• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • roostevaba teras

Otsingu tulemused

Roostevaba teras - Import eksport

 1. PATENT KFT.

  Ungari

  Verified by europages badge

  Ettevõte PATENT KFT., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Roostevaba teras tööstuses. See tegeleb ka Roostevabast terasest katlad, Keemia- ja ravimitööstus - masinad ja seadmed, Varustusalused, Säilituspaagid, custom-made tanks, Roostevabast terasest katlad, stainless steel cisterns, Keemia- ja ravimitööstus - masinad ja seadmed, JA equipment for the pharmaceutical industry tööstustes. See asub Cegled, Ungari.

 2. ROSTFREI-STAHL GEISWEID GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte ROSTFREI-STAHL GEISWEID GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud lehtmetalltööd tööstuses. See tegeleb ka Roostevaba teras, Belt grinding facilities, Sheet metal levelling works, CNC laser cutting, Sheet metal blanks, CNC water jet cutting, stainless steel sheets, stainless steel cut plates, JA Stainless steel products tööstustes. See asub Netphen-Deuz, Saksamaa.

 3. ACCASTILLAGE VIOLLEAU

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte ACCASTILLAGE VIOLLEAU, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Roostevabast terasest katlad tööstuses. See tegeleb ka Roostevaba teras, stainless steel boilerwork for the construction industry, stainless steel part machining, stainless steel boilerwork for the medical industry, stainless steel furniture, stainless steel balustrade, Roostevaba teras, stainless steel lines, JA shaping of stainless steel pipes tööstustes. See asub La Mothe Achard, Prantsusmaa.

 4. C.P.C. INOX DEUTSCHLAND GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte C.P.C. INOX DEUTSCHLAND GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Roostevaba teras tööstuses. See asub Bietigheim-Bissingen, Saksamaa.

 5. DEGLER GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte DEGLER GMBH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Roostevaba teras tööstuses. See asub Weinstadt, Saksamaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. INTERCOM SRL NORMALIZZATI PER STAMPI

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte INTERCOM SRL NORMALIZZATI PER STAMPI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööpingid - metalli töötlemine tööstuses. See tegeleb ka Roostevaba teras, stainless steel, hardened sheet metal, Roostevaba teras, mechanical operations, tapping machines for moulding, standard guide elements for moulds, JA special punches tööstustes. See asub Gorgonzola, Itaalia.

 2. SVTM

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte SVTM, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Roostevabast terasest katlad tööstuses. See tegeleb ka Roostevaba teras, JA Roostevaba teras tööstustes. See asub La Mothe Achard, Prantsusmaa.

 3. PRECISINOX - NASTRI ACCIAIO

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte PRECISINOX - NASTRI ACCIAIO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Roostevaba teras tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud lõiketerad ja noad, carbon steel, steel for cutlery, Tööstuslikud lõiketerad ja noad, stainless steel wire, steel for knives, hardened steel strips, steel for blades, JA s/steel strip tööstustes. See asub Ciserano, Itaalia.

 4. STAPPERT INTRAMET SA

  Belgia

  Verified by europages badge

  Ettevõte STAPPERT INTRAMET SA, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Teras tööstuses. See tegeleb ka Roostevaba teras, Roostevabast terasest torud, Import ja eksport - teras ja metallid, Spetsiaalteras, stainless steel caskets, stainless steel flanges, stainless-steel pipes, steel flanges, JA stainless steel sheets tööstustes. See asub Engis, Belgia.

 5. INOXEA SRL

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte INOXEA SRL, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Roostevaba teras tööstuses. See tegeleb ka Roostevabast terasest torud, Keevitamine - teras ja metall, Lõikamine - teras ja metall, stainless steel structural work, stainless steel welding, Roostevabast terasest torud, stainless steel machining, Keevitamine - teras ja metall, JA stainless-steel pipes tööstustes. See asub Brescia, Itaalia.

 1. AXRA

  Belgia

  Verified by europages badge

  Ettevõte AXRA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Roostevaba teras tööstuses. See tegeleb ka Manufacture of stainless steel cylinders, steel processing, stainless steel part machining, stainless steel parts for industry, bike hoops, maintenance kit, road stud, bollard for concreting, JA removable bollards tööstustes. See asub Oostende, Belgia.

 2. SIG POLSKA SP. Z O.O.

  Poola

  Ettevõte SIG POLSKA SP. Z O.O., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Roostevaba teras tööstuses. See tegeleb ka highway safety tööstustes. See asub Warszawa, Poola.

 1. HANROMA INDUSTRIAL SUPPLIES, BOLTS&NUTS FASTENERS CO LTD.

  Türgi

  Ettevõte HANROMA INDUSTRIAL SUPPLIES, BOLTS&NUTS FASTENERS CO LTD., on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Pilutamine - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Roostevaba teras, Kinnituspoldid, Sangpoldid, Roostevaba teras, Kinnituspoldid, JA Sangpoldid tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 2. 3AS STAINLESS STEEL C.J.S.C.

  Türgi

  Ettevõte 3AS STAINLESS STEEL C.J.S.C., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Roostevaba teras tööstuses. See tegeleb ka stainless steel rolls, Stainless steel sheets, stainless steel brushing, JA stainless steel strip tööstustes. See asub Ankara, Türgi.

 3. FORJAS 2000 S.L.

  Hispaania

  Ettevõte FORJAS 2000 S.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Roostevaba teras tööstuses. See tegeleb ka forges, stainless steel accessories, JA Stainless steel cables and accessories tööstustes. See asub Talavera De La Reina (toledo), Hispaania.

 4. PRO-TEK HYGIÈNE

  Türgi

  Ettevõte PRO-TEK HYGIÈNE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Roostevaba teras tööstuses. See asub Izmir, Türgi.

 5. DONLOUCO IRELAND LTD

  Iirimaa

  Ettevõte DONLOUCO IRELAND LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Roostevaba teras tööstuses. See tegeleb ka Tootearenduse allhange, Hydraulic Cylinders & Components, Contract CNC manufacturing and machining, JA Tootearenduse allhange tööstustes. See asub Mallow, Iirimaa.

 6. ROTEKSAS UAB

  Leedu

  Ettevõte ROTEKSAS UAB, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Roostevaba teras tööstuses. See tegeleb ka meat processing, JA CNC steel processing tööstustes. See asub Klaipedos Distr., Leedu.

 7. BARA-CUDA

  Ungari

  Ettevõte BARA-CUDA, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Roostevaba teras tööstuses. See tegeleb ka metal components for industrial use tööstustes. See asub Százhalombatta, Ungari.

 8. DEKAP

  Türgi

  Ettevõte DEKAP, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Roostevaba teras tööstuses. See tegeleb ka Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall, pvd coverings, Unoxidizable covering, JA Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 1. EDELSTAHL WEIMAR GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte EDELSTAHL WEIMAR GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Roostevaba teras tööstuses. See asub Mechelroda, Saksamaa.

 2. BAI - BERTRAN ACERS INDUSTRIALS

  Hispaania

  Ettevõte BAI - BERTRAN ACERS INDUSTRIALS, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Roostevaba teras tööstuses. See tegeleb ka Plastiga katmine - teras ja metall, Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall, Plastiga katmine - teras ja metall, primed stainless steel, Pinnatöötlus ja pindamine - teras ja metall, JA stainless steel sheet products tööstustes. See asub Teia, Hispaania.

 3. DEVILLE RECTIFICATION

  Prantsusmaa

  Ettevõte DEVILLE RECTIFICATION, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Alumiiniumsulamid tööstuses. See tegeleb ka Teras, Roostevaba teras, Alumiiniumlehed ja -liistud, Alumiinium ja alumiiniumsulamid, Teras, Roostevaba teras, Alumiiniumlehed ja -liistud, JA Alumiinium ja alumiiniumsulamid tööstustes. See asub Pont-Salomon, Prantsusmaa.

 4. EXTIVENT ACERO INOXIDABLE Y VENTILACIÓN

  Hispaania

  Ettevõte EXTIVENT ACERO INOXIDABLE Y VENTILACIÓN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Roostevaba teras tööstuses. See tegeleb ka Smoke extraction cabinets, Smoke extraction and ventilation conduits, stainless steel furniture and shelving, JA Manufacturer of industrial fans tööstustes. See asub Palma De Mallorca, Hispaania.

 5. ACENKO CO. LTD.

  Türgi

  Ettevõte ACENKO CO. LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Roostevaba teras tööstuses. See tegeleb ka Valtsimine - teras ja metall, Terase ja metalli töötlemine, machining, Steel construction, Valtsimine - teras ja metall, JA Terase ja metalli töötlemine tööstustes. See asub Ankara, Türgi.

 6. STAINLESS BAND LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte STAINLESS BAND LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Roostevaba teras tööstuses. See tegeleb ka stainless steel strip tööstustes. See asub Bingley, Ühendkuningriik.

 7. ROLL STEEL SP. Z O.O.

  Poola

  Ettevõte ROLL STEEL SP. Z O.O., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Teras tööstuses. See tegeleb ka Roostevaba teras, coil cutting, titanium and alloys, Roostevaba teras, JA stainless steel strip tööstustes. See asub Poznań, Poola.

 8. INOX MAATWERK CONSTRUCTIE ( IMC )

  Belgia

  Ettevõte INOX MAATWERK CONSTRUCTIE ( IMC ), on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Roostevaba teras tööstuses. See asub Oostende, Belgia.

 9. LB METALLSERVICE AG

  Šveits

  Ettevõte LB METALLSERVICE AG, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Roostevaba teras tööstuses. See asub Baden, Šveits.

 10. TOTAL STAINLESS STEEL S.R.L

  Rumeenia

  Ettevõte TOTAL STAINLESS STEEL S.R.L, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Roostevaba teras tööstuses. See tegeleb ka Roostevabast terasest torud, Klaas, Roostevabast terasest torud, JA Klaas tööstustes. See asub Bucuresti, Rumeenia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta