• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • raua- ja terasetööstus ning valukojad - masinad ja sisseseade

Otsingu tulemused

Raua- ja terasetööstus ning valukojad - masinad ja sisseseade - Import eksport

 1. NURER MAKINA LTD STI

  Türgi

  Verified by europages badge

  Ettevõte NURER MAKINA LTD STI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metallitöötlemispingid - tagavaraosad ja tarvikud tööstuses. See tegeleb ka Raua- ja terasetööstus ning valukojad - masinad ja sisseseade, Valtsimiskojad - masinad ja sisseseade, Freesimine - teras ja metall, Masintöötlemine - teras ja metall, Painutamine - teras ja metall, automatic packaging machinery, CNC milling, Raua- ja terasetööstus ning valukojad - masinad ja sisseseade, JA special steels for molds tööstustes. See asub Izmir, Türgi.

 2. IPP SRL

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte IPP SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Raua- ja terasetööstus ning valukojad - masinad ja sisseseade tööstuses. See tegeleb ka plants and machinery for producing round metal bars, metal structures for horse stables, metal cooling lines, manufacture of machines for the steel industry, repairs to steel industry tools, modernisation of steel manufacturing equipment, JA mechanical structural steelwork tööstustes. See asub Cividate Camuno, Itaalia.

 3. KÜTTNER GMBH&CO.KG

  Saksamaa

  Ettevõte KÜTTNER GMBH&CO.KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Raua- ja terasetööstus ning valukojad - masinad ja sisseseade tööstuses. See asub Essen, Saksamaa.

 4. THERMOMELT SRL

  Itaalia

  Ettevõte THERMOMELT SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Raua- ja terasetööstus ning valukojad - masinad ja sisseseade tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslikud ahjud ja lõõmutusahjud, smoke extraction, industrial systems, Tööstuslikud ahjud ja lõõmutusahjud, JA industrial furnaces tööstustes. See asub Brescia, Itaalia.

 5. ORKUN MAKINE IMALAT SAN. TIC LTD. ŞTI.

  Türgi

  Ettevõte ORKUN MAKINE IMALAT SAN. TIC LTD. ŞTI., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Raua- ja terasetööstus ning valukojad - masinad ja sisseseade tööstuses. See tegeleb ka Metals - casting machines, hammer mills, circular screens, JA hopper conveyors tööstustes. See asub Tekirdag, Türgi.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. CONTE METAL MEC S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte CONTE METAL MEC S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Raua- ja terasetööstus ning valukojad - masinad ja sisseseade tööstuses. See tegeleb ka Kaubavagunid, lifting equipment, Coil handling, Kaubavagunid, JA goods handling grippers tööstustes. See asub Montebelluna, Itaalia.

 2. TECHNOLOGIJA, UAB

  Leedu

  Ettevõte TECHNOLOGIJA, UAB, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Raua- ja terasetööstus ning valukojad - masinad ja sisseseade tööstuses. See asub Kaunas, Leedu.

 3. SBM-IRFI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte SBM-IRFI S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Raua- ja terasetööstus ning valukojad - masinad ja sisseseade tööstuses. See tegeleb ka Jäätmetöötlusmasinad ja -seadmed, Elektriahjud ja -lõõmutusahjud, Noolutusahjud, metallurgy furnaces, Jäätmetöötlusmasinad ja -seadmed, Elektriahjud ja -lõõmutusahjud, JA Noolutusahjud tööstustes. See asub Pian Camuno, Itaalia.

 4. SBM-IRFI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte SBM-IRFI S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Raua- ja terasetööstus ning valukojad - masinad ja sisseseade tööstuses. See tegeleb ka Jäätmetöötlusmasinad ja -seadmed, Elektriahjud ja -lõõmutusahjud, Noolutusahjud, metallurgy furnaces, Jäätmetöötlusmasinad ja -seadmed, Elektriahjud ja -lõõmutusahjud, JA Noolutusahjud tööstustes. See asub Pian Camuno, Itaalia.

 5. HIRSCHEIDER GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte HIRSCHEIDER GMBH, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Raua- ja terasetööstus ning valukojad - masinad ja sisseseade tööstuses. See tegeleb ka Metallurgia - masinad ja sisseseade, Tööpingid - metalli vormimine, Lõikamine - tööpingid, Tööpingid - metalli töötlemine, Metallurgia - masinad ja sisseseade, Tööpingid - metalli vormimine, Lõikamine - tööpingid, JA Tööpingid - metalli töötlemine tööstustes. See asub Ellwangen, Saksamaa.

 1. BONNE TRADING

  Belgia

  Ettevõte BONNE TRADING, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Raua- ja terasetööstus ning valukojad - masinad ja sisseseade tööstuses. See tegeleb ka Teekattemasinad ja -seadmed, Ehitusmaterjalistööstus - masinad ja seadmed, Teekattemasinad ja -seadmed, Ehitusmaterjalistööstus - masinad ja seadmed, JA industrial ladders tööstustes. See asub Destelbergen, Belgia.

 2. YUDO GERMANY GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte YUDO GERMANY GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Raua- ja terasetööstus ning valukojad - masinad ja sisseseade tööstuses. See asub L.-Echterdingen / Stuttgart, Saksamaa.

 1. MARCHANDISE

  Belgia

  Ettevõte MARCHANDISE, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Raua- ja terasetööstus ning valukojad - masinad ja sisseseade tööstuses. See tegeleb ka Teekattemasinad ja -seadmed, Ehitusmaterjalistööstus - masinad ja seadmed, Erisõidukite ehitamine ja varustus, Maastikuautod, Teekattemasinad ja -seadmed, Ehitusmaterjalistööstus - masinad ja seadmed, Erisõidukite ehitamine ja varustus, JA Maastikuautod tööstustes. See asub Clermont-Sous-Huy, Belgia.

 2. RIVA ACIER SA

  Prantsusmaa

  Ettevõte RIVA ACIER SA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Raua- ja terasetööstus ning valukojad - masinad ja sisseseade tööstuses. See tegeleb ka Keevitatud traatvõrk, JA Keevitatud traatvõrk tööstustes. See asub Gargenville, Prantsusmaa.

 3. LAZZARI S.P.A.

  Itaalia

  Ettevõte LAZZARI S.P.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Raua- ja terasetööstus ning valukojad - masinad ja sisseseade tööstuses. See tegeleb ka Insenerid - tööstusettevõtjad, industrial systems, Insenerid - tööstusettevõtjad, JA metal cutters tööstustes. See asub Ponte San Pietro, Itaalia.

 4. AS METALS TECHNOLOGIES

  Šveits

  Ettevõte AS METALS TECHNOLOGIES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Raua- ja terasetööstus ning valukojad - masinad ja sisseseade tööstuses. See asub Lugano, Šveits.

 5. ESTAMFOR SARL

  Prantsusmaa

  Ettevõte ESTAMFOR SARL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Raua- ja terasetööstus ning valukojad - masinad ja sisseseade tööstuses. See tegeleb ka Sepikojad - masinad ja sisseseade, Sepisraua stantsimine, Sepikojad - masinad ja sisseseade, powder metallurgy, drop-forging, JA Sepisraua stantsimine tööstustes. See asub Les Hautes-Rivières, Prantsusmaa.

 6. KARNAT-INSTAL TADEUSZ KARNAT

  Poola

  Ettevõte KARNAT-INSTAL TADEUSZ KARNAT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Raua- ja terasetööstus ning valukojad - masinad ja sisseseade tööstuses. See tegeleb ka Valukojad - masinad ja sisseseade, Metallurgia – masinad ja seadmed, Valukojad - masinad ja sisseseade, JA Metallurgia – masinad ja seadmed tööstustes. See asub Nisko, Poola.

 7. BEPAR MÜHENDISLIK

  Türgi

  Ettevõte BEPAR MÜHENDISLIK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Malmdetailid tööstuses. See tegeleb ka Raua- ja terasetööstus ning valukojad - masinad ja sisseseade, brass accessories, Raua- ja terasetööstus ning valukojad - masinad ja sisseseade, JA heads tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 8. MASSARD

  Luksemburg

  Ettevõte MASSARD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Ehismalm tööstuses. See tegeleb ka Raua- ja terasetööstus ning valukojad - masinad ja sisseseade, Malmdetailid, Raua- ja terasetööstus ning valukojad - masinad ja sisseseade, stainless steel door furniture, Steel construction, JA Malmdetailid tööstustes. See asub Kayl, Luksemburg.

 1. DIKCAL MAKINA IMALAT SAN VE TIC LTD STI

  Türgi

  Ettevõte DIKCAL MAKINA IMALAT SAN VE TIC LTD STI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Masinaehitus - eritellimustööd tööstuses. See tegeleb ka Raua- ja terasetööstus ning valukojad - masinad ja sisseseade, Raua- ja terasetööstus ning valukojad - masinad ja sisseseade, systems, machinery and equipment for the paper and cardboard industry, Ship part manufacturer, JA screens for mines and quarries tööstustes. See asub Kocaeli, Türgi.

 2. ETS COLLARD

  Prantsusmaa

  Ettevõte ETS COLLARD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Raua- ja terasetööstus ning valukojad - masinad ja sisseseade tööstuses. See asub Bouzy, Prantsusmaa.

 3. SMYRNA CASTING IC VE DIS TICARET LIMITED SIRKETI

  Türgi

  Ettevõte SMYRNA CASTING IC VE DIS TICARET LIMITED SIRKETI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Alumiiniumvalukojad tööstuses. See tegeleb ka Terasevalu, Raua- ja terasetööstus ning valukojad - masinad ja sisseseade, Terasevalu, grey iron casting, sferoid iron casting, JA Raua- ja terasetööstus ning valukojad - masinad ja sisseseade tööstustes. See asub Izmir Karsiyaka, Türgi.

 4. MERGER

  Prantsusmaa

  Ettevõte MERGER, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kiirusemuundurid ja reduktorid tööstuses. See tegeleb ka Raua- ja terasetööstus ning valukojad - masinad ja sisseseade, lifting accessories, leavening cabinets, JA Raua- ja terasetööstus ning valukojad - masinad ja sisseseade tööstustes. See asub Corbas, Prantsusmaa.

 5. AVACO

  Belgia

  Ettevõte AVACO, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Raua- ja terasetööstus ning valukojad - masinad ja sisseseade tööstuses. See tegeleb ka Teekattemasinad ja -seadmed, Ehitusmaterjalistööstus - masinad ja seadmed, Teekattemasinad ja -seadmed, Ehitusmaterjalistööstus - masinad ja seadmed, JA tools tööstustes. See asub Melle, Belgia.

 6. A2MI - ATELIER DE MONTAGE ET DE MAINTENANCE INDUSTRIELLE

  Prantsusmaa

  Ettevõte A2MI - ATELIER DE MONTAGE ET DE MAINTENANCE INDUSTRIELLE, on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Raua- ja terasetööstus ning valukojad - masinad ja sisseseade tööstuses. See tegeleb ka ELEKTRIPAIGALDISED, conveyors, JA ELEKTRIPAIGALDISED tööstustes. See asub Segre, Prantsusmaa.

 7. FAB - FUNDIÇÃO DE ALUMÍNIOS DE BRAGA, LDA

  Portugal

  Ettevõte FAB - FUNDIÇÃO DE ALUMÍNIOS DE BRAGA, LDA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Raua- ja terasetööstus ning valukojad - masinad ja sisseseade tööstuses. See tegeleb ka aluminium casting tööstustes. See asub Braga, Portugal.

 8. ALBINO GUIMARAES DA SILVA, LDA

  Portugal

  Ettevõte ALBINO GUIMARAES DA SILVA, LDA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Raua- ja terasetööstus ning valukojad - masinad ja sisseseade tööstuses. See tegeleb ka Gearboxes tööstustes. See asub Vilar Vcd, Portugal.

 9. ODLEWNIA RAFAMET SP. Z O.O.

  Poola

  Ettevõte ODLEWNIA RAFAMET SP. Z O.O., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Terasevalu tööstuses. See tegeleb ka Raua- ja terasetööstus ning valukojad - masinad ja sisseseade, Raua- ja terasetööstus ning valukojad - masinad ja sisseseade, cast iron foundry, JA Alloy cast iron tööstustes. See asub Kuźnia Raciborska, Poola.

 10. ACQUISITIE BELIË

  Belgia

  Ettevõte ACQUISITIE BELIË, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Raua- ja terasetööstus ning valukojad - masinad ja sisseseade tööstuses. See tegeleb ka Ehitusmaterjalistööstus - masinad ja seadmed, Teekattemasinad ja -seadmed, Ehitusmaterjalistööstus - masinad ja seadmed, Teekattemasinad ja -seadmed, construction vehicles, JA Machines for the construction industry tööstustes. See asub Maasmechelen, Belgia.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta