• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • raudteesõidukite hõõrdmaterjalid

Otsingu tulemused

Raudteesõidukite hõõrdmaterjalid - Import eksport

 1. HANSUNG LIFT TRANSFER CO., LTD.

  Lõuna-Korea

  Ettevõte HANSUNG LIFT TRANSFER CO., LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Raudteesõidukite hõõrdmaterjalid tööstuses. See tegeleb ka Ripp- ja põrandakonveierid, JA Ripp- ja põrandakonveierid tööstustes. See asub Sasang-Gu, Busan, Lõuna-Korea.

 2. RICH

  Ukraina

  Ettevõte RICH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Raudteesõidukite hõõrdmaterjalid tööstuses. See tegeleb ka turning tööstustes. See asub Dnipro, Ukraina.

 3. ESCOM SRL

  Itaalia

  Ettevõte ESCOM SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Raudteesõidukite hõõrdmaterjalid tööstuses. See tegeleb ka Sõidukite pidurid, Vehicle brake components and elements, Automotive - components and parts, Sõidukite pidurid, JA automotive lining tööstustes. See asub Carpenedolo, Itaalia.

 4. TAZE USUL

  Türkmenistan

  Ettevõte TAZE USUL, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Raudteesõidukite hõõrdmaterjalid tööstuses. See tegeleb ka Utility vehicles, JA services for foreign trade tööstustes. See asub Ashgabat, Türkmenistan.

 5. ZHEJIANG FRANK PRECISION CASTING CO.,LTD.

  Hiina

  Ettevõte ZHEJIANG FRANK PRECISION CASTING CO.,LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Raudteesõidukite hõõrdmaterjalid tööstuses. See asub Lanxi, Hiina.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. RÜTGERS GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte RÜTGERS GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Raudteeveerem ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Raudteesõidukite hõõrdmaterjalid, JA Raudteesõidukite hõõrdmaterjalid tööstustes. See asub Essen, Saksamaa.

 2. EUROPEAN FRICTION INDUSTRIES LIMITED

  Ühendkuningriik

  Ettevõte EUROPEAN FRICTION INDUSTRIES LIMITED, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Raudteeveerem ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Raudteesõidukite hõõrdmaterjalid, JA Raudteesõidukite hõõrdmaterjalid tööstustes. See asub Bristol, Ühendkuningriik.

 3. BOMBARDIER TRANSPORTATION (SWITZERLAND) SA

  Šveits

 4. FEDERAL-MOGUL FRICTION PRODUCTS LIMITED

  Ühendkuningriik