• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • suruõhupuurid

Otsingu tulemused

Suruõhupuurid - Import eksport

 1. PROJECT DRILL

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Trading of new and refurbished boring machines and equipment for wells, poles, micropiles, probing. Mud pumps, rotating heads, clamps, winches. Boring machines and augers, pumps, they all have their Certificate of Conformity and CE marking as well as the testing and approval documentation. On-site assistance and repairs with specialised personnel. Worldwide sale of refurbished machines in 100% working conditions.

 2. AMCAL

  Belgia

  Ettevõte AMCAL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Suruõhusüsteemid ja -tööriistad tööstuses. See tegeleb ka Suruõhupuurid, Puuraugu puurimisteenused, Suruõhupuurid, pumps, Puuraugu puurimisteenused, JA installation of pumps tööstustes. See asub Lichtervelde, Belgia.

 3. OZDOKEN AGRICULTURAL MACHINERY CO

  Türgi

  Ettevõte OZDOKEN AGRICULTURAL MACHINERY CO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Põllumajandus ja metsandus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Suruõhupuurid, Suruõhupuurid, precision pneumatic sowers, harrow disks, JA diesel motor cultivators tööstustes. See asub Konya, Türgi.

 4. IHL

  Saksamaa

  Ettevõte IHL, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Suruõhusüsteemid ja -tööriistad tööstuses. See tegeleb ka Suruõhuhaamrid, Suruõhusilindrid, Suruõhuliitmikud, Suruõhupuurid, Suruõhuhaamrid, Suruõhusilindrid, Suruõhuliitmikud, JA Suruõhupuurid tööstustes. See asub Leipzig, Saksamaa.

 5. BTC GMBH PRODUCTION TOOLS

  Saksamaa

  Ettevõte BTC GMBH PRODUCTION TOOLS, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Mehaanilised tööriistad tööstuses. See tegeleb ka Suruõhusüsteemid ja -tööriistad, Suruõhupuurid, Suruõhuseadmed, Kompressorid, Suruõhusüsteemid ja -tööriistad, Suruõhupuurid, Suruõhuseadmed, JA Kompressorid tööstustes. See asub Appenweier, Saksamaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. VERMEER BENELUX

  Holland

  Ettevõte VERMEER BENELUX, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Buldooserid ja teehöövlid tööstuses. See tegeleb ka Ehitusmasinad, Suruõhupuurid, Ehitusmasinad, JA Suruõhupuurid tööstustes. See asub 's-Heer Arendskerke, Holland.

 2. KAPALIN BIOSCIENCES INC.

  India

  Ettevõte KAPALIN BIOSCIENCES INC., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Suruõhupuurid tööstuses. See tegeleb ka neurosurgery tööstustes. See asub Jaipur, India.

 3. AIRTOOL MASCHINEN GMBH

  Austria

  Ettevõte AIRTOOL MASCHINEN GMBH, aastal ja mis tegeleb Suruõhusüsteemid ja -tööriistad tööstuses. See tegeleb ka Suruõhupuurid, electric screwdrivers, pneumatic screwing tools, JA Suruõhupuurid tööstustes. See asub Wels, Austria.

 4. NIENHAUS, THIELKES & CO. GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte NIENHAUS, THIELKES & CO. GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Suruõhusüsteemid ja -tööriistad tööstuses. See tegeleb ka Suruõhupuurid, JA Suruõhupuurid tööstustes. See asub Coswig, Saksamaa.

 5. OKS OTTO KLEIN GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte OKS OTTO KLEIN GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õhkpidurid tööstuses. See tegeleb ka Suruõhupuurid, JA Suruõhupuurid tööstustes. See asub Kreuztal, Saksamaa.

 1. KLEMM BOHRTECHNIK GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte KLEMM BOHRTECHNIK GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puursüdamiku võtmise seadmed tööstuses. See tegeleb ka Suruõhupuurid, JA Suruõhupuurid tööstustes. See asub Drolshagen, Saksamaa.

 2. I H MASKINER/ IB CARL VALENTIN HANSEN

  Taani

  Ettevõte I H MASKINER/ IB CARL VALENTIN HANSEN, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Suruõhusüsteemid ja -tööriistad tööstuses. See tegeleb ka Suruõhupuurid, JA Suruõhupuurid tööstustes. See asub Blommenslyst, Taani.

 1. C.S.F. DI BASTA NICOLA

  Itaalia

 2. PREMIER HYDRAULICS & PNEUMATICS

  Ühendkuningriik

 3. LICHT A/S

  Taani

 4. CARSTENS & LARSEN A/S

  Taani