• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • rupskid

Otsingu tulemused

Rupskid - Import eksport

 1. PROFIL EXPORT VIANDES

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  PROFIL EXPORT is a family company based in Isère, specialising in horse , horse products and processed horse meat. Horse raising, horse slaughtering, deboning, horse butchering, horse meat processing, vacuum packing, barquette, bulk, canned, distribution. Experts in the entire French horse industry. Our site is IFS CERTIFIED.

 2. ILCO FOOD

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte ILCO FOOD, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Liha ja lihatooted tööstuses. See tegeleb ka Vasikaliha, Rupskid, Veiseliha, Vasikaliha, Rupskid, JA Veiseliha tööstustes. See asub Rungis Cedex, Prantsusmaa.

 3. AGARAS, UAB

  Leedu

  Ettevõte AGARAS, UAB, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veiseliha tööstuses. See tegeleb ka Sealiha, Rupskid, Sealiha, JA Rupskid tööstustes. See asub Balandiskiu K., Pabirze , Birzai, Leedu.

 4. TORVA EUROPE

  Poola

  Ettevõte TORVA EUROPE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rupskid tööstuses. See asub Warsaw, Poola.

 5. INTERNATIONAL CASING PRODUCTS S.L.U.

  Hispaania

  Ettevõte INTERNATIONAL CASING PRODUCTS S.L.U., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rupskid tööstuses. See tegeleb ka Frozen offal tööstustes. See asub Zaragoza, Hispaania.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. FRAMA SRL

  Itaalia

  Ettevõte FRAMA SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rupskid tööstuses. See tegeleb ka gastronomic product tööstustes. See asub Scandicci, Itaalia.

 2. JC DELCHAMBRE

  Belgia

  Ettevõte JC DELCHAMBRE, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Rupskid tööstuses. See tegeleb ka Frozen offal, fresh entrails, red offal, JA white offal tööstustes. See asub Faimes, Belgia.

 3. CHARLES FRÈRES

  Prantsusmaa

  Ettevõte CHARLES FRÈRES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veiseliha tööstuses. See tegeleb ka Rupskid, JA Rupskid tööstustes. See asub L'étrat, Prantsusmaa.

 4. JADEMO

  Belgia

  Ettevõte JADEMO, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Värske liha tööstuses. See tegeleb ka Rupskid, Rupskid, pork butchers, JA wholesale meats tööstustes. See asub Zottegem, Belgia.

 5. SARL GUIRAUD DISTRIBUTION

  Prantsusmaa

  Ettevõte SARL GUIRAUD DISTRIBUTION, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Rupskid tööstuses. See tegeleb ka natural entrails tööstustes. See asub Aussillon, Prantsusmaa.

 1. DOHR GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte DOHR GMBH & CO. KG, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Rupskid tööstuses. See tegeleb ka hippocrepis unisiliquosa, natural entrails, natural pork entrails, JA natural sheep entrails tööstustes. See asub Hamburg, Saksamaa.

 2. PRODAL

  Prantsusmaa

  Ettevõte PRODAL, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Rupskid tööstuses. See asub Rungis Cedex, Prantsusmaa.

 1. COVAMEAT

  Belgia

  Ettevõte COVAMEAT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rupskid tööstuses. See tegeleb ka Värske liha, Värske liha, pork processing, pork butchers, JA pork tööstustes. See asub Wijtschate, Belgia.

 2. EBNER GMBH

  Austria

  Ettevõte EBNER GMBH, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Värske liha tööstuses. See tegeleb ka Rupskid, Suitsu- ja soolaliha, Vorst, Konserveeritud liha, Rupskid, Suitsu- ja soolaliha, Vorst, JA Konserveeritud liha tööstustes. See asub Irnfritz, Austria.

 3. FLEISCHEREI HOFMANN GMBH

  Austria

  Ettevõte FLEISCHEREI HOFMANN GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Karbid ja koorikloomad tööstuses. See tegeleb ka Kala, Munad, Värske liha, Rupskid, Kala, Munad, Värske liha, JA Rupskid tööstustes. See asub Hollabrunn, Austria.

 4. METZGEREI WOLZ GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte METZGEREI WOLZ GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Värske liha tööstuses. See tegeleb ka Rupskid, Suitsu- ja soolaliha, Leib ja sai, koogid ja kondiitritooted, Konserveeritud liha, Rupskid, Suitsu- ja soolaliha, Leib ja sai, koogid ja kondiitritooted, JA Konserveeritud liha tööstustes. See asub Schorndorf, Saksamaa.

 5. HEINRICH ALDAG ALTLÄNDER FLEISCH & WURSTWAREN GMBH & CO KG

  Saksamaa

  Ettevõte HEINRICH ALDAG ALTLÄNDER FLEISCH & WURSTWAREN GMBH & CO KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Karbid ja koorikloomad tööstuses. See tegeleb ka Kala, Värske liha, Rupskid, Piimatooted, Kala, Värske liha, Rupskid, JA Piimatooted tööstustes. See asub Guderhandviertel, Saksamaa.

 6. HAUSER GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte HAUSER GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Värske liha tööstuses. See tegeleb ka Rupskid, Suitsu- ja soolaliha, Konserveeritud liha, Eeltöödeldud ja delikatesstoiduained, Rupskid, Suitsu- ja soolaliha, Konserveeritud liha, JA Eeltöödeldud ja delikatesstoiduained tööstustes. See asub Aschaffenburg, Saksamaa.

 7. FRANKEN4ALL GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte FRANKEN4ALL GMBH & CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Värske liha tööstuses. See tegeleb ka Rupskid, Suitsu- ja soolaliha, Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained, Konserveeritud liha, Rupskid, Suitsu- ja soolaliha, Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained, JA Konserveeritud liha tööstustes. See asub Heroldsberg, Saksamaa.

 8. REINHOLD PRATTES

  Austria

  Ettevõte REINHOLD PRATTES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Karbid ja koorikloomad tööstuses. See tegeleb ka Kala, Värske liha, Rupskid, Suitsu- ja soolaliha, Kala, Värske liha, Rupskid, JA Suitsu- ja soolaliha tööstustes. See asub Wettmannstätten, Austria.

 1. FLEISCH- & WURSTWAREN , PARTYSERVICE ANGELA MEINHOLD

  Saksamaa

  Ettevõte FLEISCH- & WURSTWAREN , PARTYSERVICE ANGELA MEINHOLD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Värske liha tööstuses. See tegeleb ka Rupskid, Piimatooted, Juust, Suitsu- ja soolaliha, Rupskid, Piimatooted, Juust, JA Suitsu- ja soolaliha tööstustes. See asub Werdau, Saksamaa.

 2. ZOTTER KALBFLEISCH GMBH

  Austria

  Ettevõte ZOTTER KALBFLEISCH GMBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Värske liha tööstuses. See tegeleb ka Sealiha, Rupskid, Suitsu- ja soolaliha, Konserveeritud liha, Sealiha, Rupskid, Suitsu- ja soolaliha, JA Konserveeritud liha tööstustes. See asub Buch, Austria.

 3. METZGEREI JÜRGEN VETTER

  Saksamaa

  Ettevõte METZGEREI JÜRGEN VETTER, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Värske liha tööstuses. See tegeleb ka Rupskid, Suitsu- ja soolaliha, Konserveeritud liha, Eeltöödeldud ja delikatesstoiduained, Rupskid, Suitsu- ja soolaliha, Konserveeritud liha, JA Eeltöödeldud ja delikatesstoiduained tööstustes. See asub Aalen, Saksamaa.

 4. FABIAN SCHNEIDER

  Saksamaa

  Ettevõte FABIAN SCHNEIDER, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Värske liha tööstuses. See tegeleb ka Rupskid, Suitsu- ja soolaliha, Vorst, Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained, Rupskid, Suitsu- ja soolaliha, Vorst, JA Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained tööstustes. See asub Dachau, Saksamaa.

 5. FLEISCHEREI WIERSBITZKI

  Saksamaa

  Ettevõte FLEISCHEREI WIERSBITZKI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Karbid ja koorikloomad tööstuses. See tegeleb ka Kala, Värske liha, Rupskid, Suitsu- ja soolaliha, Kala, Värske liha, Rupskid, JA Suitsu- ja soolaliha tööstustes. See asub Buxtehude, Saksamaa.

 6. SCHMALKALDER SPEZIALITÄTEN GBR

  Saksamaa

  Ettevõte SCHMALKALDER SPEZIALITÄTEN GBR, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Karbid ja koorikloomad tööstuses. See tegeleb ka Kala, Värske liha, Rupskid, Suitsu- ja soolaliha, Kala, Värske liha, Rupskid, JA Suitsu- ja soolaliha tööstustes. See asub Schmalkalden, Saksamaa.

 7. DIETER SCHRÖDER

  Saksamaa

  Ettevõte DIETER SCHRÖDER, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Värske liha tööstuses. See tegeleb ka Rupskid, Suitsu- ja soolaliha, Konserveeritud liha, Eeltöödeldud ja delikatesstoiduained, Rupskid, Suitsu- ja soolaliha, Konserveeritud liha, JA Eeltöödeldud ja delikatesstoiduained tööstustes. See asub Georgsmarienhütte, Saksamaa.

 8. HOTEL NOTHAFT

  Saksamaa

  Ettevõte HOTEL NOTHAFT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Värske liha tööstuses. See tegeleb ka Rupskid, Suitsu- ja soolaliha, Konserveeritud liha, Eeltöödeldud ja delikatesstoiduained, Rupskid, Suitsu- ja soolaliha, Konserveeritud liha, JA Eeltöödeldud ja delikatesstoiduained tööstustes. See asub Straubing, Saksamaa.

 9. METZGEREI V. HAFNER

  Saksamaa

  Ettevõte METZGEREI V. HAFNER, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Värske liha tööstuses. See tegeleb ka Rupskid, Suitsu- ja soolaliha, Vorst, Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained, Rupskid, Suitsu- ja soolaliha, Vorst, JA Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained tööstustes. See asub Saarlouis, Saksamaa.

 10. PARTYSERVICE LEHR INH. HOLGER LEHR LEHR

  Saksamaa

  Ettevõte PARTYSERVICE LEHR INH. HOLGER LEHR LEHR, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Värske liha tööstuses. See tegeleb ka Rupskid, Suitsu- ja soolaliha, Konserveeritud liha, Eeltöödeldud ja delikatesstoiduained, Rupskid, Suitsu- ja soolaliha, Konserveeritud liha, JA Eeltöödeldud ja delikatesstoiduained tööstustes. See asub Herborn, Saksamaa.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta