• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • seened

Otsingu tulemused

Seened - Import eksport

 1. MYCOTRITION GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Our company has over 40 years of professional experience in the cultivation and processing of medicinal mushrooms. Our business is defined by the following aspects: •Premium quality raw materials; transparent and verified tracking of products from cultivation to distribution; regular checks by accredited German laboratories; processing at our production facilities in Germany and Austria; personal customer service. With every delivery, you will receive detailed analyses and certificates that unequivocally confirm the marketability of our products with regard to food quality and/or organic certification. Quality control and analysis is ensured at the highest level – our incoming goods inspection and quality assurance procedures are carried out in Germany according to GMP-SOP certification and validation. The raw materials are tested for heavy metals, pesticides and microbiology as well as radioactivity and polycyclic aromatic hydrocarbons, with over 250 parameters tested in total. Mycotrition offers you medicinal mushroom extracts and medicinal mushroom powder with the highest possible quality. • organic mushroom powder + conventionally grown • organic mushroom extract + conventionally grown • bulk capsules • grain • special extracts (30% polysaccharides) • contact us for special requests

 2. PANFRUIT

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Ettevõte PANFRUIT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud ja sügavkülmutatud puuvili tööstuses. See tegeleb ka Marjad, Külmkuivatatud puuvili, Köögivili, külmkuivatatud, Mahepõllundustooted, Supid, Seened, Puuvili ja köögivili - import ja eksport, Marjad, JA Frozen berries tööstustes. See asub Kyiv, Ukraina.

 3. MICOTEC SRL

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte MICOTEC SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Seened tööstuses. See tegeleb ka Shiitake mushrooms, king trumpet mushrooms, Button mushrooms, mushroom packages, truffles, varieties of king trumpet mushrooms, substrate for king trumpet mushrooms, sale of substrates for king trumpet mushrooms, JA king trumpet mushroom tööstustes. See asub Gravina In Puglia, Itaalia.

 4. VÉGÉPACK

  Belgia

  Verified by europages badge

  Ettevõte VÉGÉPACK, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Köögivili, värske tööstuses. See tegeleb ka Seened, Puuvili, Seened, vegetables, Diced vegetables, salads, Ready-made meals, Vegetables for woks, JA Puuvili tööstustes. See asub Arlon, Belgia.

 5. MADJAROV 92

  Bulgaaria

  Verified by europages badge

  Ettevõte MADJAROV 92, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Põllumajandus - import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka Ravimtaimed ja ürdid, Seened, Hanemaks, Puittooted, Kuivatatud puuviljad, lavender, Pure Lavender Oil, Dried Lavender, JA Lavender Oil tööstustes. See asub Kubrat, Bulgaaria.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. ONISS

  Ukraina

  Ettevõte ONISS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Konservid tööstuses. See tegeleb ka Seened, canned pulses, JA Seened tööstustes. See asub Odessa, Ukraina.

 2. H.J.GABATHULER AG

  Šveits

  Ettevõte H.J.GABATHULER AG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Seened tööstuses. See tegeleb ka dried mushrooms, frozen mushrooms, JA wholesale of mushrooms tööstustes. See asub Au (sg), Šveits.

 3. LTD. LIGAZA

  Venemaa

  Ettevõte LTD. LIGAZA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Seened tööstuses. See tegeleb ka Toiduekstraktid, Chanterelle mushrooms, Porcini and boletus mushrooms, JA Toiduekstraktid tööstustes. See asub Ekaterinburg, Venemaa.

 4. GRASS LLC

  Venemaa

  Ettevõte GRASS LLC, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Seened tööstuses. See tegeleb ka Mahepõllundustooted, Mahepõllundustooted, wholesale of mushrooms, tinned mushrooms, JA frozen mushroom tööstustes. See asub Krasnoyarsk, Venemaa.

 5. BARIA TEK. TIC. LTD. STI.

  Türgi

  Ettevõte BARIA TEK. TIC. LTD. STI., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Seened tööstuses. See tegeleb ka Import ja eksport - toiduained ja põllumajandustooted, Import ja eksport - toiduained ja põllumajandustooted, JA dried vegetables tööstustes. See asub Antalya, Türgi.

 1. TÖLLE HANDELSKONTOR

  Saksamaa

  Ettevõte TÖLLE HANDELSKONTOR, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Seened tööstuses. See asub Schieder-Schwalenberg, Saksamaa.

 2. HAYGER MANTAR

  Türgi

  Ettevõte HAYGER MANTAR, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Seened tööstuses. See tegeleb ka Ärikingitused, Puuvili ja köögivili - import ja eksport, Ärikingitused, Puuvili ja köögivili - import ja eksport, Business gifts for companies, JA dried mushrooms tööstustes. See asub Saraykoy, Türgi.

 1. KING OF TRUFFLES - SOCIETA' A RESPONSABILITA' LIMI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte KING OF TRUFFLES - SOCIETA' A RESPONSABILITA' LIMI S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Seened tööstuses. See tegeleb ka truffle seasoning, JA Luxury goods tööstustes. See asub Firenze, Itaalia.

 2. PUNTO AGRI

  Itaalia

  Ettevõte PUNTO AGRI, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus tööstuses. See tegeleb ka Seened, Jootmisseadmed, diy items, Seened, Jootmisseadmed, JA Poultry incubators and brooders tööstustes. See asub Siano, Itaalia.

 3. HAYGER OYSTER MUSHROOM

  Türgi

  Ettevõte HAYGER OYSTER MUSHROOM, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Seened tööstuses. See asub Denizli, Türgi.

 4. MUSHROOM S.A.S. DI POZZA FERNANDO & C.SOCIETA' AGRICOLA

  Itaalia

  Ettevõte MUSHROOM S.A.S. DI POZZA FERNANDO & C.SOCIETA' AGRICOLA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Seened tööstuses. See asub Motta Di Livenza, Itaalia.

 5. MINICHAMP BV

  Holland

  Ettevõte MINICHAMP BV, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Seened tööstuses. See tegeleb ka Köögivili, värske, JA Köögivili, värske tööstustes. See asub Horst, Holland.

 6. FAUNDEZ S.L.

  Hispaania

  Ettevõte FAUNDEZ S.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Seened tööstuses. See asub Rabanales (zamora), Hispaania.

 7. ANAVITA NATURKOST GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte ANAVITA NATURKOST GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Seened tööstuses. See tegeleb ka Riis, JA Riis tööstustes. See asub München, Saksamaa.

 8. MANTARATOR

  Türgi

  Ettevõte MANTARATOR, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Seened tööstuses. See asub Antalya, Türgi.

 1. RE PORCINO

  Itaalia

  Ettevõte RE PORCINO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Seened tööstuses. See tegeleb ka Porcini and boletus mushrooms tööstustes. See asub Pavullo Nel Frignano, Itaalia.

 2. AGROBOLETOS LDA

  Portugal

  Ettevõte AGROBOLETOS LDA, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Seened tööstuses. See tegeleb ka wild mushrooms tööstustes. See asub Coruche-Branca, Portugal.

 3. GREEN MUSHROOM FARM B.V. (GMF)

  Holland

  Ettevõte GREEN MUSHROOM FARM B.V. (GMF), on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Seened tööstuses. See tegeleb ka champignon, Chanterelle mushrooms, Enoki mushrooms, JA Oyster mushrooms tööstustes. See asub De Lier, Holland.

 4. WALDFRÜCHTE MAUERER GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte WALDFRÜCHTE MAUERER GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Seened tööstuses. See asub Nittenau, Saksamaa.

 5. BAYER. PILZE & WALDFRÜCHTE UWE NIKLAS GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte BAYER. PILZE & WALDFRÜCHTE UWE NIKLAS GMBH, aastal ja mis tegeleb Trühvlid tööstuses. See tegeleb ka Seened, dried mushrooms, mushrooms, Seened, JA golden agaric tööstustes. See asub Roding-Neubäu, Saksamaa.

 6. BIONERICA LLC

  Ukraina

  Ettevõte BIONERICA LLC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Seened tööstuses. See tegeleb ka Marjad, Marjad, Mushrooms and berries, Frozen berries, JA boletus mushrooms tööstustes. See asub Vyzhnytsia, Ukraina.

 7. SLM BERRY

  Ukraina

  Ettevõte SLM BERRY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Seened tööstuses. See tegeleb ka Marjad, Marjad, Fruit purée, Frozen berries, JA black berries tööstustes. See asub Lviv, Ukraina.

 8. COLLIE PRODCOM SRL

  Saksamaa

  Ettevõte COLLIE PRODCOM SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Seened tööstuses. See asub Hannover, Saksamaa.

 9. FIRMA HANDLOWA ASTIA GRZYBY SUSZONE

  Poola

  Ettevõte FIRMA HANDLOWA ASTIA GRZYBY SUSZONE, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Seened tööstuses. See asub Kraków, Poola.

 10. SAPORI D'AUTUNNO DI GIUSEPPE BOSCHI

  Itaalia

  Ettevõte SAPORI D'AUTUNNO DI GIUSEPPE BOSCHI, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Seened tööstuses. See tegeleb ka Black truffles, JA White truffles tööstustes. See asub Monteroduni, Itaalia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta