• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • sõidukite pidurid

Otsingu tulemused

Sõidukite pidurid - Import eksport

 1. F.LLI AUCIELLO SRL

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte F.LLI AUCIELLO SRL, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Tööstussõidukid tööstuses. See tegeleb ka Lehtvedrud, Sõidukite pidurid, industrial vehicle brake replacement, brake disk change, Lehtvedrud, brake disk grinding, Sõidukite pidurid, truck spring repairs, JA spring inspection tööstustes. See asub Modugno, Itaalia.

 2. MALESANI SPA

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte MALESANI SPA, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Põllumajandus ja metsandus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Vedelikajamiga pidurid, Mehaanilised pidurid, Sõidukite pidurid, Õhkpidurid, Vedelikajamiga pidurid, Mehaanilised pidurid, Sõidukite pidurid, JA Õhkpidurid tööstustes. See asub San Bonifacio, Itaalia.

 3. MECARM SRL

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte MECARM SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sidurid tööstuses. See tegeleb ka Sõidukite pidurid, Autode varuosad, Sõidukite mehaanilised komponendid ja varuosad, brakes, clutches, FCA, wholesale of clutches, Sõidukite pidurid, JA production of brakes for vehicles tööstustes. See asub Caserta, Itaalia.

 4. SDT BRAKES EUROPE, S.L.

  Hispaania

  Ettevõte SDT BRAKES EUROPE, S.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sõidukite pidurid tööstuses. See tegeleb ka brake disks, brake disks, brakes, JA bicycle brakes tööstustes. See asub Sentmenat, Hispaania.

 5. TRIBO LLC

  Ukraina

  Ettevõte TRIBO LLC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sõidukite pidurid tööstuses. See tegeleb ka brake pads, friction materials for the railway and tram industry, JA brake shoes tööstustes. See asub Bila Tserkva, Ukraina.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. TUNCAPRM AUTOMOTIVE LTD TURKEY

  Türgi

  Ettevõte TUNCAPRM AUTOMOTIVE LTD TURKEY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sõidukite pidurid tööstuses. See tegeleb ka brake pads tööstustes. See asub Izmir, Türgi.

 2. OMNES HELVETIC GMBH

  Šveits

  Ettevõte OMNES HELVETIC GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sõidukite pidurid tööstuses. See tegeleb ka articles for plumbing, brakes for industrial vehicles, JA vehicle brake shoes tööstustes. See asub Allschwil, Šveits.

 3. FREENCO CALIPER REPAIR KITS

  Türgi

  Ettevõte FREENCO CALIPER REPAIR KITS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sõidukite pidurid tööstuses. See tegeleb ka Brake callipers, JA trailers tööstustes. See asub Konya, Türgi.

 4. FINETRO CO., LTD

  Lõuna-Korea

  Ettevõte FINETRO CO., LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sõidukite pidurid tööstuses. See asub Gyeongsangnam-Do, Lõuna-Korea.

 5. NIFO SRL

  Itaalia

  Ettevõte NIFO SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sõidukite pidurid tööstuses. See tegeleb ka wheel hubs, brakes and clutches, JA precision machining tööstustes. See asub Monte San Pietro, Itaalia.

 1. INUSTRIAS GALFER S.A.

  Hispaania

  Ettevõte INUSTRIAS GALFER S.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sõidukite pidurid tööstuses. See tegeleb ka manufacture of brake discs, JA bicycle brakes tööstustes. See asub Granollers, Hispaania.

 2. IMC EUROPE B.V.

  Holland

  Ettevõte IMC EUROPE B.V., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sõidukite pidurid tööstuses. See tegeleb ka industrial brakes, Brake pads, brake disks, JA brakes and clutches tööstustes. See asub Ede, Holland.

 1. ATAKPAR OTOMOTIV LTD.STI

  Türgi

  Ettevõte ATAKPAR OTOMOTIV LTD.STI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sõidukite pidurid tööstuses. See tegeleb ka vehicle brake calipers, JA brakes for trucks tööstustes. See asub Konya, Türgi.

 2. GOIZPER GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte GOIZPER GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sõidukite pidurid tööstuses. See asub Hückeswagen, Saksamaa.

 3. ESCOM SRL

  Itaalia

  Ettevõte ESCOM SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Raudteesõidukite hõõrdmaterjalid tööstuses. See tegeleb ka Sõidukite pidurid, Vehicle brake components and elements, Automotive - components and parts, Sõidukite pidurid, JA automotive lining tööstustes. See asub Carpenedolo, Itaalia.

 4. NELSON STOKES LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte NELSON STOKES LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sõidukite pidurid tööstuses. See tegeleb ka Kommertssõidukite elektrilised ja elektroonilised komponendid ja varuosad, Vedelikajamiga pidurid, Kommertssõidukite elektrilised ja elektroonilised komponendid ja varuosad, JA Vedelikajamiga pidurid tööstustes. See asub Camelford, Ühendkuningriik.

 5. GIL AUTOMOTIVE

  Prantsusmaa

  Ettevõte GIL AUTOMOTIVE, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Sõidukite pidurid tööstuses. See asub Gennevilliers Cedex, Prantsusmaa.

 6. VARIMAX AG

  Šveits

  Ettevõte VARIMAX AG, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kuul-, nõel- ja rull-laagrid tööstuses. See tegeleb ka Ülekandemehhanismid, Pidurid, võimendpidurid ja lisad, Sõidukite pidurid, Moto-reduktorid, Ülekandemehhanismid, Pidurid, võimendpidurid ja lisad, Sõidukite pidurid, JA Moto-reduktorid tööstustes. See asub Bern, Šveits.

 7. SERIN YEDEK PARCA OTOMOTIV SAN. TIC. A.S. (BRAKINGTECH)

  Türgi

  Ettevõte SERIN YEDEK PARCA OTOMOTIV SAN. TIC. A.S. (BRAKINGTECH), on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Sõidukite pidurid tööstuses. See tegeleb ka Pidurid, võimendpidurid ja lisad, Veoautode ja haagiste varuosad, Pidurid, võimendpidurid ja lisad, Veoautode ja haagiste varuosad, Brake callipers, JA HGV spare parts tööstustes. See asub Izmir, Türgi.

 8. EUROPART FRANCE

  Prantsusmaa

  Ettevõte EUROPART FRANCE, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Veoautode ja haagiste varuosad tööstuses. See tegeleb ka Lähi- ja kaugsõidubussid, Sõidukite pidurid, auxiliary services for means of transport, Lähi- ja kaugsõidubussid, Sõidukite pidurid, JA trailer tööstustes. See asub Reichstett, Prantsusmaa.

 1. FRENOS ARABA

  Hispaania

  Ettevõte FRENOS ARABA, aastal ja mis tegeleb Sõidukite pidurid tööstuses. See tegeleb ka Vedelikajamiga pidurid, Vedelikajamiga pidurid, brakes, balancing, JA brake repair tööstustes. See asub Vitoria-Gasteiz - Álava, Hispaania.

 2. TRANSAXLE LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte TRANSAXLE LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sõidukite pidurid tööstuses. See asub Walsall, Ühendkuningriik.

 3. AY-SAT OTOMOTIV NAKLIYE GIDA ITH. IHR. LTD. ŞTI.

  Türgi

  Ettevõte AY-SAT OTOMOTIV NAKLIYE GIDA ITH. IHR. LTD. ŞTI., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sõidukite pidurid tööstuses. See tegeleb ka brakes for trucks, braking system spares, JA Brake callipers tööstustes. See asub Konya, Türgi.

 4. KFZTEILE24 GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte KFZTEILE24 GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mootor- ja õhusõidukite rattad tööstuses. See tegeleb ka Sõidukite pidurid, Autod, Kasutatud sõidukid, Sõidukite mehaanilised komponendid ja varuosad, Sõidukite pidurid, Autod, Kasutatud sõidukid, JA Sõidukite mehaanilised komponendid ja varuosad tööstustes. See asub Berlin, Saksamaa.

 5. ARE OTOMOTIV SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.

  Türgi

  Ettevõte ARE OTOMOTIV SAN. VE TIC. LTD. ŞTI., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sõidukite pidurid tööstuses. See asub Konya, Türgi.

 6. GEWINNER BRAKE CALIPER SYSTEM

  Türgi

  Ettevõte GEWINNER BRAKE CALIPER SYSTEM, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sõidukite pidurid tööstuses. See tegeleb ka bus spare parts tööstustes. See asub Konya, Türgi.

 7. FREMAX BRAKES EUROPE

  Holland

  Ettevõte FREMAX BRAKES EUROPE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sõidukite pidurid tööstuses. See asub Beek, Holland.

 8. KNORR-BREMSE BENELUX

  Belgia

  Ettevõte KNORR-BREMSE BENELUX, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Pidurid, võimendpidurid ja lisad tööstuses. See tegeleb ka Sõidukite pidurid, JA Sõidukite pidurid tööstustes. See asub Mechelen, Belgia.

 9. BULL INDUSTRY CO.,LIMITED

  Hiina

  Ettevõte BULL INDUSTRY CO.,LIMITED, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sõidukite pidurid tööstuses. See tegeleb ka brake pads, JA clutch tööstustes. See asub Hangzhou, Hiina.

 10. TOPONE AUTO PARTS MANUFACTURY CO,LTD

  Hiina

  Ettevõte TOPONE AUTO PARTS MANUFACTURY CO,LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sõidukite pidurid tööstuses. See tegeleb ka brake pads tööstustes. See asub Guangzhou, Hiina.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta