• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • puuviljakonservid ja keedised

Otsingu tulemused

Puuviljakonservid ja keedised - Import eksport

 1. CLEMENT FAUGIER

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Clément Faugier at Privas in the Ardèche: we've been producing and selling all chestnut based products since 1882: : chestnut ice cream, Ardèche chestnut cream. We produce and sell Marpom's, a mix of chestnut cream and mashed potato. Range of organic products. Clément Faugier now provides frozen fruit and vegetable puree, plain portionable frozen chestnut purée, in the form of 8 or 15 pallets.

 2. FLEVOTRADE WORLDWIDE FOOD TRADER

  Holland

  Verified by europages badge

  Ettevõte FLEVOTRADE WORLDWIDE FOOD TRADER, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Import ja eksport - toiduained ja põllumajandustooted tööstuses. See tegeleb ka Munad, Kartul, Põllumajandus - import ja eksport, Juust, Puuviljakonservid ja keedised, Põllumajandustooted, agricultural products, rice, JA wholesale foodstuffs tööstustes. See asub Dronten, Holland.

 3. COMME UN ZEST DE GOURMANDISE

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte COMME UN ZEST DE GOURMANDISE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuviljakonservid ja keedised tööstuses. See tegeleb ka Toitlustusteenused, Ärikingitused, Kulinaariatooted, Toiduained - import ja eksport, Toitlustusteenused, Ärikingitused, Kulinaariatooted, JA Toiduained - import ja eksport tööstustes. See asub Lyon, Prantsusmaa.

 4. MAISON NIALÉ

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte MAISON NIALÉ, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuviljakonservid ja keedised tööstuses. See tegeleb ka Vürtsid, Aus kaubandus, Kulinaariatooted, Kohv ja tee, Vürtsid, Aus kaubandus, Kulinaariatooted, JA Kohv ja tee tööstustes. See asub Gennevilliers, Prantsusmaa.

 5. ANTALYA RECELLERI

  Türgi

  Ettevõte ANTALYA RECELLERI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuviljakonservid ja keedised tööstuses. See asub Antalya, Türgi.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. SAFRUNAT SL

  Hispaania

  Ettevõte SAFRUNAT SL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuviljakonservid ja keedised tööstuses. See asub Campllong, Hispaania.

 2. BIOSOLNATURA SRL

  Itaalia

  Ettevõte BIOSOLNATURA SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuviljakonservid ja keedised tööstuses. See asub Carlentini, Itaalia.

 3. HANDS ON EARTH LDA.

  Portugal

  Ettevõte HANDS ON EARTH LDA., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mahepõllundustooted tööstuses. See tegeleb ka Toiduained - import ja eksport, Maitseained, ekstraktid ja vürtsid, Puuviljakonservid ja keedised, Toiduained - import ja eksport, infusions and herbal teas, Maitseained, ekstraktid ja vürtsid, JA Puuviljakonservid ja keedised tööstustes. See asub São Pedro De Oliveira, Portugal.

 4. ALIMENTOS CARNICOS DE EXTREMADURA ALICEX

  Hispaania

  Ettevõte ALIMENTOS CARNICOS DE EXTREMADURA ALICEX, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Oliiviõli tööstuses. See tegeleb ka Puuviljakonservid ja keedised, Coffee pods, Puuviljakonservid ja keedised, single dose fillers, JA Tomato paste tööstustes. See asub Jerez De Los Caballeros-Badajoz, Hispaania.

 5. CONSERVAS RAJOPE

  Hispaania

  Ettevõte CONSERVAS RAJOPE, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Puuviljakonservid ja keedised tööstuses. See asub Quel-La Rioja, Hispaania.

 1. SABORES DE ANABEL GASTRONOMIA Y CATERING, S.L.

  Hispaania

  Ettevõte SABORES DE ANABEL GASTRONOMIA Y CATERING, S.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuviljakonservid ja keedised tööstuses. See tegeleb ka marmalades, JA extra virgin olive oil tööstustes. See asub Catarroja, Hispaania.

 2. BIOLOKLOCK

  Prantsusmaa

  Ettevõte BIOLOKLOCK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kuivatatud puuviljad tööstuses. See tegeleb ka Puuviljakonservid ja keedised, biological marmalade, Ecological jams, Puuviljakonservid ja keedised, JA spreadable fruit creams tööstustes. See asub Montpezat D'agenais, Prantsusmaa.

 1. AZ. AGR. SI.GI. S.A.S.

  Itaalia

  Ettevõte AZ. AGR. SI.GI. S.A.S., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuviljakonservid ja keedised tööstuses. See tegeleb ka organic farming preserves, small-scale manufacture, preserves, JA sweet wine tööstustes. See asub Macerata, Itaalia.

 2. VIDECA

  Hispaania

  Ettevõte VIDECA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuviljakonservid ja keedised tööstuses. See tegeleb ka Puuviljakonservid, JA Puuviljakonservid tööstustes. See asub Villanueva De Castellón-Valencia, Hispaania.

 3. DOUCEUR PLAISIR ET GOURMANDISES

  Prantsusmaa

  Ettevõte DOUCEUR PLAISIR ET GOURMANDISES, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Delikatessid tööstuses. See tegeleb ka Puuviljakonservid ja keedised, Kohv ja tee, Puuviljakonservid ja keedised, Delicatessen products, Kohv ja tee, JA chocolate gift boxes tööstustes. See asub Saint Georges Sur Loire, Prantsusmaa.

 4. MINGABIO GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte MINGABIO GMBH & CO. KG, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad tööstuses. See tegeleb ka Puuvili, Puuvili ja köögivili - import ja eksport, Puuviljakonservid ja keedised, Toiduained - import ja eksport, Puuvili, Puuvili ja köögivili - import ja eksport, Puuviljakonservid ja keedised, JA Toiduained - import ja eksport tööstustes. See asub München, Saksamaa.

 5. SUN & FRUITS

  Hispaania

  Ettevõte SUN & FRUITS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuviljakonservid ja keedised tööstuses. See tegeleb ka hand-crafted production, JA organic fruit tööstustes. See asub Sant Hipòlit De Voltregà, Hispaania.

 6. GILAN GABALA KONSERV ZAVODU LLC

  Aserbaidžaan

  Ettevõte GILAN GABALA KONSERV ZAVODU LLC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuviljamahlad tööstuses. See tegeleb ka Puuviljakonservid ja keedised, Production of high-quality fresh fruit juices, fresh drink with pomegranate extract base, JA Puuviljakonservid ja keedised tööstustes. See asub Baku, Aserbaidžaan.

 7. UNISTAR TREJD

  Põhja-Makedoonia

  Ettevõte UNISTAR TREJD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuviljakonservid ja keedised tööstuses. See tegeleb ka fruit preserves, spreadable vegetable creams, JA preserved foodstuffs tööstustes. See asub Veles, Põhja-Makedoonia.

 8. LES CONFITURES DU CLOCHER

  Prantsusmaa

  Ettevõte LES CONFITURES DU CLOCHER, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuviljakonservid ja keedised tööstuses. See asub Ars En Re, Prantsusmaa.

 1. TIENDAS CASA ALONSO

  Hispaania

  Ettevõte TIENDAS CASA ALONSO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuviljakonservid ja keedised tööstuses. See tegeleb ka extra virgin olive oil tööstustes. See asub Guijo De Santa Bárbara, Hispaania.

 2. FRUCOPASA

  Hispaania

  Ettevõte FRUCOPASA, aastal ja mis tegeleb Puuviljakonservid ja keedised tööstuses. See tegeleb ka Puuviljakonservid, Puuviljakonservid, preserves, preserves, JA fruit chutneys tööstustes. See asub BINACED - HUESCA, Hispaania.

 3. BRUNIA

  Itaalia

  Ettevõte BRUNIA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuviljakonservid ja keedised tööstuses. See asub Paternò, Itaalia.

 4. REINES DE TOURAINE

  Prantsusmaa

  Ettevõte REINES DE TOURAINE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuviljakonservid ja keedised tööstuses. See asub Rivarennes, Prantsusmaa.

 5. CESARIN SPA

  Itaalia

  Ettevõte CESARIN SPA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuviljakonservid ja keedised tööstuses. See tegeleb ka candied fruit, preserves, JA candied fruits tööstustes. See asub Montecchia di Crosara, Itaalia.

 6. ORGANIKADAN

  Türgi

  Ettevõte ORGANIKADAN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuviljakonservid ja keedised tööstuses. See tegeleb ka diabetic food, JA fruit chutneys tööstustes. See asub Denizli, Türgi.

 7. OLIVIERS ET CO

  Prantsusmaa

  Ettevõte OLIVIERS ET CO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Maitseained, ekstraktid ja vürtsid tööstuses. See tegeleb ka Kosmeetikatooted, Oliiviõli, Import ja eksport - toiduained ja põllumajandustooted, Puuviljakonservid ja keedised, Kosmeetikatooted, Oliiviõli, Import ja eksport - toiduained ja põllumajandustooted, JA Puuviljakonservid ja keedised tööstustes. See asub Mane, Prantsusmaa.

 8. MND KAHVALTILIK GIDA SAN VE TIC AS

  Türgi

  Ettevõte MND KAHVALTILIK GIDA SAN VE TIC AS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuviljakonservid ja keedised tööstuses. See tegeleb ka preserves tööstustes. See asub Ankara, Türgi.

 9. C.O.P.Y.R.

  Prantsusmaa

  Ettevõte C.O.P.Y.R., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuviljakonservid ja keedised tööstuses. See tegeleb ka Seasonings, fruit coulis, JA candied fruit tööstustes. See asub Lorp Sentaraille, Prantsusmaa.

 10. KELANI VALLEY CANNERIES LIMITED

  Sri Lanka

  Ettevõte KELANI VALLEY CANNERIES LIMITED, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuviljakonservid ja keedised tööstuses. See tegeleb ka tropical fruit juices tööstustes. See asub Colombo, Sri Lanka.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta