• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • rohelised taimed

Otsingu tulemused

Rohelised taimed - Import eksport

 1. GARTENBAU-SERVICE

  Saksamaa

  Ettevõte GARTENBAU-SERVICE, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Rohelised taimed tööstuses. See tegeleb ka flowering garden plants, JA garden plants tööstustes. See asub Straelen-Herongen, Saksamaa.

 2. HORTALIZAS JUMARSAN S.L

  Hispaania

  Ettevõte HORTALIZAS JUMARSAN S.L, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuvili ja köögivili - import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka Rohelised taimed, Rohelised taimed, mint, fresh parsley, JA packaged spinach tööstustes. See asub El Raal, Hispaania.

 3. ZE IMPORT & EXPORT

  Türgi

  Ettevõte ZE IMPORT & EXPORT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rohelised taimed tööstuses. See tegeleb ka fresh basil tööstustes. See asub Bursa, Türgi.

 4. DANIEL FILIBERTO

  Hispaania

  Ettevõte DANIEL FILIBERTO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rohelised taimed tööstuses. See asub Turís, Hispaania.

 5. GROW BROTES VERDES S.L

  Hispaania

  Ettevõte GROW BROTES VERDES S.L, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Rohelised taimed tööstuses. See asub Mislata (valencia), Hispaania.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. FLOREANA HYDROKULTUR GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte FLOREANA HYDROKULTUR GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Metsapuuistikud tööstuses. See tegeleb ka Potitaimed, Rohelised taimed, Potitaimed, JA Rohelised taimed tööstustes. See asub Hamburg, Saksamaa.

 2. PFLANZEN-EXOTE

  Saksamaa

  Ettevõte PFLANZEN-EXOTE, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Rohelised taimed tööstuses. See tegeleb ka palm trees, succulent and tropical plants, JA exotic plants tööstustes. See asub Bad Lippspringe, Saksamaa.

 3. PÉPINIÈRES CECE

  Belgia

  Ettevõte PÉPINIÈRES CECE, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Taimelavad ja puukoolid tööstuses. See tegeleb ka Taimed, Rohelised taimed, Kasvuhoonelilled ja -taimed, Taimed, Plantations, Rohelised taimed, JA Kasvuhoonelilled ja -taimed tööstustes. See asub Bray, Belgia.

 4. VASILAKOS PLANTS AND NURSERY GARDENS

  Kreeka

  Ettevõte VASILAKOS PLANTS AND NURSERY GARDENS, aastal ja mis tegeleb Rohelised taimed tööstuses. See tegeleb ka Taimelavad ja puukoolid, cycas circinnalis, aromatic plants, Taimelavad ja puukoolid, JA olive trees tööstustes. See asub Kato Achaia, Kreeka.

 5. PAULOWNIA EUROPA

  Rumeenia

  Ettevõte PAULOWNIA EUROPA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Põllumajandus - import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka Metsapuuistikud, Taimed, Potitaimed, Rohelised taimed, Metsapuuistikud, Taimed, Potitaimed, JA Rohelised taimed tööstustes. See asub Cristian, Rumeenia.

 1. JAN SPRUYT VAN DER JEUGD

  Belgia

  Ettevõte JAN SPRUYT VAN DER JEUGD, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Rohelised taimed tööstuses. See tegeleb ka Taimeistikud, Taimed, Taimeistikud, orchids, JA Taimed tööstustes. See asub Buggenhout, Belgia.

 2. BERINGGAARD APS

  Taani

  Ettevõte BERINGGAARD APS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kuivatatud lilled tööstuses. See tegeleb ka Bonsai, Õistaimed, Kasvuhoonetaimed, Rohelised taimed, Bonsai, Õistaimed, Kasvuhoonetaimed, JA Rohelised taimed tööstustes. See asub Gilleleje, Taani.

 1. ADA AGRICULTURE FRUIT VEGETABLE PACKAGING

  Türgi

  Ettevõte ADA AGRICULTURE FRUIT VEGETABLE PACKAGING, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rohelised taimed tööstuses. See tegeleb ka Puuvili ja köögivili - import ja eksport, Puuvili ja köögivili - import ja eksport, JA cabbage tööstustes. See asub Tarsus, Türgi.

 2. FRESH GARLIC VEGETABLE

  Bulgaaria

  Ettevõte FRESH GARLIC VEGETABLE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Küüslauk tööstuses. See tegeleb ka Köögivili, värske, Rohelised taimed, Köögivili, värske, JA Rohelised taimed tööstustes. See asub Fresh, Bulgaaria.

 3. PETER SCHUSTER

  Austria

  Ettevõte PETER SCHUSTER, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Istikud, sibulad ja seemned tööstuses. See tegeleb ka Lõikelilled, Taimelavad ja puukoolid, Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Rohelised taimed, Lõikelilled, Taimelavad ja puukoolid, Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, JA Rohelised taimed tööstustes. See asub Wien, Austria.

 4. PROFI PFLANZENVERLEIH

  Saksamaa

  Ettevõte PROFI PFLANZENVERLEIH, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Rohelised taimed tööstuses. See asub Borken, Saksamaa.

 5. M VAN VEEN BV

  Holland

  Ettevõte M VAN VEEN BV, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rohelised taimed tööstuses. See asub Rijsenhout, Holland.

 6. MIRA FIDANCILIK

  Türgi

  Ettevõte MIRA FIDANCILIK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rohelised taimed tööstuses. See asub Ödemis, Türgi.

 7. MUHAMMET AYÇIÇEK

  Türgi

  Ettevõte MUHAMMET AYÇIÇEK, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Rohelised taimed tööstuses. See asub Hatay, Türgi.

 8. GIMALL PLANTS

  Belgia

  Ettevõte GIMALL PLANTS, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Rohelised taimed tööstuses. See tegeleb ka Taimed, Taimed, JA exporters of ornamental plants tööstustes. See asub Lochristi, Belgia.

 1. CS-PLANT

  Belgia

  Ettevõte CS-PLANT, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Rohelised taimed tööstuses. See tegeleb ka wholesale of plants, outdoor ornamental plants, JA shrubbery tööstustes. See asub Waregem, Belgia.

 2. LEADERPLANT VIVAI

  Itaalia

  Ettevõte LEADERPLANT VIVAI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Taimeistikud tööstuses. See tegeleb ka Lehtpuud ja -põõsad, Rohelised taimed, Lehtpuud ja -põõsad, JA Rohelised taimed tööstustes. See asub Acquanegra Sul Chiese, Itaalia.

 3. VIVAIO IL FUNGO DI FAZIO MICHELE

  Itaalia

  Ettevõte VIVAIO IL FUNGO DI FAZIO MICHELE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rohelised taimed tööstuses. See tegeleb ka mediterranean plants tööstustes. See asub Bitetto, Itaalia.

 4. DEROOSE PLANTS

  Belgia

  Ettevõte DEROOSE PLANTS, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Rohelised taimed tööstuses. See tegeleb ka Õistaimed, Õistaimed, JA apartment plants tööstustes. See asub Evergem, Belgia.

 5. MEYER LANDSCHAFTSBAU GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte MEYER LANDSCHAFTSBAU GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rohelised taimed tööstuses. See tegeleb ka Kiutaimed, Taimelavad ja puukoolid, Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Kiutaimed, Taimelavad ja puukoolid, JA Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled tööstustes. See asub Weihenzell, Saksamaa.

 6. FLORALUX

  Belgia

  Ettevõte FLORALUX, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Rohelised taimed tööstuses. See tegeleb ka cut flowers, JA furnishing accessories tööstustes. See asub Dadizele, Belgia.

 7. EXOTIC PLANT

  Belgia

  Ettevõte EXOTIC PLANT, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Rohelised taimed tööstuses. See tegeleb ka Õistaimed, Õistaimed, JA exotic plants tööstustes. See asub Laarne, Belgia.

 8. HORTICULTURE HALLEUX

  Belgia

  Ettevõte HORTICULTURE HALLEUX, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Rohelised taimed tööstuses. See tegeleb ka Õistaimed, Kasvuhoonetaimed, Õistaimed, JA Kasvuhoonetaimed tööstustes. See asub Boirs, Belgia.

 9. COMMERCIALE EUGANEA SOCIETA' COOPERATIVA AGRICOLA

  Itaalia

  Ettevõte COMMERCIALE EUGANEA SOCIETA' COOPERATIVA AGRICOLA, aastal ja mis tegeleb Lilleseade tööstuses. See tegeleb ka Kasvuhoonetaimed, Rohelised taimed, Kasvuhoonetaimed, JA Rohelised taimed tööstustes. See asub Galzignano Terme, Itaalia.

 10. OTTER NURSERIES LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte OTTER NURSERIES LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rohelised taimed tööstuses. See tegeleb ka Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, Õistaimed, Toa- ja kasvuhoonetaimed, lilled, JA Õistaimed tööstustes. See asub Ottery St. Mary, Ühendkuningriik.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta