• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • suitsutatud ja soolatud kala

Otsingu tulemused

Suitsutatud ja soolatud kala - Import eksport

 1. BACALAOS ALEJANDRA

  Hispaania

  Ettevõte BACALAOS ALEJANDRA, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Suitsutatud ja soolatud kala tööstuses. See tegeleb ka dry salted cod, wet salted cod, stockfish ready to serve, JA salt cod fillet tööstustes. See asub Logroño-La Rioja, Hispaania.

 2. CONSERVAS LINDA PLAYA

  Hispaania

  Ettevõte CONSERVAS LINDA PLAYA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Konserveeritud kala, mereannid ja teod tööstuses. See tegeleb ka Suitsutatud ja soolatud kala, Suitsutatud ja soolatud kala, anchovies marinated in olive oil, Anchovies, JA anchovy fillets tööstustes. See asub Colindres-Cantabria, Hispaania.

 3. ROYAL CAVIAR

  Saksamaa

  Ettevõte ROYAL CAVIAR, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Suitsutatud ja soolatud kala tööstuses. See tegeleb ka caviar, Wild caviar, JA Farmed caviar tööstustes. See asub Berlin, Saksamaa.

 4. SODIAL

  Belgia

  Ettevõte SODIAL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Suitsutatud ja soolatud kala tööstuses. See asub Jumet, Belgia.

 5. NEPTUN SEAFOOD APS

  Taani

  Ettevõte NEPTUN SEAFOOD APS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Suitsutatud ja soolatud kala tööstuses. See tegeleb ka control panel tööstustes. See asub Løgstør, Taani.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. LE MOULIN DU COUVENT

  Prantsusmaa

  Ettevõte LE MOULIN DU COUVENT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Suitsutatud ja soolatud kala tööstuses. See asub Descartes, Prantsusmaa.

 2. SIMON DUTRIAUX

  Prantsusmaa

  Ettevõte SIMON DUTRIAUX, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Suitsutatud ja soolatud kala tööstuses. See tegeleb ka seafood salad tööstustes. See asub Vendin Le Vieil, Prantsusmaa.

 3. DIE RÄUCHEREI GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte DIE RÄUCHEREI GMBH & CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud ja sügavkülmutatud kala tööstuses. See tegeleb ka Suitsutatud ja soolatud kala, frozen fish export, fish shops, Suitsutatud ja soolatud kala, JA frozen fish products tööstustes. See asub Klein Meckelsen, Saksamaa.

 4. EMILE FOURNIER & FILS - GROSSISTE EN SALAISONS MARITIMES

  Prantsusmaa

  Ettevõte EMILE FOURNIER & FILS - GROSSISTE EN SALAISONS MARITIMES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Suitsutatud ja soolatud kala tööstuses. See asub Calais, Prantsusmaa.

 5. CAVIAR PETROSSIAN

  Prantsusmaa

  Ettevõte CAVIAR PETROSSIAN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Suitsutatud ja soolatud kala tööstuses. See tegeleb ka caviar, JA Delicatessen products tööstustes. See asub Paris, Prantsusmaa.

 1. ARGIS GALAC'SEA

  Prantsusmaa

  Ettevõte ARGIS GALAC'SEA, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained tööstuses. See tegeleb ka Sügavkülmutatud mereannid, Külmutatud ja sügavkülmutatud kala, Suitsutatud ja soolatud kala, Karbid ja koorikloomad, Sügavkülmutatud mereannid, Külmutatud ja sügavkülmutatud kala, Suitsutatud ja soolatud kala, JA Karbid ja koorikloomad tööstustes. See asub Lorient, Prantsusmaa.

 2. RIBERALVES, COMÉRCIO E INDÚSTRIA DE PRODUTOS ALIMENTARES, S.A

  Portugal

  Ettevõte RIBERALVES, COMÉRCIO E INDÚSTRIA DE PRODUTOS ALIMENTARES, S.A, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Konserveeritud kala, mereannid ja teod tööstuses. See tegeleb ka Suitsutatud ja soolatud kala, Suitsutatud ja soolatud kala, stockfish specialties, Frozen salt cod, JA Desalted cod tööstustes. See asub Torres Vedras, Portugal.

 1. LEONIDIS COMPANY

  Kreeka

  Ettevõte LEONIDIS COMPANY, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Suitsutatud ja soolatud kala tööstuses. See tegeleb ka frozen fish products tööstustes. See asub Kavala, Kreeka.

 2. TAGLIAPIETRA E FIGLI SRL

  Itaalia

  Ettevõte TAGLIAPIETRA E FIGLI SRL, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Suitsutatud ja soolatud kala tööstuses. See tegeleb ka dry salted cod, stock fish, salt cod fillet, JA stockfish ready to serve tööstustes. See asub Mestre, Itaalia.

 3. ALBATROSS SEAFOODS

  Iirimaa

  Ettevõte ALBATROSS SEAFOODS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Suitsutatud ja soolatud kala tööstuses. See tegeleb ka salmon, smoked salmon, JA fish tööstustes. See asub Killybegs, Iirimaa.

 4. YAVUZLAR OTOMATIV BALIKÇILIK SAN VE TIC LTD STI

  Türgi

  Ettevõte YAVUZLAR OTOMATIV BALIKÇILIK SAN VE TIC LTD STI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud ja sügavkülmutatud kala tööstuses. See tegeleb ka Suitsutatud ja soolatud kala, trout, Suitsutatud ja soolatud kala, perch, JA gilthead breams tööstustes. See asub Denizli, Türgi.

 5. ZALMKOERIER

  Holland

  Ettevõte ZALMKOERIER, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Suitsutatud ja soolatud kala tööstuses. See tegeleb ka smoked salmon, wholesale of fresh fish, JA packaged salmon tööstustes. See asub Urk, Holland.

 6. RÄUCHERZWERG

  Saksamaa

  Ettevõte RÄUCHERZWERG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Karbid ja koorikloomad tööstuses. See tegeleb ka Kala, Konserveeritud kala, mereannid ja teod, Suitsutatud ja soolatud kala, Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed, Kala, Konserveeritud kala, mereannid ja teod, Suitsutatud ja soolatud kala, JA Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed tööstustes. See asub Neufeld, Saksamaa.

 7. BASEAFOOD HO CHI MINH BRANCH

  Vietnam

  Ettevõte BASEAFOOD HO CHI MINH BRANCH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Suitsutatud ja soolatud kala tööstuses. See tegeleb ka fish product, Surimi manufacturer, JA squid tööstustes. See asub Ho Chi Minh, Vietnam.

 8. LVIVMOREPRODUCT

  Ukraina

  Ettevõte LVIVMOREPRODUCT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Suitsutatud ja soolatud kala tööstuses. See tegeleb ka Kala, Visable supports the Ukrainian companies, fish product, fish and processed fish products, frozen seafood, Kala, JA Visable supports the Ukrainian companies tööstustes. See asub Lvov, Ukraina.

 1. JOST RÄUCHERSCHRÄNKE JOSEF UND WALTHER STEGHERR GBR

  Saksamaa

  Ettevõte JOST RÄUCHERSCHRÄNKE JOSEF UND WALTHER STEGHERR GBR, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Suitsutatud ja soolatud kala tööstuses. See tegeleb ka Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed, Liha, lihatööstus ja delikatessikauplused - masinad ja seadmed, Toiduvalmistamise ja suitsutamise seadmed delikatessikauplustele, Piimatööstus - masinad ja seadmed, Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed, Liha, lihatööstus ja delikatessikauplused - masinad ja seadmed, Toiduvalmistamise ja suitsutamise seadmed delikatessikauplustele, JA Piimatööstus - masinad ja seadmed tööstustes. See asub Röfingen, Saksamaa.

 2. SALM INVEST GROUP

  Belgia

  Ettevõte SALM INVEST GROUP, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Suitsutatud ja soolatud kala tööstuses. See tegeleb ka smoked salmon tööstustes. See asub Fleurus, Belgia.

 3. JAEGER-VERSAND

  Saksamaa

  Ettevõte JAEGER-VERSAND, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Suitsutatud ja soolatud kala tööstuses. See tegeleb ka Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed, Liha, lihatööstus ja delikatessikauplused - masinad ja seadmed, Toiduvalmistamise ja suitsutamise seadmed delikatessikauplustele, Piimatööstus - masinad ja seadmed, Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed, Liha, lihatööstus ja delikatessikauplused - masinad ja seadmed, Toiduvalmistamise ja suitsutamise seadmed delikatessikauplustele, JA Piimatööstus - masinad ja seadmed tööstustes. See asub Bonefeld, Saksamaa.

 4. IMPORTGROUP

  Ukraina

  Ettevõte IMPORTGROUP, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Suitsutatud ja soolatud kala tööstuses. See tegeleb ka Soolased küpsised ja suupisted, Visable supports the Ukrainian companies, import, saltwater fish, Soolased küpsised ja suupisted, JA Visable supports the Ukrainian companies tööstustes. See asub Donetsk, Ukraina.

 5. BASKCOD

  Hispaania

  Ettevõte BASKCOD, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Suitsutatud ja soolatud kala tööstuses. See asub Lemona, Hispaania.

 6. PREGI DI SICILIA

  Malta

  Ettevõte PREGI DI SICILIA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Suitsutatud ja soolatud kala tööstuses. See asub Mellieha, Malta.

 7. VISHANDEL JAN VAN AS EN ZONEN B.V.

  Holland

  Ettevõte VISHANDEL JAN VAN AS EN ZONEN B.V., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kala tööstuses. See tegeleb ka Külmutatud ja sügavkülmutatud kala, Suitsutatud ja soolatud kala, Marineeritud kala, Külmutatud ja sügavkülmutatud kala, Suitsutatud ja soolatud kala, JA Marineeritud kala tööstustes. See asub Amsterdam, Holland.

 8. AREA SARL

  Tuneesia

  Ettevõte AREA SARL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Suitsutatud ja soolatud kala tööstuses. See tegeleb ka smoked swordfish tööstustes. See asub Tunisi, Tuneesia.

 9. W.KOKSPAARNDAM

  Holland

  Ettevõte W.KOKSPAARNDAM, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Suitsutatud ja soolatud kala tööstuses. See asub Raamsdonksveer, Holland.

 10. SALAZONES MORENO

  Hispaania

  Ettevõte SALAZONES MORENO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Suitsutatud ja soolatud kala tööstuses. See tegeleb ka anchovies, JA anchovy fillets tööstustes. See asub Barcelona, Hispaania.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta