• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid

Otsingu tulemused

Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid - Import eksport

 1. WEISS UMWELTTECHNIK GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte WEISS UMWELTTECHNIK GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud ahjud, Automotive test benches and brake test benches, steam sterilisers, Tööstuslikud ahjud, Air-conditioning systems for IT systems, Climatic chambers, Climatic testing in climatic chambers, Climatic chambers, JA corrosion tests tööstustes. See asub Reiskirchen, Saksamaa.

 2. SYNERGIES AGENCEMENT REFRIGERATION CUISSON

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte SYNERGIES AGENCEMENT REFRIGERATION CUISSON, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Toitlustamismasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka pagariäri - masin ja seadmed, Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed, Kauplusesisustus, Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid, pagariäri - masin ja seadmed, Hotellide, baaride, kohvikute ja restoranide masinad ja seadmed, Kauplusesisustus, JA Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid tööstustes. See asub Paris, Prantsusmaa.

 3. PUREVER TECH

  Portugal

  Ettevõte PUREVER TECH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid tööstuses. See asub Nelas, Portugal.

 4. BELENOS GMBH

  Austria

  Ettevõte BELENOS GMBH, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid tööstuses. See asub Wien, Austria.

 5. CANAL 3 SRL

  Itaalia

  Ettevõte CANAL 3 SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kütte- ja kliimaseadmetööd tööstuses. See tegeleb ka Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid, Kliimaseadmed, õhutus- ja ventileerimisseadmed, air ducting, ducts, Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid, JA Kliimaseadmed, õhutus- ja ventileerimisseadmed tööstustes. See asub San Bonifacio, Itaalia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. BECKER MEDICAL-SODIPRHO

  Prantsusmaa

  Ettevõte BECKER MEDICAL-SODIPRHO, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Meditsiini- ja kirurgiaaparaadid ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Import ja eksport - meditsiini- ja kirurgiainstrumendid, Steriliseerimis- ja desinfektsioonivahendid, Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid, surgical furniture, Import ja eksport - meditsiini- ja kirurgiainstrumendid, Steriliseerimis- ja desinfektsioonivahendid, JA Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid tööstustes. See asub Strasbourg, Prantsusmaa.

 2. ONI -WÄRMETRAFO GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte ONI -WÄRMETRAFO GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Tarbe- ja tööstuslikud külmutusmasinad ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid, Veepuhastusseadmed ja -rajatised, heat regeneration systems, Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid, air conditioning and ventilation systems for buildings, JA Veepuhastusseadmed ja -rajatised tööstustes. See asub Lindlar, Saksamaa.

 3. EUROFLUX

  Prantsusmaa

  Ettevõte EUROFLUX, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid tööstuses. See tegeleb ka Clean rooms, Stretch ceiling for clean rooms, JA white and sterile chambers tööstustes. See asub Ballainvilliers, Prantsusmaa.

 4. CONNECT 2 CLEANROOMS

  Ühendkuningriik

  Ettevõte CONNECT 2 CLEANROOMS, aastal ja mis tegeleb Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid tööstuses. See asub Lancaster,, Ühendkuningriik.

 5. GMP TECHNICAL SOLUTIONS PRIVATE LIMITED

  India

  Ettevõte GMP TECHNICAL SOLUTIONS PRIVATE LIMITED, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud tugevdatud ja tulekindlad uksed, Automaatuksed ja -väravad, lukusüsteemid, Tööstuslikud painduvad uksed, Tööstuslikud tugevdatud ja tulekindlad uksed, Automaatuksed ja -väravad, lukusüsteemid, JA Tööstuslikud painduvad uksed tööstustes. See asub Baddi, India.

 1. CRAC, SPOL. S R.O.

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte CRAC, SPOL. S R.O., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid tööstuses. See tegeleb ka Clean rooms, Cleanroom Solution, hvac design, JA sterile rooms tööstustes. See asub Prague, Tšehhi Vabariik.

 2. GMP TECHNICAL SOLUTIONS PVT. LTD.

  India

  Ettevõte GMP TECHNICAL SOLUTIONS PVT. LTD., aastal ja mis tegeleb Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid tööstuses. See tegeleb ka Ravimitööstus - masinad ja seadmed, furniture for clean rooms, clean room doors, JA Ravimitööstus - masinad ja seadmed tööstustes. See asub Baddi, India.

 1. UAB "CLEAN SOLUTIONS"

  Leedu

  Ettevõte UAB "CLEAN SOLUTIONS", on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid tööstuses. See tegeleb ka cleaning services for banks, cleaning, cleaning services for institutions, JA cleaning services for gyms tööstustes. See asub Vilnius, Leedu.

 2. MAX PETEK REINRAUMTECHNIK

  Saksamaa

  Ettevõte MAX PETEK REINRAUMTECHNIK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kummi ja plasti töötlemine tööstuses. See tegeleb ka Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid, Processing of plastics, Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid, special purpose chains, JA white chambers tööstustes. See asub Radolfzell, Saksamaa.

 3. O+R (OPLUSR)

  Belgia

  Ettevõte O+R (OPLUSR), on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid tööstuses. See asub Montigny-Le-Tilleul, Belgia.

 4. THT SRL

  Itaalia

  Ettevõte THT SRL, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid tööstuses. See asub Milano, Itaalia.

 5. ONFAB LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte ONFAB LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid tööstuses. See asub Cheshire, Ühendkuningriik.

 6. GÖTTFERT WERKSTOFF - PRÜFMASCHINEN GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte GÖTTFERT WERKSTOFF - PRÜFMASCHINEN GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Väljundi ja voo mõõte- ja reguleerimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid, test instruments for the plastics industry, flowmeters, rheology, JA Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid tööstustes. See asub Buchen, Saksamaa.

 7. ALPHA IONSTATEX GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte ALPHA IONSTATEX GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Õhupuhastusseadmed ja -süsteemid tööstuses. See tegeleb ka Õhu ioniseerimise seadmed, Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid, Õhu ioniseerimise seadmed, air freshening devices, room air conditioning, JA Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid tööstustes. See asub Offenbach, Saksamaa.

 8. ENVIFLEX

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte ENVIFLEX, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid tööstuses. See asub České Budějovice, Tšehhi Vabariik.

 1. IPHCON GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte IPHCON GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kütte- ja kliimaseadmetööd tööstuses. See tegeleb ka Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid, air conditioning systems, air conditioning systems for sterile rooms, air conditioning system filters, JA Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid tööstustes. See asub Fulda, Saksamaa.

 2. ROOM WHITE INSTALACIONES S.L.

  Hispaania

  Ettevõte ROOM WHITE INSTALACIONES S.L., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid tööstuses. See tegeleb ka refrigerated warehouses for storing merchandise tööstustes. See asub Avila, Hispaania.

 3. CONNECT 2 CLEANROOMS

  Saksamaa

  Ettevõte CONNECT 2 CLEANROOMS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Gaas ja nafta - tootmine ja jaotus tööstuses. See tegeleb ka Vesi - tootmine ja jaotus, Kliimaseadmed, õhutus- ja ventileerimisseadmed, Õhupuhastusseadmed ja -süsteemid, Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid, Vesi - tootmine ja jaotus, Kliimaseadmed, õhutus- ja ventileerimisseadmed, Õhupuhastusseadmed ja -süsteemid, JA Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid tööstustes. See asub Düsseldorf, Saksamaa.

 4. SIT SYSTEM INTEGRATION TECHNOLOGY AG

  Šveits

  Ettevõte SIT SYSTEM INTEGRATION TECHNOLOGY AG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Gaas ja nafta - tootmine ja jaotus tööstuses. See tegeleb ka Vesi - tootmine ja jaotus, Kliimaseadmed, õhutus- ja ventileerimisseadmed, Õhupuhastusseadmed ja -süsteemid, Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid, Vesi - tootmine ja jaotus, Kliimaseadmed, õhutus- ja ventileerimisseadmed, Õhupuhastusseadmed ja -süsteemid, JA Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid tööstustes. See asub Montlingen, Šveits.

 5. INGO GEIGER

  Saksamaa

  Ettevõte INGO GEIGER, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Õhupuhastusseadmed ja -süsteemid tööstuses. See tegeleb ka Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid, Lennundus- ja aeronautikaseadmete ehitus, Farmaatsiatooted - põhiravimid ja lisandid, Farmaatsiatooted, Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid, Lennundus- ja aeronautikaseadmete ehitus, Farmaatsiatooted - põhiravimid ja lisandid, JA Farmaatsiatooted tööstustes. See asub Salach, Saksamaa.

 6. ING.-BÜRO XAVER BEER VDI INH. XAVER BEER

  Saksamaa

  Ettevõte ING.-BÜRO XAVER BEER VDI INH. XAVER BEER, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Automatiseerimissüsteemid ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Kliimaseadmed, õhutus- ja ventileerimisseadmed, Kliimaseadmed, Õhupuhastusseadmed ja -süsteemid, Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid, Kliimaseadmed, õhutus- ja ventileerimisseadmed, Kliimaseadmed, Õhupuhastusseadmed ja -süsteemid, JA Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid tööstustes. See asub Planegg, Saksamaa.

 7. SUZHOU TA&A ULTRA CLEAN TECHNOLOGY CO., LTD.

  Hiina

  Ettevõte SUZHOU TA&A ULTRA CLEAN TECHNOLOGY CO., LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid tööstuses. See asub Suzhou, Hiina.

 8. BSR INGENIEUR-BÜRO

  Saksamaa

  Ettevõte BSR INGENIEUR-BÜRO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Soojusvahetid tööstuses. See tegeleb ka Kliimaseadmed, õhutus- ja ventileerimisseadmed, Õhupuhastusseadmed ja -süsteemid, Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid, Tarbe- ja tööstuslikud külmutusmasinad ja -seadmed, Kliimaseadmed, õhutus- ja ventileerimisseadmed, Õhupuhastusseadmed ja -süsteemid, Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid, JA Tarbe- ja tööstuslikud külmutusmasinad ja -seadmed tööstustes. See asub Oberhausen-Rheinhausen, Saksamaa.

 9. TSE SYSTEME GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte TSE SYSTEME GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kliimaseadmed, õhutus- ja ventileerimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Õhupuhastusseadmed ja -süsteemid, Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid, Farmaatsiatooted - põhiravimid ja lisandid, Farmaatsiatooted, Õhupuhastusseadmed ja -süsteemid, Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid, Farmaatsiatooted - põhiravimid ja lisandid, JA Farmaatsiatooted tööstustes. See asub Moos, Saksamaa.

 10. STAXS

  Saksamaa

  Ettevõte STAXS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ruumipuhastussüsteemid ja -protsessid tööstuses. See tegeleb ka Töökaitsevahendid, Farmaatsiatooted - põhiravimid ja lisandid, Farmaatsiatooted, Meditsiin ja kirurgia - varustus ja tarbed, Töökaitsevahendid, Farmaatsiatooted - põhiravimid ja lisandid, Farmaatsiatooted, JA Meditsiin ja kirurgia - varustus ja tarbed tööstustes. See asub Driedorf, Saksamaa.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta