• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • rattad ja rullikud

Otsingu tulemused

Rattad ja rullikud - Import eksport

 1. GURTEC GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  We are an expert conveyor components OEM, offering crucial added value for our customers. We supply customers across the world with our production sites in Germany. Around 50 years ago GURTEC was established as a small family business. Today, after acquisition by NEPEAN, the GURTEC brand is back and stronger than ever. Our well-known, tried-and-tested GURTEC quality, supported by the strength and flexibility of a family-owned company, is vital for the success of our customers.

 2. BLICKLE RÄDER+ROLLEN GMBH U. CO. KG

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Blickle is one of the world's leading producers of wheels and castors. The company stocks over 30, 000 different products in its standard range. Blickle develops special solutions for special requirements. Today, the company produces more than 15 million wheels, swivel and fixed castors annually. The wheels and castors can be used in all kinds of machinery and transportation devices, such as in intralogistics, mechanical and plant engineering and the food industry. The company was founded in 1953. Blickle initially manufactured wheelbarrow wheels. This resulted in a range of high-quality wheels, swivel and fixed castors. In 1967, the first overseas sales company was established. Today, Blickle is represented by 21 dedicated sales companies in Europe, North America, Asia and Australia, as well as by exclusive agencies in over 120 countries worldwide.

 3. KUGEL- UND ROLLENLAGERWERK LEIPZIG GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  We manufacture over 900 types of roller bearings every year. This ranges from standard roller bearings to customised special bearing solutions over a range of diameters from 50 mm to 1500 mm. In addition to various roller bearing components, we also supply our customers with special precision components and roller bearing accessories. Our particular strength lies in research and development work for application-optimised special bearings. Working directly with customers, we fine-tune, test and implement technical options. Our engineering portfolio not only includes project-based calculations, but also practical durability and strength tests, as well as bearing assessments. We offer quality through expertise – maximum quality is the common thread through our entire manufacturing – from procuring materials to delivering products. KRW Wälzlager has been producing bearings from the historical site to the west of Leipzig, eastern Germany, since 1934. We also have sales offices in China, India, Kazakhstan and Southeast Asia in order to be in close proximity to customers and to offer application-specific support.

 4. RÄDER-VOGEL RÄDER- UND ROLLENFABRIK GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte RÄDER-VOGEL RÄDER- UND ROLLENFABRIK GMBH & CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rattad ja rullikud tööstuses. See asub Hamburg, Saksamaa.

 5. VOLVOX-ROLLEN GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte VOLVOX-ROLLEN GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rattad ja rullikud tööstuses. See asub Kamen, Saksamaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. TECNO RUOTE GROUP S.R.L.

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte TECNO RUOTE GROUP S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rattad ja rullikud tööstuses. See tegeleb ka Kummirattad ja -rullikud, industrial wheels, wheels and castors, plastic wheels, Kummirattad ja -rullikud, manufacture of wheels, nylon wheels, wheels for trolleys, JA polyrethene wheels tööstustes. See asub Brendola, Itaalia.

 2. ASCO ADOLF SUERMANN KG

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte ASCO ADOLF SUERMANN KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rattad ja rullikud tööstuses. See asub Usingen, Saksamaa.

 3. BS ROLLEN GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte BS ROLLEN GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mööblirattad tööstuses. See tegeleb ka Rattad ja rullikud, Rattad ja rullikud, Heavy-duty castors, Light-duty castors, Lifting castors, Conveyor rollers, Table castors, plastic wheels, JA Pneumatic tyres tööstustes. See asub Remscheid, Saksamaa.

 4. STARK GUMMIWALZEN GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte STARK GUMMIWALZEN GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rattad ja rullikud tööstuses. See tegeleb ka rubber rollers, Silicone rollers, Grinding of rubber rollers, Roller repairs, Metal roller cores, Rollers for the textile industry, Roll coverings, Roll coverings, rubberised, JA Transport rollers tööstustes. See asub Sontheim, Saksamaa.

 5. HARHUES & TEUFERT GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte HARHUES & TEUFERT GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rattad ja rullikud tööstuses. See asub Velbert, Saksamaa.

 1. A.R.E.S.

  Itaalia

  Verified by europages badge

  Ettevõte A.R.E.S., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rattad ja rullikud tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslike kärude rattad, JA Tööstuslike kärude rattad tööstustes. See asub Baranzate, Itaalia.

 2. KAMPMANN + ARETZ GMBH + CO.KG

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte KAMPMANN + ARETZ GMBH + CO.KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rattad ja rullikud tööstuses. See tegeleb ka Kaupade käitlemine - veerevseadmed, Sisetransport - veereseadmed, Sõidukite mehaanilised komponendid ja varuosad, Erisõidukite ehitamine ja varustus, Kaupade käitlemine - veerevseadmed, Sisetransport - veereseadmed, Sõidukite mehaanilised komponendid ja varuosad, Erisõidukite ehitamine ja varustus, JA industrial trailers tööstustes. See asub Wuppertal, Saksamaa.

 1. MW SCHAUMSTOFF AG

  Šveits

  Verified by europages badge

  Ettevõte MW SCHAUMSTOFF AG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rattad ja rullikud tööstuses. See asub Kriens, Šveits.

 2. ROLLENBAU GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Ettevõte ROLLENBAU GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rattad ja rullikud tööstuses. See asub Wien, Austria.

 3. TENTE-ROLLEN GMBH

  Saksamaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte TENTE-ROLLEN GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rattad ja rullikud tööstuses. See asub Wermelskirchen, Saksamaa.

 4. ROLKO KOHLGRÜBER GMBH

  Saksamaa

  Rolko Kohlgrüber GmbH on üks maailma juhtivaid taastusravitarvikute, ratastoolitarvikute ja haiglavooditarvikute, samuti rataste, rataste ja komponentide tootjaid paljudes tööstusharudes. Oma peakorteriga Saksamaal ja strateegiliste asukohtadega Taanis, Hollandis, USA-s ning eraldiseisva tootmisega Hiinas tagab ettevõte usaldusväärse nõustamise, toe ja kiire tarne üle kogu maailma. Tootjad ja edasimüüjad enam kui 80 riigist usaldavad Rolko laia tootevalikut, mille hulka kuuluvad veljed, rehvid, torkekindlad rehvilahendused ning lisakomponendid ratastoolidele ja taastusraviseadmetele, aga ka taastusravi abivahendid, nagu ratastooli kaldteed, ilmastikukindlad riided ja teisaldamise abivahendid, samuti istumisabi, seinakaitserullid ja haiglavoodite tugisüsteemid. Lisaks töökindlate rataste, rataste ja rullikute, rehvide, indekseerimiskolbide, telgede ja lisakomponentidega tootjatele ja edasimüüjatele erinevates tööstussektorites, nagu põllumajandustehnika, lastesõidukid, transpordivahendid, transporditehnika, spordivarustus, puhastusseadmed, masinaehitus , poesisustus või paadihaagised, Rolko on abi ja nõuga abiks.

 5. HONGXING CASTORS MANUFACTURER CO., LTD

  Hiina

  Ettevõte HONGXING CASTORS MANUFACTURER CO., LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Tööstuslikud plasttooted tööstuses. See tegeleb ka Kummitooted, Rattad ja rullikud, Tööstuslike kärude rattad, Kummitooted, Rattad ja rullikud, JA Tööstuslike kärude rattad tööstustes. See asub GUANGDONG, Hiina.

 6. HTS CASTER SYSTEMS

  Türgi

  Ettevõte HTS CASTER SYSTEMS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rattad ja rullikud tööstuses. See tegeleb ka Kaubakäitlusrattad ja -rullikud, Mööblirattad, Kaubakäitlusrattad ja -rullikud, Mööblirattad, JA wheels for industrial trolleys tööstustes. See asub iSTANBUL, Türgi.

 7. RHÔNE ÉLASTOMÈRES

  Prantsusmaa

  Ettevõte RHÔNE ÉLASTOMÈRES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rattad ja rullikud tööstuses. See tegeleb ka Kaubakäitlusrattad ja -rullikud, Tööstuslike kärude rattad, Kummirattad ja -rullikud, Erirattad, Kaubakäitlusrattad ja -rullikud, Tööstuslike kärude rattad, Kummirattad ja -rullikud, JA Erirattad tööstustes. See asub Aubagne Cedex, Prantsusmaa.

 8. AQUITAINE ROUES CHARIOTS

  Prantsusmaa

  Ettevõte AQUITAINE ROUES CHARIOTS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rattad ja rullikud tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslike kärude rattad, bearings, pins, Trolley wheels, JA Tööstuslike kärude rattad tööstustes. See asub Bordeaux, Prantsusmaa.

 1. MARBA WHEELS AND CASTORS PRODUCER

  Poola

  Ettevõte MARBA WHEELS AND CASTORS PRODUCER, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kaubakäitlusrattad ja -rullikud tööstuses. See tegeleb ka Rattad ja rullikud, JA Rattad ja rullikud tööstustes. See asub Grodzisk Mazowiecki, Poola.

 2. RÄDER WENDT GMBH & CO.

  Saksamaa

  Ettevõte RÄDER WENDT GMBH & CO., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rattad ja rullikud tööstuses. See tegeleb ka polyrethene wheels, JA caster sets tööstustes. See asub Seeth-Ekholt, Saksamaa.

 3. TENTE SAS

  Prantsusmaa

  Ettevõte TENTE SAS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rattad ja rullikud tööstuses. See tegeleb ka Metallrattad ja -rullikud, Hammasrattad, Kaubakäitlusrattad ja -rullikud, rollers, Metallrattad ja -rullikud, Hammasrattad, JA Kaubakäitlusrattad ja -rullikud tööstustes. See asub Saint Fargeau Ponthierry, Prantsusmaa.

 4. KARL GEORG STAHLHERSTELLUNGS- UND VERARBEITUNGS GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte KARL GEORG STAHLHERSTELLUNGS- UND VERARBEITUNGS GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kraanad ja tugiplatvormid tööstuses. See tegeleb ka Rattad ja rullikud, Crane accessories, rollers, Rattad ja rullikud, JA pulleys tööstustes. See asub Ingelbach-Bahnhof, Saksamaa.

 5. E.S.B. ENGINEERING SYSTEM BAU GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte E.S.B. ENGINEERING SYSTEM BAU GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rattad ja rullikud tööstuses. See asub Rüthen, Saksamaa.

 6. PLASTBOX HANDELSKONTOR GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte PLASTBOX HANDELSKONTOR GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rattad ja rullikud tööstuses. See asub Oberndorf-Hochmössingen, Saksamaa.

 7. DIMITRIADIS S.A. IMPORT - EXPORT

  Kreeka

  Ettevõte DIMITRIADIS S.A. IMPORT - EXPORT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rattad ja rullikud tööstuses. See tegeleb ka Kaubaaluste tõstukid, Tööstuslike kärude rattad, hand trolleys for goods handling, Kaubaaluste tõstukid, Tööstuslike kärude rattad, JA castors and rollers for conveying equipment tööstustes. See asub Piraeus, Kreeka.

 8. DC DI CANDIA RUOTE

  Itaalia

  Ettevõte DC DI CANDIA RUOTE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rattad ja rullikud tööstuses. See tegeleb ka polyurethane wheel coatings, JA rubber wheels tööstustes. See asub Besnate, Itaalia.

 9. AR.TRADE S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte AR.TRADE S.R.L., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Rattad ja rullikud tööstuses. See tegeleb ka Kummirattad ja -rullikud, Kummirattad ja -rullikud, highway safety, JA profiles for automobiles tööstustes. See asub Quinzano D'oglio, Itaalia.

 10. DEC GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte DEC GMBH, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Rattad ja rullikud tööstuses. See tegeleb ka Rollers, Plastic parts for the automobile industry, guide rollers, JA CNC turned parts tööstustes. See asub Wolfach, Saksamaa.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta