• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • raud- ja teraslatid

Otsingu tulemused

Raud- ja teraslatid - Import eksport

 1. TEMPRACCIAIO S.R.L.

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Tempracciaio s.r.l. produces low and high carbon steel strips that can be: cold or hot rolled, annealed, raw, half hard, grey, blue, yellow and white tempered. The thicknesses range from 0.10 mm to 6 mm and the width is to measure. The company's policy aims at satisfying the customers' requirements and keeping its quality and efficiency standards. La Tempracciaio s.r.l. can be found in Caronno Pertusella (VA). It sells and produces hardened and hardenable steel ribbons.

 2. OETIKER DEUTSCHLAND GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte OETIKER DEUTSCHLAND GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Raud- ja teraslatid tööstuses. See tegeleb ka fastening clamp, Ear clamps, Hose clips, Screw clamps, Universal clamps, Tape clamp, Multi crimp rings, Quick connectors, JA SMILe® compact quick connectors tööstustes. See asub Endingen, Saksamaa.

 3. AZIENDA METALLI LAMINATI S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte AZIENDA METALLI LAMINATI S.P.A., on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Raud- ja teraslatid tööstuses. See tegeleb ka Vedruteraslatid, Külmvaltsitud teraslatid, Vedruteraslatid, Külmvaltsitud teraslatid, JA copper strips tööstustes. See asub Quargnento, Itaalia.

 4. ASCARRIER OTOMOTIV

  Türgi

  Ettevõte ASCARRIER OTOMOTIV, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Raud- ja teraslatid tööstuses. See asub Düzce, Türgi.

 5. OFFSHORE PRODUCTS INTERNATIONAL LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte OFFSHORE PRODUCTS INTERNATIONAL LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Roostevabast terasest torud tööstuses. See tegeleb ka Raud- ja teraslatid, Torustike kaitseventiilid, Raud- ja teraslatid, Torustike kaitseventiilid, pipe fittings, JA Valves tööstustes. See asub Inverurie, Ühendkuningriik.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. TATA STEEL

  Ühendkuningriik

  Ettevõte TATA STEEL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Raud- ja teraslatid tööstuses. See asub Wednesbury, Ühendkuningriik.

 2. OLIMPIACCIAI SRL

  Itaalia

  Ettevõte OLIMPIACCIAI SRL, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Mustmetallprofiil tööstuses. See tegeleb ka Teras, Perforeeritud metallplaadid - mustast metallist, Teras ja metall - valtsimine ja lõikamine, Raud- ja teraslatid, Teras, Perforeeritud metallplaadid - mustast metallist, Teras ja metall - valtsimine ja lõikamine, JA Raud- ja teraslatid tööstustes. See asub Torino, Itaalia.

 3. FULLWAY TECHNOLOGY CO., LTD.

  Ühendkuningriik

  Ettevõte FULLWAY TECHNOLOGY CO., LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Raud- ja teraslatid tööstuses. See asub Suzhou, Ühendkuningriik.

 4. BERNDORF BAND GROUP

  Austria

  Ettevõte BERNDORF BAND GROUP, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lehtmetall ja liistud - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Raud- ja teraslatid, Raud- ja teraslatid, steel tape, JA machine building tööstustes. See asub Berndorf, Austria.

 5. INTER-STOCK LAMIERE S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte INTER-STOCK LAMIERE S.R.L., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Raud- ja teraslatid tööstuses. See asub Forlì, Itaalia.

 1. MARMARA FERFORJE

  Türgi

  Ettevõte MARMARA FERFORJE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Raud- ja teraslatid tööstuses. See asub Konya, Türgi.

 2. METALECO

  Prantsusmaa

  Ettevõte METALECO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Lehtmetall ja liistud - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Raud- ja teraslatid, Raud- ja teraslatid, knick-knacks, Sheet metalwork, JA Stretched metal tööstustes. See asub Riscle, Prantsusmaa.

 1. FIGLI DI E. CAVALLI SPA

  Itaalia

  Ettevõte FIGLI DI E. CAVALLI SPA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Raud- ja teraslatid tööstuses. See tegeleb ka steel tape, iron and steel strips, galvanized ribbons, JA chrome-plated tape tööstustes. See asub Rozzano, Itaalia.

 2. RETORAS

  Leedu

  Ettevõte RETORAS, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Raud- ja teraslatid tööstuses. See tegeleb ka Tööstusdetailid, Mustmetallprofiil, Mustmetallprofiil ja -vardad, Tööstusdetailid, Mustmetallprofiil, JA Mustmetallprofiil ja -vardad tööstustes. See asub Mazeikiai, Leedu.

 3. OLMAT S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte OLMAT S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tina ja tinasulamid tööstuses. See tegeleb ka Teras ja metall, Raud- ja teraslatid, Teras ja metall, JA Raud- ja teraslatid tööstustes. See asub Sarcedo, Itaalia.

 4. TEXEL INDUSTRY

  Rumeenia

  Ettevõte TEXEL INDUSTRY, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Raud- ja teraslatid tööstuses. See tegeleb ka round metal bars, JA drawn metal sheets tööstustes. See asub Iernut, Rumeenia.

 5. FONDERIE ZERBETTO S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte FONDERIE ZERBETTO S.R.L., on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Tina ja tinasulamid tööstuses. See tegeleb ka Teras ja metall, Raud- ja teraslatid, Teras ja metall, JA Raud- ja teraslatid tööstustes. See asub Lessona, Itaalia.

 6. FLEJES VIÑAS

  Hispaania

  Ettevõte FLEJES VIÑAS, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Raud- ja teraslatid tööstuses. See asub Barcelona, Hispaania.

 7. FORELLI PRESSOFUSIONI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte FORELLI PRESSOFUSIONI S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tina ja tinasulamid tööstuses. See tegeleb ka Teras ja metall, Raud- ja teraslatid, Teras ja metall, JA Raud- ja teraslatid tööstustes. See asub Lumezzane, Itaalia.

 8. FLEJES Y ACEROS RUBIO

  Hispaania

  Ettevõte FLEJES Y ACEROS RUBIO, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Raud- ja teraslatid tööstuses. See asub Madrid, Hispaania.

 1. GAMMA ACCIAI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte GAMMA ACCIAI S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Teras ja metall tööstuses. See tegeleb ka Roostevaba teras, Raud- ja teraslatid, Roostevaba teras, JA Raud- ja teraslatid tööstustes. See asub Lainate, Itaalia.

 2. TERRASPAN PIPE FITTINGS LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte TERRASPAN PIPE FITTINGS LTD, aastal ja mis tegeleb Roostevabast terasest torud tööstuses. See tegeleb ka Raud- ja teraslatid, JA Raud- ja teraslatid tööstustes. See asub Birmingham, Ühendkuningriik.

 3. BREITENFELD EDELSTAHL AKTIENGESELLSCHAFT

  Austria

  Ettevõte BREITENFELD EDELSTAHL AKTIENGESELLSCHAFT, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Lehtmetall ja liistud - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Raud- ja teraslatid, JA Raud- ja teraslatid tööstustes. See asub Mitterdorf Im Mürztal, Austria.

 4. PIPE CENTER

  Ühendkuningriik

  Ettevõte PIPE CENTER, aastal ja mis tegeleb Roostevabast terasest torud tööstuses. See tegeleb ka Raud- ja teraslatid, JA Raud- ja teraslatid tööstustes. See asub Bristol, Ühendkuningriik.

 5. PIPELINES 2 DATA LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte PIPELINES 2 DATA LTD, aastal ja mis tegeleb Roostevabast terasest torud tööstuses. See tegeleb ka Raud- ja teraslatid, JA Raud- ja teraslatid tööstustes. See asub Aberdeen, Ühendkuningriik.

 6. PIPE SOLUTIONS LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte PIPE SOLUTIONS LTD, aastal ja mis tegeleb Roostevabast terasest torud tööstuses. See tegeleb ka Raud- ja teraslatid, JA Raud- ja teraslatid tööstustes. See asub Harrogate, Ühendkuningriik.

 7. JOHN DAVIDSON PIPES LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte JOHN DAVIDSON PIPES LTD, aastal ja mis tegeleb Roostevabast terasest torud tööstuses. See tegeleb ka Raud- ja teraslatid, JA Raud- ja teraslatid tööstustes. See asub Chester Le Street, Ühendkuningriik.

 8. HARRISONS PIPELINE ENGINEERING LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte HARRISONS PIPELINE ENGINEERING LTD, aastal ja mis tegeleb Roostevabast terasest torud tööstuses. See tegeleb ka Raud- ja teraslatid, JA Raud- ja teraslatid tööstustes. See asub Norwich, Ühendkuningriik.

 9. E S PIPELINES LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte E S PIPELINES LTD, aastal ja mis tegeleb Roostevabast terasest torud tööstuses. See tegeleb ka Raud- ja teraslatid, JA Raud- ja teraslatid tööstustes. See asub Leatherhead, Ühendkuningriik.

 10. PIPES & VALVES LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte PIPES & VALVES LTD, aastal ja mis tegeleb Roostevabast terasest torud tööstuses. See tegeleb ka Raud- ja teraslatid, JA Raud- ja teraslatid tööstustes. See asub Watford, Ühendkuningriik.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta