• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • sõidukite amortisaatorid

Otsingu tulemused

Sõidukite amortisaatorid - Import eksport

 1. LEBEN-DÄMPFUNGSTECHNIK GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  The company LEBEN was founded in 1967. Since 1980, exclusively shock-reducing elements and vibration dampers have been developed and produced under our trademark Compenser®. Our damping elements are calculated in compliance with the VDI guideline VDI 2061 "Construction elements for the reduction of impact effects". Our products are in compliance with the corresponding provisions of the EC Machinery Directive 2006/42/EC. We are certified in accordance with DIN EN ISO 9001: 2015, a recognition of our quality policy. In order to satisfy the needs of the diverse field of application in damping technology, LEBEN-Dämpfungstechnik GmbH offers a variety of types of impact dampers, including gas-hydraulic heavy-duty shock absorbers, emergency shock absorbers as end stops (emergency stops at end positions), operationally actuated shock absorbers and irreversible shock absorbers. For use at extremely high temperatures or low temperatures, we can offer our damping medium Compensol®.

 2. HYDROSTAT INTERNATIONAL GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte HYDROSTAT INTERNATIONAL GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sõidukite amortisaatorid tööstuses. See asub Herten, Saksamaa.

 3. BATEMUR SL

  Hispaania

  Ettevõte BATEMUR SL, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Patareid tööstuses. See tegeleb ka Automäärdeained, Sõidukite amortisaatorid, filters, brake disks, Automäärdeained, JA Sõidukite amortisaatorid tööstustes. See asub Cartagena-Murcia, Hispaania.

 4. GASAN GAS SPRING

  Türgi

  Ettevõte GASAN GAS SPRING, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sõidukite amortisaatorid tööstuses. See tegeleb ka antishock, tailgate struts, JA 4x4 steering damper tööstustes. See asub Bursa, Türgi.

 5. NOFAL AUTOMOTIVE GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte NOFAL AUTOMOTIVE GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Sõidukite amortisaatorid tööstuses. See asub Berlin, Saksamaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. MAG OTOMOTIV VE HAVACILIK SAN. TIC. LTD. STI.

  Türgi

  Ettevõte MAG OTOMOTIV VE HAVACILIK SAN. TIC. LTD. STI., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sõidukite amortisaatorid tööstuses. See asub Konya, Türgi.

 2. BRYANSK PLANT OF DRAFT GEARS

  Venemaa

  Ettevõte BRYANSK PLANT OF DRAFT GEARS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Raudteeveerem ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Sõidukiteenused, Vagunite sisseseade, Sõidukite amortisaatorid, Puksiirhaakeseadmed, Sõidukiteenused, Vagunite sisseseade, Sõidukite amortisaatorid, JA Puksiirhaakeseadmed tööstustes. See asub Bryansk, Venemaa.

 3. KG AMORTISOR A.S.

  Türgi

  Ettevõte KG AMORTISOR A.S., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sõidukite amortisaatorid tööstuses. See tegeleb ka tailgate struts, JA dumpers tööstustes. See asub Bursa, Türgi.

 4. GUM-MAR

  Poola

  Ettevõte GUM-MAR, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Sõidukite amortisaatorid tööstuses. See tegeleb ka Kummitihendid, Rehvid, rubber accessories, Kummitihendid, JA Rehvid tööstustes. See asub Szczerców, Poola.

 5. RESCO SHOCKS & STRUTS

  Türgi

  Ettevõte RESCO SHOCKS & STRUTS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sõidukite amortisaatorid tööstuses. See asub Bursa, Türgi.

 1. INTEGRAL TODOTERRENO SL

  Hispaania

  Ettevõte INTEGRAL TODOTERRENO SL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sõidukite amortisaatorid tööstuses. See asub Madrid, Hispaania.

 2. SOBEN

  Prantsusmaa

  Ettevõte SOBEN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sõidukite amortisaatorid tööstuses. See tegeleb ka adjustable shock absorbers tööstustes. See asub Cahors, Prantsusmaa.

 1. WEFORMA DÄMPFUNGSTECHNIK GMBH

  Austria

  Ettevõte WEFORMA DÄMPFUNGSTECHNIK GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sõidukite amortisaatorid tööstuses. See asub Wiener Neustadt, Austria.

 2. AUTOP

  Belgia

  Ettevõte AUTOP, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Autode varuosad tööstuses. See tegeleb ka Sõidukite amortisaatorid, Sõidukite heitgaasisüsteemid, Sõidukite amortisaatorid, Sõidukite heitgaasisüsteemid, components for cars, JA car accessories tööstustes. See asub Eeklo, Belgia.

 3. FOURNALES SUSPENSION

  Prantsusmaa

  Ettevõte FOURNALES SUSPENSION, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mootorrataste varuosad ja tarvikud tööstuses. See tegeleb ka Sõidukite amortisaatorid, Sõidukite amortisaatorid, JA industrial hard facings tööstustes. See asub Quint Fonsegrives, Prantsusmaa.

 4. RUPTEUR

  Šveits

  Ettevõte RUPTEUR, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Automehhanismide seadistamisvahendid tööstuses. See tegeleb ka Sõidukite amortisaatorid, tuning, pneumatics, JA Sõidukite amortisaatorid tööstustes. See asub Aïre, Šveits.

 5. CHEN'S ENTERPRISE CO.,LTD

  Hiina

  Ettevõte CHEN'S ENTERPRISE CO.,LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sõidukite amortisaatorid tööstuses. See asub Beijing, Hiina.

 6. RECORD FRANCE

  Prantsusmaa

  Ettevõte RECORD FRANCE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sõidukite mehaanilised komponendid ja varuosad tööstuses. See tegeleb ka Sõidukite amortisaatorid, JA Sõidukite amortisaatorid tööstustes. See asub Antibes Cedex, Prantsusmaa.

 7. ARNOTT EUROPE

  Holland

  Ettevõte ARNOTT EUROPE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sõidukite amortisaatorid tööstuses. See asub S-Hertogenbosch, Holland.

 8. THYSSENKRUPP BILSTEIN GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte THYSSENKRUPP BILSTEIN GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toiduainetööstus - masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Tööpingid - metalli töötlemine, Autod, Sõidukite mehaanilised komponendid ja varuosad, Sõidukite amortisaatorid, Tööpingid - metalli töötlemine, Autod, Sõidukite mehaanilised komponendid ja varuosad, JA Sõidukite amortisaatorid tööstustes. See asub Mandern, Saksamaa.

 1. TAIZHOU MISTER SHOCK ABSORBER CO.,LIMITED

  Hiina

  Ettevõte TAIZHOU MISTER SHOCK ABSORBER CO.,LIMITED, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sõidukite amortisaatorid tööstuses. See asub Zhejiang, Hiina.

 2. GAYSAN GAS SPRINGS

  Türgi

  Ettevõte GAYSAN GAS SPRINGS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sõidukite amortisaatorid tööstuses. See asub Istanbul, Türgi.

 3. HEFEI BOLIN ADVANCED MATERIALS.,LTD

  Hiina

  Ettevõte HEFEI BOLIN ADVANCED MATERIALS.,LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sõidukite amortisaatorid tööstuses. See tegeleb ka shock absorbers, JA powder metallurgy tööstustes. See asub Hefei, Hiina.

 4. GÜÇLU AMORTISÖR BURSA

  Türgi

  Ettevõte GÜÇLU AMORTISÖR BURSA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sõidukite amortisaatorid tööstuses. See tegeleb ka tailgate struts, JA locks tööstustes. See asub Bursa, Türgi.

 5. GUANGZHOU VIKING AUTO PARTS CO.,LTD

  Hiina

  Ettevõte GUANGZHOU VIKING AUTO PARTS CO.,LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sõidukite amortisaatorid tööstuses. See tegeleb ka suspension spare parts, JA air springs tööstustes. See asub Guangzhou, Hiina.

 6. DMX SUSPENSION

  Hispaania

  Ettevõte DMX SUSPENSION, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sõidukite amortisaatorid tööstuses. See tegeleb ka shock absorber repairs tööstustes. See asub VILLANUEVA DE PERALES, Hispaania.

 7. SERFAC LTD

  Iirimaa

  Ettevõte SERFAC LTD, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Patareid tööstuses. See tegeleb ka Sõidukite amortisaatorid, Hüdraulikaseadmed, Sidurid sõidukitele, Sõidukite amortisaatorid, Hüdraulikaseadmed, JA Sidurid sõidukitele tööstustes. See asub Tallaght, Iirimaa.

 8. HONPAC SHOCK ABSORBER MANUFACTURING CO.,LTD

  Hiina

  Ettevõte HONPAC SHOCK ABSORBER MANUFACTURING CO.,LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sõidukite amortisaatorid tööstuses. See asub Suzhou City,jiangsu Province, Hiina.

 9. GASAN GAZLI AMORTISOR SAN TIC LTD STI

  Türgi

  Ettevõte GASAN GAZLI AMORTISOR SAN TIC LTD STI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sõidukite amortisaatorid tööstuses. See tegeleb ka motor vehicle roof racks, JA shock absorbers tööstustes. See asub BURSA, Türgi.

 10. EELTINK VEERTECHNIEK

  Holland

  Ettevõte EELTINK VEERTECHNIEK, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Sõidukite mehaanilised komponendid ja varuosad tööstuses. See tegeleb ka Hüdraulilised vedrud, Sõidukite amortisaatorid, Hüdraulilised vedrud, JA Sõidukite amortisaatorid tööstustes. See asub Heemskerk, Holland.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta