• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • sead

Otsingu tulemused

Sead - Import eksport

 1. KURT NISGAARD

  Taani

  Verified by europages badge

  Ettevõte KURT NISGAARD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kariloomad - import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka Piimakari, Kariloomad, Sead, Breeding livestock, Danish Dairy Cattle, Heifers and heifer calves, Red Danish Dairy Cattle, Piimakari, JA minks tööstustes. See asub Skjern, Taani.

 2. AMISY PIG FARMING EQUIPMENT

  Hiina

  Ettevõte AMISY PIG FARMING EQUIPMENT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sead tööstuses. See asub Zhengzhou, Hiina.

 3. PLACAS VERDES

  Hispaania

  Ettevõte PLACAS VERDES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sead tööstuses. See tegeleb ka farms tööstustes. See asub Zaragoza, Hispaania.

 4. PORCS ET PORCELETS

  Hispaania

  Ettevõte PORCS ET PORCELETS, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Sead tööstuses. See tegeleb ka Vee puhastamine, livestock, Vee puhastamine, waste water disinfection, JA drinking water - function tööstustes. See asub El Palau D' Anglesola-Lleida, Hispaania.

 5. DELAVI

  Belgia

  Ettevõte DELAVI, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Sealiha tööstuses. See tegeleb ka Sead, Sead, carcasses, JA meats tööstustes. See asub Tielt, Belgia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. N.V. RANDERS A/S

  Taani

  Ettevõte N.V. RANDERS A/S, aastal ja mis tegeleb Sead tööstuses. See tegeleb ka Loomade transport, Põllumajandus - import ja eksport, Sealiha, Loomade transport, Põllumajandus - import ja eksport, JA Sealiha tööstustes. See asub Randers Nv, Taani.

 2. G E BAKER UK LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte G E BAKER UK LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sead tööstuses. See tegeleb ka plastic panels tööstustes. See asub Bury St. Edmunds, Ühendkuningriik.

 3. ETTAROETICO

  Itaalia

  Ettevõte ETTAROETICO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sead tööstuses. See asub Corbetta, Itaalia.

 4. ZVE ZUCHTVIEH-EXPORT GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte ZVE ZUCHTVIEH-EXPORT GMBH, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Kariloomad tööstuses. See tegeleb ka Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, Lemmikloomad, Sead, Lambad ja kitsed, Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, Lemmikloomad, Sead, JA Lambad ja kitsed tööstustes. See asub Lohfelden, Saksamaa.

 5. BHZP GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte BHZP GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sead tööstuses. See tegeleb ka sow insemination tööstustes. See asub Dahlenburg, Saksamaa.

 1. SUIGRANJA - SOCIEDADE AGRICOLA, S.A.

  Portugal

  Ettevõte SUIGRANJA - SOCIEDADE AGRICOLA, S.A., on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Sead tööstuses. See tegeleb ka Kariloomad, Põllumajandusteenused, reproduction swines, Kariloomad, JA Põllumajandusteenused tööstustes. See asub Sintra, Portugal.

 2. FIERENS MENGVOEDERS

  Belgia

  Ettevõte FIERENS MENGVOEDERS, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Loomasööt tööstuses. See tegeleb ka Sead, pellet feeds, Sead, JA cereals tööstustes. See asub Temse, Belgia.

 1. INTERPORC

  Holland

  Ettevõte INTERPORC, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Sead tööstuses. See tegeleb ka Suitsu- ja soolaliha, Suitsu- ja soolaliha, JA pork tööstustes. See asub Haghorst, Holland.

 2. PORC MERCATUS APS

  Taani

  Ettevõte PORC MERCATUS APS, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Sead tööstuses. See tegeleb ka Toiduained - import ja eksport, Sealiha, Värske liha, Toiduained - import ja eksport, Sealiha, Värske liha, JA livestock tööstustes. See asub Tommerup, Taani.

 3. ZOOFACHMARKT - MARCHE

  Saksamaa

  Ettevõte ZOOFACHMARKT - MARCHE, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Lambad ja kitsed tööstuses. See tegeleb ka Kariloomad, Lemmikloomad, Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, Sead, Kariloomad, Lemmikloomad, Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, JA Sead tööstustes. See asub Heinsberg, Saksamaa.

 4. PRIMARY DIETS

  Ühendkuningriik

  Ettevõte PRIMARY DIETS, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Loomasööt tööstuses. See tegeleb ka Sead, food for animals and zootechnics, Sead, JA Feed fodder for piglets tööstustes. See asub Ripon, Ühendkuningriik.

 5. 1VITAL-FLEISCH GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte 1VITAL-FLEISCH GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Sead tööstuses. See tegeleb ka Külmutatud ja sügavkülmutatud liha, JA Külmutatud ja sügavkülmutatud liha tööstustes. See asub Speyer, Saksamaa.

 6. BREEDERS OF DENMARK A/S

  Taani

  Ettevõte BREEDERS OF DENMARK A/S, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sead tööstuses. See tegeleb ka Kariloomad - import ja eksport, JA Kariloomad - import ja eksport tööstustes. See asub Haderslev, Taani.

 7. ABERAETABLISSEMENTS ABERA

  Prantsusmaa

  Ettevõte ABERAETABLISSEMENTS ABERA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sead tööstuses. See asub Saint-Brice-En-Cogles, Prantsusmaa.

 8. BRUMICOLD

  Hispaania

  Ettevõte BRUMICOLD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sead tööstuses. See asub Algarrobo, Hispaania.

 1. JOHN TOOMER AND SONS,LIMITED

  Ühendkuningriik

  Ettevõte JOHN TOOMER AND SONS,LIMITED, aastal ja mis tegeleb Teravili tööstuses. See tegeleb ka Sead, Kariloomad, Puuvili, Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Sead, Kariloomad, Puuvili, JA Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad tööstustes. See asub Swindon, Ühendkuningriik.

 2. REULING INTERVAR B.V.

  Holland

  Ettevõte REULING INTERVAR B.V., aastal ja mis tegeleb Lemmikloomad tööstuses. See tegeleb ka Sead, Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, Kariloomad, Lambad ja kitsed, Sead, Linnu-, küüliku- ja ulukikasvatus, Kariloomad, JA Lambad ja kitsed tööstustes. See asub Wehl, Holland.

 3. WAGNER-WASSMUTH GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte WAGNER-WASSMUTH GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Teravili tööstuses. See tegeleb ka Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Kariloomad, Lambad ja kitsed, Sead, Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Kariloomad, Lambad ja kitsed, JA Sead tööstustes. See asub Kassel, Saksamaa.

 4. LANDI NOTTWIL-BUTTISHOLZ

  Šveits

  Ettevõte LANDI NOTTWIL-BUTTISHOLZ, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Teravili tööstuses. See tegeleb ka Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Sead, Põllumajandus - import ja eksport, Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Sead, JA Põllumajandus - import ja eksport tööstustes. See asub Nottwil, Šveits.

 5. GEBRÜDER HERZOG MÜHLEMATT AG

  Šveits

  Ettevõte GEBRÜDER HERZOG MÜHLEMATT AG, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Teravili tööstuses. See tegeleb ka Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Kariloomad, Sead, Dieet- ja mahepõllundustooted, Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Kariloomad, Sead, JA Dieet- ja mahepõllundustooted tööstustes. See asub Hornussen, Šveits.

 6. FORGE FARM MEATS LIMITED

  Ühendkuningriik

  Ettevõte FORGE FARM MEATS LIMITED, aastal ja mis tegeleb Sead tööstuses. See tegeleb ka Puuvili, Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Teravili, Kariloomad, Puuvili, Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Teravili, JA Kariloomad tööstustes. See asub Tunbridge Wells, Ühendkuningriik.

 7. ZHENGZHOU HARVEST IMPORT & EXPORT TRADE CO., LTD

  Hiina

  Ettevõte ZHENGZHOU HARVEST IMPORT & EXPORT TRADE CO., LTD, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Sead tööstuses. See asub Zhengzhou, Hiina.

 8. KEYTRADE AG

  Šveits

  Ettevõte KEYTRADE AG, aastal ja mis tegeleb Kariloomad tööstuses. See tegeleb ka Puuvili, Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Teravili, Sead, Puuvili, Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Teravili, JA Sead tööstustes. See asub Thalwil, Šveits.

 9. HEIDEAGRAR SÖLLICHAU GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte HEIDEAGRAR SÖLLICHAU GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Teravili tööstuses. See tegeleb ka Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Sead, Kariloomad, Puuvili, Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Sead, Kariloomad, JA Puuvili tööstustes. See asub Söllichau, Saksamaa.

 10. R.A.G.T. SAATEN DEUTSCHLAND GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte R.A.G.T. SAATEN DEUTSCHLAND GMBH, aastal ja mis tegeleb Teravili tööstuses. See tegeleb ka Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Kariloomad, Sead, Puuvili, Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad, Kariloomad, Sead, JA Puuvili tööstustes. See asub Herford, Saksamaa.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta