• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • soolatud ja suitsutatud liha

Otsingu tulemused

Soolatud ja suitsutatud liha - Import eksport

 1. ZAKŁAD MASARSKI ADAM KRÓL

  Poola

  Ettevõte ZAKŁAD MASARSKI ADAM KRÓL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Soolatud ja suitsutatud liha tööstuses. See asub Liszki, Poola.

 2. LE BATISTOU SA

  Prantsusmaa

  Ettevõte LE BATISTOU SA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Suitsu- ja soolaliha tööstuses. See tegeleb ka Soolatud ja suitsutatud liha, Soolatud ja suitsutatud liha, salami, parma ham trade, JA dry sausage tööstustes. See asub Saint-André-Le-Puy, Prantsusmaa.

 3. MÄSOVÝROBA KOPČANY S.R.O.

  Slovakkia

  Ettevõte MÄSOVÝROBA KOPČANY S.R.O., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Liha ja lihatooted tööstuses. See tegeleb ka Soolatud ja suitsutatud liha, Sealiha, Veiseliha, Vasikaliha, Soolatud ja suitsutatud liha, Sealiha, Veiseliha, JA Vasikaliha tööstustes. See asub Kopčany, Slovakkia.

 4. DUFINA NV

  Belgia

  Ettevõte DUFINA NV, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Suitsu- ja soolaliha tööstuses. See tegeleb ka Sink, Soolatud ja suitsutatud liha, Sink, Soolatud ja suitsutatud liha, cooked ham, JA cooked cold meat tööstustes. See asub Lovendegem, Belgia.

 5. CASUM PODJETJE ZA TRGOVINO IN STORITVE D.O.O.

  Sloveenia

  Ettevõte CASUM PODJETJE ZA TRGOVINO IN STORITVE D.O.O., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Soolatud ja suitsutatud liha tööstuses. See tegeleb ka Liha, kuivatatud, JA Liha, kuivatatud tööstustes. See asub Metlika, Sloveenia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. ALEKSANDRIA. DARIUSZ MOCZARSKI. RODZINNA FIRMA WEDLINIARSKA

  Poola

  Ettevõte ALEKSANDRIA. DARIUSZ MOCZARSKI. RODZINNA FIRMA WEDLINIARSKA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sink tööstuses. See tegeleb ka Vorst, Pasteet, Soolatud ja suitsutatud liha, Vorst, Pasteet, Soolatud ja suitsutatud liha, JA poultry cold meats and salami tööstustes. See asub Aleksandria, Poola.

 2. THIERY FREDERIC

  Belgia

  Ettevõte THIERY FREDERIC, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Soolatud ja suitsutatud liha tööstuses. See tegeleb ka Suitsu- ja soolaliha, Vorst, Suitsu- ja soolaliha, sausages, Vorst, JA butcher's shop tööstustes. See asub Mussy La Ville, Belgia.

 3. "WĘDLINY Z DĘBINY" ELŻBIETA TOMASZEWSKA

  Poola

  Ettevõte "WĘDLINY Z DĘBINY" ELŻBIETA TOMASZEWSKA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Soolatud ja suitsutatud liha tööstuses. See asub Dębina, Poola.

 4. COENEN & CO

  Belgia

  Ettevõte COENEN & CO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Soolatud ja suitsutatud liha tööstuses. See tegeleb ka Suitsu- ja soolaliha, Liha ja lihatooted, Liha, lihatööstus ja delikatessikauplused - masinad ja seadmed, Suitsu- ja soolaliha, Liha ja lihatooted, Liha, lihatööstus ja delikatessikauplused - masinad ja seadmed, JA butcher's shop tööstustes. See asub Lummen, Belgia.

 5. P.P.H.U. KAROL

  Poola

  Ettevõte P.P.H.U. KAROL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Soolatud ja suitsutatud liha tööstuses. See tegeleb ka wholesale of dressed pork products tööstustes. See asub Międzyrzec Podlaski, Poola.

 1. ANFERJO S.L.

  Hispaania

  Ettevõte ANFERJO S.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Soolatud ja suitsutatud liha tööstuses. See asub Rafelbuñol, Hispaania.

 2. DE BAETS VLEESWAREN BVBA

  Belgia

  Ettevõte DE BAETS VLEESWAREN BVBA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Suitsu- ja soolaliha tööstuses. See tegeleb ka Soolatud ja suitsutatud liha, Soolatud ja suitsutatud liha, fine delicatessen, precooked cotechini, JA sausages tööstustes. See asub Evergem, Belgia.

 1. ZAKŁAD MIĘSNY ROLMAT

  Poola

  Ettevõte ZAKŁAD MIĘSNY ROLMAT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Soolatud ja suitsutatud liha tööstuses. See tegeleb ka traditional delicatessen meat tööstustes. See asub Sułkowice, Poola.

 2. HOUSE OF TASTE

  Holland

  Ettevõte HOUSE OF TASTE, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Soolatud ja suitsutatud liha tööstuses. See tegeleb ka Eeltöödeldud ja delikatesstoiduained, salted meats, Wines - Moselle - Saar - Ruwer, Eeltöödeldud ja delikatesstoiduained, JA Delicatessen products tööstustes. See asub Leeuwarden, Holland.

 3. FABRIKKEN LEPO A/S

  Taani

  Ettevõte FABRIKKEN LEPO A/S, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Soolatud ja suitsutatud liha tööstuses. See tegeleb ka Vorst, Suitsu- ja soolaliha, Sink, Pasteet, Vorst, Suitsu- ja soolaliha, Sink, JA Pasteet tööstustes. See asub Hedehusene, Taani.

 4. BOGAERT SALAISONS

  Belgia

  Ettevõte BOGAERT SALAISONS, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Suitsu- ja soolaliha tööstuses. See tegeleb ka Soolatud ja suitsutatud liha, Soolatud ja suitsutatud liha, dressed pork factory products, beef cold cuts, JA dressed pork products tööstustes. See asub Izier, Belgia.

 5. ANTONIJOAN S.A

  Hispaania

  Ettevõte ANTONIJOAN S.A, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Soolatud ja suitsutatud liha tööstuses. See tegeleb ka bacon, JA sausages tööstustes. See asub Ripollet (Barcelona), Hispaania.

 6. MASARNIA DEDERKO TOMASZ DEDERKO

  Poola

  Ettevõte MASARNIA DEDERKO TOMASZ DEDERKO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Soolatud ja suitsutatud liha tööstuses. See asub Gruszewnia, Poola.

 7. INDUSTRIALIZAREA CARNII (KOSAROM) S.A.

  Rumeenia

  Ettevõte INDUSTRIALIZAREA CARNII (KOSAROM) S.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sead tööstuses. See tegeleb ka Vasikate ja veiste tapmine, Suitsu- ja soolaliha, Soolatud ja suitsutatud liha, Lambad ja kitsed, Vasikate ja veiste tapmine, Suitsu- ja soolaliha, Soolatud ja suitsutatud liha, JA Lambad ja kitsed tööstustes. See asub Pascani, Rumeenia.

 8. PEPSA PLASTIK SANAYI LTD.STI

  Türgi

  Ettevõte PEPSA PLASTIK SANAYI LTD.STI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Soolatud ja suitsutatud liha tööstuses. See asub Izmir, Türgi.

 1. VLEESWAREN L. MICHIELSSEN PRODUKTEN L.M.J.

  Belgia

  Ettevõte VLEESWAREN L. MICHIELSSEN PRODUKTEN L.M.J., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Suitsu- ja soolaliha tööstuses. See tegeleb ka Sink, Soolatud ja suitsutatud liha, Sink, JA Soolatud ja suitsutatud liha tööstustes. See asub Schoten, Belgia.

 2. BINCKEBANCK GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte BINCKEBANCK GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Värske liha tööstuses. See tegeleb ka Konserveeritud liha, Sink, Soolatud ja suitsutatud liha, Konserveeritud liha, Sink, JA Soolatud ja suitsutatud liha tööstustes. See asub Meldorf, Saksamaa.

 3. BRACKENIER LBC

  Belgia

  Ettevõte BRACKENIER LBC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Suitsu- ja soolaliha tööstuses. See tegeleb ka Sink, Soolatud ja suitsutatud liha, Sink, JA Soolatud ja suitsutatud liha tööstustes. See asub Oosterzele, Belgia.

 4. VLEESWARENFABRIEK JAC MICHIELS

  Belgia

  Ettevõte VLEESWARENFABRIEK JAC MICHIELS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Suitsu- ja soolaliha tööstuses. See tegeleb ka Sink, Soolatud ja suitsutatud liha, Sink, JA Soolatud ja suitsutatud liha tööstustes. See asub Deurne, Belgia.

 5. MECANOVA, SA

  Hispaania

  Ettevõte MECANOVA, SA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Soolatud ja suitsutatud liha tööstuses. See tegeleb ka Tapamajade masinad ja seadmed, Külmkambrid, Tapamajade masinad ja seadmed, JA Külmkambrid tööstustes. See asub Rielves-Toledo, Hispaania.

 6. VLEESWARENFABRIEK LUKA

  Belgia

  Ettevõte VLEESWARENFABRIEK LUKA, aastal ja mis tegeleb Suitsu- ja soolaliha tööstuses. See tegeleb ka Sink, Soolatud ja suitsutatud liha, Sink, JA Soolatud ja suitsutatud liha tööstustes. See asub Vilvoorde, Belgia.

 7. ERNELL

  Belgia

  Ettevõte ERNELL, aastal ja mis tegeleb Suitsu- ja soolaliha tööstuses. See tegeleb ka Sink, Soolatud ja suitsutatud liha, Sink, JA Soolatud ja suitsutatud liha tööstustes. See asub Temse, Belgia.

 8. GUINA

  Belgia

  Ettevõte GUINA, aastal ja mis tegeleb Suitsu- ja soolaliha tööstuses. See tegeleb ka Soolatud ja suitsutatud liha, Mahepõllundustooted, Soolatud ja suitsutatud liha, JA Mahepõllundustooted tööstustes. See asub Machelen (Bt.), Belgia.

 9. ENDIS WORLD S.L.

  Hispaania

  Ettevõte ENDIS WORLD S.L., on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Soolatud ja suitsutatud liha tööstuses. See tegeleb ka dressed pork factory products tööstustes. See asub Gijon, Hispaania.

 10. EBERHART A/S

  Taani

  Ettevõte EBERHART A/S, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Soolatud ja suitsutatud liha tööstuses. See tegeleb ka Vorst, Suitsu- ja soolaliha, Sink, Pasteet, Vorst, Suitsu- ja soolaliha, Sink, JA Pasteet tööstustes. See asub Engesvang, Taani.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta