• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • puuviljakonservid ja keedised

Otsingu tulemused

Puuviljakonservid ja keedised - Import eksport

 1. CLEMENT FAUGIER

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Clément Faugier at Privas in the Ardèche: we've been producing and selling all chestnut based products since 1882: : chestnut ice cream, Ardèche chestnut cream. We produce and sell Marpom's, a mix of chestnut cream and mashed potato. Range of organic products. Clément Faugier now provides frozen fruit and vegetable puree, plain portionable frozen chestnut purée, in the form of 8 or 15 pallets.

 2. FLEVOTRADE WORLDWIDE FOOD TRADER

  Holland

  Verified by europages badge

  FlevoTrade Worldwide Food Trader is the expert in onions. We are immersed in onion cultivation with our specialised sorting and packing station. Onions are sorted at a capacity of 75 tons per hour. High-tech equipment combined with craftsmanship ensures that the FlevoTrade onion is globally renowned for its quality. Additionally, FlevoTrade offers a wide range of 'shelf-ready' products under its own brand. Thanks to years of experience in import and export, our products are carefully selected and exported to over 70 countries worldwide. Situated in Flevoland, the Netherlands, we provide quality in-house service and extensive storage capacity. Due to our global network, we manage logistics from field to customer, guaranteeing a worldwide taste of quality.

 3. COMME UN ZEST DE GOURMANDISE

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte COMME UN ZEST DE GOURMANDISE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuviljakonservid ja keedised tööstuses. See tegeleb ka Toitlustusteenused, Ärikingitused, Kulinaariatooted, Toiduained - import ja eksport, Toitlustusteenused, Ärikingitused, Kulinaariatooted, JA Toiduained - import ja eksport tööstustes. See asub Lyon, Prantsusmaa.

 4. MAISON NIALÉ

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte MAISON NIALÉ, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuviljakonservid ja keedised tööstuses. See tegeleb ka Vürtsid, Aus kaubandus, Kulinaariatooted, Kohv ja tee, Vürtsid, Aus kaubandus, Kulinaariatooted, JA Kohv ja tee tööstustes. See asub Gennevilliers, Prantsusmaa.

 5. LA FRANCOMTOISE DE CONFITURERIE - CONFITURES ARTISANALES

  Prantsusmaa

  Verified by europages badge

  Ettevõte LA FRANCOMTOISE DE CONFITURERIE - CONFITURES ARTISANALES, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuviljakonservid ja keedised tööstuses. See asub Marnay, Prantsusmaa.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. HANDS ON EARTH LDA.

  Portugal

  Ettevõte HANDS ON EARTH LDA., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Mahepõllundustooted tööstuses. See tegeleb ka Toiduained - import ja eksport, Maitseained, ekstraktid ja vürtsid, Puuviljakonservid ja keedised, Toiduained - import ja eksport, infusions and herbal teas, Maitseained, ekstraktid ja vürtsid, JA Puuviljakonservid ja keedised tööstustes. See asub São Pedro De Oliveira, Portugal.

 2. ANTALYA RECELLERI

  Türgi

  Ettevõte ANTALYA RECELLERI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuviljakonservid ja keedised tööstuses. See asub Antalya, Türgi.

 3. BIOSOLNATURA SRL

  Itaalia

  Ettevõte BIOSOLNATURA SRL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuviljakonservid ja keedised tööstuses. See asub Carlentini, Itaalia.

 4. SAFRUNAT SL

  Hispaania

  Ettevõte SAFRUNAT SL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuviljakonservid ja keedised tööstuses. See asub Campllong, Hispaania.

 5. ALIMENTOS CARNICOS DE EXTREMADURA ALICEX

  Hispaania

  Ettevõte ALIMENTOS CARNICOS DE EXTREMADURA ALICEX, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Oliiviõli tööstuses. See tegeleb ka Puuviljakonservid ja keedised, Coffee pods, Puuviljakonservid ja keedised, single dose fillers, JA Tomato paste tööstustes. See asub Jerez De Los Caballeros-Badajoz, Hispaania.

 1. SABORES DE ANABEL GASTRONOMIA Y CATERING, S.L.

  Hispaania

  Ettevõte SABORES DE ANABEL GASTRONOMIA Y CATERING, S.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuviljakonservid ja keedised tööstuses. See tegeleb ka marmalades, JA extra virgin olive oil tööstustes. See asub Catarroja, Hispaania.

 2. CONSERVAS RAJOPE

  Hispaania

  Ettevõte CONSERVAS RAJOPE, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Puuviljakonservid ja keedised tööstuses. See asub Quel-La Rioja, Hispaania.

 1. BIOLOKLOCK

  Prantsusmaa

  Ettevõte BIOLOKLOCK, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Kuivatatud puuviljad tööstuses. See tegeleb ka Puuviljakonservid ja keedised, biological marmalade, Ecological jams, Puuviljakonservid ja keedised, JA spreadable fruit creams tööstustes. See asub Montpezat D'agenais, Prantsusmaa.

 2. AZ. AGR. SI.GI. S.A.S.

  Itaalia

  Ettevõte AZ. AGR. SI.GI. S.A.S., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuviljakonservid ja keedised tööstuses. See tegeleb ka organic farming preserves, small-scale manufacture, preserves, JA sweet wine tööstustes. See asub Macerata, Itaalia.

 3. VIDECA

  Hispaania

  Ettevõte VIDECA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuviljakonservid ja keedised tööstuses. See tegeleb ka Puuviljakonservid, JA Puuviljakonservid tööstustes. See asub Villanueva De Castellón-Valencia, Hispaania.

 4. MINGABIO GMBH & CO. KG

  Saksamaa

  Ettevõte MINGABIO GMBH & CO. KG, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Toiduks tarvitatavad aedviljad, juured ja mugulad tööstuses. See tegeleb ka Puuvili, Puuvili ja köögivili - import ja eksport, Puuviljakonservid ja keedised, Toiduained - import ja eksport, Puuvili, Puuvili ja köögivili - import ja eksport, Puuviljakonservid ja keedised, JA Toiduained - import ja eksport tööstustes. See asub München, Saksamaa.

 5. DOUCEUR PLAISIR ET GOURMANDISES

  Prantsusmaa

  Ettevõte DOUCEUR PLAISIR ET GOURMANDISES, on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Delikatessid tööstuses. See tegeleb ka Puuviljakonservid ja keedised, Kohv ja tee, Puuviljakonservid ja keedised, Delicatessen products, Kohv ja tee, JA chocolate gift boxes tööstustes. See asub Saint Georges Sur Loire, Prantsusmaa.

 6. UNISTAR TREJD

  Põhja-Makedoonia

  Ettevõte UNISTAR TREJD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuviljakonservid ja keedised tööstuses. See tegeleb ka fruit preserves, spreadable vegetable creams, JA preserved foodstuffs tööstustes. See asub Veles, Põhja-Makedoonia.

 7. SUN & FRUITS

  Hispaania

  Ettevõte SUN & FRUITS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuviljakonservid ja keedised tööstuses. See tegeleb ka hand-crafted production, JA organic fruit tööstustes. See asub Sant Hipòlit De Voltregà, Hispaania.

 8. REINES DE TOURAINE

  Prantsusmaa

  Ettevõte REINES DE TOURAINE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuviljakonservid ja keedised tööstuses. See asub Rivarennes, Prantsusmaa.

 1. MAGNA APIS S.L

  Hispaania

  Ettevõte MAGNA APIS S.L, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuviljakonservid ja keedised tööstuses. See asub Los Corrales De Buelna, Hispaania.

 2. CESARIN SPA

  Itaalia

  Ettevõte CESARIN SPA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuviljakonservid ja keedised tööstuses. See tegeleb ka candied fruit, preserves, JA candied fruits tööstustes. See asub Montecchia di Crosara, Itaalia.

 3. AZERPOLTRADE SP. Z O. O.

  Poola

  Ettevõte AZERPOLTRADE SP. Z O. O., on Edasimüüja, aastal ja mis tegeleb Kohv ja tee tööstuses. See tegeleb ka Puuviljamahlad, Puuviljakonservid ja keedised, tea, Tomato paste, Puuviljamahlad, JA Puuviljakonservid ja keedised tööstustes. See asub Warszawa, Poola.

 4. C.O.P.Y.R.

  Prantsusmaa

  Ettevõte C.O.P.Y.R., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuviljakonservid ja keedised tööstuses. See tegeleb ka Seasonings, fruit coulis, JA candied fruit tööstustes. See asub Lorp Sentaraille, Prantsusmaa.

 5. ERGÜL ŞEKERLEME SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  Türgi

  Ettevõte ERGÜL ŞEKERLEME SAN. TİC. LTD. ŞTİ., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuviljakonservid ja keedised tööstuses. See tegeleb ka chocolate and cocoa sweets, JA fruit chutneys tööstustes. See asub Bursa, Türgi.

 6. TIENDAS CASA ALONSO

  Hispaania

  Ettevõte TIENDAS CASA ALONSO, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuviljakonservid ja keedised tööstuses. See tegeleb ka extra virgin olive oil tööstustes. See asub Guijo De Santa Bárbara, Hispaania.

 7. LE TRE CASTAGNE DELL'ETNA

  Itaalia

  Ettevõte LE TRE CASTAGNE DELL'ETNA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuviljakonservid ja keedised tööstuses. See tegeleb ka Konservid, pistachio meal, pistachio pesto, almond cream, JA Konservid tööstustes. See asub Trecastagni, Itaalia.

 8. BRUNIA

  Itaalia

  Ettevõte BRUNIA, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuviljakonservid ja keedised tööstuses. See asub Paternò, Itaalia.

 9. VARANLAR

  Türgi

  Ettevõte VARANLAR, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puuviljakonservid ja keedised tööstuses. See tegeleb ka clear honey, cooking vinegar, JA pomegranates tööstustes. See asub Şianliurfa, Türgi.

 10. CONFITURES & GOURMANDISES SARL

  Prantsusmaa

  Ettevõte CONFITURES & GOURMANDISES SARL, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Toiduained - import ja eksport tööstuses. See tegeleb ka Puuviljakonservid ja keedised, fruit chutneys, orange preserves, acacia honey, JA Puuviljakonservid ja keedised tööstustes. See asub Prechac, Prantsusmaa.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta