• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • rupskid

Otsingu tulemused

Rupskid - Import eksport

 1. PROFIL EXPORT VIANDES

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  PROFIL EXPORT is a family company based in Isère, specialising in horse , horse products and processed horse meat. Horse raising, horse slaughtering, deboning, horse butchering, horse meat processing, vacuum packing, barquette, bulk, canned, distribution. Experts in the entire French horse industry. Our site is IFS CERTIFIED.

 2. ILCO FOOD

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte ILCO FOOD, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Liha ja lihatooted tööstuses. See tegeleb ka Vasikaliha, Rupskid, Veiseliha, Vasikaliha, Rupskid, JA Veiseliha tööstustes. See asub Rungis Cedex, Prantsusmaa.

 3. TORVA EUROPE

  Poola

  Ettevõte TORVA EUROPE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rupskid tööstuses. See asub Warsaw, Poola.

 4. FRAMA SRL

  Itaalia

  Ettevõte FRAMA SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rupskid tööstuses. See tegeleb ka gastronomic product tööstustes. See asub Scandicci, Itaalia.

 5. INTERNATIONAL CASING PRODUCTS S.L.U.

  Hispaania

  Ettevõte INTERNATIONAL CASING PRODUCTS S.L.U., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rupskid tööstuses. See tegeleb ka Frozen offal tööstustes. See asub Zaragoza, Hispaania.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. JC DELCHAMBRE

  Belgia

  Ettevõte JC DELCHAMBRE, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Rupskid tööstuses. See tegeleb ka Frozen offal, fresh entrails, red offal, JA white offal tööstustes. See asub Faimes, Belgia.

 2. PRODAL

  Prantsusmaa

  Ettevõte PRODAL, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Rupskid tööstuses. See asub Rungis Cedex, Prantsusmaa.

 3. AGARAS, UAB

  Leedu

  Ettevõte AGARAS, UAB, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veiseliha tööstuses. See tegeleb ka Sealiha, Rupskid, Sealiha, JA Rupskid tööstustes. See asub Balandiskiu K., Pabirze , Birzai, Leedu.

 4. DOHR GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte DOHR GMBH & CO. KG, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Rupskid tööstuses. See tegeleb ka hippocrepis unisiliquosa, natural entrails, natural pork entrails, JA natural sheep entrails tööstustes. See asub Hamburg, Saksamaa.

 5. COVAMEAT

  Belgia

  Ettevõte COVAMEAT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rupskid tööstuses. See tegeleb ka Värske liha, Värske liha, pork processing, pork butchers, JA pork tööstustes. See asub Wijtschate, Belgia.

 1. XULU MEAT AND EXPORTS (PTY) LTD

  Lõuna-Aafrika Vabariik

  Ettevõte XULU MEAT AND EXPORTS (PTY) LTD, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Suitsu- ja soolaliha tööstuses. See tegeleb ka Rupskid, Sealiha, chicken, Rupskid, Sealiha, JA turkey tööstustes. See asub Durban,, Lõuna-Aafrika Vabariik.

 2. BLIK

  Prantsusmaa

  Ettevõte BLIK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rupskid tööstuses. See tegeleb ka Jäätmetöötlusmasinad ja -seadmed, Jäätmetöötlusmasinad ja -seadmed, waste grinders, granulators, JA bale presses tööstustes. See asub Milly-La-Forêt, Prantsusmaa.

 1. EBNER GMBH

  Austria

  Ettevõte EBNER GMBH, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Värske liha tööstuses. See tegeleb ka Rupskid, Suitsu- ja soolaliha, Vorst, Konserveeritud liha, Rupskid, Suitsu- ja soolaliha, Vorst, JA Konserveeritud liha tööstustes. See asub Irnfritz, Austria.

 2. SARL GUIRAUD DISTRIBUTION

  Prantsusmaa

  Ettevõte SARL GUIRAUD DISTRIBUTION, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Rupskid tööstuses. See tegeleb ka natural entrails tööstustes. See asub Aussillon, Prantsusmaa.

 3. CHARLES FRÈRES

  Prantsusmaa

  Ettevõte CHARLES FRÈRES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veiseliha tööstuses. See tegeleb ka Rupskid, JA Rupskid tööstustes. See asub L'étrat, Prantsusmaa.

 4. JADEMO

  Belgia

  Ettevõte JADEMO, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Värske liha tööstuses. See tegeleb ka Rupskid, Rupskid, pork butchers, JA wholesale meats tööstustes. See asub Zottegem, Belgia.

 5. OTTO SPRIEGEL

  Saksamaa

  Ettevõte OTTO SPRIEGEL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Värske liha tööstuses. See tegeleb ka Rupskid, Suitsu- ja soolaliha, Konserveeritud liha, Eeltöödeldud ja delikatesstoiduained, Rupskid, Suitsu- ja soolaliha, Konserveeritud liha, JA Eeltöödeldud ja delikatesstoiduained tööstustes. See asub Gerabronn, Saksamaa.

 6. BAYERISCHE FLEISCH- UND WURSTSPEZIALITÄTEN

  Saksamaa

  Ettevõte BAYERISCHE FLEISCH- UND WURSTSPEZIALITÄTEN, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Karbid ja koorikloomad tööstuses. See tegeleb ka Kala, Värske liha, Rupskid, Suitsu- ja soolaliha, Kala, Värske liha, Rupskid, JA Suitsu- ja soolaliha tööstustes. See asub Hebertshausen, Saksamaa.

 7. GRILLY GMBH MILCH- UND SPANFERKELPRODUKTE

  Austria

  Ettevõte GRILLY GMBH MILCH- UND SPANFERKELPRODUKTE, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Karbid ja koorikloomad tööstuses. See tegeleb ka Kala, Värske liha, Rupskid, Suitsu- ja soolaliha, Kala, Värske liha, Rupskid, JA Suitsu- ja soolaliha tööstustes. See asub Sipbachzell, Austria.

 8. STEFAN WINDISCH GMBH

  Austria

  Ettevõte STEFAN WINDISCH GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Karbid ja koorikloomad tööstuses. See tegeleb ka Kala, Värske liha, Rupskid, Suitsu- ja soolaliha, Kala, Värske liha, Rupskid, JA Suitsu- ja soolaliha tööstustes. See asub Wiener Neustadt, Austria.

 1. FLEISCHEREI GRIMSEHL INHABER: FLEISCHER MEISTER LARS GRIMSEHL

  Saksamaa

  Ettevõte FLEISCHEREI GRIMSEHL INHABER: FLEISCHER MEISTER LARS GRIMSEHL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Värske liha tööstuses. See tegeleb ka Rupskid, Suitsu- ja soolaliha, Vorst, Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained, Rupskid, Suitsu- ja soolaliha, Vorst, JA Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained tööstustes. See asub Wedemark, Saksamaa.

 2. GEORG DARGEL

  Saksamaa

  Ettevõte GEORG DARGEL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Värske liha tööstuses. See tegeleb ka Rupskid, Suitsu- ja soolaliha, Vorst, Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained, Rupskid, Suitsu- ja soolaliha, Vorst, JA Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained tööstustes. See asub Dorf Mecklenburg, Saksamaa.

 3. RUDOLF STRÖBEL

  Austria

  Ettevõte RUDOLF STRÖBEL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Karbid ja koorikloomad tööstuses. See tegeleb ka Kala, Värske liha, Rupskid, Suitsu- ja soolaliha, Kala, Värske liha, Rupskid, JA Suitsu- ja soolaliha tööstustes. See asub Tullnerbach-Lawies, Austria.

 4. WIRTH GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte WIRTH GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Värske liha tööstuses. See tegeleb ka Rupskid, Suitsu- ja soolaliha, Vorst, Konserveeritud liha, Rupskid, Suitsu- ja soolaliha, Vorst, JA Konserveeritud liha tööstustes. See asub Heilbronn, Saksamaa.

 5. DORNBACHTAL GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte DORNBACHTAL GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Karbid ja koorikloomad tööstuses. See tegeleb ka Kala, Värske liha, Rupskid, Piimatooted, Kala, Värske liha, Rupskid, JA Piimatooted tööstustes. See asub Windischeschenbach, Saksamaa.

 6. KÖPA-FLEISCHWAREN GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte KÖPA-FLEISCHWAREN GMBH, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Värske liha tööstuses. See tegeleb ka Rupskid, Suitsu- ja soolaliha, Vorst, Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained, Rupskid, Suitsu- ja soolaliha, Vorst, JA Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained tööstustes. See asub Regensburg, Saksamaa.

 7. MICHAEL SCHMID GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte MICHAEL SCHMID GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Värske liha tööstuses. See tegeleb ka Rupskid, Suitsu- ja soolaliha, Konserveeritud liha, Eeltöödeldud ja delikatesstoiduained, Rupskid, Suitsu- ja soolaliha, Konserveeritud liha, JA Eeltöödeldud ja delikatesstoiduained tööstustes. See asub Regensburg, Saksamaa.

 8. FLEISCHEREI DÖRK KIRCHBERG

  Saksamaa

  Ettevõte FLEISCHEREI DÖRK KIRCHBERG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Värske liha tööstuses. See tegeleb ka Rupskid, Suitsu- ja soolaliha, Konserveeritud liha, Eeltöödeldud ja delikatesstoiduained, Rupskid, Suitsu- ja soolaliha, Konserveeritud liha, JA Eeltöödeldud ja delikatesstoiduained tööstustes. See asub Dingelstädt, Saksamaa.

 9. PETER GRUNDEN

  Saksamaa

  Ettevõte PETER GRUNDEN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Karbid ja koorikloomad tööstuses. See tegeleb ka Kala, Värske liha, Rupskid, Suitsu- ja soolaliha, Kala, Värske liha, Rupskid, JA Suitsu- ja soolaliha tööstustes. See asub Rhede, Saksamaa.

 10. ING. OTMAR TSCHÜRTZ

  Austria

  Ettevõte ING. OTMAR TSCHÜRTZ, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kala tööstuses. See tegeleb ka Värske liha, Rupskid, Piimatooted, Suitsu- ja soolaliha, Värske liha, Rupskid, Piimatooted, JA Suitsu- ja soolaliha tööstustes. See asub Loipersbach, Austria.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta