• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • suurköökide hakkimismasinad

Otsingu tulemused

Suurköökide hakkimismasinad - Import eksport

 1. C.EL.ME. SRL

  Itaalia

  Verified by europages badge

  C.EL.ME. is a long-established leader in the catering machines sector. It operates according to UNI ISO 9001 standards. Products include electric gravity and vertical slicers for meat, sausages, cheese and bread, in anodized aluminium and stainless steel, in both automatic and gear formats; mincers and graters for delicatessens and butchers, almond cutters for patisseries and gourmet restaurants, cutters for vegetables and mozzarella and cabbage shredders for use in hotels, restaurants, canteens and cafeterias.

 2. EGGERMONT

  Belgia

  Ettevõte EGGERMONT, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Lihalõikurid tööstuses. See tegeleb ka Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed, Suurköökide hakkimismasinad, Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed, Suurköökide hakkimismasinad, small electrical goods for the kitchen, JA kitchen utensils for institutions tööstustes. See asub Ieper, Belgia.

 3. GARBY ANKA S.A

  Kreeka

  Ettevõte GARBY ANKA S.A, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lihatööstuse masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Leiva- ja kondiitritoodete taigna segajad, Koorijad ja riivid, Toiduainetööstuse segamis- ja hakkimisseadmed, Suurköökide hakkimismasinad, Leiva- ja kondiitritoodete taigna segajad, Koorijad ja riivid, Toiduainetööstuse segamis- ja hakkimisseadmed, JA Suurköökide hakkimismasinad tööstustes. See asub Ag.i. Rentis, Kreeka.

 4. BEAUVAL

  Belgia

  Ettevõte BEAUVAL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veiseliha tööstuses. See tegeleb ka Liharaiumine, Suurköökide hakkimismasinad, Liharaiumine, Lamb, fresh butchered products, JA Suurköökide hakkimismasinad tööstustes. See asub Lessines, Belgia.

 5. BRUNNER GMBH KÜCHEN- UND METZGEREIMASCHINEN

  Saksamaa

  Ettevõte BRUNNER GMBH KÜCHEN- UND METZGEREIMASCHINEN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puu- ja köögivilja hakkurid tööstuses. See tegeleb ka Suurköökide hakkimismasinad, Lihatööstuse masinad ja seadmed, Suurköökide hakkimismasinad, JA Lihatööstuse masinad ja seadmed tööstustes. See asub Reichenau, Saksamaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. MAVIC S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte MAVIC S.R.L., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Singilõikurid lihatööstusele ja delikatessikauplustele tööstuses. See tegeleb ka Lihalõikurid, Suurköökide hakkimismasinad, Lihalõikurid, JA Suurköökide hakkimismasinad tööstustes. See asub Oggiona Con Santo Stefano, Itaalia.

 2. HARTMANN GMBH PRODUKTION UND VERTRIEB VON FLEISCHWAREN

  Saksamaa

  Ettevõte HARTMANN GMBH PRODUKTION UND VERTRIEB VON FLEISCHWAREN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Suurköökide hakkimismasinad, JA Suurköökide hakkimismasinad tööstustes. See asub Warendorf, Saksamaa.

 3. AMADO CARDENES SA

  Hispaania

  Ettevõte AMADO CARDENES SA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud röstrid tööstuses. See tegeleb ka Suurköökide hakkimismasinad, Professionaalsed kohvimasinad, Suurköökide hakkimismasinad, JA Professionaalsed kohvimasinad tööstustes. See asub Las Palmas De Gran Canari, Hispaania.

 4. INTERMIK SP. Z O.O.

  Poola

 5. WILK INTERNATINAL - POLAND SP. Z O.O.

  Poola