• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • puuviljapõhised tooted

Otsingu tulemused

Puuviljapõhised tooted - Import eksport

 1. KASAG SWISS AG

  Šveits

  Verified by europages badge

  KASAG is a medium-sized industrial company in Langnau in the Swiss region of Emmental. Since 1929, the company has been creating jobs in this region for a qualified skilled workforce. This hilly region in the canton of Bern, endowed with a beautiful landscape, is not just home to the world-renowned cheese with holes, but also to numerous innovative companies that have gained a great reputation globally. KASAG is one of them. Design and construction of devices, containers, pressure vessels, heat exchangers, fractionating columns, assemblies, etc. for the chemical and pharmaceutical industries, as well as food, environmental and bioengineering. Engineering and manufacture of batch cooking plants for producing fruit bases, jams, compotes, marmalades, sauces, vegetables and other foods. Engineering of installations for heat recovery from waste water systems, as well as production and assembly of sewer heat exchangers for different types of sewers.

 2. F2S S.A.S.

  Prantsusmaa

  Ettevõte F2S S.A.S., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Külmutatud ja sügavkülmutatud puuvili tööstuses. See tegeleb ka Puuviljapõhised tooted, Puuviljapõhised tooted, exotic fruit drink and juice, stewed fruit, JA fruit coulis tööstustes. See asub Valence, Prantsusmaa.

 3. MNDGIDA

  Türgi

  Ettevõte MNDGIDA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuviljapõhised tooted tööstuses. See tegeleb ka Preserves, jams and marmalades, honey, JA breakfast included tööstustes. See asub Kazan/ankara, Türgi.

 4. CATERING WAGNER INH. PETRA DÖRR-WAGNER

  Saksamaa

  Ettevõte CATERING WAGNER INH. PETRA DÖRR-WAGNER, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuviljapõhised tooted tööstuses. See asub Offenbach, Saksamaa.

 5. SOC. AGR. MONTELAURO S.S.

  Itaalia

  Ettevõte SOC. AGR. MONTELAURO S.S., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuviljapõhised tooted tööstuses. See tegeleb ka marmalades tööstustes. See asub Monterosso Almo, Itaalia.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. JUICE TRADE (JT) GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte JUICE TRADE (JT) GMBH & CO. KG, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuviljapõhised tooted tööstuses. See asub Hamburg, Saksamaa.

 2. AGRIPANTEL SNC DI ANDREA PAOLO LA ROSA & CO.

  Itaalia

  Ettevõte AGRIPANTEL SNC DI ANDREA PAOLO LA ROSA & CO., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuviljapõhised tooted tööstuses. See tegeleb ka orange preserves tööstustes. See asub Campobello Di Mazara, Itaalia.

 3. KEYWAN FRUITS

  Türgi

  Ettevõte KEYWAN FRUITS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuviljapõhised tooted tööstuses. See asub Dalaman, Türgi.

 4. TIM.CO LLC

  Venemaa

  Ettevõte TIM.CO LLC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Maiustused tööstuses. See tegeleb ka Puuviljamahlad, Dieet- ja mahepõllundustooted, Puuviljapõhised tooted, Kuivatatud puuviljad, Puuviljamahlad, Dieet- ja mahepõllundustooted, Puuviljapõhised tooted, JA Kuivatatud puuviljad tööstustes. See asub Moscow, Venemaa.

 5. RACIMO INDUSTRY SARL

  Alžeeria

  Ettevõte RACIMO INDUSTRY SARL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuviljapõhised tooted tööstuses. See asub Alger, Alžeeria.

 1. J. ZEJMA & SÖHNE HANDELSGES.M.B.H

  Austria

  Ettevõte J. ZEJMA & SÖHNE HANDELSGES.M.B.H, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Puuviljapõhised tooted tööstuses. See asub Groß-Enzersdorf, Austria.

 2. CROPSAL SARL

  Prantsusmaa

  Ettevõte CROPSAL SARL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuviljapõhised tooted tööstuses. See tegeleb ka Preserves, jams and marmalades, fruit jellies, JA preserves tööstustes. See asub Nousty, Prantsusmaa.

 1. MAMMA MIA SRL

  Itaalia

  Ettevõte MAMMA MIA SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuviljapõhised tooted tööstuses. See tegeleb ka spreadable fruit creams, preserves, marmalades, JA fruit nectars tööstustes. See asub Siracusa, Itaalia.

 2. EMEK GIDA INC.

  Türgi

  Ettevõte EMEK GIDA INC., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuviljapõhised tooted tööstuses. See asub Konya, Türgi.

 3. STREECK SPECIALITEITEN

  Holland

  Ettevõte STREECK SPECIALITEITEN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuviljapõhised tooted tööstuses. See asub Nieuwegein, Holland.

 4. IDIA SRL

  Itaalia

  Ettevõte IDIA SRL, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Puuviljapõhised tooted tööstuses. See tegeleb ka marmalades, preserves, biological marmalade, JA organic farming preserves tööstustes. See asub Crotone, Itaalia.

 5. ALFA-NISTRU SA

  Moldova

  Ettevõte ALFA-NISTRU SA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuviljapõhised tooted tööstuses. See tegeleb ka Puuviljakonservid, JA Puuviljakonservid tööstustes. See asub Soroca, Moldova.

 6. D'ALESSANDRO CONFETTURE S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte D'ALESSANDRO CONFETTURE S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuviljapõhised tooted tööstuses. See tegeleb ka preserves, biological marmalade, Production of high-quality fresh fruit juices, JA organic farming preserves tööstustes. See asub Giuliano Teatino, Itaalia.

 7. MARMELADENHERZ

  Saksamaa

  Ettevõte MARMELADENHERZ, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuviljapõhised tooted tööstuses. See tegeleb ka marmalades, sugarless jams, JA fruit chutneys tööstustes. See asub Markt Schwaben, Saksamaa.

 8. TESORI DI SICILIA

  Itaalia

  Ettevõte TESORI DI SICILIA, on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Puuviljapõhised tooted tööstuses. See tegeleb ka marmalades, typical honeys, flavoured marzipan, JA traditional product tööstustes. See asub Nicosia, Itaalia.

 1. GAGET SA

  Prantsusmaa

  Ettevõte GAGET SA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toidu- ja joogilisandid tööstuses. See tegeleb ka Puuviljapõhised tooted, flavouring products for food, caramel, JA Puuviljapõhised tooted tööstustes. See asub Nogent-Sur-Seine, Prantsusmaa.

 2. GNT FRANCE SARL

  Prantsusmaa

  Ettevõte GNT FRANCE SARL, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Puuviljapõhised tooted tööstuses. See tegeleb ka food ingredients tööstustes. See asub Champagne-Au-Mont-D'or, Prantsusmaa.

 3. MS EXPERT PR SRL

  Rumeenia

  Ettevõte MS EXPERT PR SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuviljapõhised tooted tööstuses. See asub Brasov, Rumeenia.

 4. COYOXOCHIAT / MONTAÑA VERDE

  Mehhiko

  Ettevõte COYOXOCHIAT / MONTAÑA VERDE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuviljapõhised tooted tööstuses. See asub Puebla, Mehhiko.

 5. ELIAZCO GROUP

  Liibanon

  Ettevõte ELIAZCO GROUP, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Puuviljapõhised tooted tööstuses. See tegeleb ka food industry tööstustes. See asub Haddath, Liibanon.

 6. VALLISER, S.L.

  Hispaania

  Ettevõte VALLISER, S.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuviljapõhised tooted tööstuses. See asub Vilobí Del Penedès, Hispaania.

 7. WIMAR-CHLODNIA SP. Z O.O.

  Poola

  Ettevõte WIMAR-CHLODNIA SP. Z O.O., aastal ja mis tegeleb Puuviljapõhised tooted tööstuses. See tegeleb ka ice-cream shops, frozen vegetables, frozen fruit, JA deep-freezing tööstustes. See asub Radwankow Szlachecki, Poola.

 8. VELESTRADE

  Serbia

  Ettevõte VELESTRADE, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Puuviljapõhised tooted tööstuses. See tegeleb ka fresh vegetables, fresh fruit, JA canned vegetables tööstustes. See asub Belgrade, Serbia.

 9. PRIMERANO S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte PRIMERANO S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuviljapõhised tooted tööstuses. See tegeleb ka candied fruits, marmalades, fruit juices, JA citrus trees tööstustes. See asub Rosarno, Itaalia.

 10. AGRO-TRANSPOL KAZIMIERZ MALINOWSKI URSZULA MALINOWSKA

  Poola

  Ettevõte AGRO-TRANSPOL KAZIMIERZ MALINOWSKI URSZULA MALINOWSKA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuviljakonservid ja keedised tööstuses. See tegeleb ka Puuviljapõhised tooted, Köögivili, marineeritud, Puuviljapõhised tooted, Preserves, jams and marmalades, JA Köögivili, marineeritud tööstustes. See asub Drzewica, Poola.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta