• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • sarrustatud betooni metallplaadid

Otsingu tulemused

Sarrustatud betooni metallplaadid - Import eksport

 1. MACHMER DRAHT GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte MACHMER DRAHT GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sarrustatud betooni metallplaadid tööstuses. See asub Radevormwald, Saksamaa.

 2. FRIEDRICH SIGMUND DRAHTWARENFABRIK GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte FRIEDRICH SIGMUND DRAHTWARENFABRIK GMBH, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Sarrustatud betooni metallplaadid tööstuses. See asub Kohlberg, Saksamaa.

 3. T.M.J. GRAND OUEST

  Prantsusmaa

  Ettevõte T.M.J. GRAND OUEST, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Võred, restid ja traatvõrk tööstuses. See tegeleb ka Sarrustatud betooni metallplaadid, Restaureerimis- ja renoveerimistööde ettevõtjad, Sarrustatud betooni metallplaadid, concrete reinforcements, Restaureerimis- ja renoveerimistööde ettevõtjad, JA Building tööstustes. See asub Vay, Prantsusmaa.

 4. SOFERLI

  Belgia

  Ettevõte SOFERLI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Võred, restid ja traatvõrk tööstuses. See tegeleb ka Sarrustatud betooni metallplaadid, Teras ja metall - keevitamine ja kõvajoodisega jootmine, Sarrustatud betooni metallplaadid, Teras ja metall - keevitamine ja kõvajoodisega jootmine, Mesh for reinforced concrete, JA metal reinforcements for the building trade tööstustes. See asub Battice, Belgia.

 5. ARMA TECH SAS

  Prantsusmaa

  Ettevõte ARMA TECH SAS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Võred, restid ja traatvõrk tööstuses. See tegeleb ka Sarrustatud betooni metallplaadid, Painutamine - teras ja metall, Sarrustatud betooni metallplaadid, metal scaffolding, Painutamine - teras ja metall, JA concrete reinforcements tööstustes. See asub Le Rove, Prantsusmaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. PLAKA FRANCE

  Prantsusmaa

  Ettevõte PLAKA FRANCE, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Võred, restid ja traatvõrk tööstuses. See tegeleb ka Sarrustatud betooni metallplaadid, Sarrustatud betooni metallplaadid, Civil engineering, prefabricated products, JA Aggregate - building and public works tööstustes. See asub L Union, Prantsusmaa.

 2. WIECHA SP. Z O.O.

  Poola

  Ettevõte WIECHA SP. Z O.O., on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Restaureerimis- ja renoveerimistööde ettevõtjad tööstuses. See tegeleb ka Sarrustatud betooni metallplaadid, Lammutusmasinad ja -seadmed, Vundamenditööd, Sarrustatud betooni metallplaadid, Lammutusmasinad ja -seadmed, façade scraping, JA Vundamenditööd tööstustes. See asub Słowik, Poola.

 3. ANKA METAAL

  Belgia

  Ettevõte ANKA METAAL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Võred, restid ja traatvõrk tööstuses. See tegeleb ka Sarrustatud betooni metallplaadid, Sarrustatud betooni metallplaadid, metal warping, metal welding, JA Metal lids tööstustes. See asub St-Niklaas, Belgia.

 4. LES ATELIERS DU GRANIER

  Prantsusmaa

  Ettevõte LES ATELIERS DU GRANIER, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Võred, restid ja traatvõrk tööstuses. See tegeleb ka Sarrustatud betooni metallplaadid, Avalikud tööd, Sarrustatud betooni metallplaadid, metal scaffolding, reinforced concrete, JA Avalikud tööd tööstustes. See asub Chapareillan, Prantsusmaa.

 5. SÜDDEUTSCHE DRAHTÖSENINDUSTRIE KARL HOSS GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte SÜDDEUTSCHE DRAHTÖSENINDUSTRIE KARL HOSS GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Terastraadid ja -kaablid tööstuses. See tegeleb ka Sarrustatud betooni metallplaadid, Traatvõrk, drawn iron and steel wires, Sarrustatud betooni metallplaadid, JA Traatvõrk tööstustes. See asub Trochtelfingen, Saksamaa.

 1. NUOVA FERRACCIAIO S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte NUOVA FERRACCIAIO S.R.L., aastal ja mis tegeleb Võred, restid ja traatvõrk tööstuses. See tegeleb ka Traatvõrk, Sarrustatud betooni metallplaadid, Traatvõrk, JA Sarrustatud betooni metallplaadid tööstustes. See asub Milano, Itaalia.

 2. BORGOFIL

  Itaalia

  Ettevõte BORGOFIL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Võred, restid ja traatvõrk tööstuses. See tegeleb ka Traatvõrk, Sarrustatud betooni metallplaadid, Traatvõrk, JA Sarrustatud betooni metallplaadid tööstustes. See asub Fontaneto D'agogna, Itaalia.

 1. VIDIMA S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte VIDIMA S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Võred, restid ja traatvõrk tööstuses. See tegeleb ka Traatvõrk, Sarrustatud betooni metallplaadid, Traatvõrk, JA Sarrustatud betooni metallplaadid tööstustes. See asub Valmadrera, Itaalia.

 2. METALRETI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte METALRETI S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Võred, restid ja traatvõrk tööstuses. See tegeleb ka Traatvõrk, Sarrustatud betooni metallplaadid, Traatvõrk, JA Sarrustatud betooni metallplaadid tööstustes. See asub Parma, Itaalia.

 3. EDILGRIL S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte EDILGRIL S.R.L., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Võred, restid ja traatvõrk tööstuses. See tegeleb ka Traatvõrk, Sarrustatud betooni metallplaadid, Traatvõrk, JA Sarrustatud betooni metallplaadid tööstustes. See asub Manerbio, Itaalia.

 4. SOVATEC INDUSTRIALE S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte SOVATEC INDUSTRIALE S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Võred, restid ja traatvõrk tööstuses. See tegeleb ka Traatvõrk, Sarrustatud betooni metallplaadid, Traatvõrk, JA Sarrustatud betooni metallplaadid tööstustes. See asub Stazzano, Itaalia.

 5. PRECON POLSKA SP. Z O.O.

  Poola

  Ettevõte PRECON POLSKA SP. Z O.O., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Betoontooted ja konglomeraadid tööstuses. See tegeleb ka Säilituspaagid, Sarrustatud betooni metallplaadid, Säilituspaagid, JA Sarrustatud betooni metallplaadid tööstustes. See asub Warszawa, Poola.

 6. SIA - MPL S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte SIA - MPL S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Võred, restid ja traatvõrk tööstuses. See tegeleb ka Traatvõrk, Sarrustatud betooni metallplaadid, Traatvõrk, JA Sarrustatud betooni metallplaadid tööstustes. See asub Brescello, Itaalia.

 7. RETI SUD S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte RETI SUD S.R.L., aastal ja mis tegeleb Võred, restid ja traatvõrk tööstuses. See tegeleb ka Traatvõrk, Sarrustatud betooni metallplaadid, Traatvõrk, JA Sarrustatud betooni metallplaadid tööstustes. See asub Simeri Crichi, Itaalia.

 8. SAVAS, SPOL. S R.O.

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte SAVAS, SPOL. S R.O., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Võred, restid ja traatvõrk tööstuses. See tegeleb ka Sarrustatud betooni metallplaadid, Betoontooted ja konglomeraadid, Sarrustatud betooni metallplaadid, JA Betoontooted ja konglomeraadid tööstustes. See asub Beroun, Tšehhi Vabariik.

 1. PRZEDSIEBIORSTWO WIELOBRANZOWE EKOMET SPOLKA JAWNA

  Poola

  Ettevõte PRZEDSIEBIORSTWO WIELOBRANZOWE EKOMET SPOLKA JAWNA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Võred, restid ja traatvõrk tööstuses. See tegeleb ka Sarrustatud betooni metallplaadid, Mustmetallprofiil ja -vardad, Sarrustatud betooni metallplaadid, JA Mustmetallprofiil ja -vardad tööstustes. See asub Ozorkow, Poola.

 2. METALL LECCO S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte METALL LECCO S.R.L., aastal ja mis tegeleb Võred, restid ja traatvõrk tööstuses. See tegeleb ka Traatvõrk, Sarrustatud betooni metallplaadid, Traatvõrk, JA Sarrustatud betooni metallplaadid tööstustes. See asub Valmadrera, Itaalia.

 3. METALL LODI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte METALL LODI S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Võred, restid ja traatvõrk tööstuses. See tegeleb ka Traatvõrk, Sarrustatud betooni metallplaadid, Traatvõrk, JA Sarrustatud betooni metallplaadid tööstustes. See asub Sant'angelo Lodigiano, Itaalia.

 4. B.V. CONSMEMA VOORHEEN B. VAN VEEN

  Holland

  Ettevõte B.V. CONSMEMA VOORHEEN B. VAN VEEN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Võred, restid ja traatvõrk tööstuses. See tegeleb ka Sarrustatud betooni metallplaadid, JA Sarrustatud betooni metallplaadid tööstustes. See asub Hattem, Holland.

 5. METAL VE YAPI SISTEMLERI TICARET A S

  Türgi

  Ettevõte METAL VE YAPI SISTEMLERI TICARET A S, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Võred, restid ja traatvõrk tööstuses. See tegeleb ka Sarrustatud betooni metallplaadid, JA Sarrustatud betooni metallplaadid tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 6. VAN MERKSTEIJN STEEL - NETHERLANDS B.V.

  Holland

  Ettevõte VAN MERKSTEIJN STEEL - NETHERLANDS B.V., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Võred, restid ja traatvõrk tööstuses. See tegeleb ka Sarrustatud betooni metallplaadid, JA Sarrustatud betooni metallplaadid tööstustes. See asub Almelo, Holland.

 7. C.T.M. S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte C.T.M. S.R.L., aastal ja mis tegeleb Võred, restid ja traatvõrk tööstuses. See tegeleb ka Traatvõrk, Sarrustatud betooni metallplaadid, Traatvõrk, JA Sarrustatud betooni metallplaadid tööstustes. See asub San Vendemiano, Itaalia.

 8. KOFRAGNA TECHNIKA JSC

  Bulgaaria

  Ettevõte KOFRAGNA TECHNIKA JSC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Võred, restid ja traatvõrk tööstuses. See tegeleb ka Lukud, poldid ja võtmed, Sarrustatud betooni metallplaadid, Lukud, poldid ja võtmed, JA Sarrustatud betooni metallplaadid tööstustes. See asub Plovdiv, Bulgaaria.

 9. BONAITI F.LLI

  Itaalia

  Ettevõte BONAITI F.LLI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Võred, restid ja traatvõrk tööstuses. See tegeleb ka Traatvõrk, Sarrustatud betooni metallplaadid, Traatvõrk, JA Sarrustatud betooni metallplaadid tööstustes. See asub Vercurago, Itaalia.

 10. ROP RETI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte ROP RETI S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Võred, restid ja traatvõrk tööstuses. See tegeleb ka Traatvõrk, Sarrustatud betooni metallplaadid, Traatvõrk, JA Sarrustatud betooni metallplaadid tööstustes. See asub Caselette, Itaalia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta