• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • raud- ja teraslatid

Otsingu tulemused

Raud- ja teraslatid - Import eksport

 1. TEMPRACCIAIO S.R.L.

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Tempracciaio s.r.l. produces low and high carbon steel strips that can be: cold or hot rolled, annealed, raw, half hard, grey, blue, yellow and white tempered. The thicknesses range from 0.10 mm to 6 mm and the width is to measure. The company's policy aims at satisfying the customers' requirements and keeping its quality and efficiency standards. La Tempracciaio s.r.l. can be found in Caronno Pertusella (VA). It sells and produces hardened and hardenable steel ribbons.

 2. OETIKER DEUTSCHLAND GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte OETIKER DEUTSCHLAND GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Raud- ja teraslatid tööstuses. See tegeleb ka fastening clamp, Ear clamps, Hose clips, Screw clamps, Universal clamps, Tape clamp, Multi crimp rings, Quick connectors, JA SMILe® compact quick connectors tööstustes. See asub Endingen, Saksamaa.

 3. AZIENDA METALLI LAMINATI S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte AZIENDA METALLI LAMINATI S.P.A., on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Raud- ja teraslatid tööstuses. See tegeleb ka Vedruteraslatid, Külmvaltsitud teraslatid, Vedruteraslatid, Külmvaltsitud teraslatid, JA copper strips tööstustes. See asub Quargnento, Itaalia.

 4. ASCARRIER OTOMOTIV

  Türgi

  Ettevõte ASCARRIER OTOMOTIV, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Raud- ja teraslatid tööstuses. See asub Düzce, Türgi.

 5. OLIMPIACCIAI SRL

  Itaalia

  Ettevõte OLIMPIACCIAI SRL, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Mustmetallprofiil tööstuses. See tegeleb ka Teras, Perforeeritud metallplaadid - mustast metallist, Teras ja metall - valtsimine ja lõikamine, Raud- ja teraslatid, Teras, Perforeeritud metallplaadid - mustast metallist, Teras ja metall - valtsimine ja lõikamine, JA Raud- ja teraslatid tööstustes. See asub Torino, Itaalia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. OFFSHORE PRODUCTS INTERNATIONAL LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte OFFSHORE PRODUCTS INTERNATIONAL LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Roostevabast terasest torud tööstuses. See tegeleb ka Raud- ja teraslatid, Torustike kaitseventiilid, Raud- ja teraslatid, Torustike kaitseventiilid, pipe fittings, JA Valves tööstustes. See asub Inverurie, Ühendkuningriik.

 2. TATA STEEL

  Ühendkuningriik

  Ettevõte TATA STEEL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Raud- ja teraslatid tööstuses. See asub Wednesbury, Ühendkuningriik.

 3. MARMARA FERFORJE

  Türgi

  Ettevõte MARMARA FERFORJE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Raud- ja teraslatid tööstuses. See asub Konya, Türgi.

 4. FULLWAY TECHNOLOGY CO., LTD.

  Ühendkuningriik

  Ettevõte FULLWAY TECHNOLOGY CO., LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Raud- ja teraslatid tööstuses. See asub Suzhou, Ühendkuningriik.

 5. FIGLI DI E. CAVALLI SPA

  Itaalia

  Ettevõte FIGLI DI E. CAVALLI SPA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Raud- ja teraslatid tööstuses. See tegeleb ka steel tape, iron and steel strips, galvanized ribbons, JA chrome-plated tape tööstustes. See asub Rozzano, Itaalia.

 1. METALECO

  Prantsusmaa

  Ettevõte METALECO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lehtmetall ja liistud - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Raud- ja teraslatid, Raud- ja teraslatid, knick-knacks, Sheet metalwork, JA Stretched metal tööstustes. See asub Riscle, Prantsusmaa.

 2. BERNDORF BAND GROUP

  Austria

  Ettevõte BERNDORF BAND GROUP, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lehtmetall ja liistud - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Raud- ja teraslatid, Raud- ja teraslatid, steel tape, JA machine building tööstustes. See asub Berndorf, Austria.

 1. INTER-STOCK LAMIERE S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte INTER-STOCK LAMIERE S.R.L., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Raud- ja teraslatid tööstuses. See asub Forlì, Itaalia.

 2. RETORAS

  Leedu

  Ettevõte RETORAS, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Raud- ja teraslatid tööstuses. See tegeleb ka Tööstusdetailid, Mustmetallprofiil, Mustmetallprofiil ja -vardad, Tööstusdetailid, Mustmetallprofiil, JA Mustmetallprofiil ja -vardad tööstustes. See asub Mazeikiai, Leedu.

 3. FLEJES Y ACEROS RUBIO

  Hispaania

  Ettevõte FLEJES Y ACEROS RUBIO, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Raud- ja teraslatid tööstuses. See asub Madrid, Hispaania.

 4. TEXEL INDUSTRY

  Rumeenia

  Ettevõte TEXEL INDUSTRY, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Raud- ja teraslatid tööstuses. See tegeleb ka round metal bars, JA drawn metal sheets tööstustes. See asub Iernut, Rumeenia.

 5. FLEJES VIÑAS

  Hispaania

  Ettevõte FLEJES VIÑAS, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Raud- ja teraslatid tööstuses. See asub Barcelona, Hispaania.

 6. OLMAT S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte OLMAT S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tina ja tinasulamid tööstuses. See tegeleb ka Teras ja metall, Raud- ja teraslatid, Teras ja metall, JA Raud- ja teraslatid tööstustes. See asub Sarcedo, Itaalia.

 7. DUE EFFE ACCIAI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte DUE EFFE ACCIAI S.R.L., aastal ja mis tegeleb Raud- ja teraslatid tööstuses. See tegeleb ka Vedruteraslatid, Külmvaltsitud teraslatid, Vedruteraslatid, JA Külmvaltsitud teraslatid tööstustes. See asub Castelliri, Itaalia.

 8. WARING ENGINEERING

  Ühendkuningriik

  Ettevõte WARING ENGINEERING, aastal ja mis tegeleb Roostevabast terasest torud tööstuses. See tegeleb ka Raud- ja teraslatid, JA Raud- ja teraslatid tööstustes. See asub Nottingham, Ühendkuningriik.

 1. MEADOW PIPELINE SUPPLIES

  Ühendkuningriik

  Ettevõte MEADOW PIPELINE SUPPLIES, aastal ja mis tegeleb Roostevabast terasest torud tööstuses. See tegeleb ka Raud- ja teraslatid, JA Raud- ja teraslatid tööstustes. See asub Sheffield, Ühendkuningriik.

 2. SNAP RING JOINT LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte SNAP RING JOINT LTD, aastal ja mis tegeleb Roostevabast terasest torud tööstuses. See tegeleb ka Raud- ja teraslatid, JA Raud- ja teraslatid tööstustes. See asub Jersey, Ühendkuningriik.

 3. MEDICAL GAS PIPELINES

  Ühendkuningriik

  Ettevõte MEDICAL GAS PIPELINES, aastal ja mis tegeleb Roostevabast terasest torud tööstuses. See tegeleb ka Raud- ja teraslatid, JA Raud- ja teraslatid tööstustes. See asub Romsey, Ühendkuningriik.

 4. INAC S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte INAC S.P.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Raud- ja teraslatid tööstuses. See tegeleb ka Vedruteraslatid, Külmvaltsitud teraslatid, Vedruteraslatid, JA Külmvaltsitud teraslatid tööstustes. See asub Valmadrera, Itaalia.

 5. NOR-CAL (UK) LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte NOR-CAL (UK) LTD, aastal ja mis tegeleb Roostevabast terasest torud tööstuses. See tegeleb ka Raud- ja teraslatid, JA Raud- ja teraslatid tööstustes. See asub Malmesbury, Ühendkuningriik.

 6. FT PIPELINE SYSTEMS

  Ühendkuningriik

  Ettevõte FT PIPELINE SYSTEMS, aastal ja mis tegeleb Roostevabast terasest torud tööstuses. See tegeleb ka Raud- ja teraslatid, JA Raud- ja teraslatid tööstustes. See asub Lichfield, Ühendkuningriik.

 7. BSS

  Ühendkuningriik

  Ettevõte BSS, aastal ja mis tegeleb Roostevabast terasest torud tööstuses. See tegeleb ka Raud- ja teraslatid, JA Raud- ja teraslatid tööstustes. See asub Nottingham, Ühendkuningriik.

 8. PIPE TEK

  Ühendkuningriik

  Ettevõte PIPE TEK, aastal ja mis tegeleb Roostevabast terasest torud tööstuses. See tegeleb ka Raud- ja teraslatid, JA Raud- ja teraslatid tööstustes. See asub Alcester, Ühendkuningriik.

 9. PLASSON (UK) LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte PLASSON (UK) LTD, aastal ja mis tegeleb Roostevabast terasest torud tööstuses. See tegeleb ka Raud- ja teraslatid, JA Raud- ja teraslatid tööstustes. See asub Burgess Hill, Ühendkuningriik.

 10. MECHANICAL & PIPEWORK FABRICATIONS LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte MECHANICAL & PIPEWORK FABRICATIONS LTD, aastal ja mis tegeleb Roostevabast terasest torud tööstuses. See tegeleb ka Raud- ja teraslatid, JA Raud- ja teraslatid tööstustes. See asub Pershore, Ühendkuningriik.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta