• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • sokikudumismasinad ja -seadmed

Otsingu tulemused

Sokikudumismasinad ja -seadmed - Import eksport

 1. SATNSOCKS

  Türgi

  Ettevõte SATNSOCKS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sokikudumismasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka stocking factories, JA ladies' stockings tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 2. EVRENMAK MAKINA .

  Türgi

  Ettevõte EVRENMAK MAKINA ., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sokikudumismasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka machinery and equipment for hosiery factories, JA sock manufacturing machinery tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 3. BEKBOGA TEKS SAN TIC LTD STI

  Türgi

  Ettevõte BEKBOGA TEKS SAN TIC LTD STI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sokikudumismasinad ja -seadmed tööstuses. See asub Istanbul, Türgi.

 4. YIGIT SOCKS TEXTILE

  Türgi

  Ettevõte YIGIT SOCKS TEXTILE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sokikudumismasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka children's socks, JA men's socks tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 5. CASE SUPERSTORE

  Ühendkuningriik

  Ettevõte CASE SUPERSTORE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sokikudumismasinad ja -seadmed tööstuses. See asub Aylesbury, Ühendkuningriik.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. STILIM SOCKS

  Türgi

  Ettevõte STILIM SOCKS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sokikudumismasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Antibacterial Socks, stocking factories, Socks made from bamboo fibre, JA football socks tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 2. DBG DIAMENTE ÇORAP

  Türgi

  Ettevõte DBG DIAMENTE ÇORAP, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sokid tööstuses. See tegeleb ka Sokikudumismasinad ja -seadmed, wholesale stockings, clothing for new-born babies, tights for children, JA Sokikudumismasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 3. NORMIT

  Slovakkia

  Ettevõte NORMIT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sokikudumismasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka application software for private companies in the service sector, JA industrial equipment tööstustes. See asub Malacky, Slovakkia.

 4. CETME

  Itaalia

  Ettevõte CETME, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rõivatööstusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Sokikudumismasinad ja -seadmed, machinery and equipment for hosiery factories, JA Sokikudumismasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Reggio Nell'emilia, Itaalia.

 5. BIEMMI ANTONIO SERVO-TEX

  Itaalia

  Ettevõte BIEMMI ANTONIO SERVO-TEX, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Rõivatööstusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Sokikudumismasinad ja -seadmed, machinery and equipment for hosiery factories, JA Sokikudumismasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Botticino, Itaalia.

 1. IRMAC TEX S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte IRMAC TEX S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rõivatööstusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Sokikudumismasinad ja -seadmed, machinery and equipment for hosiery factories, JA Sokikudumismasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Borgosatollo, Itaalia.

 2. NARSAN MAK

  Türgi

  Ettevõte NARSAN MAK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sokikudumismasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka small parts for precision turning factories tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 1. BAYBAZ TEKSTIL

  Türgi

  Ettevõte BAYBAZ TEKSTIL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sokikudumismasinad ja -seadmed tööstuses. See asub Istanbul, Türgi.

 2. BESTON COMPANY

  Ameerika Ühendriigid

  Ettevõte BESTON COMPANY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sokikudumismasinad ja -seadmed tööstuses. See asub Zhengzhou, Ameerika Ühendriigid.

 3. CESARE COLOSIO S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte CESARE COLOSIO S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rõivatööstusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Sokikudumismasinad ja -seadmed, machinery and equipment for hosiery factories, JA Sokikudumismasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Rezzato, Itaalia.

 4. B.G. ASSISTENZA DI GIALDINI ANGIOLO MORENO

  Itaalia

  Ettevõte B.G. ASSISTENZA DI GIALDINI ANGIOLO MORENO, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Rõivatööstusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Sokikudumismasinad ja -seadmed, machinery and equipment for hosiery factories, JA Sokikudumismasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Ponte Buggianese, Itaalia.

 5. TECNOPEA S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte TECNOPEA S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud triikimismasinad tööstuses. See tegeleb ka Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, Sokikudumismasinad ja -seadmed, Rõivatööstusmasinad ja -seadmed, JA Sokikudumismasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Quinzano D'oglio, Itaalia.

 6. ENKI SOCKS

  Türgi

  Ettevõte ENKI SOCKS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sokikudumismasinad ja -seadmed tööstuses. See asub Edirne, Türgi.

 7. FIMATEX S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte FIMATEX S.R.L., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Rõivatööstusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Sokikudumismasinad ja -seadmed, parts and accessories for textile machines, JA Sokikudumismasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Scandicci, Itaalia.

 8. HAIYAN XINGLONG FASTENER CO., LTD.

  Ameerika Ühendriigid

  Ettevõte HAIYAN XINGLONG FASTENER CO., LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sokikudumismasinad ja -seadmed tööstuses. See asub Haiyan, Ameerika Ühendriigid.

 1. SEL ÇORAP

  Türgi

  Ettevõte SEL ÇORAP, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sokikudumismasinad ja -seadmed tööstuses. See asub Istanbul, Türgi.

 2. MESA SOCKS

  Türgi

  Ettevõte MESA SOCKS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sokikudumismasinad ja -seadmed tööstuses. See asub Istanbul, Türgi.

 3. UCA ÇORAP

  Türgi

  Ettevõte UCA ÇORAP, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sokikudumismasinad ja -seadmed tööstuses. See asub Istanbul, Türgi.

 4. DROP SOCKS

  Türgi

  Ettevõte DROP SOCKS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sokikudumismasinad ja -seadmed tööstuses. See asub Istanbul, Türgi.

 5. HABERSOCKS

  Türgi

  Ettevõte HABERSOCKS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sokikudumismasinad ja -seadmed tööstuses. See asub Istanbul, Türgi.

 6. B.M. S.R.L.

  Itaalia

 7. G.B.

  Itaalia

 8. A.M.BULGARI S.R.L. ENGINEERING MACHINES

  Itaalia

 9. CALZIFICIO ROSA DI LIU MIN

  Itaalia

 10. REDIDI RICAMBI S.R.L.

  Itaalia

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta
Filtrid

Otsingu tulemused

Sokikudumismasinad ja -seadmed - Import eksport

Tulemuste arv

48 918 Ettevõtted