• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • rauatööstustoodete äri

Otsingu tulemused

Rauatööstustoodete äri - Import eksport

 1. TRIBEL METALS

  Belgia

  Verified by europages badge

  Ettevõte TRIBEL METALS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metallide kogumine ja ümbertöötlemine tööstuses. See tegeleb ka Import ja eksport - teras ja metallid, Vanaraua kogumine ja ümbertöötlemine, Rauatööstustoodete äri, Import ja eksport - teras ja metallid, Vanaraua kogumine ja ümbertöötlemine, JA Rauatööstustoodete äri tööstustes. See asub Bruxelles, Belgia.

 2. AG METALS RECYCLING

  Belgia

  Verified by europages badge

  Ettevõte AG METALS RECYCLING, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Import ja eksport - teras ja metallid tööstuses. See tegeleb ka Rauatööstustoodete äri, Metallide kogumine ja ümbertöötlemine, Vanaraua kogumine ja ümbertöötlemine, purchase of iron scrap, Recovery of ferrous metal, metal collection, Recycling of electrical appliances, Rauatööstustoodete äri, JA Metallide kogumine ja ümbertöötlemine tööstustes. See asub Lot, Belgia.

 3. VHW-METALLPRESSWERK GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte VHW-METALLPRESSWERK GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rauatööstustoodete äri tööstuses. See asub Spaichingen, Saksamaa.

 4. KRÖGER STAHLUMFORMUNG GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte KRÖGER STAHLUMFORMUNG GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rauatööstustoodete äri tööstuses. See asub Attendorn, Saksamaa.

 5. HIRT-LINE EUROPE

  Šveits

  Ettevõte HIRT-LINE EUROPE, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Rauatööstustoodete äri tööstuses. See asub Mannenbach-Salenstein, Šveits.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. MONGERY TEL VE TEL ÜRÜNLERI

  Türgi

  Ettevõte MONGERY TEL VE TEL ÜRÜNLERI, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Rauatööstustoodete äri tööstuses. See asub Adana, Türgi.

 2. HOLTER EISENHANDEL VOSSHENRICH GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte HOLTER EISENHANDEL VOSSHENRICH GMBH & CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rauatööstustoodete äri tööstuses. See tegeleb ka CNC 5-axis milling work, Machining of metals, metal boring, JA Band saws - cutting tööstustes. See asub Schloß Holte-Stukenbrock, Saksamaa.

 3. STEEL LINE HANDELSGMBH

  Austria

  Ettevõte STEEL LINE HANDELSGMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Rauatööstustoodete äri tööstuses. See asub Wien, Austria.

 4. HONG KONG SPECIAL METALS LIMITED

  Hongkong

  Ettevõte HONG KONG SPECIAL METALS LIMITED, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Rauatööstustoodete äri tööstuses. See tegeleb ka Roostevabast terasest torud, stainless steel, stainless steel forged parts, Stainless steel unions, JA Roostevabast terasest torud tööstustes. See asub Hong Kong, Hongkong.

 5. STEEL SERVICE KREFELD GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte STEEL SERVICE KREFELD GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Rauatööstustoodete äri tööstuses. See tegeleb ka Tööriistateras, cold work steels, Quenched and tempered steels, hot work steels, JA Tööriistateras tööstustes. See asub Krefeld, Saksamaa.

 1. MEGACITY

  Ukraina

  Ettevõte MEGACITY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rauatööstustoodete äri tööstuses. See tegeleb ka bitumen-coated roof tile, tiles, JA grit covered tile tööstustes. See asub Kharkov, Ukraina.

 2. STAHL+PLASTIC FLANSCHEN WITTE GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte STAHL+PLASTIC FLANSCHEN WITTE GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Rauatööstustoodete äri tööstuses. See asub Holzwickede, Saksamaa.

 1. EXOBUYER.COM

  Ameerika Ühendriigid

  Ettevõte EXOBUYER.COM, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Rauatööstustoodete äri tööstuses. See tegeleb ka Steel trading, JA Oil & Gas procurement tööstustes. See asub Miami, Ameerika Ühendriigid.

 2. ARIJ GLOBAL TRADING CO

  Omaan

  Ettevõte ARIJ GLOBAL TRADING CO, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Rauatööstustoodete äri tööstuses. See asub Muscat, Omaan.

 3. CAT SPÓŁKA Z O.O.

  Poola

  Ettevõte CAT SPÓŁKA Z O.O., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Rauatööstustoodete äri tööstuses. See asub Chorzów, Poola.

 4. RECYMONTANE

  Prantsusmaa

  Ettevõte RECYMONTANE, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Rauatööstustoodete äri tööstuses. See tegeleb ka recycled materials tööstustes. See asub Schiltigheim, Prantsusmaa.

 5. RESOURCEGROUP

  Ukraina

  Ettevõte RESOURCEGROUP, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Mineraalväetised tööstuses. See tegeleb ka Kivisüsi, Teras, Rauatööstustoodete äri, Fuels, Kivisüsi, Teras, JA Rauatööstustoodete äri tööstustes. See asub Kyiv, Ukraina.

 6. FRAME FACTORY

  Holland

  Ettevõte FRAME FACTORY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rauatööstustoodete äri tööstuses. See asub Almere, Holland.

 7. PESEN GALVANIZE

  Türgi

  Ettevõte PESEN GALVANIZE, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Rauatööstustoodete äri tööstuses. See tegeleb ka Keevitatud traatvõrk, Supplier of steel, Low-carbon annealed steel wire without coating, galvanized wire, JA Keevitatud traatvõrk tööstustes. See asub Istanbul / Kartal, Türgi.

 8. MARINHO STEEL TRADING

  Luksemburg

  Ettevõte MARINHO STEEL TRADING, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Rauatööstustoodete äri tööstuses. See tegeleb ka Raud, teras ja metallurgia - import ja eksport, Teraslehed ja -latid, Raud, teras ja metallurgia - import ja eksport, Steel girders, Teraslehed ja -latid, JA rolled iron sections tööstustes. See asub Sanem, Luksemburg.

 1. PE SICA TATA

  Ukraina

  Ettevõte PE SICA TATA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rauatööstustoodete äri tööstuses. See tegeleb ka Süsiniku kõrvalsaadused, graphite, Ferrosilicon, Süsiniku kõrvalsaadused, JA fireproof products tööstustes. See asub Zaporozhye, Ukraina.

 2. EKIN METAL SAN VE TIC. A.S.

  Türgi

  Ettevõte EKIN METAL SAN VE TIC. A.S., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Rauatööstustoodete äri tööstuses. See tegeleb ka steel sheet, galvanised steel, hot-rolled sheet metal, JA Laser cutting tööstustes. See asub Maltepe, Türgi.

 3. ALMAS MAGAZIJNINRICHTING

  Holland

  Ettevõte ALMAS MAGAZIJNINRICHTING, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Rauatööstustoodete äri tööstuses. See tegeleb ka storage shelves tööstustes. See asub Terwolde, Holland.

 4. G METAL

  Türgi

  Ettevõte G METAL, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Rauatööstustoodete äri tööstuses. See tegeleb ka carbon steel, JA beams tööstustes. See asub istanbul, Türgi.

 5. MAVSAN ENDÜSTRI MALZEMELERI PAZARLAMA VE TIC. LTD. STI.

  Türgi

  Ettevõte MAVSAN ENDÜSTRI MALZEMELERI PAZARLAMA VE TIC. LTD. STI., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rauatööstustoodete äri tööstuses. See tegeleb ka collars tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 6. DANIEL

  Prantsusmaa

  Ettevõte DANIEL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Raua- ja terasetööstus ning valukojad - masinad ja sisseseade tööstuses. See tegeleb ka Tööstusdetailid, Rauatööstustoodete äri, Tööstusdetailid, industrial supplies, iron materials, JA Rauatööstustoodete äri tööstustes. See asub Jaux, Prantsusmaa.

 7. ÇEZIKLER KESKINLER METAL

  Türgi

  Ettevõte ÇEZIKLER KESKINLER METAL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rauatööstustoodete äri tööstuses. See tegeleb ka drawn metal sheets, iron processing, metal sheets, JA Metals tööstustes. See asub Osmaniye, Türgi.

 8. ASTOR SAC ISLEME MERKEZI

  Türgi

  Ettevõte ASTOR SAC ISLEME MERKEZI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rauatööstustoodete äri tööstuses. See asub Izmir, Türgi.

 9. PARASKEVAIDIS SA

  Kreeka

  Ettevõte PARASKEVAIDIS SA, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Rauatööstustoodete äri tööstuses. See asub Giannitsa, Kreeka.

 10. KAYNAR METAL ÇELIK BORU PROFIL VE PASLANMAZ SAN TIC LTD ŞTI

  Türgi

  Ettevõte KAYNAR METAL ÇELIK BORU PROFIL VE PASLANMAZ SAN TIC LTD ŞTI, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Magistraaltorud - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Terastorud, Rauatööstustoodete äri, Roostevabast terasest torud, Terastorud, Rauatööstustoodete äri, stainless steel flanges, JA Roostevabast terasest torud tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta