• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • suurköögi nõudepesumasinad

Otsingu tulemused

Suurköögi nõudepesumasinad - Import eksport

 1. MACH SPA

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Mach designs, builds and sell glass washers, dish washers, utensil washers and equipment for large users such as hotels, bars, restaurants, bakeries and ice-cream makers. Since 1988, our aim has been to become a leader in a highly competitive industry and in recent years our single-mindedness has enabled us to achieve some excellent results which are reflected by our many satisfied clients in Italy, Europe, the USA, Asia and Africa.

 2. REWADI GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte REWADI GMBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Suurköögi nõudepesumasinad tööstuses. See asub Babenhausen, Saksamaa.

 3. TEIKOS SRL

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte TEIKOS SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Suurköögi nõudepesumasinad tööstuses. See tegeleb ka glass washers for institutions, washers, hood dishwasher, conveyor dishwasher, industrial dishwashing machines, professional dishwashing machines, JA excellent performance tööstustes. See asub Limena, Itaalia.

 4. GASTRO-GERMANY

  Saksamaa

  Ettevõte GASTRO-GERMANY, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Suurköögi nõudepesumasinad tööstuses. See tegeleb ka dishwashers for communities, glass washers for institutions, dishwashers with driven basket, JA detergents for dishes tööstustes. See asub Lünen, Saksamaa.

 5. SOMEPRODUCTS

  Belgia

  Ettevõte SOMEPRODUCTS, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Toitlustamismasinad ja -seadmed, Puhastus- ja hooldusvahendid kodumajapidamistele, Suurköögi nõudepesumasinad, Toitlustamismasinad ja -seadmed, Cleansing products - industrial, Puhastus- ja hooldusvahendid kodumajapidamistele, JA Suurköögi nõudepesumasinad tööstustes. See asub Bruxelles, Belgia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. MFA GROSSKÜCHENTECHNIK GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte MFA GROSSKÜCHENTECHNIK GMBH, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Suurköögi nõudepesumasinad tööstuses. See asub Litzendorf, Saksamaa.

 2. GASTRONOMIEEINRICHTER PETER ENGEL

  Saksamaa

  Ettevõte GASTRONOMIEEINRICHTER PETER ENGEL, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Suurköögi nõudepesumasinad tööstuses. See asub Obertshausen, Saksamaa.

 3. SANTOS PALACE

  Belgia

  Ettevõte SANTOS PALACE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Professionaalsed kohvimasinad tööstuses. See tegeleb ka Kohv ja tee, Kohvikute ja baaride masinad ja varustus, Kodumajapidamises kasutatavad kohvimasinad, Suurköögi nõudepesumasinad, Kohv ja tee, Kohvikute ja baaride masinad ja varustus, Kodumajapidamises kasutatavad kohvimasinad, JA Suurköögi nõudepesumasinad tööstustes. See asub Bruxelles, Belgia.

 4. EUROTEC SRL - DIV. ELETTROBAR & COLGED

  Itaalia

  Ettevõte EUROTEC SRL - DIV. ELETTROBAR & COLGED, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Suurköögi nõudepesumasinad tööstuses. See asub Legnago, Itaalia.

 5. MIELE & CIE KG

  Saksamaa

  Ettevõte MIELE & CIE KG, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Suurköögi nõudepesumasinad tööstuses. See asub Gütersloh, Saksamaa.

 1. VIRTUS GROUP GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte VIRTUS GROUP GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Köögisisustus tööstuses. See tegeleb ka Suurköögi nõudepesumasinad, cooling tables, refrigerated tables for shops, bars and restaurants, gas cooker, JA Suurköögi nõudepesumasinad tööstustes. See asub Hamm, Saksamaa.

 2. GASTROSERVICE MEENS GMBH

  Šveits

  Ettevõte GASTROSERVICE MEENS GMBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Suurköögi nõudepesumasinad tööstuses. See asub Meggen, Šveits.

 1. CUISIWAN

  Belgia

  Ettevõte CUISIWAN, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Suurköögi nõudepesumasinad, Suured kodumasinad, Tarbe- ja tööstuslikud külmutusmasinad ja -seadmed, Suurköögi nõudepesumasinad, Suured kodumasinad, electric mechanical components, JA Tarbe- ja tööstuslikud külmutusmasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Froidmont, Belgia.

 2. HOBART BELGIUM

  Belgia

  Ettevõte HOBART BELGIUM, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Suurköögi nõudepesumasinad tööstuses. See tegeleb ka Veepehmendid, Jäätmetöötlusmasinad ja -seadmed, dish-washer, Veepehmendid, Jäätmetöötlusmasinad ja -seadmed, JA Blenders, electric tööstustes. See asub Kampenhout, Belgia.

 3. ELFRAMO SPA

  Itaalia

  Ettevõte ELFRAMO SPA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Suurköögi nõudepesumasinad tööstuses. See tegeleb ka industrial dishwashers, conveyor dishwashers, fryers for institutions, JA machines for ice-cream parlours tööstustes. See asub Bergamo, Itaalia.

 4. PHILCOM - VLEMAC

  Belgia

  Ettevõte PHILCOM - VLEMAC, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Suurköögi nõudepesumasinad tööstuses. See asub Merksem, Belgia.

 5. ATA SRL

  Itaalia

  Ettevõte ATA SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Toitlustamismasinad ja -seadmed, Suurköögi nõudepesumasinad, industrial dishwashers, Toitlustamismasinad ja -seadmed, professional kitchens, JA Suurköögi nõudepesumasinad tööstustes. See asub Conselve, Itaalia.

 6. SISTEMA PROJECT ITALIA

  Itaalia

  Ettevõte SISTEMA PROJECT ITALIA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Suurköögi nõudepesumasinad tööstuses. See tegeleb ka Dish washers for the food industry, industrial dishwashers, JA glass washers for institutions tööstustes. See asub Castelfranco Veneto, Itaalia.

 7. TEWA SP. Z O.O.

  Poola

  Ettevõte TEWA SP. Z O.O., on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Suurköögi nõudepesumasinad tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud puhastus- ja hooldusvahendid, Tööstuslikud puhastus- ja hooldusvahendid, pots and pans, grill, JA professional kitchens tööstustes. See asub Warszawa, Poola.

 8. HORECA SERVICE

  Belgia

  Ettevõte HORECA SERVICE, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Suurköögi nõudepesumasinad tööstuses. See asub Gent, Belgia.

 1. EVACO SP. Z O.O.

  Poola

  Ettevõte EVACO SP. Z O.O., on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Suurköögi nõudepesumasinad tööstuses. See tegeleb ka Toitlustamismasinad ja -seadmed, Toitlustamismasinad ja -seadmed, JA Fast-food outlet equipment tööstustes. See asub Kraków, Poola.

 2. SILANOS SRL

  Itaalia

  Ettevõte SILANOS SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Suurköögi nõudepesumasinad tööstuses. See tegeleb ka glass washers for institutions, JA dishwashers tööstustes. See asub Pioltello, Itaalia.

 3. FABAR S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte FABAR S.R.L., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Kingapuhastajad, Suurköögi nõudepesumasinad, Kingapuhastajad, JA Suurköögi nõudepesumasinad tööstustes. See asub Concesio, Itaalia.

 4. KRUPPS S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte KRUPPS S.R.L., aastal ja mis tegeleb Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Suurköögi nõudepesumasinad, Kingapuhastajad, Suurköögi nõudepesumasinad, JA Kingapuhastajad tööstustes. See asub Padova, Itaalia.

 5. S.I.A.T. SOCIETA' IMPIANTI ASSISTENZA TECNICA 2000 S.N.C.

  Itaalia

  Ettevõte S.I.A.T. SOCIETA' IMPIANTI ASSISTENZA TECNICA 2000 S.N.C., aastal ja mis tegeleb Toitlustamismasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Suurköögi nõudepesumasinad, industrial refrigerators, JA Suurköögi nõudepesumasinad tööstustes. See asub Ciampino, Itaalia.

 6. REIDER MARIA

  Itaalia

  Ettevõte REIDER MARIA, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tööstuskaupade remont, Suurköögi nõudepesumasinad, Tööstuskaupade remont, JA Suurköögi nõudepesumasinad tööstustes. See asub Terlano, Itaalia.

 7. HOMAG DI MAESTRONI G. & C. ( S.N.C. )

  Itaalia

  Ettevõte HOMAG DI MAESTRONI G. & C. ( S.N.C. ), aastal ja mis tegeleb Toitlustamismasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Suurköögi nõudepesumasinad, catering supplies, JA Suurköögi nõudepesumasinad tööstustes. See asub Gorla Maggiore, Itaalia.

 8. AKTURK DIS TICARET LTD STI

  Türgi

  Ettevõte AKTURK DIS TICARET LTD STI, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud puhastus- ja hooldusvahendid, Suurköögi nõudepesumasinad, Tööstuslikud puhastus- ja hooldusvahendid, JA Suurköögi nõudepesumasinad tööstustes. See asub Kucukcekmece,Istanbul, Türgi.

 9. SIMATEC S.A.S. DES THALER ANTON & CO.

  Itaalia

  Ettevõte SIMATEC S.A.S. DES THALER ANTON & CO., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kaalumis- ja doseerimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Kassaaparaadid, Suurköögi nõudepesumasinad, Kassaaparaadid, JA Suurköögi nõudepesumasinad tööstustes. See asub Nalles, Itaalia.

 10. COLBERT S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte COLBERT S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Suurköögi nõudepesumasinad tööstuses. See asub Melzo, Itaalia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta