• europages
 • >
 • ETTEVÕTTED - TARNIJAD - TEENUSEPAKKUJAD
 • >
 • puurseadmed

Otsingu tulemused

Puurseadmed - Import eksport

 1. GEOLITH CONSULT HERMANN & LOIZENBAUER OEG

  Austria

  Verified by europages badge

  Ettevõte GEOLITH CONSULT HERMANN & LOIZENBAUER OEG, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Puurseadmed tööstuses. See asub Schwanberg, Austria.

 2. ACAR KARDEŞLER SONDAJ

  Türgi

  Ettevõte ACAR KARDEŞLER SONDAJ, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Veevõtusüsteemid ja -seadmed tööstuses. See tegeleb ka Puurseadmed, JA Puurseadmed tööstustes. See asub Konya, Türgi.

 3. BEMTAS KULE VINC

  Türgi

  Ettevõte BEMTAS KULE VINC, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puurseadmed tööstuses. See asub Istanbul, Türgi.

 4. UZMANLAR PLATFORM

  Türgi

  Ettevõte UZMANLAR PLATFORM, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puurseadmed tööstuses. See tegeleb ka lifting platform tööstustes. See asub Kocaeli, Türgi.

 5. MARBEYAZ

  Türgi

  Ettevõte MARBEYAZ, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puurseadmed tööstuses. See tegeleb ka Hüdroelektrijaamad, tower cranes, Hüdroelektrijaamad, JA construction of hydroelectric power plants tööstustes. See asub Kocaeli, Türgi.

Office Building Outline icon
Lehekülg teie ärile
Kas näete seda? Teie potentsiaalsed kliendid näevad samuti Liituge meiega ja tehke ennast europages'is nähtavaks.
 1. CANBEY VINÇ KIRALAMA

  Türgi

  Ettevõte CANBEY VINÇ KIRALAMA, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Puurseadmed tööstuses. See tegeleb ka mobile crane rental tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 2. COŞKUN VINÇ KIRALAMA

  Türgi

  Ettevõte COŞKUN VINÇ KIRALAMA, on Alltöövõtja, aastal ja mis tegeleb Puurseadmed tööstuses. See tegeleb ka Liikurkraanad, mobile crane rental, JA Liikurkraanad tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 3. RAYDEM%VINÇMAKSAN

  Türgi

  Ettevõte RAYDEM%VINÇMAKSAN, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puurseadmed tööstuses. See asub Konya, Türgi.

 4. ILHANLAR VINC KIRALAMA

  Türgi

  Ettevõte ILHANLAR VINC KIRALAMA, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Puurseadmed tööstuses. See asub Istanbul, Türgi.

 5. TISAN MEKANIK SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI

  Türgi

  Ettevõte TISAN MEKANIK SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puurimis- ja katsepuurimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Puurseadmed, Sildkraanad, Puurseadmed, JA Sildkraanad tööstustes. See asub Istanbul/tuzla, Türgi.

 1. SEPETLI VINÇ SEPETLIVINC.ORG

  Türgi

  Ettevõte SEPETLI VINÇ SEPETLIVINC.ORG, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Puurseadmed tööstuses. See tegeleb ka crane trucks for building, JA cranes for vehicles tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

 2. JOSEPH PARIS

  Prantsusmaa

  Ettevõte JOSEPH PARIS, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Metallist kergkonstruktsioonid tööstuses. See tegeleb ka Tööstushoonete ehitus, Puurseadmed, Tööstushoonete ehitus, Puurseadmed, cranes, JA overhead travelling crane tööstustes. See asub Nantes, Prantsusmaa.

 1. CANBEY KIRALIK VINC ISTANBUL

  Türgi

  Ettevõte CANBEY KIRALIK VINC ISTANBUL, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Puurseadmed tööstuses. See asub Istanbul, Türgi.

 2. ANTEPLİ VİNÇ

  Türgi

  Ettevõte ANTEPLİ VİNÇ, on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Puurseadmed tööstuses. See tegeleb ka Ladustamissõidukid, Ladustamissõidukid, JA transport tööstustes. See asub İzmir, Türgi.

 3. MORI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte MORI S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puurimis- ja katsepuurimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Puursüdamiku võtmise seadmed, Puurseadmed, Puursüdamiku võtmise seadmed, JA Puurseadmed tööstustes. See asub Campofilone, Itaalia.

 4. GEOMARC S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte GEOMARC S.R.L., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Puurimis- ja katsepuurimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Puursüdamiku võtmise seadmed, Puurseadmed, Puursüdamiku võtmise seadmed, JA Puurseadmed tööstustes. See asub Monza, Itaalia.

 5. RIGSERV LTD

  Ühendkuningriik

  Ettevõte RIGSERV LTD, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puursüdamiku võtmise seadmed tööstuses. See tegeleb ka Puurimis- ja katsepuurimisseadmed, Puurseadmed, Puurimis- ja katsepuurimisseadmed, JA Puurseadmed tööstustes. See asub Aberdeen, Ühendkuningriik.

 6. TMS VINC MEKANIK MAKINE SAN. VE TIC. LTD. STI

  Türgi

  Ettevõte TMS VINC MEKANIK MAKINE SAN. VE TIC. LTD. STI, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puurseadmed tööstuses. See tegeleb ka dual arm cranes, JA winch tööstustes. See asub Kocaeli, Türgi.

 7. PETRIND S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte PETRIND S.R.L., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Puurimis- ja katsepuurimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Puursüdamiku võtmise seadmed, Puurseadmed, Puursüdamiku võtmise seadmed, JA Puurseadmed tööstustes. See asub San Giovanni Teatino, Itaalia.

 8. VARIS VINC

  Türgi

  Ettevõte VARIS VINC, on Agent/ Esindaja, aastal ja mis tegeleb Puurseadmed tööstuses. See asub Istanbul, Türgi.

 1. CO.ME.TRI.A. S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte CO.ME.TRI.A. S.R.L., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puurimis- ja katsepuurimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Puursüdamiku võtmise seadmed, Puurseadmed, Puursüdamiku võtmise seadmed, JA Puurseadmed tööstustes. See asub Adria, Itaalia.

 2. SB OIL TOOL SUPPLY S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte SB OIL TOOL SUPPLY S.R.L., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Puurimis- ja katsepuurimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Puursüdamiku võtmise seadmed, Puurseadmed, Puursüdamiku võtmise seadmed, JA Puurseadmed tööstustes. See asub Pescara, Itaalia.

 3. TRIVELPOZZI M. & D. MERCURI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte TRIVELPOZZI M. & D. MERCURI S.R.L., aastal ja mis tegeleb Puurimis- ja katsepuurimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Puursüdamiku võtmise seadmed, Puurseadmed, Puursüdamiku võtmise seadmed, JA Puurseadmed tööstustes. See asub Paduli, Itaalia.

 4. DRILL SERVICE S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte DRILL SERVICE S.R.L., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Puurimis- ja katsepuurimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Puursüdamiku võtmise seadmed, Puurseadmed, Puursüdamiku võtmise seadmed, JA Puurseadmed tööstustes. See asub Mosciano Sant'angelo, Itaalia.

 5. NATIONAL OILWELL POLAND SP Z O O

  Poola

  Ettevõte NATIONAL OILWELL POLAND SP Z O O, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Laevavarustajad tööstuses. See tegeleb ka Puurseadmed, Veesõidukite projekteerijad, Puurseadmed, JA Veesõidukite projekteerijad tööstustes. See asub Gdansk, Poola.

 6. F.LLI GARAU PERFORAZIONI S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte F.LLI GARAU PERFORAZIONI S.R.L., on Teenuseosutaja, aastal ja mis tegeleb Puurimis- ja katsepuurimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Puursüdamiku võtmise seadmed, Puurseadmed, Puursüdamiku võtmise seadmed, JA Puurseadmed tööstustes. See asub Casalbordino, Itaalia.

 7. ADRIATECH S.R.L.

  Itaalia

  Ettevõte ADRIATECH S.R.L., on Hulgimüüja, aastal ja mis tegeleb Puurimis- ja katsepuurimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Puursüdamiku võtmise seadmed, Puurseadmed, Puursüdamiku võtmise seadmed, JA Puurseadmed tööstustes. See asub Pescara, Itaalia.

 8. RAGOT CLAUDE

  Prantsusmaa

  Ettevõte RAGOT CLAUDE, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Sõidukite käigukastid tööstuses. See tegeleb ka Puurseadmed, Sõidukite pidurid, Puurseadmed, JA Sõidukite pidurid tööstustes. See asub Arnas, Prantsusmaa.

 9. C.F. NIELSEN A/S

  Taani

  Ettevõte C.F. NIELSEN A/S, on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puurimis- ja katsepuurimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Puurseadmed, JA Puurseadmed tööstustes. See asub Baelum, Taani.

 10. BAYURSAN MAKINA SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Türgi

  Ettevõte BAYURSAN MAKINA SAN. VE TIC. LTD. STI., on Valmistaja/ Tootja, aastal ja mis tegeleb Puurimis- ja katsepuurimisseadmed tööstuses. See tegeleb ka Puurseadmed, JA Puurseadmed tööstustes. See asub Istanbul, Türgi.

Hinnapäring

Looge üks päring ja saage mitu hinnapakkumist kinnitatud varustajatelt.

 • Ainult asjakohased varustajad
 • Andmekaitsenõuetele vastavus
 • 100% tasuta