• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • rattad ja rullikud

Otsingu tulemused

Rattad ja rullikud - Import eksport

 1. BLICKLE RÄDER+ROLLEN GMBH U. CO. KG

  Saksamaa

  Blickle is one of the world's leading producers of wheels and castors. The company stocks over 30, 000 different products in its standard range. Blickle develops special solutions for special requirements. Today, the company produces more than 15 million wheels, swivel and fixed castors annually. The wheels and castors can be used in all kinds of machinery and transportation devices, such as in intralogistics, mechanical and plant engineering and the food industry. The company was founded in 1953. Blickle initially manufactured wheelbarrow wheels. This resulted in a range of high-quality wheels, swivel and fixed castors. In 1967, the first overseas sales company was established. Today, Blickle is represented by 18 dedicated sales companies in Europe, North America, Asia and Australia, as well as by exclusive agencies in over 120 countries worldwide.

 2. GURTEC GMBH

  Saksamaa

  We are an expert conveyor components OEM, offering crucial added value for our customers. We supply customers across the world with our production sites in Germany. Around 50 years ago GURTEC was established as a small family business. Today, after acquisition by NEPEAN, the GURTEC brand is back and stronger than ever. Our well-known, tried-and-tested GURTEC quality, supported by the strength and flexibility of a family-owned company, is vital for the success of our customers.

 3. BÖHMER ZERSPANUNGSTECHNIK GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Böhmer has been assisting customers from the crane building, dock-working, smelting, brick/ceramics, ship building and plant building industries since 1920. Our products range from small wheel sets with wheel diameters of 250 mm for transporters or turntables through to crane wheels of up to 1600 mm in diameter. We also offer rope pulleys in a lightweight welded construction and in a heavy cast smelted design with various different diameters. Our products are based on cast steel parts or forging blanks made by our (exclusively German) partners. Our in-house design and construction department comprising engineers, technicians and technical product designers subjects every product to testing on a test bench in order to bring it up to date with the latest technology and optimise its conditions of use. So you benefit from premium "made in Germany" quality, maximum product service life and outstanding customer service.

 4. KUGEL- UND ROLLENLAGERWERK LEIPZIG GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte KUGEL- UND ROLLENLAGERWERK LEIPZIG GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rattad ja rullikud tööstuses. See tegeleb ka Kuul-, nõel- ja rull-laagrid, Rull-laagrid, Kuullaagrid, Hõõrdumisvastased laagrid, Kuul-, nõel- ja rull-laagrid, Rull-laagrid, Kuullaagrid, Tapered Roller bearings, JA Spindle bearing tööstustes. See asub Leipzig, Saksamaa.

 5. VOLVOX-ROLLEN GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte VOLVOX-ROLLEN GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rattad ja rullikud tööstuses. See asub Kamen, Saksamaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. RÄDER-VOGEL RÄDER- UND ROLLENFABRIK GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte RÄDER-VOGEL RÄDER- UND ROLLENFABRIK GMBH & CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rattad ja rullikud tööstuses. See asub Hamburg, Saksamaa.

 2. TECNO RUOTE GROUP S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte TECNO RUOTE GROUP S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rattad ja rullikud tööstuses. See tegeleb ka Kummirattad ja -rullikud, industrial wheels, wheels and castors, plastic wheels, Kummirattad ja -rullikud, manufacture of wheels, nylon wheels, wheels for trolleys, JA polyrethene wheels tööstustes. See asub Brendola, Itaalia.

 3. ASCO ADOLF SUERMANN KG

  Saksamaa

  Ettevõte ASCO ADOLF SUERMANN KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rattad ja rullikud tööstuses. See asub Usingen, Saksamaa.

 4. BS ROLLEN GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte BS ROLLEN GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mööblirattad tööstuses. See tegeleb ka Rattad ja rullikud, Rattad ja rullikud, Heavy-duty castors, Light-duty castors, Lifting castors, Conveyor rollers, Table castors, plastic wheels, JA Pneumatic tyres tööstustes. See asub Remscheid, Saksamaa.

 5. STARK GUMMIWALZEN GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte STARK GUMMIWALZEN GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rattad ja rullikud tööstuses. See tegeleb ka rubber rollers, Silicone rollers, Grinding of rubber rollers, Roller repairs, Metal roller cores, Rollers for the textile industry, Roll coverings, Roll coverings, rubberised, JA Transport rollers tööstustes. See asub Sontheim, Saksamaa.

 1. HARHUES & TEUFERT GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte HARHUES & TEUFERT GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rattad ja rullikud tööstuses. See asub Velbert, Saksamaa.

 2. A.R.E.S.

  Itaalia

  Ettevõte A.R.E.S., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rattad ja rullikud tööstuses. See tegeleb ka Tööstuslike kärude rattad, JA Tööstuslike kärude rattad tööstustes. See asub Baranzate, Itaalia.

 1. KAMPMANN + ARETZ GMBH + CO.KG

  Saksamaa

  Ettevõte KAMPMANN + ARETZ GMBH + CO.KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rattad ja rullikud tööstuses. See tegeleb ka Kaupade käitlemine - veerevseadmed, Sisetransport - veereseadmed, Sõidukite mehaanilised komponendid ja varuosad, Erisõidukite ehitamine ja varustus, Kaupade käitlemine - veerevseadmed, Sisetransport - veereseadmed, Sõidukite mehaanilised komponendid ja varuosad, Erisõidukite ehitamine ja varustus, JA industrial trailers tööstustes. See asub Wuppertal, Saksamaa.

 2. TENTE-ROLLEN GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte TENTE-ROLLEN GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rattad ja rullikud tööstuses. See asub Wermelskirchen, Saksamaa.

 3. ROLLENBAU GMBH

  Austria

  Ettevõte ROLLENBAU GMBH, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rattad ja rullikud tööstuses. See asub Wien, Austria.

 4. MW SCHAUMSTOFF AG

  Šveits

  Ettevõte MW SCHAUMSTOFF AG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rattad ja rullikud tööstuses. See asub Kriens, Šveits.

 5. ROLKO KOHLGRÜBER GMBH

  Saksamaa

  Rolko Kohlgrüber GmbH on üks maailma juhtivaid taastusravitarvikute, ratastoolitarvikute ja haiglavooditarvikute, samuti rataste, rataste ja komponentide tootjaid paljudes tööstusharudes. Oma peakorteriga Saksamaal ja strateegiliste asukohtadega Taanis, Hollandis, USA-s ning eraldiseisva tootmisega Hiinas tagab ettevõte usaldusväärse nõustamise, toe ja kiire tarne üle kogu maailma. Tootjad ja edasimüüjad enam kui 80 riigist usaldavad Rolko laia tootevalikut, mille hulka kuuluvad veljed, rehvid, torkekindlad rehvilahendused ning lisakomponendid ratastoolidele ja taastusraviseadmetele, aga ka taastusravi abivahendid, nagu ratastooli kaldteed, ilmastikukindlad riided ja teisaldamise abivahendid, samuti istumisabi, seinakaitserullid ja haiglavoodite tugisüsteemid. Lisaks töökindlate rataste, rataste ja rullikute, rehvide, indekseerimiskolbide, telgede ja lisakomponentidega tootjatele ja edasimüüjatele erinevates tööstussektorites, nagu põllumajandustehnika, lastesõidukid, transpordivahendid, transporditehnika, spordivarustus, puhastusseadmed, masinaehitus , poesisustus või paadihaagised, Rolko on abi ja nõuga abiks.

 6. RHÔNE ÉLASTOMÈRES

  Prantsusmaa

 7. RÄDER WENDT GMBH & CO.

  Saksamaa

 8. AQUITAINE ROUES CHARIOTS

  Prantsusmaa

 1. HTS CASTER SYSTEMS

  Türgi

 2. MARBA WHEELS AND CASTORS PRODUCER

  Poola

 3. HONGXING CASTORS MANUFACTURER CO., LTD

  Hiina

 4. TENTE SAS

  Prantsusmaa

 5. KARL GEORG STAHLHERSTELLUNGS- UND VERARBEITUNGS GMBH

  Saksamaa

 6. E.S.B. ENGINEERING SYSTEM BAU GMBH

  Saksamaa

 7. DIMITRIADIS S.A. IMPORT - EXPORT

  Kreeka

 8. PLASTBOX HANDELSKONTOR GMBH

  Saksamaa

 9. DC DI CANDIA RUOTE

  Itaalia

 10. TENTE RUEDAS S.A

  Hispaania