• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • sead

Otsingu tulemused

Sead - Import eksport

 1. KURT NISGAARD

  Taani

  Verified by europages badge

  Ettevõte KURT NISGAARD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kariloomad - import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka Piimakari, Kariloomad, Sead, Breeding livestock, Danish Dairy Cattle, Heifers and heifer calves, Red Danish Dairy Cattle, Piimakari, JA minks tööstustes. See asub Skjern, Taani.

 2. PLACAS VERDES

  Hispaania

  Ettevõte PLACAS VERDES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sead tööstuses. See tegeleb ka farms tööstustes. See asub Zaragoza, Hispaania.

 3. PORCS ET PORCELETS

  Hispaania

  Ettevõte PORCS ET PORCELETS, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Sead tööstuses. See tegeleb ka Vee puhastamine, livestock, Vee puhastamine, waste water disinfection, JA drinking water - function tööstustes. See asub El Palau D' Anglesola-Lleida, Hispaania.

 4. 1VITAL-FLEISCH GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte 1VITAL-FLEISCH GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Sead tööstuses. See tegeleb ka Külmutatud ja sügavkülmutatud liha, JA Külmutatud ja sügavkülmutatud liha tööstustes. See asub Speyer, Saksamaa.

 5. PORC MERCATUS APS

  Taani

  Ettevõte PORC MERCATUS APS, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Sead tööstuses. See tegeleb ka Toiduained - import ja eksport, Sealiha, Värske liha, Toiduained - import ja eksport, Sealiha, Värske liha, JA livestock tööstustes. See asub Tommerup, Taani.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. FIERENS MENGVOEDERS

  Belgia

  Ettevõte FIERENS MENGVOEDERS, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Loomasööt tööstuses. See tegeleb ka Sead, pellet feeds, Sead, JA cereals tööstustes. See asub Temse, Belgia.

 2. INTERPORC

  Holland

  Ettevõte INTERPORC, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Sead tööstuses. See tegeleb ka Suitsu- ja soolaliha, Suitsu- ja soolaliha, JA pork tööstustes. See asub Haghorst, Holland.

 3. ZOOFACHMARKT - MARCHE

  Saksamaa

  Ettevõte ZOOFACHMARKT - MARCHE, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Lambad ja kitsed tööstuses. See tegeleb ka Kariloomad, Lemmikloomad, Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, Sead, Kariloomad, Lemmikloomad, Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, JA Sead tööstustes. See asub Heinsberg, Saksamaa.

 4. ETTAROETICO

  Itaalia

  Ettevõte ETTAROETICO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sead tööstuses. See asub Corbetta, Itaalia.

 5. DELAVI

  Belgia

  Ettevõte DELAVI, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Sealiha tööstuses. See tegeleb ka Sead, Sead, carcasses, JA meats tööstustes. See asub Tielt, Belgia.

 1. BHZP GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte BHZP GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sead tööstuses. See tegeleb ka sow insemination tööstustes. See asub Dahlenburg, Saksamaa.

 2. SUIGRANJA - SOCIEDADE AGRICOLA, S.A.

  Portugal

  Ettevõte SUIGRANJA - SOCIEDADE AGRICOLA, S.A., on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Sead tööstuses. See tegeleb ka Kariloomad, Põllumajandusteenused, reproduction swines, Kariloomad, JA Põllumajandusteenused tööstustes. See asub Sintra, Portugal.

 1. PRIMARY DIETS

  Ühendkuningriik

  Ettevõte PRIMARY DIETS, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Loomasööt tööstuses. See tegeleb ka Sead, food for animals and zootechnics, Sead, JA Feed fodder for piglets tööstustes. See asub Ripon, Ühendkuningriik.

 2. ZVE ZUCHTVIEH-EXPORT GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte ZVE ZUCHTVIEH-EXPORT GMBH, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Kariloomad tööstuses. See tegeleb ka Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, Lemmikloomad, Sead, Lambad ja kitsed, Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, Lemmikloomad, Sead, JA Lambad ja kitsed tööstustes. See asub Lohfelden, Saksamaa.

 3. G E BAKER UK LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte G E BAKER UK LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sead tööstuses. See tegeleb ka plastic panels tööstustes. See asub Bury St. Edmunds, Ühendkuningriik.

 4. BRUMICOLD

  Hispaania

  Ettevõte BRUMICOLD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sead tööstuses. See asub Algarrobo, Hispaania.

 5. ABERAETABLISSEMENTS ABERA

  Prantsusmaa

  Ettevõte ABERAETABLISSEMENTS ABERA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sead tööstuses. See asub Saint-Brice-En-Cogles, Prantsusmaa.

 6. EURO-BEEF FLEISCHHANDELS GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte EURO-BEEF FLEISCHHANDELS GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Karbid ja koorikloomad tööstuses. See tegeleb ka Kala, Sead, Värske liha, Sealiha, Kala, Sead, Värske liha, JA Sealiha tööstustes. See asub Kerpen, Saksamaa.

 7. FABRICACIONES EAR

  Hispaania

  Ettevõte FABRICACIONES EAR, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sead tööstuses. See asub Caparroso, Hispaania.

 8. AGRARGENOSSENSCHAFT EG

  Saksamaa

  Ettevõte AGRARGENOSSENSCHAFT EG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Teravili tööstuses. See tegeleb ka Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Kariloomad, Sead, Põllumajandus - import ja eksport, Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Kariloomad, Sead, JA Põllumajandus - import ja eksport tööstustes. See asub Welsickendorf, Saksamaa.

 1. VOLKER HAMEL GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte VOLKER HAMEL GMBH, aastal ja mis tegeleb Kariloomad tööstuses. See tegeleb ka Sead, Lemmikloomad, Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, Lambad ja kitsed, Sead, Lemmikloomad, Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, JA Lambad ja kitsed tööstustes. See asub Romrod, Saksamaa.

 2. CAPO`S TIERKOST GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte CAPO`S TIERKOST GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Teravili tööstuses. See tegeleb ka Karbid ja koorikloomad, Kala, Sead, Jahu ja manna, Karbid ja koorikloomad, Kala, Sead, JA Jahu ja manna tööstustes. See asub Marienheide, Saksamaa.

 3. CAP ELEVAGE

  Prantsusmaa

  Ettevõte CAP ELEVAGE, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Teravili tööstuses. See tegeleb ka Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Sead, Kariloomad, Puuvili, Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Sead, Kariloomad, JA Puuvili tööstustes. See asub St Fulgent, Prantsusmaa.

 4. KAPPELHOFF & HÜLS KG

  Saksamaa

  Ettevõte KAPPELHOFF & HÜLS KG, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Teravili tööstuses. See tegeleb ka Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Kariloomad, Lambad ja kitsed, Sead, Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Kariloomad, Lambad ja kitsed, JA Sead tööstustes. See asub Schöppingen, Saksamaa.

 5. BIOGEFLÜGELAUFZUCHT BARTSCH

  Saksamaa

  Ettevõte BIOGEFLÜGELAUFZUCHT BARTSCH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Teravili tööstuses. See tegeleb ka Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Kariloomad, Lambad ja kitsed, Sead, Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Kariloomad, Lambad ja kitsed, JA Sead tööstustes. See asub Mechelgrün, Saksamaa.

 6. PEPINIERES VITIPRO VAUCLUSE

  Prantsusmaa

  Ettevõte PEPINIERES VITIPRO VAUCLUSE, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Teravili tööstuses. See tegeleb ka Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Sead, Kariloomad, Puuvili, Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Sead, Kariloomad, JA Puuvili tööstustes. See asub Piolenc, Prantsusmaa.

 7. WALTER HAUER

  Austria

  Ettevõte WALTER HAUER, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Teravili tööstuses. See tegeleb ka Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Kariloomad, Lambad ja kitsed, Sead, Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Kariloomad, Lambad ja kitsed, JA Sead tööstustes. See asub Eggerding, Austria.

 8. TIROLER VIEH MARKETING REG.GEN.M.B.H.

  Austria

  Ettevõte TIROLER VIEH MARKETING REG.GEN.M.B.H., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Teravili tööstuses. See tegeleb ka Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Kariloomad, Lambad ja kitsed, Sead, Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Kariloomad, Lambad ja kitsed, JA Sead tööstustes. See asub Innsbruck, Austria.

 9. GEBRÜDER HERZOG MÜHLEMATT AG

  Šveits

  Ettevõte GEBRÜDER HERZOG MÜHLEMATT AG, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Teravili tööstuses. See tegeleb ka Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Kariloomad, Sead, Dieet- ja mahepõllundustooted, Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Kariloomad, Sead, JA Dieet- ja mahepõllundustooted tööstustes. See asub Hornussen, Šveits.

 10. AQUARIUM SCHATZBERGER GMBH & CO KG

  Austria

  Ettevõte AQUARIUM SCHATZBERGER GMBH & CO KG, aastal ja mis tegeleb Sead tööstuses. See tegeleb ka Lambad ja kitsed, Lemmikloomad, Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, Kariloomad, Lambad ja kitsed, Lemmikloomad, Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, JA Kariloomad tööstustes. See asub Schärding, Austria.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta