• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • suitsutatud ja soolatud kala

Otsingu tulemused

Suitsutatud ja soolatud kala - Import eksport

 1. BACALAOS ALEJANDRA

  Hispaania

  Ettevõte BACALAOS ALEJANDRA, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Suitsutatud ja soolatud kala tööstuses. See tegeleb ka dry salted cod, wet salted cod, stockfish ready to serve, JA salt cod fillet tööstustes. See asub Logroño-La Rioja, Hispaania.

 2. CONSERVAS LINDA PLAYA

  Hispaania

  Ettevõte CONSERVAS LINDA PLAYA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Konserveeritud kala, mereannid ja teod tööstuses. See tegeleb ka Suitsutatud ja soolatud kala, Suitsutatud ja soolatud kala, anchovies marinated in olive oil, Anchovies, JA anchovy fillets tööstustes. See asub Colindres-Cantabria, Hispaania.

 3. ROYAL CAVIAR

  Saksamaa

  Ettevõte ROYAL CAVIAR, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Suitsutatud ja soolatud kala tööstuses. See tegeleb ka caviar, Wild caviar, JA Farmed caviar tööstustes. See asub Berlin, Saksamaa.

 4. ALBATROSS SEAFOODS

  Iirimaa

  Ettevõte ALBATROSS SEAFOODS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Suitsutatud ja soolatud kala tööstuses. See tegeleb ka salmon, smoked salmon, JA fish tööstustes. See asub Killybegs, Iirimaa.

 5. DIE RÄUCHEREI GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte DIE RÄUCHEREI GMBH & CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud ja sügavkülmutatud kala tööstuses. See tegeleb ka Suitsutatud ja soolatud kala, frozen fish export, fish shops, Suitsutatud ja soolatud kala, JA frozen fish products tööstustes. See asub Klein Meckelsen, Saksamaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. ARGIS GALAC'SEA

  Prantsusmaa

  Ettevõte ARGIS GALAC'SEA, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained tööstuses. See tegeleb ka Sügavkülmutatud mereannid, Külmutatud ja sügavkülmutatud kala, Suitsutatud ja soolatud kala, Karbid ja koorikloomad, Sügavkülmutatud mereannid, Külmutatud ja sügavkülmutatud kala, Suitsutatud ja soolatud kala, JA Karbid ja koorikloomad tööstustes. See asub Lorient, Prantsusmaa.

 2. LE MOULIN DU COUVENT

  Prantsusmaa

  Ettevõte LE MOULIN DU COUVENT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Suitsutatud ja soolatud kala tööstuses. See asub Descartes, Prantsusmaa.

 3. LEONIDIS COMPANY

  Kreeka

  Ettevõte LEONIDIS COMPANY, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Suitsutatud ja soolatud kala tööstuses. See tegeleb ka frozen fish products tööstustes. See asub Kavala, Kreeka.

 4. CAVIAR PETROSSIAN

  Prantsusmaa

  Ettevõte CAVIAR PETROSSIAN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Suitsutatud ja soolatud kala tööstuses. See tegeleb ka caviar, JA Delicatessen products tööstustes. See asub Paris, Prantsusmaa.

 5. TAGLIAPIETRA E FIGLI SRL

  Itaalia

  Ettevõte TAGLIAPIETRA E FIGLI SRL, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Suitsutatud ja soolatud kala tööstuses. See tegeleb ka dry salted cod, stock fish, salt cod fillet, JA stockfish ready to serve tööstustes. See asub Mestre, Itaalia.

 1. YAVUZLAR OTOMATIV BALIKÇILIK SAN VE TIC LTD STI

  Türgi

  Ettevõte YAVUZLAR OTOMATIV BALIKÇILIK SAN VE TIC LTD STI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud ja sügavkülmutatud kala tööstuses. See tegeleb ka Suitsutatud ja soolatud kala, trout, Suitsutatud ja soolatud kala, perch, JA gilthead breams tööstustes. See asub Denizli, Türgi.

 2. SODIAL

  Belgia

  Ettevõte SODIAL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Suitsutatud ja soolatud kala tööstuses. See asub Jumet, Belgia.

 1. NEPTUN SEAFOOD APS

  Taani

  Ettevõte NEPTUN SEAFOOD APS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Suitsutatud ja soolatud kala tööstuses. See tegeleb ka control panel tööstustes. See asub Løgstør, Taani.

 2. SIMON DUTRIAUX

  Prantsusmaa

  Ettevõte SIMON DUTRIAUX, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Suitsutatud ja soolatud kala tööstuses. See tegeleb ka seafood salad tööstustes. See asub Vendin Le Vieil, Prantsusmaa.

 3. RIBERALVES, COMÉRCIO E INDÚSTRIA DE PRODUTOS ALIMENTARES, S.A

  Portugal

  Ettevõte RIBERALVES, COMÉRCIO E INDÚSTRIA DE PRODUTOS ALIMENTARES, S.A, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Konserveeritud kala, mereannid ja teod tööstuses. See tegeleb ka Suitsutatud ja soolatud kala, Suitsutatud ja soolatud kala, stockfish specialties, Frozen salt cod, JA Desalted cod tööstustes. See asub Torres Vedras, Portugal.

 4. EMILE FOURNIER & FILS - GROSSISTE EN SALAISONS MARITIMES

  Prantsusmaa

  Ettevõte EMILE FOURNIER & FILS - GROSSISTE EN SALAISONS MARITIMES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Suitsutatud ja soolatud kala tööstuses. See asub Calais, Prantsusmaa.

 5. JOST RÄUCHERSCHRÄNKE JOSEF UND WALTHER STEGHERR GBR

  Saksamaa

  Ettevõte JOST RÄUCHERSCHRÄNKE JOSEF UND WALTHER STEGHERR GBR, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Suitsutatud ja soolatud kala tööstuses. See tegeleb ka Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed, Liha, lihatööstus ja delikatessikauplused - masinad ja seadmed, Toiduvalmistamise ja suitsutamise seadmed delikatessikauplustele, Piimatööstus - masinad ja seadmed, Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed, Liha, lihatööstus ja delikatessikauplused - masinad ja seadmed, Toiduvalmistamise ja suitsutamise seadmed delikatessikauplustele, JA Piimatööstus - masinad ja seadmed tööstustes. See asub Röfingen, Saksamaa.

 6. BASEAFOOD HO CHI MINH BRANCH

  Vietnam

  Ettevõte BASEAFOOD HO CHI MINH BRANCH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Suitsutatud ja soolatud kala tööstuses. See tegeleb ka fish product, Surimi manufacturer, JA squid tööstustes. See asub Ho Chi Minh, Vietnam.

 7. PREGI DI SICILIA

  Malta

  Ettevõte PREGI DI SICILIA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Suitsutatud ja soolatud kala tööstuses. See asub Mellieha, Malta.

 8. SALM INVEST GROUP

  Belgia

  Ettevõte SALM INVEST GROUP, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Suitsutatud ja soolatud kala tööstuses. See tegeleb ka smoked salmon tööstustes. See asub Fleurus, Belgia.

 1. JAEGER-VERSAND

  Saksamaa

  Ettevõte JAEGER-VERSAND, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Suitsutatud ja soolatud kala tööstuses. See tegeleb ka Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed, Liha, lihatööstus ja delikatessikauplused - masinad ja seadmed, Toiduvalmistamise ja suitsutamise seadmed delikatessikauplustele, Piimatööstus - masinad ja seadmed, Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed, Liha, lihatööstus ja delikatessikauplused - masinad ja seadmed, Toiduvalmistamise ja suitsutamise seadmed delikatessikauplustele, JA Piimatööstus - masinad ja seadmed tööstustes. See asub Bonefeld, Saksamaa.

 2. IMPORTGROUP

  Ukraina

  Ettevõte IMPORTGROUP, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Suitsutatud ja soolatud kala tööstuses. See tegeleb ka Soolased küpsised ja suupisted, import, saltwater fish, JA Soolased küpsised ja suupisted tööstustes. See asub Donetsk, Ukraina.

 3. RÄUCHERZWERG

  Saksamaa

  Ettevõte RÄUCHERZWERG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Karbid ja koorikloomad tööstuses. See tegeleb ka Kala, Konserveeritud kala, mereannid ja teod, Suitsutatud ja soolatud kala, Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed, Kala, Konserveeritud kala, mereannid ja teod, Suitsutatud ja soolatud kala, JA Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed tööstustes. See asub Neufeld, Saksamaa.

 4. SALAZONES COBASAL S.L

  Hispaania

  Ettevõte SALAZONES COBASAL S.L, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Suitsutatud ja soolatud kala tööstuses. See tegeleb ka salmon, sardine, JA dry salted cod tööstustes. See asub Baza, Hispaania.

 5. LVIVMOREPRODUCT

  Ukraina

  Ettevõte LVIVMOREPRODUCT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Suitsutatud ja soolatud kala tööstuses. See tegeleb ka Kala, fish product, fish and processed fish products, frozen seafood, JA Kala tööstustes. See asub Lvov, Ukraina.

 6. BASKCOD

  Hispaania

  Ettevõte BASKCOD, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Suitsutatud ja soolatud kala tööstuses. See asub Lemona, Hispaania.

 7. ZALMKOERIER

  Holland

  Ettevõte ZALMKOERIER, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Suitsutatud ja soolatud kala tööstuses. See tegeleb ka smoked salmon, wholesale of fresh fish, JA packaged salmon tööstustes. See asub Urk, Holland.

 8. VIALCO SKOURTOPOULOS S.A.

  Kreeka

  Ettevõte VIALCO SKOURTOPOULOS S.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Suitsutatud ja soolatud kala tööstuses. See tegeleb ka Fish, salted, JA preserved fish tööstustes. See asub Velestino, Kreeka.

 9. BORVO TRAITEUR

  Prantsusmaa

  Ettevõte BORVO TRAITEUR, aastal ja mis tegeleb Suitsutatud ja soolatud kala tööstuses. See tegeleb ka Eeltöödeldud ja delikatesstoiduained, Suitsu- ja soolaliha, Konserveeritud sealiha, Eeltöödeldud ja delikatesstoiduained, Suitsu- ja soolaliha, JA Konserveeritud sealiha tööstustes. See asub Chemilly Sur Yonne, Prantsusmaa.

 10. ARTISAN DU SAUMON (L')

  Belgia

  Ettevõte ARTISAN DU SAUMON (L'), on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Suitsutatud ja soolatud kala tööstuses. See tegeleb ka smoked salmon, JA packaged salmon tööstustes. See asub Boirs, Belgia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta