• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • rauasulamid

Otsingu tulemused

Rauasulamid - Import eksport

 1. COMFER SRL

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte COMFER SRL, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Rauasulamid tööstuses. See tegeleb ka Metallrestid, JA Metallrestid tööstustes. See asub Roma, Itaalia.

 2. SICUREZZA & STILE

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte SICUREZZA & STILE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rauasulamid tööstuses. See tegeleb ka Ehitusdetailid, Uksed ja aknad, Tööstuslikud ja ehitusrauddetailid, Ehitusdetailid, Uksed ja aknad, JA Tööstuslikud ja ehitusrauddetailid tööstustes. See asub Castelnuovo Di Porto, Itaalia.

 3. H.-D. AHRENS GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte H.-D. AHRENS GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Alumiinium ja alumiiniumsulamid tööstuses. See tegeleb ka Rauasulamid, Metal trade, Nickel alloys, Recycling of scrap metal, scrap recycling, Scrap processing, Special alloys (copper/nickel/tin), aluminium, JA Aluminium compounds tööstustes. See asub Schwelm, Saksamaa.

 4. ARCO S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte ARCO S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rauasulamid tööstuses. See tegeleb ka no parking bows, bike carrier, benches, JA systems and equipment for car parks tööstustes. See asub San Giovanni In Persiceto, Itaalia.

 5. PROSIDER SPA

  Itaalia

  Ettevõte PROSIDER SPA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rauasulamid tööstuses. See tegeleb ka iron sections, iron beams, galvanized sheet metal, JA drawn products tööstustes. See asub Fornace Zarattini-Ravenna, Itaalia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. AMPERE ALLOYS

  Prantsusmaa

  Ettevõte AMPERE ALLOYS, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Rauasulamid tööstuses. See tegeleb ka plants and machinery for foundries, abrasives, JA steel and alloys tööstustes. See asub Saint-Ouen-L'aumone, Prantsusmaa.

 2. SOCIETE DES METAUX BLANCS OUVRES

  Prantsusmaa

  Ettevõte SOCIETE DES METAUX BLANCS OUVRES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rauasulamid tööstuses. See tegeleb ka Plii ja pliisulamid, Tsink ja tsingisulamid, Sõeltrükk, Plii ja pliisulamid, Tsink ja tsingisulamid, JA Sõeltrükk tööstustes. See asub Chevigny-Saint-Sauveur Cedex, Prantsusmaa.

 3. PELLIER CUIT FRERES

  Prantsusmaa

  Ettevõte PELLIER CUIT FRERES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rauasulamid tööstuses. See tegeleb ka Masintöötlemine - teras ja metall, Masintöötlemine - teras ja metall, Precision undercutting, bar turning, all metals, JA Bar turning steel and metals tööstustes. See asub Marignier, Prantsusmaa.

 4. CAST IRON

  Belgia

  Ettevõte CAST IRON, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rauasulamid tööstuses. See tegeleb ka Raud, spetsiaalraud ja malm, Malmdetailid, Raudtorud, cast iron, Raud, spetsiaalraud ja malm, Malmdetailid, JA Raudtorud tööstustes. See asub Beerse, Belgia.

 5. CBC - CARVALHO, BATISTA & Cª SA.

  Portugal

  Ettevõte CBC - CARVALHO, BATISTA & Cª SA., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Rauasulamid tööstuses. See tegeleb ka Hüdraulilised vedrud, Linnaseadmed ja -rajatised, Hüdraulilised vedrud, JA Linnaseadmed ja -rajatised tööstustes. See asub Porto, Portugal.

 1. AFFIVAL SAS

  Prantsusmaa

  Ettevõte AFFIVAL SAS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Traadid ja kaablid - mustast metallist tööstuses. See tegeleb ka Terastraadid ja -kaablid, Rauasulamid, Terasevalu, Terastraadid ja -kaablid, Rauasulamid, JA Terasevalu tööstustes. See asub Solesmes, Prantsusmaa.

 2. LS ALLOYS TRADING

  Luksemburg

  Ettevõte LS ALLOYS TRADING, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Rauasulamid tööstuses. See tegeleb ka metallurgy, Manganese metal, cobalt, JA nickel tööstustes. See asub Windhof, Luksemburg.

 1. MALDANER

  Prantsusmaa

  Ettevõte MALDANER, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Alumiinium ja alumiiniumsulamid tööstuses. See tegeleb ka Plii ja pliisulamid, Rauasulamid, Vask ja vasesulamid, metal impregnation, Plii ja pliisulamid, Rauasulamid, JA Vask ja vasesulamid tööstustes. See asub Les-Clayes-Sous-Bois, Prantsusmaa.

 2. NIZI INTERNATIONAL

  Luksemburg

  Ettevõte NIZI INTERNATIONAL, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Musta ja värvilise metalli maagid tööstuses. See tegeleb ka Rauasulamid, Rauasulamid, artistic and decorative foundry products, Trading in steel, JA casting lubricants tööstustes. See asub Capellen, Luksemburg.

 3. GIOTTA SRL

  Itaalia

  Ettevõte GIOTTA SRL, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Rauasulamid tööstuses. See tegeleb ka storing waste, trade in metals and alloys, JA car demolition tööstustes. See asub Castone Andevenno, Itaalia.

 4. CO.ALL.FER.SNC DI ANTONIO COCOZZA E F.LLI

  Itaalia

  Ettevõte CO.ALL.FER.SNC DI ANTONIO COCOZZA E F.LLI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rauasulamid tööstuses. See tegeleb ka machining aluminium and iron tööstustes. See asub Agropoli, Itaalia.

 5. MITALTRADE, LLC

  Ukraina

  Ettevõte MITALTRADE, LLC, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Rauasulamid tööstuses. See tegeleb ka graphite electrodes tööstustes. See asub Zaporozhye, Ukraina.

 6. MTT METALL TECHNIK TAUBER GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte MTT METALL TECHNIK TAUBER GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Rauasulamid tööstuses. See tegeleb ka bronze bushings tööstustes. See asub Tauberbischofsheim, Saksamaa.

 7. FRATELLI MOLTENI SPA

  Itaalia

  Ettevõte FRATELLI MOLTENI SPA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rauasulamid tööstuses. See tegeleb ka sheet metal for construction work tööstustes. See asub Monza, Itaalia.

 8. ANWER METAAL

  Belgia

  Ettevõte ANWER METAAL, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Rauasulamid tööstuses. See tegeleb ka metal, knick-knacks, metal waste reclamation, JA sectioning tööstustes. See asub Heist-Op-Den-Berg, Belgia.

 1. MBE ENDUSTRI

  Türgi

  Ettevõte MBE ENDUSTRI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rauasulamid tööstuses. See tegeleb ka tig welders, Strip conveyors, JA Precision turning tööstustes. See asub Izmir, Türgi.

 2. 2K CNC MAKINE YEDEK PARÇA SANAYI LTD. STI.

  Türgi

  Ettevõte 2K CNC MAKINE YEDEK PARÇA SANAYI LTD. STI., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rauasulamid tööstuses. See asub Istanbul, Türgi.

 3. LEMETCO GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte LEMETCO GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Musta ja värvilise metalli maagid tööstuses. See tegeleb ka Rauasulamid, JA Rauasulamid tööstustes. See asub Duisburg, Saksamaa.

 4. CGC KLEIN CARBON GRAPHITE CONSULTING

  Saksamaa

  Ettevõte CGC KLEIN CARBON GRAPHITE CONSULTING, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Rauasulamid tööstuses. See tegeleb ka coal and graphite processing, graphite electrodes, products made from pure expanded graphite, JA artificial and synthetic fibre felts tööstustes. See asub Siegen, Saksamaa.

 5. C.M.P. DI BECCARI ALESSIO

  Itaalia

  Ettevõte C.M.P. DI BECCARI ALESSIO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rauasulamid tööstuses. See asub Calenzano, Itaalia.

 6. APERAM ALLOYS GERMANY GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte APERAM ALLOYS GERMANY GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Musta ja värvilise metalli maagid tööstuses. See tegeleb ka Spetsiaalteras, Roostevaba teras, Rauasulamid, Vääris- ja erimetallid, Spetsiaalteras, Roostevaba teras, Rauasulamid, JA Vääris- ja erimetallid tööstustes. See asub Erkrath, Saksamaa.

 7. SANTECH MAKINA

  Türgi

  Ettevõte SANTECH MAKINA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rauasulamid tööstuses. See tegeleb ka nc grinding, cnc cut, Strip conveyors, JA CNC processing tööstustes. See asub Izmir, Türgi.

 8. EZELY INVESTMENT TRADING .S.L.U

  Hispaania

  Ettevõte EZELY INVESTMENT TRADING .S.L.U, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Rauasulamid tööstuses. See asub La Laguna, Hispaania.

 9. 1

  Zimbabwe

  Ettevõte 1, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rauasulamid tööstuses. See tegeleb ka steel welding tööstustes. See asub 4, Zimbabwe.

 10. GIAMA DI OTTAVIANI GABRIELLA E MAZZA BARBARA S.N.C.

  Itaalia

  Ettevõte GIAMA DI OTTAVIANI GABRIELLA E MAZZA BARBARA S.N.C., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Rauasulamid tööstuses. See tegeleb ka Alumiinium ja alumiiniumsulamid, iron processing, iron, Alumiinium ja alumiiniumsulamid, JA electro-welded networks tööstustes. See asub Poggio Torriana, Itaalia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta