• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • savi ja kaoliin

Otsingu tulemused

Savi ja kaoliin - Import eksport

 1. ADOLF GOTTFRIED TONWERKE GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte ADOLF GOTTFRIED TONWERKE GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Savi ja kaoliin tööstuses. See asub Großheirath, Saksamaa.

 2. BASSERMANN MINERALS GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte BASSERMANN MINERALS GMBH & CO. KG, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Savi ja kaoliin tööstuses. See tegeleb ka Titanium dioxide (anatase, rutile), Carbon black, alumina, kaolin, Slate flour, Calcium carbonate, aluminium hydroxide, Quartz flour, JA Inorganic and organic pigments tööstustes. See asub Mannheim, Saksamaa.

 3. MUSA YAPI DIS TICARET

  Türgi

  Ettevõte MUSA YAPI DIS TICARET, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Savi ja kaoliin tööstuses. See tegeleb ka Cement articles, Limestones, basalt, JA dolomite tööstustes. See asub Kocaeli, Türgi.

 4. PRIVATE JOINT STOCK COMPANY WEIGHTING AGENTS PLANT

  Ukraina

  Ettevõte PRIVATE JOINT STOCK COMPANY WEIGHTING AGENTS PLANT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Savi ja kaoliin tööstuses. See tegeleb ka bentonite tööstustes. See asub Konstantinovka, Ukraina.

 5. AN NUR MINERALS SDN BHD

  Malaisia

  Ettevõte AN NUR MINERALS SDN BHD, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Söeküttel elektrijaamade tööstuses. See tegeleb ka Savi ja kaoliin, JA Savi ja kaoliin tööstustes. See asub Selangor, Malaisia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. THEODOR STEPHAN KG GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte THEODOR STEPHAN KG GMBH & CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mineraalid tööstuses. See tegeleb ka Ehitus- ja kommunaaltööde toormaterjalid, Marmor ja looduslikud kivid, Keraamikatööstuse toormaterjalid, Savi ja kaoliin, Ehitus- ja kommunaaltööde toormaterjalid, Marmor ja looduslikud kivid, Keraamikatööstuse toormaterjalid, JA Savi ja kaoliin tööstustes. See asub Burbach, Saksamaa.

 2. LES ARGILES DU SOLEIL

  Prantsusmaa

  Ettevõte LES ARGILES DU SOLEIL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Savi ja kaoliin tööstuses. See tegeleb ka Šampoonid, Natural cosmetic products, Šampoonid, Raw Materials for Natural soaps, JA Raw Material for Cosmetics tööstustes. See asub Mons, Prantsusmaa.

 3. CEYLAN MINERAL MINING

  Türgi

  Ettevõte CEYLAN MINERAL MINING, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Savi ja kaoliin tööstuses. See tegeleb ka litter box sand, JA bentonite tööstustes. See asub Ankara, Türgi.

 4. RAKHSHAN KANI POOYAN CO

  Iraan

  Ettevõte RAKHSHAN KANI POOYAN CO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mineraalid tööstuses. See tegeleb ka Savi ja kaoliin, bentonite, Savi ja kaoliin, barite, JA Chemicals tööstustes. See asub Tehran, Iraan.

 5. JUAN DIEGO BUITRAGO MAYOR

  Hispaania

  Ettevõte JUAN DIEGO BUITRAGO MAYOR, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Savi ja kaoliin tööstuses. See asub Fortuna, Hispaania.

 1. STORIVIA

  Prantsusmaa

  Ettevõte STORIVIA, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Savi ja kaoliin tööstuses. See tegeleb ka Barium sulfate, JA bentonite tööstustes. See asub Metz, Prantsusmaa.

 2. LEHM EIDER

  Saksamaa

  Ettevõte LEHM EIDER, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Savi ja kaoliin tööstuses. See asub Bisterschied, Saksamaa.

 1. ADELINO DUARTE DA MOTA, S.A.

  Portugal

  Ettevõte ADELINO DUARTE DA MOTA, S.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ehitus- ja kommunaaltööde toormaterjalid tööstuses. See tegeleb ka Savi ja kaoliin, Savi ja kaoliin, Feldspar, JA quartz tööstustes. See asub Meirinhas, Portugal.

 2. DAL CIN SPA

  Itaalia

  Ettevõte DAL CIN SPA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Savi ja kaoliin tööstuses. See asub Concorezzo, Itaalia.

 3. COMMERCE-INVEST

  Ukraina

  Ettevõte COMMERCE-INVEST, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Savi ja kaoliin tööstuses. See asub Odesa, Ukraina.

 4. SILMIN IBERICA S.L.

  Hispaania

  Ettevõte SILMIN IBERICA S.L., on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Savi ja kaoliin tööstuses. See asub Rubi, Hispaania.

 5. DOMINIK GEORG LUH TECHNOGRAFIT GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte DOMINIK GEORG LUH TECHNOGRAFIT GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Energia- ja tooraineteenused tööstusele tööstuses. See tegeleb ka Savi ja kaoliin, graphite, kaolin, Savi ja kaoliin, JA refractory graphite tööstustes. See asub Eltville, Saksamaa.

 6. CLAYS OF UKRAINE

  Ukraina

  Ettevõte CLAYS OF UKRAINE, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Savi ja kaoliin tööstuses. See tegeleb ka Porcelain clay tööstustes. See asub Kiev, Ukraina.

 7. KFT MINING CO

  Iraan

  Ettevõte KFT MINING CO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Savi ja kaoliin tööstuses. See tegeleb ka kaolin, mines, clay, JA bathroom tiles tööstustes. See asub Mashhad, Iraan.

 8. EGAP SRL

  Itaalia

  Ettevõte EGAP SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ehitus- ja kommunaaltööde toormaterjalid tööstuses. See tegeleb ka Savi ja kaoliin, muds for the body, Natural cosmetic products, Savi ja kaoliin, JA Raw Material for Cosmetics tööstustes. See asub Rosà, Itaalia.

 1. SRC ARGILE VERTE

  Tuneesia

  Ettevõte SRC ARGILE VERTE, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Savi ja kaoliin tööstuses. See asub Tunis, Tuneesia.

 2. BRIGHT INDUSTRIAL

  Hiina

  Ettevõte BRIGHT INDUSTRIAL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Savi ja kaoliin tööstuses. See asub Xinzhou, Hiina.

 3. CLAYSERVER GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte CLAYSERVER GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Ehitus- ja kommunaaltööde toormaterjalid tööstuses. See tegeleb ka Savi ja kaoliin, Liiv ja killustik, Kaevandamine - masinad ja seadmed, Anorgaanilise keemia toorained ja derivaadid, Savi ja kaoliin, Liiv ja killustik, Kaevandamine - masinad ja seadmed, JA Anorgaanilise keemia toorained ja derivaadid tööstustes. See asub Ostercappeln, Saksamaa.

 4. TURBOV KAOLIN COMPANY

  Ukraina

  Ettevõte TURBOV KAOLIN COMPANY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Savi ja kaoliin tööstuses. See tegeleb ka Silica sand tööstustes. See asub Turbov, Ukraina.

 5. SIBELCO DEUTSCHLAND GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte SIBELCO DEUTSCHLAND GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ehitus- ja kommunaaltööde toormaterjalid tööstuses. See tegeleb ka Savi ja kaoliin, Kaevandamine - masinad ja seadmed, Anorgaanilise keemia toorained ja derivaadid, Orgaanilise keemia toormaterjalid ja derivaadid, Savi ja kaoliin, Kaevandamine - masinad ja seadmed, Anorgaanilise keemia toorained ja derivaadid, JA Orgaanilise keemia toormaterjalid ja derivaadid tööstustes. See asub Ransbach-Baumbach, Saksamaa.

 6. E.T.A.S. SRL (ESTRAZIONE E TRASFORMAZIONE ARGILLE SARDE)

  Itaalia

  Ettevõte E.T.A.S. SRL (ESTRAZIONE E TRASFORMAZIONE ARGILLE SARDE), on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Savi ja kaoliin tööstuses. See tegeleb ka Maagi ekstraheerimine, Maagi ekstraheerimine, bentonite, JA granular absorbents tööstustes. See asub Villanova Tulo, Itaalia.

 7. S&B INDUSTRIAL MINERALS GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte S&B INDUSTRIAL MINERALS GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ehitus- ja kommunaaltööde toormaterjalid tööstuses. See tegeleb ka Savi ja kaoliin, JA Savi ja kaoliin tööstustes. See asub Oberhausen, Saksamaa.

 8. SM&K LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte SM&K LTD, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Savi ja kaoliin tööstuses. See asub St Newlyn East, Ühendkuningriik.

 9. EUROMINERAL LLC

  Ukraina

  Ettevõte EUROMINERAL LLC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Savi ja kaoliin tööstuses. See tegeleb ka clay, JA raw materials for refractory ceramics tööstustes. See asub Donetsk, Ukraina.

 10. ARGILETZ SA

  Prantsusmaa

  Ettevõte ARGILETZ SA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Savi ja kaoliin tööstuses. See asub Lizy-Sur-Ourcq, Prantsusmaa.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta