• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • sulatusahjud

Otsingu tulemused

Sulatusahjud - Import eksport

 1. INDUCTOHEAT EUROPE GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Welcome to six decades of induction expertise. Inductoheat Europe – Your contact for all matters relating to induction heating and heat treatment. As part of the global Inductotherm Group, we are technology leaders in the inductive heating sector in Europe. We develop, produce and sell induction heating systems for a wide range of industrial applications at our main plant in Reichenbach. We manufacture standard and special hardening systems as well as inverters in large bandwidths. Inductoheat Europe also operates two contract hardening facilities in Reichenbach and Darmstadt, in which our customers have their small and large batches hardened. Our induction manufacturing plant produces these application-specific wear parts in original equipment quality and, if requested, at top speed.

 2. BOREL SWISS

  Šveits

  Ettevõte BOREL SWISS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Noolutusahjud tööstuses. See tegeleb ka Sulatusahjud, laboratory ovens, Sulatusahjud, industrial electric furnaces, JA metallurgy furnaces tööstustes. See asub Porrentruy, Šveits.

 3. INSERTEC- INGENIERÍA Y SERVICIOS TÉCNICOS, S.A

  Hispaania

  Ettevõte INSERTEC- INGENIERÍA Y SERVICIOS TÉCNICOS, S.A, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sulatusahjud tööstuses. See tegeleb ka industrial furnaces, JA refractory materials tööstustes. See asub Basauri, Hispaania.

 4. FIVES CELES

  Prantsusmaa

  Ettevõte FIVES CELES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Noolutusahjud tööstuses. See tegeleb ka Sulatusahjud, induction furnaces, JA Sulatusahjud tööstustes. See asub Lautenbach, Prantsusmaa.

 5. GRUPPO PEDERCINI

  Itaalia

  Ettevõte GRUPPO PEDERCINI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metallurgia ning raua- ja terasetööstus - masinad ja sisseseade tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud ahjud, Elektriahjud ja -lõõmutusahjud, Sulatusahjud, Noolutusahjud, Tööstuslikud ahjud, Elektriahjud ja -lõõmutusahjud, Sulatusahjud, JA Noolutusahjud tööstustes. See asub Nuvolera, Itaalia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. SOCIETE THERMIDOR

  Prantsusmaa

  Ettevõte SOCIETE THERMIDOR, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Noolutusahjud tööstuses. See tegeleb ka Sulatusahjud, Tööstuslikud ahjud, Sulatusahjud, forges, JA Tööstuslikud ahjud tööstustes. See asub Romans Sur Isère, Prantsusmaa.

 2. ZPF THERM MASCHINENBAU GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte ZPF THERM MASCHINENBAU GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metallist kergkonstruktsioonid tööstuses. See tegeleb ka Tööstushoonete ehitus, Sulatusahjud, Tööstushoonete ehitus, Sulatusahjud, JA industrial furnaces tööstustes. See asub Siegelsbach, Saksamaa.

 3. LAC, S.R.O.

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte LAC, S.R.O., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Noolutusahjud tööstuses. See tegeleb ka Elektriahjud ja -lõõmutusahjud, Sulatusahjud, industrial furnaces, Elektriahjud ja -lõõmutusahjud, JA Sulatusahjud tööstustes. See asub Židlochovice, Tšehhi Vabariik.

 4. TERMOLITMASH

  Ukraina

  Ettevõte TERMOLITMASH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sulatusahjud tööstuses. See tegeleb ka arc electric ovens, JA ladles tööstustes. See asub Melitopol, Ukraina.

 5. BREFOND

  Prantsusmaa

  Ettevõte BREFOND, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Teras tööstuses. See tegeleb ka Sulatusahjud, special machines, JA Sulatusahjud tööstustes. See asub Clichy-Sous-Bois, Prantsusmaa.

 1. MELTECH LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte MELTECH LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Elektriahjud ja -lõõmutusahjud tööstuses. See tegeleb ka Sulatusahjud, induction furnaces, industrial medium frequency electric furnaces, JA Sulatusahjud tööstustes. See asub Wolverhampton, Ühendkuningriik.

 2. IAS GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte IAS GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Terase ja metalli kuumtöötlus tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud ahjud ja lõõmutusahjud, Sulatusahjud, Elektri- ja elektroonikakomponentide valmistamise masinad ja seadmed, Masinaehitus - eritellimustööd, Tööstuslikud ahjud ja lõõmutusahjud, Sulatusahjud, Elektri- ja elektroonikakomponentide valmistamise masinad ja seadmed, JA Masinaehitus - eritellimustööd tööstustes. See asub Iserlohn, Saksamaa.

 1. TERMEL SK SPOL.S.R.O.

  Slovakkia

  Ettevõte TERMEL SK SPOL.S.R.O., on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud ahjud ja lõõmutusahjud tööstuses. See tegeleb ka Soojusvahetid, Sulatusahjud, Soojusvahetid, JA Sulatusahjud tööstustes. See asub Kysucké Nové Mesto , Slovakkia.

 2. MARX OFENBAU GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte MARX OFENBAU GMBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud ahjud ja lõõmutusahjud tööstuses. See tegeleb ka Elektri- ja elektroonikakomponentide valmistamise masinad ja seadmed, Sulatusahjud, Elektri- ja elektroonikakomponentide valmistamise masinad ja seadmed, JA Sulatusahjud tööstustes. See asub Donauwörth, Saksamaa.

 3. VGN REFRATTARI

  Itaalia

  Ettevõte VGN REFRATTARI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sulatusahjud tööstuses. See asub Lograto, Itaalia.

 4. IWG INGENIEURBÜRO WAGENBAUER GLASOFENBAU GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte IWG INGENIEURBÜRO WAGENBAUER GLASOFENBAU GMBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud ahjud ja lõõmutusahjud tööstuses. See tegeleb ka Sulatusahjud, JA Sulatusahjud tööstustes. See asub Zwiesel, Saksamaa.

 5. K S O - GOBI OFENBAU GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte K S O - GOBI OFENBAU GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud ahjud ja lõõmutusahjud tööstuses. See tegeleb ka Sulatusahjud, JA Sulatusahjud tööstustes. See asub Geldern, Saksamaa.

 6. HORNOS Y METALES SA

  Hispaania

  Ettevõte HORNOS Y METALES SA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud ahjud ja lõõmutusahjud tööstuses. See tegeleb ka Sulatusahjud, JA Sulatusahjud tööstustes. See asub Ajalvir, Hispaania.

 7. OISCHINGER APPARATEBAU GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG

  Saksamaa

  Ettevõte OISCHINGER APPARATEBAU GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rõhu all töötavad puhastusmasinad tööstuses. See tegeleb ka Sulatusahjud, JA Sulatusahjud tööstustes. See asub Wiesbaden, Saksamaa.

 8. ELEKO- PRAHA, S.R.O.

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte ELEKO- PRAHA, S.R.O., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud ahjud ja lõõmutusahjud tööstuses. See tegeleb ka Sulatusahjud, JA Sulatusahjud tööstustes. See asub Praha 9 , Tšehhi Vabariik.

 1. REALISTIC, A.S.

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte REALISTIC, A.S., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sulatusahjud tööstuses. See tegeleb ka Elektriahjud ja -lõõmutusahjud, JA Elektriahjud ja -lõõmutusahjud tööstustes. See asub Karlovy Vary, Tšehhi Vabariik.

 2. HI-STRUT SYSTEMS LTD

  Ühendkuningriik

 3. VEZAS SPOL. S R.O.

  Tšehhi Vabariik

 4. JUNKER INDUSTRIAL EQUIPMENT, S.R.O.

  Tšehhi Vabariik