstuses. See tegeleb ka Kakao ja šokolaad, JA Kakao ja šokolaad tööstustes. See asub Etaples, Prantsusmaa.

 2. SCHOKOMELL GMBH

  Austria

  Ettevõte SCHOKOMELL GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Täidisega šokolaad tööstuses. See asub Wien, Austria.

 3. MASONI PIETRO SRL

  Itaalia

  Ettevõte MASONI PIETRO SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Täidisega šokolaad tööstuses. See tegeleb ka chocolate easter eggs, GINGERBREAD, cantuccini biscuits, ricciarellis (calisson biscuits), almond cantuccini biscuits, cavalluccis (biscuits with spices and almonds), typical tuscan sweets, pan de' santi, JA COPATE tööstustes. See asub Colle Di Val D'elsa, Itaalia.

 4. LA FABBRICA DEL PANFORTE

  Itaalia

  Ettevõte LA FABBRICA DEL PANFORTE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Täidisega šokolaad tööstuses. See tegeleb ka Kondiitritooted, cantuccini biscuits, GINGERBREAD, almond cantuccini biscuits, Kondiitritooted, almond biscotti, chocolate panforte, JA PANFORTE tööstustes. See asub Sovicille, Itaalia.

 5. Elysberg Confiserie BVBA

  Belgia

  Ettevõte Elysberg Confiserie BVBA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Täidisega šokolaad tööstuses. See asub Wommelgem, Belgia.

 1. CHOCOLATS-DE-LUXE.DE GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte CHOCOLATS-DE-LUXE.DE GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Täidisega šokolaad tööstuses. See tegeleb ka Gift items for employees, Cocoa beans, chocolate, Chocolate spread, Nougat bars, Chocolate Bars, JA Vegan chocolate tööstustes. See asub Hannover, Saksamaa.

 2. TM GURMAN FAMILY

  Ukraina

 1. FORCHY PATISSIER SA

  Prantsusmaa

 2. ALINE CHOCOLATIERE

  Prantsusmaa

 3. ROYAL GULF CHOCOLATS BVBA

  Belgia

 4. ARYA GIDA SAN.TIC.LTD.ŞTI

  Türgi

 5. NAUJOJI RUTA, AB

  Leedu

 6. MY WORLD OF PRODUCTS GMBH

  Saksamaa

 7. BACHHALM SCHOKOLADENMANUFAKTUR

  Austria

 8. CONFISERIE CERTIN

  Belgia

 1. NAPOLI MARZIPAN

  Itaalia

 2. EUTRADE VERTRIEBS GMBH

  Saksamaa

 3. ANORA EV GERECLERI PAZARLAMA DIS TICARET

  Türgi

 4. BIO-MYND KFT

  Ungari

 5. CASA DEL DOLCE SPA

  Itaalia

 6. BELVAS

  Belgia

 7. MISKETS SNACKS LLC

  Ameerika Ühendriigid

 8. PANACELLA FACTORY S.L.

  Hispaania

 9. SORAY CHOCOLATE

  Türgi

 10. TIMPANARO

  Itaalia