• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • raudtorud

Otsingu tulemused

Raudtorud - Import eksport

 1. ERNST BRINCK & CO. GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Tubular connectors and aluminium casting direct from the manufacturer We produce our tubular connectors exclusively from high-quality marine weatherproof aluminium alloys with low weight, maximum stability and natural corrosion resistance for a wide range of applications. We would be pleased to plan your individual tubular designs, prepare layout diagrams with parts lists and deliver our tubular connectors together with tube sections, which are marked and customised to your needs. Machine and safety railings from Brinck tubular connectors are TÜV type tested according to pr EN ISO 14122-3. You can also benefit from our experience in aluminium casting and as a system supplier. For over sixty years, we have been producing customer-specific aluminium cast parts as a reliable supplier to the automotive and machinery industries. From conceptualisation to implementation in finished assemblies, we offer you our all-round support.

 2. SODELUX SA

  Belgia

  Ettevõte SODELUX SA, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Raudtorud tööstuses. See tegeleb ka Plastvoolikud ja -torud, Torustike kaitseventiilid, Korkkraanid ja ventiilid, PVC tubes and pipes, Plastvoolikud ja -torud, Torustike kaitseventiilid, JA Korkkraanid ja ventiilid tööstustes. See asub Recogne, Belgia.

 3. PROTON ÇELIK ENDÜSTRI SAN TIC LTD STI

  Türgi

  Ettevõte PROTON ÇELIK ENDÜSTRI SAN TIC LTD STI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Survevalu - teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Raudtorud, Solar system aluminium profiles, Raudtorud, aluminium profiles, JA sheet rolls tööstustes. See asub Hatay, Türgi.

 4. Boray Boru ve Profil A.S

  Türgi

  Ettevõte Boray Boru ve Profil A.S, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Raudtorud tööstuses. See tegeleb ka profiles, galvanized products, JA Galvanized structural shapes tööstustes. See asub Mersin, Türgi.

 5. CAST IRON

  Belgia

  Ettevõte CAST IRON, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rauasulamid tööstuses. See tegeleb ka Raud, spetsiaalraud ja malm, Malmdetailid, Raudtorud, cast iron, Raud, spetsiaalraud ja malm, Malmdetailid, JA Raudtorud tööstustes. See asub Beerse, Belgia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. WB WHITE FOUNDRY

  Ühendkuningriik

  Ettevõte WB WHITE FOUNDRY, aastal ja mis tegeleb Malmdetailid tööstuses. See tegeleb ka Ehismalm, Eriotstarbeline malm, Raud, spetsiaalraud ja malm, Raudtorud, Ehismalm, Eriotstarbeline malm, Raud, spetsiaalraud ja malm, JA Raudtorud tööstustes. See asub Brighouse, Ühendkuningriik.

 2. ÖZMUTLU DEMIR ÜRÜNLERI SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.

  Türgi

  Ettevõte ÖZMUTLU DEMIR ÜRÜNLERI SAN. VE TIC. LTD. ŞTI., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Raudtorud tööstuses. See tegeleb ka iron pipes, steel sheet, galvanic treatment of metals, JA flat and shaped rolled steel tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 3. ADICO DINGZHOU METAL PRODUCTS CO., LTD

  Hiina

  Ettevõte ADICO DINGZHOU METAL PRODUCTS CO., LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Raudtorud tööstuses. See tegeleb ka pipes, fittings, JA cast iron tööstustes. See asub Baoding, Hiina.

 4. SIDERGHISA SRL

  Itaalia

  Ettevõte SIDERGHISA SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Drenaažiehitustööd tööstuses. See tegeleb ka Raudtorud, JA Raudtorud tööstustes. See asub Citta' Sant'angelo, Itaalia.

 5. HENGSHUI YITONG METAL PRODUCTS CO.,LTD.

  Hiina

  Ettevõte HENGSHUI YITONG METAL PRODUCTS CO.,LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Raudtorud tööstuses. See asub Hengshui, Hiina.

 1. DINSEN IMPEX CORP

  Hiina

  Ettevõte DINSEN IMPEX CORP, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Raudtorud tööstuses. See asub Handan, Hiina.

 2. JANUÁRIO A SILVA MONTEIRO & CA, LDA.

  Portugal

  Ettevõte JANUÁRIO A SILVA MONTEIRO & CA, LDA., on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Raudtorud tööstuses. See tegeleb ka metal pipes and tubing for construction work, JA galvinized sheet metal flashing for building tööstustes. See asub Paços de Brandão, Portugal.

 1. ROTEC TECHNO CAST

  India

  Ettevõte ROTEC TECHNO CAST, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Malmdetailid tööstuses. See tegeleb ka Raudtorud, cast iron parts for the automobile industry, Raudtorud, JA cast iron fittings tööstustes. See asub Rajkot, India.

 2. ISOBRUGG STAHLMANTELROHR GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte ISOBRUGG STAHLMANTELROHR GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Torud - värvilistest metallidest tööstuses. See tegeleb ka Torud - mustmetallidest, Raudtorud, Torutarvikud - mustmetallidest, Torud - mustmetallidest, Raudtorud, JA Torutarvikud - mustmetallidest tööstustes. See asub Lehrte, Saksamaa.

 3. VORTEX QINGDAO CO., LTD

  Hiina

  Ettevõte VORTEX QINGDAO CO., LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Raudtorud tööstuses. See asub Qingdao, Hiina.

 4. SPOMEL ODLEWNIA ZELIWA I METALI NIEZELAZNYCH

  Poola

  Ettevõte SPOMEL ODLEWNIA ZELIWA I METALI NIEZELAZNYCH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Torud - mustmetallidest tööstuses. See tegeleb ka Raudtorud, Malmdetailid, Raudtorud, JA Malmdetailid tööstustes. See asub Lebork, Poola.

 5. HAMPSHIRE HOSE SERVICES LIMITED

  Ühendkuningriik

  Ettevõte HAMPSHIRE HOSE SERVICES LIMITED, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Raudtorud tööstuses. See tegeleb ka Hüdraulikaseadmed, Terastorud, Hüdraulikaseadmed, JA Terastorud tööstustes. See asub Southampton, Ühendkuningriik.

 6. ALUCET B.V.

  Holland

  Ettevõte ALUCET B.V., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Soojusisolatsioonimaterjalid tööstuses. See tegeleb ka Raudtorud, Vasktorud, Raudtorud, JA Vasktorud tööstustes. See asub Waalwijk, Holland.

 7. WEIFANG CHANGSHENG PIPE COMPANY LIMITED

  Hiina

  Ettevõte WEIFANG CHANGSHENG PIPE COMPANY LIMITED, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Raudtorud tööstuses. See tegeleb ka pipe fittings, JA grooved pipes tööstustes. See asub Weifang, Hiina.

 8. VALVULAS Y CONEXIONES IBERICA SL

  Hispaania

  Ettevõte VALVULAS Y CONEXIONES IBERICA SL, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Torutarvikud - mustmetallidest tööstuses. See tegeleb ka Torud - mustmetallidest, Raudtorud, Torud - mustmetallidest, JA Raudtorud tööstustes. See asub Sant Cugat Del Valles, Hispaania.

 1. NANJING GRETEQ INDUSTRIAL CO.,LTD

  Hiina

  Ettevõte NANJING GRETEQ INDUSTRIAL CO.,LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Raudtorud tööstuses. See asub Nanjing, Hiina.

 2. RAINHAM STEEL TUBES LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte RAINHAM STEEL TUBES LTD, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Raudtorud tööstuses. See tegeleb ka Torud - mustmetallidest, Terastorud, Torud - mustmetallidest, JA Terastorud tööstustes. See asub Rainham, Ühendkuningriik.

 3. MOLE ABRASIVE BARELLA IVO E C. S.N.C.

  Itaalia

  Ettevõte MOLE ABRASIVE BARELLA IVO E C. S.N.C., aastal ja mis tegeleb Lehtmetall ja torud tööstuses. See tegeleb ka Raudtorud, Abrasiivkettad, Raudtorud, JA Abrasiivkettad tööstustes. See asub Solbiate Con Cagno, Itaalia.

 4. WEIFANG CHANGSHENG PIPE CO.,LTD

  Hiina

  Ettevõte WEIFANG CHANGSHENG PIPE CO.,LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Raudtorud tööstuses. See tegeleb ka pipe fittings tööstustes. See asub Weifang, Hiina.

 5. PRZEDSIEBIORSTWO M D MIECZYSLAW DOBRYNIN

  Poola

  Ettevõte PRZEDSIEBIORSTWO M D MIECZYSLAW DOBRYNIN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslik vee- ja kanalisatsioonivõrk tööstuses. See tegeleb ka Elektrilised komponendid ja varuosad tööstuslikuks kasutamiseks, Raudtorud, Elektrilised komponendid ja varuosad tööstuslikuks kasutamiseks, JA Raudtorud tööstustes. See asub Lodz, Poola.

 6. JINDAL SAW ITALIA S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte JINDAL SAW ITALIA S.P.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lehtmetall ja torud tööstuses. See tegeleb ka Raudtorud, JA Raudtorud tööstustes. See asub Trieste, Itaalia.

 7. ENGESPEC COPERSAN

  Brasiilia

  Ettevõte ENGESPEC COPERSAN, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Raudtorud tööstuses. See tegeleb ka valves, JA pipes for drainage tööstustes. See asub Belo Horizonte, Brasiilia.

 8. KONECKIE ZAKLADY ODLEWNICZE S.A.

  Poola

  Ettevõte KONECKIE ZAKLADY ODLEWNICZE S.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Torud - mustmetallidest tööstuses. See tegeleb ka Raudtorud, JA Raudtorud tööstustes. See asub Konskie, Poola.

 9. TUBE COMPANY OF IRELAND LTD

  Iirimaa

  Ettevõte TUBE COMPANY OF IRELAND LTD, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Vasktorud tööstuses. See tegeleb ka Raudtorud, JA Raudtorud tööstustes. See asub Dublin, Iirimaa.

 10. MECANIZACION PRAMEC S.L.

  Hispaania

  Ettevõte MECANIZACION PRAMEC S.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Torud - mustmetallidest tööstuses. See tegeleb ka Raudtorud, JA Raudtorud tööstustes. See asub Sant Boi De Llobregat, Hispaania.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta