• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • sõidukite teljed

Otsingu tulemused

Sõidukite teljed - Import eksport

 1. GFA GOTHAER FAHRZEUGACHSEN GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte GFA GOTHAER FAHRZEUGACHSEN GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sõidukite teljed tööstuses. See tegeleb ka Axels, farming application axles, CNC processing, JA axles for trailers tööstustes. See asub Gotha, Saksamaa.

 2. STEAG HANDELS AG

  Šveits

  Ettevõte STEAG HANDELS AG, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Sõidukite teljed tööstuses. See asub Horgen, Šveits.

 3. ESSIEUX BOURGOGNE

  Prantsusmaa

  Ettevõte ESSIEUX BOURGOGNE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sõidukite mehaanilised komponendid ja varuosad tööstuses. See tegeleb ka Sõidukite teljed, JA Sõidukite teljed tööstustes. See asub Molinet, Prantsusmaa.

 4. RASTGAR ENGINEERING COMPANY

  Pakistan

  Ettevõte RASTGAR ENGINEERING COMPANY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sõidukite teljed tööstuses. See asub Islamabad, Pakistan.

 5. HEMSCHEIDT FAHRWERKTECHNIK GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte HEMSCHEIDT FAHRWERKTECHNIK GMBH & CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sõidukite teljed tööstuses. See tegeleb ka springs, chain strainers, pneumatic suspension, JA air springs tööstustes. See asub Haan, Saksamaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. BORGHI ASSALI SRL

  Itaalia

  Ettevõte BORGHI ASSALI SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sõidukite teljed tööstuses. See tegeleb ka Erirattad, magliocco canino, nerello, Erirattad, JA motor vehicle axles tööstustes. See asub Bomporto, Itaalia.

 2. AKKAR GROUP CO.

  Türgi

  Ettevõte AKKAR GROUP CO., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sõidukite teljed tööstuses. See tegeleb ka axles for trailers tööstustes. See asub Konya, Türgi.

 3. GRANNING AXLES

  Iirimaa

  Ettevõte GRANNING AXLES, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Sõidukite teljed tööstuses. See tegeleb ka axles for trailers, vehicle suspensions, parts for agricultural machinery, JA chassis for semitrailers tööstustes. See asub Naas, Iirimaa.

 4. PETER RENZ SP. Z O.O.

  Poola

  Ettevõte PETER RENZ SP. Z O.O., on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Muhvid, mehaanilised tööstuses. See tegeleb ka Sõidukite teljed, Roolid ja roolisambad, coaxial reducers, Sõidukite teljed, Roolid ja roolisambad, JA electrical and electronic components for motor vehicles tööstustes. See asub Grójec, Poola.

 5. KALAMARIOTES

  Kreeka

  Ettevõte KALAMARIOTES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sõidukite teljed tööstuses. See asub Ionia, Kreeka.

 1. OZDEN

  Türgi

  Ettevõte OZDEN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Põllumajandusüsteemid ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Sõidukite teljed, agricultural machinery and equipment, Sõidukite teljed, axles for trailers, JA wheel hubs tööstustes. See asub Selçuklu/konya, Türgi.

 2. MUSTAFA CEYLAN INDUSTRY

  Türgi

  Ettevõte MUSTAFA CEYLAN INDUSTRY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sõidukite teljed tööstuses. See tegeleb ka Lehtvedrud, JA Lehtvedrud tööstustes. See asub Selcuklu, Türgi.

 1. EPV HACKENFORT GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte EPV HACKENFORT GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kahveltõstukid tööstuses. See tegeleb ka Tulekaitseseadmed, Sõidukite mehaanilised komponendid ja varuosad, Sõidukite teljed, Sõidukite sisseseade ja tarvikud, Tulekaitseseadmed, Sõidukite mehaanilised komponendid ja varuosad, Sõidukite teljed, JA Sõidukite sisseseade ja tarvikud tööstustes. See asub Ahaus, Saksamaa.

 2. LONGYAO CHANGJIAN AUTO PARTS CO,.LTD

  Hiina

  Ettevõte LONGYAO CHANGJIAN AUTO PARTS CO,.LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sõidukite teljed tööstuses. See asub Xingtai, Hiina.

 3. KNOTT HANDELSGES.M.B.H.

  Austria

  Ettevõte KNOTT HANDELSGES.M.B.H., on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Elektri- ja elektroonikakomponentide valmistamise masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Pidurid, võimendpidurid ja lisad, Haagissuvilad, varuosad ja tarvikud, Sõidukite mehaanilised komponendid ja varuosad, Sõidukite teljed, Pidurid, võimendpidurid ja lisad, Haagissuvilad, varuosad ja tarvikud, Sõidukite mehaanilised komponendid ja varuosad, JA Sõidukite teljed tööstustes. See asub Wien, Austria.

 4. REMORQUES VAL DE SEINE

  Prantsusmaa

  Ettevõte REMORQUES VAL DE SEINE, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Sõidukite teljed tööstuses. See tegeleb ka Tow cars and trailers for luggage and freight, Trailer platforms, JA Utility trailer tööstustes. See asub Notre Dame De L'isle, Prantsusmaa.

 5. YUHUAN CHENGGUAN KAITENG AUTOPART FACTORY

  Hiina

  Ettevõte YUHUAN CHENGGUAN KAITENG AUTOPART FACTORY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sõidukite teljed tööstuses. See tegeleb ka constant velocity joints tööstustes. See asub Yuhuan, Hiina.

 6. BORHAF METAL FABRICATOR LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte BORHAF METAL FABRICATOR LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sõidukite teljed tööstuses. See asub Northamptonshire, Ühendkuningriik.

 7. LUMA ACHSEN- UND FAHRGESTELLBAU

  Šveits

  Ettevõte LUMA ACHSEN- UND FAHRGESTELLBAU, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metallist majatarbed tööstuses. See tegeleb ka Veoautod, furgoonid ja kommertssõidukid, Haagissuvilad, varuosad ja tarvikud, Sõidukite mehaanilised komponendid ja varuosad, Sõidukite teljed, Veoautod, furgoonid ja kommertssõidukid, Haagissuvilad, varuosad ja tarvikud, Sõidukite mehaanilised komponendid ja varuosad, JA Sõidukite teljed tööstustes. See asub Erlinsbach, Šveits.

 8. ATW S.A.

  Poola

  Ettevõte ATW S.A., aastal ja mis tegeleb Sõidukite teljed tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud poolhaagised, motor vehicle axles, pressure staves for position stops, Tööstuslikud poolhaagised, JA semi-trailers tööstustes. See asub Zagorz, Poola.

 1. FPW AXLES

  Ühendkuningriik

  Ettevõte FPW AXLES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Masinaehitus - eritellimustööd tööstuses. See tegeleb ka Sõidukite teljed, gear boxes, design, JA Sõidukite teljed tööstustes. See asub Accrington, Ühendkuningriik.

 2. H. & F. NIEPER GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte H. & F. NIEPER GMBH & CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Noad, kahvlid, lusikad tööstuses. See tegeleb ka Elektri- ja elektroonikakomponentide valmistamise masinad ja seadmed, Haagissuvilad, varuosad ja tarvikud, Sõidukite mehaanilised komponendid ja varuosad, Sõidukite teljed, Elektri- ja elektroonikakomponentide valmistamise masinad ja seadmed, Haagissuvilad, varuosad ja tarvikud, Sõidukite mehaanilised komponendid ja varuosad, JA Sõidukite teljed tööstustes. See asub Solingen, Saksamaa.

 3. CHANGZHOU HXD BEARING CO:,LTD

  Hiina

  Ettevõte CHANGZHOU HXD BEARING CO:,LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sõidukite teljed tööstuses. See asub Changzhou, Hiina.

 4. VIVAVITE

  Prantsusmaa

  Ettevõte VIVAVITE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sõidukite teljed tööstuses. See asub Montreuil, Prantsusmaa.

 5. EU-PARTS COMPANIES GROUP

  Türgi

  Ettevõte EU-PARTS COMPANIES GROUP, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sõidukite teljed tööstuses. See asub Istanbul, Türgi.

 6. AUTOFLEX-KNOTT IBÉRICA

  Hispaania

  Ettevõte AUTOFLEX-KNOTT IBÉRICA, aastal ja mis tegeleb Sõidukite teljed tööstuses. See tegeleb ka Puksiirhaakeseadmed, Puksiirhaakeseadmed, JA accessories tööstustes. See asub Guarnizo - Cantabria, Hispaania.

 7. ETS BILLIG SARL

  Prantsusmaa

  Ettevõte ETS BILLIG SARL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Masinaehitus - eritellimustööd tööstuses. See tegeleb ka Sõidukite teljed, Sõidukite teljed, JA welding shops tööstustes. See asub Folgensbourg, Prantsusmaa.

 8. OZKOC AXLE CO

  Türgi

  Ettevõte OZKOC AXLE CO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sõidukite teljed tööstuses. See tegeleb ka semi-trailers, JA trailer tööstustes. See asub Konya, Türgi.

 9. AUTOANKAUF-TOM.DE

  Saksamaa

  Ettevõte AUTOANKAUF-TOM.DE, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Sõidukite teljed tööstuses. See asub Datteln, Saksamaa.

 10. ZHEJIANG RYAN MACHINERY CO., LTD

  Hiina

  Ettevõte ZHEJIANG RYAN MACHINERY CO., LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sõidukite teljed tööstuses. See asub Taizhou, Hiina.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta