• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • steriliseeritud konservid

Otsingu tulemused

Steriliseeritud konservid - Import eksport

 1. COPPOLA S.P.A.

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte COPPOLA S.P.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Konservid tööstuses. See tegeleb ka Steriliseeritud konservid, Toiduained - import ja eksport, fruit coulis, ready-made sauces, foodstuffs export, Steriliseeritud konservid, production of semi-finished fruit goods, Toiduained - import ja eksport, JA production of semi-finished vegetable goods tööstustes. See asub Scafati, Itaalia.

 2. WECK UNITED KINGDOM

  Prantsusmaa

  Ettevõte WECK UNITED KINGDOM, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Klaaspudelid ja -purgid tööstuses. See tegeleb ka Steriliseeritud konservid, Konservid, jars for food industry packagings, Steriliseeritud konservid, Konservid, JA glass preserving jars tööstustes. See asub Geispolsheim Gare, Prantsusmaa.

 3. TALIA GIDA A.S.

  Türgi

  Ettevõte TALIA GIDA A.S., on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Steriliseeritud konservid tööstuses. See tegeleb ka Köögivili, külmkuivatatud, Sweet peppers, eggplant, tomatoes, JA Köögivili, külmkuivatatud tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 4. CNG CENGIZ SUPPLY FOREIGN TRADE INC

  Türgi

  Ettevõte CNG CENGIZ SUPPLY FOREIGN TRADE INC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Steriliseeritud konservid tööstuses. See asub Izmir, Türgi.

 5. KASI KONSERV LTD.

  Bulgaaria

  Ettevõte KASI KONSERV LTD., on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Steriliseeritud konservid tööstuses. See asub Septemvri, Bulgaaria.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. CONSERVEIRA DO SUL, LDA

  Portugal

  Ettevõte CONSERVEIRA DO SUL, LDA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Konserveeritud kala, mereannid ja teod tööstuses. See tegeleb ka Steriliseeritud konservid, production of tinned fish, fish canning lines, JA Steriliseeritud konservid tööstustes. See asub Olhao, Portugal.

 2. POTS POTES

  Prantsusmaa

  Ettevõte POTS POTES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Steriliseeritud konservid tööstuses. See tegeleb ka Delicatessen products tööstustes. See asub Aiguilhe, Prantsusmaa.

 3. SC CAMARA LUI TOMITA SRL

  Rumeenia

  Ettevõte SC CAMARA LUI TOMITA SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuviljakonservid ja keedised tööstuses. See tegeleb ka Puuvili, Köögivili, värske, Steriliseeritud konservid, Puu- ja köögiviljamahlad, Puuvili, Köögivili, värske, Steriliseeritud konservid, JA Puu- ja köögiviljamahlad tööstustes. See asub Rasnov, Rumeenia.

 4. KATRIN KO LTD

  Bulgaaria

  Ettevõte KATRIN KO LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Steriliseeritud konservid tööstuses. See asub Rakovski, Bulgaaria.

 5. FLORAMED LTD

  Türgi

  Ettevõte FLORAMED LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Steriliseeritud konservid tööstuses. See tegeleb ka capers tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 1. PIGMAGROUP

  Hispaania

  Ettevõte PIGMAGROUP, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Steriliseeritud konservid tööstuses. See tegeleb ka fish canning lines, JA preservation tööstustes. See asub Gandia, Hispaania.

 2. CONSERVERIE DU MOULIN

  Prantsusmaa

  Ettevõte CONSERVERIE DU MOULIN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Steriliseeritud konservid tööstuses. See asub Usseau, Prantsusmaa.

 1. DENIMEKS FOOD

  Türgi

  Ettevõte DENIMEKS FOOD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Steriliseeritud konservid tööstuses. See tegeleb ka preserves, JA producer of hummos tööstustes. See asub Gaziantep, Türgi.

 2. AGROBAYS

  Türgi

  Ettevõte AGROBAYS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Steriliseeritud konservid tööstuses. See asub Izmir, Türgi.

 3. CONSERVAS CASA ALICIA DE LODOSA

  Hispaania

  Ettevõte CONSERVAS CASA ALICIA DE LODOSA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Steriliseeritud konservid tööstuses. See tegeleb ka preserved foodstuffs, JA fish canning lines tööstustes. See asub Lodosa, Hispaania.

 4. STOCZEK NATURA

  Poola

  Ettevõte STOCZEK NATURA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Steriliseeritud konservid tööstuses. See tegeleb ka Sausages, tinned tööstustes. See asub Stoczek Lukowski, Poola.

 5. FAROPEIXE COMERCIO GERAL PEIXE LDA.

  Portugal

  Ettevõte FAROPEIXE COMERCIO GERAL PEIXE LDA., aastal ja mis tegeleb Steriliseeritud konservid tööstuses. See asub Olhão, Portugal.

 6. COVI SAS

  Prantsusmaa

  Ettevõte COVI SAS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Steriliseeritud konservid tööstuses. See asub Bressuire, Prantsusmaa.

 7. LIPORFIR-PRODUTOS ALIMENTARES, S.A.

  Portugal

  Ettevõte LIPORFIR-PRODUTOS ALIMENTARES, S.A., aastal ja mis tegeleb Steriliseeritud konservid tööstuses. See asub Gafanha Da Encarnação, Portugal.

 8. GRUPEIXE PRODUTOS ALIMENTARES S.A.

  Portugal

  Ettevõte GRUPEIXE PRODUTOS ALIMENTARES S.A., aastal ja mis tegeleb Steriliseeritud konservid tööstuses. See asub Gafanha Da Nazaré, Portugal.

 1. GENCOAL, S.A.

  Portugal

  Ettevõte GENCOAL, S.A., aastal ja mis tegeleb Steriliseeritud konservid tööstuses. See asub Matosinhos, Portugal.

 2. FRIGORIFICOS DA ERMIDA COMERCIALIZAÇÃO DE PRODUTOS ALIMENTARES LDA.

  Portugal

  Ettevõte FRIGORIFICOS DA ERMIDA COMERCIALIZAÇÃO DE PRODUTOS ALIMENTARES LDA., aastal ja mis tegeleb Steriliseeritud konservid tööstuses. See asub Ílhavo, Portugal.

 3. SANTA CATARINA INDUSTRIA CONSERVEIRA S.A.

  Portugal

  Ettevõte SANTA CATARINA INDUSTRIA CONSERVEIRA S.A., aastal ja mis tegeleb Steriliseeritud konservid tööstuses. See asub Calheta, Portugal.

 4. C.N.C.B. - COMPANHIA NACIONAL COMÉRCIO BACALHAU S.A.

  Portugal

  Ettevõte C.N.C.B. - COMPANHIA NACIONAL COMÉRCIO BACALHAU S.A., aastal ja mis tegeleb Steriliseeritud konservid tööstuses. See asub Gafanha Da Nazaré, Portugal.

 5. YUCHANG KOREAN GINSENG CO., LTD.

  Lõuna-Korea

  Ettevõte YUCHANG KOREAN GINSENG CO., LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Steriliseeritud konservid tööstuses. See asub Geumsan-gun, Chungnam-do, Lõuna-Korea.

 6. BOCAGE RESTAURATION

  Prantsusmaa

  Ettevõte BOCAGE RESTAURATION, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Steriliseeritud konservid tööstuses. See asub Loudun Cedex, Prantsusmaa.

 7. ALCONSER CONSERVAS DE PEIXE LDA.

  Portugal

  Ettevõte ALCONSER CONSERVAS DE PEIXE LDA., aastal ja mis tegeleb Steriliseeritud konservid tööstuses. See asub Alcácer Do Sal, Portugal.

 8. LUSOFJORD - PRODUTOS ALIMENTARES LDA.

  Portugal

  Ettevõte LUSOFJORD - PRODUTOS ALIMENTARES LDA., aastal ja mis tegeleb Steriliseeritud konservid tööstuses. See asub Atouguia Da Baleia, Portugal.

 9. ERBAA ALATURCA YAPRAK /GRAPE LEAVES-VINE LEAVES

  Türgi

  Ettevõte ERBAA ALATURCA YAPRAK /GRAPE LEAVES-VINE LEAVES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Steriliseeritud konservid tööstuses. See asub Erbaa, Türgi.

 10. COFISA CONSERVAS DE PEIXE DA FIGUEIRA S.A.

  Portugal

  Ettevõte COFISA CONSERVAS DE PEIXE DA FIGUEIRA S.A., aastal ja mis tegeleb Steriliseeritud konservid tööstuses. See asub Cova, Portugal.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta

Leidke hinnapakkumisi