• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid

Otsingu tulemused

Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid - Import eksport

 1. WEISS UMWELTTECHNIK GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte WEISS UMWELTTECHNIK GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud ahjud, Automotive test benches and brake test benches, steam sterilisers, Tööstuslikud ahjud, Air-conditioning systems for IT systems, Climatic chambers, Climatic testing in climatic chambers, Climatic chambers, JA corrosion tests tööstustes. See asub Reiskirchen, Saksamaa.

 2. SYNERGIES AGENCEMENT REFRIGERATION CUISSON

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte SYNERGIES AGENCEMENT REFRIGERATION CUISSON, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Toitlustamismasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka pagariäri - masin ja seadmed, Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed, Kauplusesisustus, Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid, pagariäri - masin ja seadmed, Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed, Kauplusesisustus, JA Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid tööstustes. See asub Paris, Prantsusmaa.

 3. PUREVER TECH

  Portugal

  Ettevõte PUREVER TECH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid tööstuses. See asub Nelas, Portugal.

 4. BELENOS GMBH

  Austria

  Ettevõte BELENOS GMBH, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid tööstuses. See asub Wien, Austria.

 5. BECKER MEDICAL-SODIPRHO

  Prantsusmaa

  Ettevõte BECKER MEDICAL-SODIPRHO, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Meditsiini- ja kirurgiaaparaadid ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Import ja eksport - meditsiini- ja kirurgiainstrumendid, Steriliseerimis- ja desinfektsioonivahendid, Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid, surgical furniture, Import ja eksport - meditsiini- ja kirurgiainstrumendid, Steriliseerimis- ja desinfektsioonivahendid, JA Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid tööstustes. See asub Strasbourg, Prantsusmaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. CANAL 3 SRL

  Itaalia

  Ettevõte CANAL 3 SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kütte- ja kliimaseadmetööd tööstuses. See tegeleb ka Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid, Kliimaseadmed, õhutus- ja ventileerimisseadmed, air ducting, ducts, Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid, JA Kliimaseadmed, õhutus- ja ventileerimisseadmed tööstustes. See asub San Bonifacio, Itaalia.

 2. UAB "CLEAN SOLUTIONS"

  Leedu

  Ettevõte UAB "CLEAN SOLUTIONS", on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid tööstuses. See tegeleb ka cleaning services for banks, cleaning, cleaning services for institutions, JA cleaning services for gyms tööstustes. See asub Vilnius, Leedu.

 3. EUROFLUX

  Prantsusmaa

  Ettevõte EUROFLUX, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid tööstuses. See tegeleb ka Clean rooms, Stretch ceiling for clean rooms, JA white and sterile chambers tööstustes. See asub Ballainvilliers, Prantsusmaa.

 4. ONI -WÄRMETRAFO GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte ONI -WÄRMETRAFO GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tarbe- ja tööstuslikud külmutusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid, Veepuhastusseadmed ja -rajatised, heat regeneration systems, Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid, air conditioning and ventilation systems for buildings, JA Veepuhastusseadmed ja -rajatised tööstustes. See asub Lindlar, Saksamaa.

 5. THT SRL

  Itaalia

  Ettevõte THT SRL, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid tööstuses. See asub Milano, Itaalia.

 1. MAX PETEK REINRAUMTECHNIK

  Saksamaa

  Ettevõte MAX PETEK REINRAUMTECHNIK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kummi ja plasti töötlemine tööstuses. See tegeleb ka Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid, Processing of plastics, Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid, special purpose chains, JA white chambers tööstustes. See asub Radolfzell, Saksamaa.

 2. GMP TECHNICAL SOLUTIONS PVT. LTD.

  India

  Ettevõte GMP TECHNICAL SOLUTIONS PVT. LTD., aastal ja mis tegeleb Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid tööstuses. See tegeleb ka Ravimitööstus - masinad ja seadmed, furniture for clean rooms, clean room doors, JA Ravimitööstus - masinad ja seadmed tööstustes. See asub Baddi, India.

 1. ENVIFLEX

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte ENVIFLEX, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid tööstuses. See asub České Budějovice, Tšehhi Vabariik.

 2. ALPHA IONSTATEX GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte ALPHA IONSTATEX GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õhupuhastusseadmed ja -süsteemid tööstuses. See tegeleb ka Õhu ioniseerimise seadmed, Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid, Õhu ioniseerimise seadmed, air freshening devices, room air conditioning, JA Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid tööstustes. See asub Offenbach, Saksamaa.

 3. ONFAB LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte ONFAB LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid tööstuses. See asub Cheshire, Ühendkuningriik.

 4. GÖTTFERT WERKSTOFF - PRÜFMASCHINEN GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte GÖTTFERT WERKSTOFF - PRÜFMASCHINEN GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Väljundi ja voo mõõte- ja reguleerimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid, test instruments for the plastics industry, flowmeters, rheology, JA Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid tööstustes. See asub Buchen, Saksamaa.

 5. CONNECT 2 CLEANROOMS

  Ühendkuningriik

  Ettevõte CONNECT 2 CLEANROOMS, aastal ja mis tegeleb Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid tööstuses. See asub Lancaster,, Ühendkuningriik.

 6. O+R (OPLUSR)

  Belgia

  Ettevõte O+R (OPLUSR), on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid tööstuses. See asub Montigny-Le-Tilleul, Belgia.

 7. CRAC, SPOL. S R.O.

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte CRAC, SPOL. S R.O., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid tööstuses. See tegeleb ka Clean rooms, Cleanroom Solution, hvac design, JA sterile rooms tööstustes. See asub Prague, Tšehhi Vabariik.

 8. GMP TECHNICAL SOLUTIONS PRIVATE LIMITED

  India

  Ettevõte GMP TECHNICAL SOLUTIONS PRIVATE LIMITED, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud tugevdatud ja tulekindlad uksed, Automaatuksed ja -väravad, lukusüsteemid, Tööstuslikud painduvad uksed, Tööstuslikud tugevdatud ja tulekindlad uksed, Automaatuksed ja -väravad, lukusüsteemid, JA Tööstuslikud painduvad uksed tööstustes. See asub Baddi, India.

 1. IPHCON GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte IPHCON GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kütte- ja kliimaseadmetööd tööstuses. See tegeleb ka Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid, air conditioning systems, air conditioning systems for sterile rooms, air conditioning system filters, JA Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid tööstustes. See asub Fulda, Saksamaa.

 2. ROOM WHITE INSTALACIONES S.L.

  Hispaania

  Ettevõte ROOM WHITE INSTALACIONES S.L., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid tööstuses. See tegeleb ka refrigerated warehouses for storing merchandise tööstustes. See asub Avila, Hispaania.

 3. REINRAUMPRODUKTE.COM

  Saksamaa

  Ettevõte REINRAUMPRODUKTE.COM, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Kliimaseadmed, õhutus- ja ventileerimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Õhupuhastusseadmed ja -süsteemid, Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid, Sõidukite telemaatika, Ehitustööstuse plastid, Õhupuhastusseadmed ja -süsteemid, Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid, Sõidukite telemaatika, JA Ehitustööstuse plastid tööstustes. See asub Wannweil, Saksamaa.

 4. TSE SYSTEME GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte TSE SYSTEME GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kliimaseadmed, õhutus- ja ventileerimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Õhupuhastusseadmed ja -süsteemid, Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid, Farmaatsiatooted - põhiravimid ja lisandid, Farmaatsiatooted, Õhupuhastusseadmed ja -süsteemid, Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid, Farmaatsiatooted - põhiravimid ja lisandid, JA Farmaatsiatooted tööstustes. See asub Moos, Saksamaa.

 5. SUZHOU TA&A ULTRA CLEAN TECHNOLOGY CO., LTD.

  Hiina

  Ettevõte SUZHOU TA&A ULTRA CLEAN TECHNOLOGY CO., LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid tööstuses. See asub Suzhou, Hiina.

 6. MELAPHONE

  Ühendkuningriik

  Ettevõte MELAPHONE, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid tööstuses. See asub London, Ühendkuningriik.

 7. RHEOTEST MEDINGEN GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte RHEOTEST MEDINGEN GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud plastmassi tootmise masinad ja seadmed tööstuses. See tegeleb ka Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid, Sõidukite telemaatika, Diisellaevade varuosad, Rõhumõõtmisseadmed ja -instrumendid, Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid, Sõidukite telemaatika, Diisellaevade varuosad, JA Rõhumõõtmisseadmed ja -instrumendid tööstustes. See asub Ottendorf-Okrilla, Saksamaa.

 8. SCHOPPMANN OBJEKTEINRICHTUNGEN GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte SCHOPPMANN OBJEKTEINRICHTUNGEN GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kliimaseadmed, õhutus- ja ventileerimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Õhupuhastusseadmed ja -süsteemid, Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid, Tarbe- ja tööstuslikud külmutusmasinad ja -seadmed, Ehitustööstuse plastid, Õhupuhastusseadmed ja -süsteemid, Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid, Tarbe- ja tööstuslikud külmutusmasinad ja -seadmed, JA Ehitustööstuse plastid tööstustes. See asub Schwerte, Saksamaa.

 9. BLUE CLIMATE ENGINEERS GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte BLUE CLIMATE ENGINEERS GMBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Kliimaseadmed, õhutus- ja ventileerimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid, Karkassitööd - ehitus, Ehitus- ja tsiviilehitusnõustajad, Arhitektid - nõustajad, Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid, Karkassitööd - ehitus, Ehitus- ja tsiviilehitusnõustajad, JA Arhitektid - nõustajad tööstustes. See asub Völklingen, Saksamaa.

 10. STAXS

  Saksamaa

  Ettevõte STAXS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid tööstuses. See tegeleb ka Töökaitsevahendid, Farmaatsiatooted - põhiravimid ja lisandid, Farmaatsiatooted, Meditsiin ja kirurgia - varustus ja tarbed, Töökaitsevahendid, Farmaatsiatooted - põhiravimid ja lisandid, Farmaatsiatooted, JA Meditsiin ja kirurgia - varustus ja tarbed tööstustes. See asub Driedorf, Saksamaa.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta