• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • sõidukikered

Otsingu tulemused

Sõidukikered - Import eksport

 1. GYONGYOSI MEZOGEP ES JARMUTECHNIKA MEZOGAZDASAGI GEPGYARTO, SZOLGALTATO ES JARMUTECHNIKAI KFT.

  Ungari

  Ettevõte GYONGYOSI MEZOGEP ES JARMUTECHNIKA MEZOGAZDASAGI GEPGYARTO, SZOLGALTATO ES JARMUTECHNIKAI KFT., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Sõidukikered tööstuses. See asub Gyongyos, Ungari.

 2. ALUWIN

  Belgia

  Ettevõte ALUWIN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Alumiiniumaknad tööstuses. See tegeleb ka Sõidukikered, Alumiiniumtarindid, aluminium verandas, aluminum doors, Sõidukikered, JA Alumiiniumtarindid tööstustes. See asub Charleroi, Belgia.

 3. CARROCERÍAS JOFER

  Hispaania

  Ettevõte CARROCERÍAS JOFER, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Sõidukikered tööstuses. See asub Siero, Hispaania.

 4. DEPRECQ SAS

  Prantsusmaa

  Ettevõte DEPRECQ SAS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Raudteeveerem ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Sõidukikered, mechanical constructions, JA Sõidukikered tööstustes. See asub Raismes, Prantsusmaa.

 5. SORTIMO AS

  Norra

  Ettevõte SORTIMO AS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Matuseautod tööstuses. See tegeleb ka Sõidukikered, Autoabi, Sõidukikered, JA Autoabi tööstustes. See asub Oslo, Norra.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. OZGUL TRAILER

  Türgi

  Ettevõte OZGUL TRAILER, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sõidukikered tööstuses. See tegeleb ka Liigendsõidukid ja -poolhaagised, Maanteetransport - paakautod, Sõidukitransportöörid, Liigendsõidukid ja -poolhaagised, Maanteetransport - paakautod, Sõidukitransportöörid, JA drum containers tööstustes. See asub Konya, Türgi.

 2. SONPAR OTOMOTIV SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI

  Türgi

  Ettevõte SONPAR OTOMOTIV SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Sõidukikered tööstuses. See tegeleb ka Autode varuosad, Autode varuosad, JA light commercial vehicles tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 3. C. ROB. HAMMERSTEIN GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte C. ROB. HAMMERSTEIN GMBH & CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sõidukite elektrilised ja elektroonilised komponendid ja varuosad tööstuses. See tegeleb ka Sõidukikered, Erisõidukite ehitamine ja varustus, Sõidukite sisseseade ja tarvikud, Sõidukite mehaanilised komponendid ja varuosad, Sõidukikered, Erisõidukite ehitamine ja varustus, Sõidukite sisseseade ja tarvikud, JA Sõidukite mehaanilised komponendid ja varuosad tööstustes. See asub Solingen, Saksamaa.

 4. ETZOLD GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte ETZOLD GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sõidukikered tööstuses. See tegeleb ka Punkrid, mahutid ja korvid kaubakäitluseks, JA Punkrid, mahutid ja korvid kaubakäitluseks tööstustes. See asub Schmoelln, Saksamaa.

 5. MOTORHOMES KONINGS

  Belgia

  Ettevõte MOTORHOMES KONINGS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veoautod, furgoonid ja kommertssõidukid tööstuses. See tegeleb ka Sõidukikered, Sõidukikered, JA multipurpose mobile offices tööstustes. See asub Koningshooikt, Belgia.

 1. POLYGARAGE.EU

  Portugal

  Ettevõte POLYGARAGE.EU, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Sõidukikered tööstuses. See asub Porto, Portugal.

 2. YALÇINLAR OTOMOTIV

  Türgi

  Ettevõte YALÇINLAR OTOMOTIV, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Sõidukikered tööstuses. See tegeleb ka Mootorid ja nende osad, farm vehicles, spare parts for japanese vehicles, Pipes made of galvanized sheet metal and stainless steel, JA Mootorid ja nende osad tööstustes. See asub Usak, Türgi.

 1. ATS RAUW

  Belgia

  Ettevõte ATS RAUW, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sõidukikered tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud haagised ja kallurhaagised, Tööstuslikud haagised ja kallurhaagised, JA cranes for vehicles tööstustes. See asub Bullingen, Belgia.

 2. CARROZZERIA NERI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte CARROZZERIA NERI S.R.L., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Rehvid ja tarvikud tööstuses. See tegeleb ka Sõidukiteenused, Sõidukikered, Sõidukiteenused, JA Sõidukikered tööstustes. See asub Forli', Itaalia.

 3. NUOVA CARROZZERIA 2000 S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte NUOVA CARROZZERIA 2000 S.R.L., aastal ja mis tegeleb Erisõidukite ehitamine ja varustus tööstuses. See tegeleb ka Sõidukiteenused, Sõidukikered, Sõidukiteenused, JA Sõidukikered tööstustes. See asub San Zenone Degli Ezzelini, Itaalia.

 4. GOLO S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte GOLO S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Erisõidukite ehitamine ja varustus tööstuses. See tegeleb ka Sõidukiteenused, Sõidukikered, Sõidukiteenused, JA Sõidukikered tööstustes. See asub Malo, Itaalia.

 5. AUTOCARROZZERIA SASANELLI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte AUTOCARROZZERIA SASANELLI S.R.L., aastal ja mis tegeleb Sõidukiteenused tööstuses. See tegeleb ka Sünteetiliste vaikude põhised värvid, Sõidukikered, Sünteetiliste vaikude põhised värvid, JA Sõidukikered tööstustes. See asub Mottola, Itaalia.

 6. MISTER VETRO S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte MISTER VETRO S.R.L., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Klaastahvlid ja peeglid tööstuses. See tegeleb ka Sõidukiteenused, Sõidukikered, Sõidukiteenused, JA Sõidukikered tööstustes. See asub Roma, Itaalia.

 7. NUOVA CARROZZERIA VENETA S.N.C.

  Itaalia

  Ettevõte NUOVA CARROZZERIA VENETA S.N.C., aastal ja mis tegeleb Erisõidukite ehitamine ja varustus tööstuses. See tegeleb ka Sõidukiteenused, Sõidukikered, Sõidukiteenused, JA Sõidukikered tööstustes. See asub Silea, Itaalia.

 8. CARROZZERIA BAGGIO S.A.S. DI BAGGIO MICHELE & C.

  Itaalia

  Ettevõte CARROZZERIA BAGGIO S.A.S. DI BAGGIO MICHELE & C., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Sõidukiteenused tööstuses. See tegeleb ka Sünteetiliste vaikude põhised värvid, Sõidukikered, Sünteetiliste vaikude põhised värvid, JA Sõidukikered tööstustes. See asub Cittadella, Itaalia.

 1. CARROZZERIA ZARA S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte CARROZZERIA ZARA S.R.L., aastal ja mis tegeleb Erisõidukite ehitamine ja varustus tööstuses. See tegeleb ka Sõidukiteenused, Sõidukikered, Sõidukiteenused, JA Sõidukikered tööstustes. See asub Voghera, Itaalia.

 2. CARROZZERIA BATTISTOLI DI SARTORI LUCA

  Itaalia

  Ettevõte CARROZZERIA BATTISTOLI DI SARTORI LUCA, aastal ja mis tegeleb Masinaehitus - eritellimustööd tööstuses. See tegeleb ka Sõidukiteenused, Sõidukikered, Sõidukiteenused, JA Sõidukikered tööstustes. See asub Garda, Itaalia.

 3. LOCONSOLE S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte LOCONSOLE S.R.L., aastal ja mis tegeleb Erisõidukite ehitamine ja varustus tööstuses. See tegeleb ka Sõidukiteenused, Sõidukikered, Sõidukiteenused, JA Sõidukikered tööstustes. See asub Bari, Itaalia.

 4. CARROZZERIA TONALE S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte CARROZZERIA TONALE S.R.L., aastal ja mis tegeleb Erisõidukite ehitamine ja varustus tööstuses. See tegeleb ka Sõidukiteenused, Sõidukikered, Sõidukiteenused, JA Sõidukikered tööstustes. See asub Albano Sant'alessandro, Itaalia.

 5. EUROCAR S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte EUROCAR S.R.L., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Erisõidukite ehitamine ja varustus tööstuses. See tegeleb ka Sõidukiteenused, Sõidukikered, Sõidukiteenused, JA Sõidukikered tööstustes. See asub Isola Della Scala, Itaalia.

 6. YUHUAN HUMBM C.V.JOINT&TRIPOD JOINT FACTORY

  Hiina

  Ettevõte YUHUAN HUMBM C.V.JOINT&TRIPOD JOINT FACTORY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sõidukikered tööstuses. See asub yuhuan, Hiina.

 7. CARROZZERIA MARONI DI MARONI SIMONE & C. S.N.C.

  Itaalia

  Ettevõte CARROZZERIA MARONI DI MARONI SIMONE & C. S.N.C., on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Erisõidukite ehitamine ja varustus tööstuses. See tegeleb ka Sõidukiteenused, Sõidukikered, Sõidukiteenused, JA Sõidukikered tööstustes. See asub Pedrengo, Itaalia.

 8. KING KONG ROBOT LIMITED

  Hiina

  Ettevõte KING KONG ROBOT LIMITED, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sõidukikered tööstuses. See asub Changan, Hiina.

 9. SUPERCAR S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte SUPERCAR S.R.L., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Erisõidukite ehitamine ja varustus tööstuses. See tegeleb ka Sõidukiteenused, Sõidukikered, Sõidukiteenused, JA Sõidukikered tööstustes. See asub Sansepolcro, Itaalia.

 10. AUTOCARROZZERIA JOLLY CAR

  Itaalia

  Ettevõte AUTOCARROZZERIA JOLLY CAR, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Erisõidukite ehitamine ja varustus tööstuses. See tegeleb ka Sõidukiteenused, Sõidukikered, Sõidukiteenused, JA Sõidukikered tööstustes. See asub Fabriano, Itaalia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta