• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • rafineerimata taimeõlid

Otsingu tulemused

Rafineerimata taimeõlid - Import eksport

 1. ASSOCIATION SONGTAAB YALGRE (ASY)

  Burkina Faso

  Verified by europages badge

  Ettevõte ASSOCIATION SONGTAAB YALGRE (ASY), on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rafineerimata taimeõlid tööstuses. See asub Ouagadougou, Burkina Faso.

 2. HILAIRE AGRI-SERVICES

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte HILAIRE AGRI-SERVICES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kaunviljad tööstuses. See tegeleb ka Õlitaimed, Taimeõlid, Rafineerimata taimeõlid, Põllumajandustooted, edible vegetable oils, semi-dense fuel oil, rape seeds, sunflower oil, JA lentils tööstustes. See asub Vregny, Prantsusmaa.

 3. CONTINENTAL FOODS

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte CONTINENTAL FOODS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toiduõlid ja -rasvad tööstuses. See tegeleb ka Taimeõlid, Toiduained - import ja eksport, Rafineerimata taimeõlid, Tööstuslikud õlid, groceries, Refined sunflower oil, sunflower oil, Taimeõlid, JA Toiduained - import ja eksport tööstustes. See asub Villepinte, Prantsusmaa.

 4. CONSUL'TRADE

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte CONSUL'TRADE, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Taimeõlid tööstuses. See tegeleb ka Toiduained - import ja eksport, Rafineerimata taimeõlid, Toiduained - import ja eksport, JA Rafineerimata taimeõlid tööstustes. See asub Auriol, Prantsusmaa.

 5. LOGNIB FOOD

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte LOGNIB FOOD, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Toiduõlid ja -rasvad tööstuses. See tegeleb ka Oliiviõli, Taimeõlid, Rafineerimata taimeõlid, sunflower oil, Refined sunflower oil, packed olive oil, oil for food use, sunflower, JA Oliiviõli tööstustes. See asub Pierrefitte Sur Seine, Prantsusmaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. YUZHNY POLYUS

  Venemaa

  Ettevõte YUZHNY POLYUS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Taimeõlid tööstuses. See tegeleb ka Toiduõlid ja -rasvad, Rafineerimata taimeõlid, Dieet- ja mahepõllundustooted, Toiduõlid ja -rasvad, Rafineerimata taimeõlid, Dieet- ja mahepõllundustooted, JA aromatic soil tööstustes. See asub Kropotkin, Venemaa.

 2. NÉTYVIA

  Prantsusmaa

  Ettevõte NÉTYVIA, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Rafineerimata taimeõlid tööstuses. See asub Villeurbanne, Prantsusmaa.

 3. OLIVARTE SAS

  Itaalia

  Ettevõte OLIVARTE SAS, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Rafineerimata taimeõlid tööstuses. See asub Napoli, Itaalia.

 4. MV MINERALÖLVERTRIEB J. C. PIERING E.K.

  Saksamaa

  Ettevõte MV MINERALÖLVERTRIEB J. C. PIERING E.K., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Rafineerimata taimeõlid tööstuses. See asub Treuen Ot Eich, Saksamaa.

 5. GLOBAL OIL GROUP

  Ukraina

  Ettevõte GLOBAL OIL GROUP, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rafineerimata taimeõlid tööstuses. See tegeleb ka sunflower oil, Oil cake, JA oil for food use tööstustes. See asub Kiev, Ukraina.

 1. VITAL

  Rumeenia

  Ettevõte VITAL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rafineerimata taimeõlid tööstuses. See tegeleb ka Walnut oils tööstustes. See asub Dumbraveni, Rumeenia.

 2. CHEMSPANS GMBH

  Saksamaa

  Ettevõte CHEMSPANS GMBH, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Rafineerimata taimeõlid tööstuses. See tegeleb ka glyicerine, grease for industrial use, Biofuel, JA biodiesel tööstustes. See asub Henstedt-Ulzburg, Saksamaa.

 1. ETHNIKSTORE

  Prantsusmaa

  Ettevõte ETHNIKSTORE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rafineerimata taimeõlid tööstuses. See tegeleb ka Tee, natural-based cosmetics, spices, Tee, JA 100% natural essential oils tööstustes. See asub Paris, Prantsusmaa.

 2. NEZABUDINSKYI ELEVATOR MILL

  Ukraina

  Ettevõte NEZABUDINSKYI ELEVATOR MILL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rafineerimata taimeõlid tööstuses. See asub Nezabudino, Ukraina.

 3. SPC AMARANTH, LLC

  Ukraina

  Ettevõte SPC AMARANTH, LLC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rafineerimata taimeõlid tööstuses. See asub Nikolaev, Ukraina.

 4. OLEÍCOLA SAN FRANCISCO S.L.

  Hispaania

  Ettevõte OLEÍCOLA SAN FRANCISCO S.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rafineerimata taimeõlid tööstuses. See tegeleb ka extra virgin olive oil, JA Organic olive oils tööstustes. See asub Begijar, Hispaania.

 5. LEVIPACK LTD

  Ukraina

  Ettevõte LEVIPACK LTD, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Rafineerimata taimeõlid tööstuses. See tegeleb ka sunflower oil, Refined sunflower oil, JA Organic vegetable oils tööstustes. See asub Kharkiv, Ukraina.

 6. GREEN GOLD INTERNATIONAL LTD.

  Bulgaaria

  Ettevõte GREEN GOLD INTERNATIONAL LTD., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rafineerimata taimeõlid tööstuses. See tegeleb ka Grape seed oils tööstustes. See asub Plovdiv, Bulgaaria.

 7. BE ARTISAN

  Maroko

  Ettevõte BE ARTISAN, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Rafineerimata taimeõlid tööstuses. See asub Marrakech, Maroko.

 8. AJV GRUPE, JSC

  Leedu

  Ettevõte AJV GRUPE, JSC, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Loomsed õlid ja rasvad tööstuses. See tegeleb ka Rafineerimata taimeõlid, Toiduõlid ja -rasvad, fatty acids, Glycerol, Rafineerimata taimeõlid, JA Toiduõlid ja -rasvad tööstustes. See asub Vilnius, Leedu.

 1. ABCS NATURAL AND COSMETIC PRODUCTS LTD. COMPANY

  Türgi

  Ettevõte ABCS NATURAL AND COSMETIC PRODUCTS LTD. COMPANY, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rafineerimata taimeõlid tööstuses. See tegeleb ka vegetable extracts, food additives, JA natural cosmetics tööstustes. See asub Ankara, Türgi.

 2. SOVENA GROUP, S.A.

  Portugal

  Ettevõte SOVENA GROUP, S.A., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rafineerimata taimeõlid tööstuses. See tegeleb ka Oliiviõli, oily seeds, edible oils and fats, Oliiviõli, JA biodiesel tööstustes. See asub Algés, Portugal.

 3. VEREINIGTE FETTWARENINDUSTRIE GESELLSCHAFT M.B.H

  Austria

  Ettevõte VEREINIGTE FETTWARENINDUSTRIE GESELLSCHAFT M.B.H, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Taimeõlid tööstuses. See tegeleb ka Rafineerimata taimeõlid, Rafineerimata taimeõlid, JA plants and equipment for the production of food vegetable fats and oils tööstustes. See asub Wels, Austria.

 4. ALSAHA

  Ukraina

  Ettevõte ALSAHA, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Rafineerimata taimeõlid tööstuses. See asub Kiev, Ukraina.

 5. KOKOSLIEBE

  Saksamaa

  Ettevõte KOKOSLIEBE, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Rafineerimata taimeõlid tööstuses. See tegeleb ka coconut oil tööstustes. See asub Hamburg, Saksamaa.

 6. NUTEX

  Ukraina

  Ettevõte NUTEX, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rafineerimata taimeõlid tööstuses. See tegeleb ka linseed oil, pumpkin seeds, JA packaged pumpkin seeds tööstustes. See asub Uman, Ukraina.

 7. AGROPRODUKT LLC

  Valgevene

  Ettevõte AGROPRODUKT LLC, aastal ja mis tegeleb Rafineerimata taimeõlid tööstuses. See tegeleb ka Taimeõlid, seed oils, Oil cake, Taimeõlid, JA plants and equipment for refining edible vegetable oils and fats tööstustes. See asub Brest, Valgevene.

 8. POKROVSKY ZRM LLC

  Venemaa

  Ettevõte POKROVSKY ZRM LLC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Taimeõlid tööstuses. See tegeleb ka Põllumajandus - import ja eksport, Toiduõlid ja -rasvad, Toiduained - import ja eksport, Rafineerimata taimeõlid, Põllumajandus - import ja eksport, Toiduõlid ja -rasvad, Toiduained - import ja eksport, JA Rafineerimata taimeõlid tööstustes. See asub Ivnyansky District, Venemaa.

 9. TERRACHANVRE

  Prantsusmaa

  Ettevõte TERRACHANVRE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rafineerimata taimeõlid tööstuses. See asub Quistinic, Prantsusmaa.

 10. KORAY GÖKKÜŞAGI ZEYTINYAGI FABRIKASI

  Türgi

  Ettevõte KORAY GÖKKÜŞAGI ZEYTINYAGI FABRIKASI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Rafineerimata taimeõlid tööstuses. See asub Mugla Seydikemer, Türgi.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta

Leidke hinnapakkumisi