• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • puuviljakonservid

Otsingu tulemused

Puuviljakonservid - Import eksport

 1. EDEN SPEED NEGOCE

  Tuneesia

  Verified by europages badge

  EDEN FARMER is a leading export and production company specialising in sunflower, vegetable, maize and palm oils, and in the manufacture of fruit and vegetable preserves, powdered milk, sauces, and pasta. We are proud to offer you a wide variety of superior quality fresh and frozen products carefully and sustainably cultivated with respect for the environment. Our superior quality oils, including olive oil, sunflower oil and maize oil, are carefully selected for their quality and exceptional flavour. We work with local farmers and international suppliers. Our dedicated team of export and distribution professionals have thorough expertise in this area and can cater for the individual needs of each customer (importers, exporters, wholesalers, purchasing departments, agrifooods industry, etc.). At Eden Farmer, we are committed to providing our customers with the best products, bringing healthy and delicious food to all of our customers in France and our export customers, whilst supporting our local and international suppliers.

 2. TAISI

  Hispaania

  Verified by europages badge

  Ettevõte TAISI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuviljakonservid tööstuses. See tegeleb ka candied fruit, fruit in syrup, preserves, tinned vegetables, marmalades, Stuffed fruits, JA Angel Hair tööstustes. See asub Calatayud (zaragoza) España, Hispaania.

 3. MELETIADIS S.A

  Kreeka

  Ettevõte MELETIADIS S.A, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuviljakonservid tööstuses. See tegeleb ka sugar, JA chocolate with hazelnuts tööstustes. See asub Thessaloniki, Kreeka.

 4. ALACAM AGRI

  Türgi

  Ettevõte ALACAM AGRI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuvili tööstuses. See tegeleb ka Puuviljakonservid, fresh fruit, Puuviljakonservid, apple trading, JA figs tööstustes. See asub Cay, Türgi.

 5. CONSERVAS MEDRANO

  Hispaania

  Ettevõte CONSERVAS MEDRANO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuviljakonservid tööstuses. See tegeleb ka Konserveeritud köögiviljad, Konserveeritud köögiviljad, rice dishes or ready meals, JA regional dishes and specialities tööstustes. See asub Tudela, Hispaania.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. SABORES DEL GUIJO

  Hispaania

  Ettevõte SABORES DEL GUIJO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuviljakonservid tööstuses. See tegeleb ka marmalades tööstustes. See asub Guijo De Santa Bárbara, Hispaania.

 2. OTTO FRANCK IMPORT GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte OTTO FRANCK IMPORT GMBH & CO. KG, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Konserveeritud köögiviljad tööstuses. See tegeleb ka Kalakonservid, Puuviljakonservid, Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained, Kalakonservid, Puuviljakonservid, Espresso coffees, JA Külmutatud ja sügavkülmutatud toiduained tööstustes. See asub Augsburg, Saksamaa.

 3. VIDECA

  Hispaania

  Ettevõte VIDECA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuviljakonservid ja keedised tööstuses. See tegeleb ka Puuviljakonservid, JA Puuviljakonservid tööstustes. See asub Villanueva De Castellón-Valencia, Hispaania.

 4. WECKONLINE INTERNATIONAL

  Holland

  Ettevõte WECKONLINE INTERNATIONAL, on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Puuviljakonservid tööstuses. See asub Daarlerveen, Holland.

 5. ALFA-NISTRU SA

  Moldova

  Ettevõte ALFA-NISTRU SA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuviljapõhised tooted tööstuses. See tegeleb ka Puuviljakonservid, JA Puuviljakonservid tööstustes. See asub Soroca, Moldova.

 1. FRUCOPASA

  Hispaania

  Ettevõte FRUCOPASA, aastal ja mis tegeleb Puuviljakonservid ja keedised tööstuses. See tegeleb ka Puuviljakonservid, Puuviljakonservid, preserves, preserves, JA fruit chutneys tööstustes. See asub BINACED - HUESCA, Hispaania.

 2. HOTTLET INTERNATIONAL AGENCIES

  Belgia

  Ettevõte HOTTLET INTERNATIONAL AGENCIES, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Konservid tööstuses. See tegeleb ka Konserveeritud köögiviljad, Puuviljakonservid, preserved foodstuffs, Konserveeritud köögiviljad, canned stewed fruit, JA Puuviljakonservid tööstustes. See asub Hove, Belgia.

 1. MERMELADAS BUBUB S.L.U.

  Hispaania

  Ettevõte MERMELADAS BUBUB S.L.U., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuviljakonservid tööstuses. See asub Bulbuente (zaragoza), Hispaania.

 2. CONSERVES GUINTRAND SA

  Prantsusmaa

  Ettevõte CONSERVES GUINTRAND SA, aastal ja mis tegeleb Puuviljakonservid tööstuses. See tegeleb ka Konserveeritud köögiviljad, Konserveeritud köögiviljad, JA pears tööstustes. See asub Carpentras, Prantsusmaa.

 3. CULINARI MUNDI

  Prantsusmaa

  Ettevõte CULINARI MUNDI, on Multi-Category, aastal ja mis tegeleb Import ja eksport - toiduained ja põllumajandustooted tööstuses. See tegeleb ka Taimeõlid, Puuviljakonservid, Taimeõlid, JA Puuviljakonservid tööstustes. See asub Vannes, Prantsusmaa.

 4. PLEXIMS SRL

  Moldova

  Ettevõte PLEXIMS SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuvili tööstuses. See tegeleb ka Puuviljakonservid, fresh fruit, JA Puuviljakonservid tööstustes. See asub Chisinau, Moldova.

 5. CASA DO VALE - FLAVOURS

  Portugal

  Ettevõte CASA DO VALE - FLAVOURS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuviljakonservid tööstuses. See asub Porto, Portugal.

 6. PACIFIC OCEAN KFT

  Ungari

  Ettevõte PACIFIC OCEAN KFT, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuviljakonservid tööstuses. See tegeleb ka diabetic food, marmalades, JA sauces for cakes tööstustes. See asub Vac, Ungari.

 7. MUDA

  Brasiilia

  Ettevõte MUDA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuviljakonservid tööstuses. See tegeleb ka Import ja eksport - toiduained ja põllumajandustooted, Kiirpaadid, frozen foods, snacks, Import ja eksport - toiduained ja põllumajandustooted, JA Kiirpaadid tööstustes. See asub Limoeiro, Brasiilia.

 8. DUKACSO TRADE, SPOL. S R.O.

  Slovakkia

  Ettevõte DUKACSO TRADE, SPOL. S R.O., on Jaemüüja, aastal ja mis tegeleb Piimatooted tööstuses. See tegeleb ka Maitseained, ekstraktid ja vürtsid, Konserveeritud köögiviljad, Puuviljakonservid, Lihakonservid, Maitseained, ekstraktid ja vürtsid, Konserveeritud köögiviljad, Puuviljakonservid, JA Lihakonservid tööstustes. See asub Kvetoslavov , Slovakkia.

 1. FABRICA DE CONSERVE DIN CALARASI SA

  Moldova

  Ettevõte FABRICA DE CONSERVE DIN CALARASI SA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuviljakonservid tööstuses. See tegeleb ka fruit coulis tööstustes. See asub Calarasi, Moldova.

 2. HAPPYMAMA

  Itaalia

  Ettevõte HAPPYMAMA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuviljakonservid tööstuses. See tegeleb ka Puuviljakonservid ja keedised, ORGANIC fruit compotes, Puuviljakonservid ja keedised, JA Preserves, jams and marmalades tööstustes. See asub Cavriago, Itaalia.

 3. EYA ORGANIK

  Türgi

  Ettevõte EYA ORGANIK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuviljamahlad tööstuses. See tegeleb ka Puuviljakonservid, stewed fruit, JA Puuviljakonservid tööstustes. See asub Afyonkarahisar, Türgi.

 4. VEGAVIVA

  Hispaania

  Ettevõte VEGAVIVA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuviljakonservid tööstuses. See asub Cullar Vega , Granada, Hispaania.

 5. WILKIN & SONS LIMITED

  Ühendkuningriik

  Ettevõte WILKIN & SONS LIMITED, aastal ja mis tegeleb Mesi tööstuses. See tegeleb ka Puuviljakonservid ja keedised, Puuviljakonservid, Puuviljakonservid ja keedised, JA Puuviljakonservid tööstustes. See asub Tiptree, Ühendkuningriik.

 6. BENNINGER & STREIT E.K.

  Saksamaa

  Ettevõte BENNINGER & STREIT E.K., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Puuvili tööstuses. See tegeleb ka Puuviljakonservid, Külmkuivatatud puuvili, Puuvili ja köögivili - import ja eksport, Puuviljakonservid, Külmkuivatatud puuvili, JA Puuvili ja köögivili - import ja eksport tööstustes. See asub Köln, Saksamaa.

 7. DONELLO FOOD

  Türgi

  Ettevõte DONELLO FOOD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuviljakonservid tööstuses. See tegeleb ka Ecological jams tööstustes. See asub Ankara, Türgi.

 8. SEAFARM

  Vietnam

  Ettevõte SEAFARM, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuviljakonservid tööstuses. See tegeleb ka Sügavkülmutatud mereannid, JA Sügavkülmutatud mereannid tööstustes. See asub Ho Chi Minh, Vietnam.

 9. FRANCISCO MORENO

  Hispaania

  Ettevõte FRANCISCO MORENO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuviljakonservid tööstuses. See tegeleb ka fruit chutneys, JA candied fruit tööstustes. See asub Calahorra, Hispaania.

 10. VIGNESWAR EXPORTS

  India

  Ettevõte VIGNESWAR EXPORTS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuviljakonservid tööstuses. See asub Tirunelveli, India.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta