• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • rafineerimata taimeõlid

Otsingu tulemused

Rafineerimata taimeõlid - Import eksport

 1. WESTKOND INVEST CZ

  Tšehhi Vabariik

  Verified by europages badge

  WestKond Invest CZ proudly facilitates a direct connection with the producers of the goods you require. Our company has established collaborations with numerous manufacturers and miners globally, fostering dependable relationships that prioritize prompt deliveries, superior goods quality, and competitive pricing. Among our esteemed partners are globally recognized corporations, including AAK Sweden AB, ISFS SDN BHD, POWEROAK GmbH, Gottschalk Palettenservice GmbH, and others, all well-established in the worldwide market. We are dedicated not only to delivering top-notch products and services but also to surpassing expectations, ensuring our customers' complete satisfaction. Our product range includes high-quality sunflower oil, wooden pellets, and confectionery fats.

 2. ASSOCIATION SONGTAAB YALGRE (ASY)

  Burkina Faso

  Verified by europages badge

  Ettevõte ASSOCIATION SONGTAAB YALGRE (ASY), on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rafineerimata taimeõlid tööstuses. See asub Ouagadougou, Burkina Faso.

 3. HILAIRE AGRI-SERVICES

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte HILAIRE AGRI-SERVICES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kaunviljad tööstuses. See tegeleb ka Õlitaimed, Taimeõlid, Rafineerimata taimeõlid, Põllumajandustooted, edible vegetable oils, semi-dense fuel oil, rape seeds, sunflower oil, JA lentils tööstustes. See asub Vregny, Prantsusmaa.

 4. CONTINENTAL FOODS

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte CONTINENTAL FOODS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toiduõlid ja -rasvad tööstuses. See tegeleb ka Taimeõlid, Toiduained - import ja eksport, Rafineerimata taimeõlid, Tööstuslikud õlid, groceries, Refined sunflower oil, sunflower oil, Taimeõlid, JA Toiduained - import ja eksport tööstustes. See asub Villepinte, Prantsusmaa.

 5. CONSUL'TRADE

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte CONSUL'TRADE, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Taimeõlid tööstuses. See tegeleb ka Rafineerimata taimeõlid, JA Rafineerimata taimeõlid tööstustes. See asub Auriol, Prantsusmaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. LOGNIB FOOD

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte LOGNIB FOOD, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Toiduõlid ja -rasvad tööstuses. See tegeleb ka Oliiviõli, Taimeõlid, Rafineerimata taimeõlid, sunflower oil, Refined sunflower oil, packed olive oil, oil for food use, sunflower, JA Oliiviõli tööstustes. See asub Pierrefitte Sur Seine, Prantsusmaa.

 2. YUZHNY POLYUS

  Venemaa

  Ettevõte YUZHNY POLYUS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Taimeõlid tööstuses. See tegeleb ka Toiduõlid ja -rasvad, Rafineerimata taimeõlid, Dieet- ja mahepõllundustooted, Toiduõlid ja -rasvad, Rafineerimata taimeõlid, Dieet- ja mahepõllundustooted, JA aromatic soil tööstustes. See asub Kropotkin, Venemaa.

 3. NÉTYVIA

  Prantsusmaa

  Ettevõte NÉTYVIA, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Rafineerimata taimeõlid tööstuses. See asub Villeurbanne, Prantsusmaa.

 4. OLIVARTE SAS

  Itaalia

  Ettevõte OLIVARTE SAS, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Rafineerimata taimeõlid tööstuses. See asub Napoli, Itaalia.

 5. MV MINERALÖLVERTRIEB J. C. PIERING E.K.

  Saksamaa

  Ettevõte MV MINERALÖLVERTRIEB J. C. PIERING E.K., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Rafineerimata taimeõlid tööstuses. See asub Treuen Ot Eich, Saksamaa.

 1. GLOBAL OIL GROUP

  Ukraina

  Ettevõte GLOBAL OIL GROUP, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rafineerimata taimeõlid tööstuses. See tegeleb ka sunflower oil, Oil cake, JA oil for food use tööstustes. See asub Kiev, Ukraina.

 2. VITAL

  Rumeenia

  Ettevõte VITAL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rafineerimata taimeõlid tööstuses. See tegeleb ka Walnut oils tööstustes. See asub Dumbraveni, Rumeenia.

 1. ETHNIKSTORE

  Prantsusmaa

  Ettevõte ETHNIKSTORE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rafineerimata taimeõlid tööstuses. See tegeleb ka Tee, natural-based cosmetics, spices, Tee, JA 100% natural essential oils tööstustes. See asub Paris, Prantsusmaa.

 2. SPC AMARANTH, LLC

  Ukraina

  Ettevõte SPC AMARANTH, LLC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rafineerimata taimeõlid tööstuses. See asub Nikolaev, Ukraina.

 3. NEZABUDINSKYI ELEVATOR MILL

  Ukraina

  Ettevõte NEZABUDINSKYI ELEVATOR MILL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rafineerimata taimeõlid tööstuses. See asub Nezabudino, Ukraina.

 4. CHEMSPANS GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte CHEMSPANS GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Rafineerimata taimeõlid tööstuses. See tegeleb ka glyicerine, grease for industrial use, Biofuel, JA biodiesel tööstustes. See asub Henstedt-Ulzburg, Saksamaa.

 5. LEVIPACK LTD

  Ukraina

  Ettevõte LEVIPACK LTD, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Rafineerimata taimeõlid tööstuses. See tegeleb ka sunflower oil, Refined sunflower oil, JA Organic vegetable oils tööstustes. See asub Kharkiv, Ukraina.

 6. GREEN GOLD INTERNATIONAL LTD.

  Bulgaaria

  Ettevõte GREEN GOLD INTERNATIONAL LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rafineerimata taimeõlid tööstuses. See tegeleb ka Grape seed oils tööstustes. See asub Plovdiv, Bulgaaria.

 7. OLEÍCOLA SAN FRANCISCO S.L.

  Hispaania

  Ettevõte OLEÍCOLA SAN FRANCISCO S.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rafineerimata taimeõlid tööstuses. See tegeleb ka extra virgin olive oil, JA Organic olive oils tööstustes. See asub Begijar, Hispaania.

 8. ALSAHA

  Ukraina

  Ettevõte ALSAHA, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Rafineerimata taimeõlid tööstuses. See asub Kiev, Ukraina.

 1. DEDICATEDNATURE UG

  Saksamaa

  Ettevõte DEDICATEDNATURE UG, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Rafineerimata taimeõlid tööstuses. See tegeleb ka olive oil, Organic olive oils, Pure Olive Oil, JA Virgin Olive Oil tööstustes. See asub Rüsselsheim, Saksamaa.

 2. AGROPRODUKT LLC

  Valgevene

  Ettevõte AGROPRODUKT LLC, aastal ja mis tegeleb Rafineerimata taimeõlid tööstuses. See tegeleb ka Taimeõlid, seed oils, Oil cake, Taimeõlid, JA plants and equipment for refining edible vegetable oils and fats tööstustes. See asub Brest, Valgevene.

 3. SIBERIA GOLD LLC

  Venemaa

  Ettevõte SIBERIA GOLD LLC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rafineerimata taimeõlid tööstuses. See tegeleb ka Taimeõlid, Mahepõllundustooted, Taimeõlid, Mahepõllundustooted, wholesale organic foods, JA sale of natural products tööstustes. See asub Golitsyno, Venemaa.

 4. BE ARTISAN

  Maroko

  Ettevõte BE ARTISAN, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Rafineerimata taimeõlid tööstuses. See asub Marrakech, Maroko.

 5. AGRO TRADE AGENCY

  Poola

  Ettevõte AGRO TRADE AGENCY, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Pehme vili tööstuses. See tegeleb ka Põllumajandus - import ja eksport, Taimeõlid, Rafineerimata taimeõlid, sunflower oil, Põllumajandus - import ja eksport, Taimeõlid, JA Rafineerimata taimeõlid tööstustes. See asub Warsaw, Poola.

 6. KORAY GÖKKÜŞAGI ZEYTINYAGI FABRIKASI

  Türgi

  Ettevõte KORAY GÖKKÜŞAGI ZEYTINYAGI FABRIKASI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rafineerimata taimeõlid tööstuses. See asub Mugla Seydikemer, Türgi.

 7. NUTEX

  Ukraina

  Ettevõte NUTEX, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rafineerimata taimeõlid tööstuses. See tegeleb ka linseed oil, pumpkin seeds, JA packaged pumpkin seeds tööstustes. See asub Uman, Ukraina.

 8. ACEITAROM SAS

  Prantsusmaa

  Ettevõte ACEITAROM SAS, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Rafineerimata taimeõlid tööstuses. See tegeleb ka Mahekosmeetikatooted, cosmetic vegetable oils, Mahekosmeetikatooted, JA essential oil aromas tööstustes. See asub Corbas, Prantsusmaa.

 9. ALEMANICA R.L. INHABER MARKUS NEUBERT

  Saksamaa

  Ettevõte ALEMANICA R.L. INHABER MARKUS NEUBERT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rafineerimata taimeõlid tööstuses. See tegeleb ka food industry, Beauty products, JA raw materials for the pharmaceutical industry tööstustes. See asub Bassenheim, Saksamaa.

 10. PROMTEKHAGROTORG

  Ukraina

  Ettevõte PROMTEKHAGROTORG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rafineerimata taimeõlid tööstuses. See tegeleb ka soya beans, JA soybean oils tööstustes. See asub Zaporizhzhya, Ukraina.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta

Leidke hinnapakkumisi