• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • ravioolid

Otsingu tulemused

Ravioolid - Import eksport

 1. GROUPE RIVIERE

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  The Rivière Group which has been firmly rooted in its locality for 3 generations in the South-West of France, concocts and prepares innovative gourmet ready meals, based on traditional French recipes. The recipes are formulated from natural ingredients, without colourants, preservatives or artificial flavourings. The Rivière Group expresses its attachment to the quality of its products and its commitment through its CSR policy across its brands. Maison Rivière showcases the traditional French recipes of south-western prepared meat dishes. Les Mets de Provence brings sunshine to your plate with culinary aids, condiments, aperitif spreads and Provence-flavoured cooked vegetables dishes. Aroma One is the specialist for herb and spice purées in tubes, for practical and flavoursome cooking. Solvia takes your taste buds on their travels and your 5 senses abroad with condiments, sauces and organic cooked vegetables. Our commitments to supply quality products: - Manufactured in France - French-sourced meats and vegetables - Clean label and nutritionally balanced recipes - SME quality labelling and our productions sites (CSR) - Well-functioning production facilities and accreditation by international standards (IFS, BRC, Bio)

 2. PRECOFOOD S.L.

  Hispaania

  Verified by europages badge

  Ettevõte PRECOFOOD S.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud pitsad tööstuses. See tegeleb ka Ravioolid, Rahvusroad, frozen bakery products, frozen pasta, Frozen foods, Ravioolid, Rahvusroad, food distribution, JA Croquettes tööstustes. See asub Malaga, Hispaania.

 3. SAS PINJA

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte SAS PINJA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ravioolid tööstuses. See asub Grigny, Prantsusmaa.

 4. RIGHETTI GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte RIGHETTI GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ravioolid tööstuses. See asub Mühlheim, Saksamaa.

 5. FOOD VALLEY S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte FOOD VALLEY S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pasta tööstuses. See tegeleb ka Ravioolid, Tortellini, Ravioolid, Tortellini, pumpkin tortelli, JA tortelli tööstustes. See asub Collecchio, Itaalia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. PASTA DI MONACO GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte PASTA DI MONACO GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ravioolid tööstuses. See tegeleb ka fresh bran-enriched pasta, JA egg garganelli tööstustes. See asub München, Saksamaa.

 2. PASTIFICIO FRANCESCHI

  Itaalia

  Ettevõte PASTIFICIO FRANCESCHI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ravioolid tööstuses. See tegeleb ka fresh stuffed pasta, fresh pasta products, JA fresh homemade pasta tööstustes. See asub Viareggio, Itaalia.

 3. MAGHREB BUSINESS AND TRADE SARL

  Maroko

  Ettevõte MAGHREB BUSINESS AND TRADE SARL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ravioolid tööstuses. See tegeleb ka gastronomy, JA sauces tööstustes. See asub Marrakech, Maroko.

 4. PASTAS DI CARLO S.L.

  Hispaania

  Ettevõte PASTAS DI CARLO S.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ravioolid tööstuses. See tegeleb ka Toiduained - import ja eksport, frozen foods - production, food sector distribution, JA Toiduained - import ja eksport tööstustes. See asub Pontevedra, Hispaania.

 5. MOSNA GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte MOSNA GMBH & CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ravioolid tööstuses. See tegeleb ka Pasta, Tortellini, Pasta, JA Tortellini tööstustes. See asub Troisdorf, Saksamaa.

 1. AEMISEGGER HAUSMACHER-TEIGWAREN

  Šveits

  Ettevõte AEMISEGGER HAUSMACHER-TEIGWAREN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ravioolid tööstuses. See asub St. Gallen, Šveits.

 2. PASTIFICIO DLA VECIA BULAGNA

  Itaalia

  Ettevõte PASTIFICIO DLA VECIA BULAGNA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pasta tööstuses. See tegeleb ka Ravioolid, fresh pasta products, fresh homemade pasta, JA Ravioolid tööstustes. See asub Zoppola, Itaalia.

 1. ZINI ALIMENTARI SPA

  Itaalia

  Ettevõte ZINI ALIMENTARI SPA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ravioolid tööstuses. See tegeleb ka deep-frozen filled pasta, JA fresh stuffed pasta tööstustes. See asub Cesano Boscone, Itaalia.

 2. PASTÉ SRL

  Itaalia

  Ettevõte PASTÉ SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pasta tööstuses. See tegeleb ka Ravioolid, Ravioolid, JA fresh pasta products tööstustes. See asub Bra, Itaalia.

 3. STREET FOOD

  Itaalia

  Ettevõte STREET FOOD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ravioolid tööstuses. See tegeleb ka Restoranid, toitlustajad ja toidu kohaletoojad, fresh homemade pasta, fresh stuffed pasta, JA Restoranid, toitlustajad ja toidu kohaletoojad tööstustes. See asub Marsala, Itaalia.

 4. PUNTO E PASTA - LA CASA DEL RAVIOLO

  Itaalia

  Ettevõte PUNTO E PASTA - LA CASA DEL RAVIOLO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pasta tööstuses. See tegeleb ka Ravioolid, traditional sweets, JA Ravioolid tööstustes. See asub Maratea, Itaalia.

 5. EGYPTIAN SAUDI COMPANY

  Egiptus

  Ettevõte EGYPTIAN SAUDI COMPANY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ravioolid tööstuses. See asub Albhera, Egiptus.

 6. ESSETRE S.R.L. PIZZERIA D''ASPORTO STURI PIZZA

  Itaalia

  Ettevõte ESSETRE S.R.L. PIZZERIA D''ASPORTO STURI PIZZA, aastal ja mis tegeleb Pasta tööstuses. See tegeleb ka Ravioolid, Tortellini, Ravioolid, JA Tortellini tööstustes. See asub Bergamo, Itaalia.

 7. AICHNER MARTIN

  Itaalia

  Ettevõte AICHNER MARTIN, aastal ja mis tegeleb Pasta tööstuses. See tegeleb ka Ravioolid, Tortellini, Ravioolid, JA Tortellini tööstustes. See asub Castelrotto, Itaalia.

 8. PASTIFICIO AL CASTELLO S.N.C. DI CASTIONI LUIGIA MARIA E ADAMI DENNIS

  Itaalia

  Ettevõte PASTIFICIO AL CASTELLO S.N.C. DI CASTIONI LUIGIA MARIA E ADAMI DENNIS, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Pasta tööstuses. See tegeleb ka Ravioolid, Tortellini, Ravioolid, JA Tortellini tööstustes. See asub Valeggio Sul Mincio, Itaalia.

 1. ARMANDO DE ANGELIS S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte ARMANDO DE ANGELIS S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pasta tööstuses. See tegeleb ka Ravioolid, Tortellini, Ravioolid, JA Tortellini tööstustes. See asub Villafranca Di Verona, Itaalia.

 2. PANARESE DOMENICA

  Itaalia

  Ettevõte PANARESE DOMENICA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pasta tööstuses. See tegeleb ka Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed, Ravioolid, Pagari- ja kondiitritööstus - masinad ja seadmed, JA Ravioolid tööstustes. See asub Maglie, Itaalia.

 3. JOLLY SGAMBARO S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte JOLLY SGAMBARO S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pasta tööstuses. See tegeleb ka Ravioolid, Tortellini, Ravioolid, JA Tortellini tööstustes. See asub Castello Di Godego, Itaalia.

 4. CIEMME ALIMENTARI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte CIEMME ALIMENTARI S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pasta tööstuses. See tegeleb ka Ravioolid, Tortellini, Ravioolid, JA Tortellini tööstustes. See asub Barletta, Itaalia.

 5. TUGO FOOD SYSTEMS

  Ühendkuningriik

  Ettevõte TUGO FOOD SYSTEMS, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Ravioolid tööstuses. See asub Banbury, Ühendkuningriik.

 6. LA BOLOGNESE S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte LA BOLOGNESE S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pasta tööstuses. See tegeleb ka Ravioolid, Tortellini, Ravioolid, JA Tortellini tööstustes. See asub Contursi Terme, Itaalia.

 7. F.I.R.M.A. ITALIA S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte F.I.R.M.A. ITALIA S.P.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pasta tööstuses. See tegeleb ka Ravioolid, Tortellini, Ravioolid, JA Tortellini tööstustes. See asub MUGGIO', Itaalia.

 8. ERAORA CREA IL GUSTO - ROSTICCERIA - PASTIFICIO

  Itaalia

  Ettevõte ERAORA CREA IL GUSTO - ROSTICCERIA - PASTIFICIO, aastal ja mis tegeleb Ravioolid tööstuses. See tegeleb ka pasta factory, JA egg pasta workshops tööstustes. See asub Falconara Marittima, Itaalia.

 9. CASA DEL TORTELLINO S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte CASA DEL TORTELLINO S.R.L., aastal ja mis tegeleb Pasta tööstuses. See tegeleb ka Ravioolid, Tortellini, Ravioolid, JA Tortellini tööstustes. See asub Castelfranco Piandisco', Itaalia.

 10. PICCHIOTTI PASTA FRESCA S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte PICCHIOTTI PASTA FRESCA S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Pasta tööstuses. See tegeleb ka Ravioolid, Tortellini, Ravioolid, JA Tortellini tööstustes. See asub Vinci, Itaalia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta