• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • rullid ja poolid

Otsingu tulemused

Rullid ja poolid - Import eksport

 1. MAXGO UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT)

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte MAXGO UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT), on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Rullid ja poolid tööstuses. See asub Hattingen, Saksamaa.

 2. FIRMA STEINNAGEL

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte FIRMA STEINNAGEL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rullid ja poolid tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslik puit, Wooden joint components made from wood, wooden frames, Wood products for industry, CNC machining in wood, Custom-made wooden parts, Finger-jointed wooden parts, cable reels, JA Wooden reels tööstustes. See asub Geseke, Saksamaa.

 3. SVENSSON GROUP SARL

  Prantsusmaa

  Ettevõte SVENSSON GROUP SARL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rullid ja poolid tööstuses. See tegeleb ka Cables - spools and reels, coilers, heat-shrinking caps for packing, JA packing cartons tööstustes. See asub Domevre Sur Aviere, Prantsusmaa.

 4. FGT CARTONNAGE INJECTION PLASTIQUE

  Prantsusmaa

  Ettevõte FGT CARTONNAGE INJECTION PLASTIQUE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pappkastid tööstuses. See tegeleb ka Rullid ja poolid, Rullid ja poolid, spools for the textile industry, coils, JA cardboard reels tööstustes. See asub Saint-Etienne, Prantsusmaa.

 5. EDS LOGISTIC

  Prantsusmaa

  Ettevõte EDS LOGISTIC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rullid ja poolid tööstuses. See asub Jeumont, Prantsusmaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. PANOPACK

  Prantsusmaa

  Ettevõte PANOPACK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rullid ja poolid tööstuses. See tegeleb ka Pakkimisettevõtjad, wooden boxes, Pakkimisettevõtjad, JA downcoilers tööstustes. See asub Bart, Prantsusmaa.

 2. ARNO FUCHS GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte ARNO FUCHS GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Metallurgia - masinad ja sisseseade tööstuses. See tegeleb ka Traaditõmbamis- ja -töötlusmasinad, Rullid ja poolid, Wire strippers, Crimping machines, automatic, Traaditõmbamis- ja -töötlusmasinad, JA Rullid ja poolid tööstustes. See asub Esslingen, Saksamaa.

 3. GALIS GLOBAL LLC

  Ukraina

  Ettevõte GALIS GLOBAL LLC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rullid ja poolid tööstuses. See asub Khust, Ukraina.

 4. EUREEL

  Holland

  Ettevõte EUREEL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Poolimismasinad tööstuses. See tegeleb ka Rullid ja poolid, JA Rullid ja poolid tööstustes. See asub Valkenburg, Holland.

 5. OZREELS AMBALAJ

  Türgi

  Ettevõte OZREELS AMBALAJ, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rullid ja poolid tööstuses. See tegeleb ka cable reels tööstustes. See asub Kayseri-Osb, Türgi.

 1. TECHNOMAR & ADREM LTD

  Eesti

  Ettevõte TECHNOMAR & ADREM LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rullid ja poolid tööstuses. See tegeleb ka Pressitud kiudplaat, Puitplaadid, Spoon- ja vineerplaadid, Pressitud kiudplaat, Puitplaadid, JA Spoon- ja vineerplaadid tööstustes. See asub Maardu, Eesti.

 2. JACOBS REELS

  Belgia

  Ettevõte JACOBS REELS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rullid ja poolid tööstuses. See tegeleb ka veneering, JA Cables - spools and reels tööstustes. See asub Meeuwen-Gruitrode, Belgia.

 1. BAGCILAR AGAC URUNLERI SAN. VE TIC. A.S.

  Türgi

  Ettevõte BAGCILAR AGAC URUNLERI SAN. VE TIC. A.S., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rullid ja poolid tööstuses. See tegeleb ka cable reels, JA Wooden reels tööstustes. See asub Bursa, Türgi.

 2. UP BELVNESHPRODUCT

  Valgevene

  Ettevõte UP BELVNESHPRODUCT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rullid ja poolid tööstuses. See tegeleb ka winding, JA needles for medical use tööstustes. See asub Minskiy R-N, Tarasovo, Valgevene.

 3. NORDKAPP-SL

  Hispaania

  Ettevõte NORDKAPP-SL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rullid ja poolid tööstuses. See asub Barcelona, Hispaania.

 4. ROLNICZA SPOLDZIELNIA PRODUKCYJNA STRZYZOWICE

  Poola

  Ettevõte ROLNICZA SPOLDZIELNIA PRODUKCYJNA STRZYZOWICE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ladustamisseadmed ja -süsteemid tööstuses. See tegeleb ka Rullid ja poolid, Metallist kergkonstruktsioonid, Rullid ja poolid, JA Metallist kergkonstruktsioonid tööstustes. See asub Strzyzowice, Poola.

 5. NKT HOLDING A/S

  Taani

  Ettevõte NKT HOLDING A/S, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rullid ja poolid tööstuses. See tegeleb ka Elektri- ja telefonikaablid ja -traadid, Kõrgepingekaablid, Elektri- ja telefonikaablid ja -traadid, JA Kõrgepingekaablid tööstustes. See asub Brondby, Taani.

 6. COS.B.I. COSTRUZIONE BOBINE ITALIA S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte COS.B.I. COSTRUZIONE BOBINE ITALIA S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Masinaehitus - eritellimustööd tööstuses. See tegeleb ka Rullid ja poolid, Tööstusliku sisseseade paigaldamine ja demonteerimine, Rullid ja poolid, JA Tööstusliku sisseseade paigaldamine ja demonteerimine tööstustes. See asub CADEO, Itaalia.

 7. ELETTROMECCANICA CENNI DI CENNI FRANCO & C. S.N.C.

  Itaalia

  Ettevõte ELETTROMECCANICA CENNI DI CENNI FRANCO & C. S.N.C., aastal ja mis tegeleb Elektritrafod, -muundurid ja -alaldid tööstuses. See tegeleb ka Rullid ja poolid, Trafod, Rullid ja poolid, JA Trafod tööstustes. See asub Campi Bisenzio, Itaalia.

 8. STEMMANN-TECHNIK GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte STEMMANN-TECHNIK GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ladustamisseadmed ja -süsteemid tööstuses. See tegeleb ka Rullid ja poolid, IT varustus, Rullid ja poolid, JA IT varustus tööstustes. See asub Schüttorf, Saksamaa.

 1. ELETTROMECCANICA TRENTINA S.N.C. DI ANDERMACHE SILVIO E C.

  Itaalia

  Ettevõte ELETTROMECCANICA TRENTINA S.N.C. DI ANDERMACHE SILVIO E C., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Mootorid ja nende osad tööstuses. See tegeleb ka Elektrimootorid ja varuosad, Rullid ja poolid, Elektrimootorid ja varuosad, JA Rullid ja poolid tööstustes. See asub Trento, Itaalia.

 2. WEINGÄRTNER KABEL GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte WEINGÄRTNER KABEL GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ladustamisseadmed ja -süsteemid tööstuses. See tegeleb ka Rullid ja poolid, Elektri- ja telefonikaablid ja -traadid, Rullid ja poolid, JA Elektri- ja telefonikaablid ja -traadid tööstustes. See asub Eutingen, Saksamaa.

 3. DREWMAT SP. Z O.O.

  Poola

  Ettevõte DREWMAT SP. Z O.O., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rullid ja poolid tööstuses. See tegeleb ka Cables - spools and reels tööstustes. See asub Myslenice, Poola.

 4. FRATELLI MORRA S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte FRATELLI MORRA S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rullid ja poolid tööstuses. See tegeleb ka Poolid ja solenoidid, electrical coils for relays, JA Poolid ja solenoidid tööstustes. See asub Bacoli, Itaalia.

 5. VOLKER ALTHOFF INH. THORSTEN ALTHOFF E.K.

  Saksamaa

  Ettevõte VOLKER ALTHOFF INH. THORSTEN ALTHOFF E.K., aastal ja mis tegeleb Kompaundtäitega painduvad kaablid tööstuses. See tegeleb ka Rullid ja poolid, Kaablitorud, Rullid ja poolid, JA Kaablitorud tööstustes. See asub Hagen, Saksamaa.

 6. LAMELA ELECTRIC, A.S., ODSTEPNY ZAVOD KABELOVNA CHYSE

  Tšehhi Vabariik

  Ettevõte LAMELA ELECTRIC, A.S., ODSTEPNY ZAVOD KABELOVNA CHYSE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ladustamisseadmed ja -süsteemid tööstuses. See tegeleb ka Elektri- ja telefonikaablid ja -traadid, Rullid ja poolid, Elektri- ja telefonikaablid ja -traadid, JA Rullid ja poolid tööstustes. See asub Chyse, Tšehhi Vabariik.

 7. NINGBO AOBOER ELECTRIC CO., LTD.

  Ameerika Ühendriigid

  Ettevõte NINGBO AOBOER ELECTRIC CO., LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rullid ja poolid tööstuses. See asub Us, Ameerika Ühendriigid.

 8. TECNO BI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte TECNO BI S.R.L., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Rullid ja poolid tööstuses. See tegeleb ka Poolid ja solenoidid, road transport of merchandise, JA Poolid ja solenoidid tööstustes. See asub Boffalora D'adda, Itaalia.

 9. BORKENER KISTENFABRIK GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte BORKENER KISTENFABRIK GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rullid ja poolid tööstuses. See tegeleb ka Puitkarbid ja -kastid, JA Puitkarbid ja -kastid tööstustes. See asub Borken, Saksamaa.

 10. HOMBURG HASPELS B.V.

  Holland

  Ettevõte HOMBURG HASPELS B.V., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ladustamisseadmed ja -süsteemid tööstuses. See tegeleb ka Rullid ja poolid, JA Rullid ja poolid tööstustes. See asub Oostzaan, Holland.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta