• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • sirged lõiketerad

Otsingu tulemused

Sirged lõiketerad - Import eksport

 1. RIGHI INOX

  Itaalia

  Verified by europages badge

  The company Righi specializes in making industrial blades from drawings for automatic machines, generally, circular, straight or notched blades and cutters. Blades for the food industry, meat canning and for packing. Straight-edge and notched blades and dies for packing machines. Blades for engineering, milling, the rubber industry, plastic and packaging, sheet metal machining and cutting up debris and waste.

 2. PRO COUPE INDUSTRIES

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte PRO COUPE INDUSTRIES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud lõiketerad ja noad tööstuses. See tegeleb ka Sirged lõiketerad, Lõikekettad, Tööstuslikud noad, blades for cutting plastic film, blades for cutting abrasive articles, blades for macerators, carbon blades, razor blades, JA vegetable-cutting blades tööstustes. See asub Roissy En Brie, Prantsusmaa.

 3. Başkurt Makina

  Türgi

  Ettevõte Başkurt Makina, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sirged lõiketerad tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud noad, Pakendamine, Lõikekettad, Tööstuslikud noad, Pakendamine, Lõikekettad, JA blade sharpening tööstustes. See asub İstanbul, Türgi.

 4. ASLANLAR INOKS BICAK IMALATI - BICAKCI

  Türgi

  Ettevõte ASLANLAR INOKS BICAK IMALATI - BICAKCI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sirged lõiketerad tööstuses. See tegeleb ka hunting knives, kitchen knives, Knives, JA penknives tööstustes. See asub Denizli, Türgi.

 5. O.E.G. SRL

  Itaalia

  Ettevõte O.E.G. SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sirged lõiketerad tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud lõiketerad ja noad, circular blades, Tööstuslikud lõiketerad ja noad, JA toothed blades tööstustes. See asub Seveso, Itaalia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. ECO-WOOD LLC

  Venemaa

  Ettevõte ECO-WOOD LLC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lauanõud tööstuses. See tegeleb ka Lusikad, kahvlid ja noad, Sirged lõiketerad, Puittooted, Savinõud, Lusikad, kahvlid ja noad, Sirged lõiketerad, Puittooted, JA Savinõud tööstustes. See asub Dzerzhinsk, Venemaa.

 2. TASEF

  Belgia

  Ettevõte TASEF, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud lõiketerad ja noad tööstuses. See tegeleb ka Sirged lõiketerad, CNC milling, Sirged lõiketerad, JA Shredding knives tööstustes. See asub Dendermonde, Belgia.

 3. KADUR

  Hispaania

  Ettevõte KADUR, aastal ja mis tegeleb Giljotiinterad tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud noad, Sirged lõiketerad, Tööstuslikud lõiketerad ja noad, Tööstuslikud noad, Sirged lõiketerad, Tööstuslikud lõiketerad ja noad, JA blades tööstustes. See asub Castellar Del Vallès - Barcelona, Hispaania.

 4. ASR KNIVES MANUFACTURING AND TRADE CO

  Türgi

  Ettevõte ASR KNIVES MANUFACTURING AND TRADE CO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sirged lõiketerad tööstuses. See tegeleb ka kitchen knives tööstustes. See asub Yozgat Merkez, Türgi.

 5. CARNEVALI S.R.L.

  Itaalia

 1. 'LAV.EL.GOMMA' SRL

  Itaalia