• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • rupskid

Otsingu tulemused

Rupskid - Import eksport

 1. PROFIL EXPORT VIANDES

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  PROFIL EXPORT is a family company based in Isère, specialising in horse , horse products and processed horse meat. Horse raising, horse slaughtering, deboning, horse butchering, horse meat processing, vacuum packing, barquette, bulk, canned, distribution. Experts in the entire French horse industry. Our site is IFS CERTIFIED.

 2. ILCO FOOD

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte ILCO FOOD, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Liha ja lihatooted tööstuses. See tegeleb ka Vasikaliha, Rupskid, Veiseliha, Vasikaliha, Rupskid, JA Veiseliha tööstustes. See asub Rungis Cedex, Prantsusmaa.

 3. TORVA EUROPE

  Poola

  Ettevõte TORVA EUROPE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rupskid tööstuses. See asub Warsaw, Poola.

 4. FRAMA SRL

  Itaalia

  Ettevõte FRAMA SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rupskid tööstuses. See tegeleb ka gastronomic product tööstustes. See asub Scandicci, Itaalia.

 5. INTERNATIONAL CASING PRODUCTS S.L.U.

  Hispaania

  Ettevõte INTERNATIONAL CASING PRODUCTS S.L.U., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rupskid tööstuses. See tegeleb ka Frozen offal tööstustes. See asub Zaragoza, Hispaania.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. JC DELCHAMBRE

  Belgia

  Ettevõte JC DELCHAMBRE, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Rupskid tööstuses. See tegeleb ka Frozen offal, fresh entrails, red offal, JA white offal tööstustes. See asub Faimes, Belgia.

 2. BLIK

  Prantsusmaa

  Ettevõte BLIK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rupskid tööstuses. See tegeleb ka Jäätmetöötlusmasinad ja -seadmed, Jäätmetöötlusmasinad ja -seadmed, waste grinders, granulators, JA bale presses tööstustes. See asub Milly-La-Forêt, Prantsusmaa.

 3. SARL GUIRAUD DISTRIBUTION

  Prantsusmaa

  Ettevõte SARL GUIRAUD DISTRIBUTION, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Rupskid tööstuses. See tegeleb ka natural entrails tööstustes. See asub Aussillon, Prantsusmaa.

 4. DOHR GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte DOHR GMBH & CO. KG, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Rupskid tööstuses. See tegeleb ka hippocrepis unisiliquosa, natural entrails, natural pork entrails, JA natural sheep entrails tööstustes. See asub Hamburg, Saksamaa.

 5. CHARLES FRÈRES

  Prantsusmaa

  Ettevõte CHARLES FRÈRES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veiseliha tööstuses. See tegeleb ka Rupskid, JA Rupskid tööstustes. See asub L'étrat, Prantsusmaa.

 1. AGARAS, UAB

  Leedu

  Ettevõte AGARAS, UAB, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veiseliha tööstuses. See tegeleb ka Sealiha, Rupskid, Sealiha, JA Rupskid tööstustes. See asub Balandiskiu K., Pabirze , Birzai, Leedu.

 2. EBNER GMBH

  Austria

  Ettevõte EBNER GMBH, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Värske liha tööstuses. See tegeleb ka Rupskid, Suitsu- ja soolaliha, Vorst, Konserveeritud liha, Rupskid, Suitsu- ja soolaliha, Vorst, JA Konserveeritud liha tööstustes. See asub Irnfritz, Austria.

 1. XULU MEAT AND EXPORTS (PTY) LTD

  Lõuna-Aafrika Vabariik

  Ettevõte XULU MEAT AND EXPORTS (PTY) LTD, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Suitsu- ja soolaliha tööstuses. See tegeleb ka Rupskid, Sealiha, chicken, Rupskid, Sealiha, JA turkey tööstustes. See asub Durban,, Lõuna-Aafrika Vabariik.

 2. JADEMO

  Belgia

  Ettevõte JADEMO, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Värske liha tööstuses. See tegeleb ka Rupskid, Rupskid, pork butchers, JA wholesale meats tööstustes. See asub Zottegem, Belgia.

 3. COVAMEAT

  Belgia

  Ettevõte COVAMEAT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rupskid tööstuses. See tegeleb ka Värske liha, Värske liha, pork processing, pork butchers, JA pork tööstustes. See asub Wijtschate, Belgia.

 4. PRODAL

  Prantsusmaa

  Ettevõte PRODAL, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Rupskid tööstuses. See asub Rungis Cedex, Prantsusmaa.

 5. ALFRED MUNSTERMANN, FLEISCHEREI, INH. BERND MUNSTERMANN E.K.

  Saksamaa

  Ettevõte ALFRED MUNSTERMANN, FLEISCHEREI, INH. BERND MUNSTERMANN E.K., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Karbid ja koorikloomad tööstuses. See tegeleb ka Kala, Värske liha, Rupskid, Piimatooted, Kala, Värske liha, Rupskid, JA Piimatooted tööstustes. See asub Munster, Saksamaa.

 6. PETER GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte PETER GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Värske liha tööstuses. See tegeleb ka Rupskid, Suitsu- ja soolaliha, Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained, Konserveeritud liha, Rupskid, Suitsu- ja soolaliha, Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained, JA Konserveeritud liha tööstustes. See asub Mainz, Saksamaa.

 7. G.M. VIANDE CHEVALINE EN GROS SA

  Šveits

  Ettevõte G.M. VIANDE CHEVALINE EN GROS SA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Karbid ja koorikloomad tööstuses. See tegeleb ka Kala, Värske liha, Sealiha, Rupskid, Kala, Värske liha, Sealiha, JA Rupskid tööstustes. See asub Yverdon-Les-Bains, Šveits.

 8. ALTSTADT-METZGEREI REETZ

  Saksamaa

  Ettevõte ALTSTADT-METZGEREI REETZ, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Värske liha tööstuses. See tegeleb ka Rupskid, Suitsu- ja soolaliha, Vorst, Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained, Rupskid, Suitsu- ja soolaliha, Vorst, JA Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained tööstustes. See asub Wächtersbach, Saksamaa.

 1. ANTON HIRSCHAU FLEISCHGROSSHANDEL

  Saksamaa

  Ettevõte ANTON HIRSCHAU FLEISCHGROSSHANDEL, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Kala tööstuses. See tegeleb ka Värske liha, Rupskid, Suitsu- ja soolaliha, Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained, Värske liha, Rupskid, Suitsu- ja soolaliha, JA Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained tööstustes. See asub Garching, Saksamaa.

 2. FLEISCHEREI AUGUST KERN INH. TOBIAS FLÖCK E K

  Saksamaa

  Ettevõte FLEISCHEREI AUGUST KERN INH. TOBIAS FLÖCK E K, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Karbid ja koorikloomad tööstuses. See tegeleb ka Kala, Värske liha, Rupskid, Piimatooted, Kala, Värske liha, Rupskid, JA Piimatooted tööstustes. See asub Lüdinghausen, Saksamaa.

 3. HEINZ KUNZMANN

  Saksamaa

  Ettevõte HEINZ KUNZMANN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Värske liha tööstuses. See tegeleb ka Rupskid, Suitsu- ja soolaliha, Vorst, Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained, Rupskid, Suitsu- ja soolaliha, Vorst, JA Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained tööstustes. See asub Pfinztal, Saksamaa.

 4. EMIL KORNMAIER

  Saksamaa

  Ettevõte EMIL KORNMAIER, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Värske liha tööstuses. See tegeleb ka Rupskid, Suitsu- ja soolaliha, Vorst, Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained, Rupskid, Suitsu- ja soolaliha, Vorst, JA Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained tööstustes. See asub Biberach, Saksamaa.

 5. MACELLARIA SALUMERIA MARSA SA

  Šveits

  Ettevõte MACELLARIA SALUMERIA MARSA SA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Karbid ja koorikloomad tööstuses. See tegeleb ka Kala, Värske liha, Rupskid, Suitsu- ja soolaliha, Kala, Värske liha, Rupskid, JA Suitsu- ja soolaliha tööstustes. See asub Bellinzona, Šveits.

 6. METZGEREI PETER VOGEL

  Saksamaa

  Ettevõte METZGEREI PETER VOGEL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Värske liha tööstuses. See tegeleb ka Rupskid, Suitsu- ja soolaliha, Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained, Konserveeritud liha, Rupskid, Suitsu- ja soolaliha, Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained, JA Konserveeritud liha tööstustes. See asub Königsbronn, Saksamaa.

 7. FRITZ MEGERLE

  Saksamaa

  Ettevõte FRITZ MEGERLE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Karbid ja koorikloomad tööstuses. See tegeleb ka Kala, Värske liha, Rupskid, Suitsu- ja soolaliha, Kala, Värske liha, Rupskid, JA Suitsu- ja soolaliha tööstustes. See asub Öhringen, Saksamaa.

 8. METZGEREI THOMAS MAURER

  Saksamaa

  Ettevõte METZGEREI THOMAS MAURER, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Värske liha tööstuses. See tegeleb ka Rupskid, Suitsu- ja soolaliha, Konserveeritud liha, Eeltöödeldud ja delikatesstoiduained, Rupskid, Suitsu- ja soolaliha, Konserveeritud liha, JA Eeltöödeldud ja delikatesstoiduained tööstustes. See asub Wasserburg, Saksamaa.

 9. ANDREAS BAADER

  Saksamaa

  Ettevõte ANDREAS BAADER, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Värske liha tööstuses. See tegeleb ka Rupskid, Suitsu- ja soolaliha, Konserveeritud liha, Kulinaariatooted, Rupskid, Suitsu- ja soolaliha, Konserveeritud liha, JA Kulinaariatooted tööstustes. See asub Waghäusel, Saksamaa.

 10. BOUCHERIE JACKY BULA SA

  Šveits

  Ettevõte BOUCHERIE JACKY BULA SA, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Karbid ja koorikloomad tööstuses. See tegeleb ka Kala, Värske liha, Rupskid, Suitsu- ja soolaliha, Kala, Värske liha, Rupskid, JA Suitsu- ja soolaliha tööstustes. See asub Genève, Šveits.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta